Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha kicsit több időm lesz, bégigolvasom, de a 65 pont rettentő gyengének tűnik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Teaway


Teaway
veterán

Playstation 5-re? És az hol van? :)

Nincs itthon csokid??

(#3) WhiteWalker válasza Sirandrish (#1) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Érdekes ez a pontszám a végén , máshol ilyen 8-at dobtak rá.

(#4) atike


atike
nagyúr

Az én szememnek - a videókat elnézve - túl színes, túl mű...

(#5) Sirandrish válasza WhiteWalker (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem legalább egy 85öt érdemel.
A mai egyhangúság közepette egy igen üde színfolt, még akkor is ha egy Zelda copy valamilyen szinten. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) farmat


farmat
csendes tag

Nekem abszolút pozitív csalódás volt a "menetrendszerű" AC-k után. No a Valhalla-val sincs bajok a millió bug-ot leszámítva, Switch hiányában nekem nagyon bejött.

A "néhol" vicces egy nettó baromság, folyamatosan zseniális dumák menne benne...
Persze valakit vagy beszippant vagy nem.

Szóval az előttem szólóval egyetértek, frissítően hatott és gondolkodni sem árt néha, az sem sűrű manapság :DDD

(#7) pzstm


pzstm
titán

elég érdekes értékelés, semennyire nem értek vele egyet. Bőven 85+-os nálam, egyértelműen a tavalyi évlegnagyobb meglepetése és legkelemesebb csalódása.

New Game+ elindítva, várjuk a DLC-t

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) #20411392


#20411392
törölt tag

65 :Y én is simán 80-85re értékelném. Nagyon jót szórakoztam vele abban a 25-30 órában.

(#9) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ez az amit lezeldáznak,akik nem játszottak zeldákkal?! :DDD
ránézésre egy 6-7órát megér

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#10) Teaway válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Teaway
veterán

Így van, a franciák mégiscsak közelebb vannak a görög tűzhöz, mint a japánok :D

Nincs itthon csokid??

(#11) Rodi 4.80 válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nagyon vártam ezt a játékot, biztosan jó, de azért durva lenne mondjuk a Breath of the Wildhoz hasonlítani :)

(#12) zakarmihaly


zakarmihaly
tag

Szerintem korrekt értékelés. Tipikus Ubisoft játék. Jól néz ki, első órában élvezetes és ahogy átléped a második órát a játékból igazából mindent láttál. Innentől kezdve monotonna válik , önmagát ismétli , üres , unalmas. Évek óta képtelen vagyok befejezni a játékaikat mert mind ugyanolyan. Még a csalódás is egyforma . Assassins Creedek, far cryok, Ghost reconok és most ez

(#13) saelin válasza zakarmihaly (#12) üzenetére


saelin
veterán

Nem kell megvenni. Én is sokat szenvedtem az Odyssey-el mire az alapjátékot sikerült végigvinni, aztán már a dlc-re egyáltalán nem volt ingerem. Most megvettem a Valhalla-t, de ezt is lazán félre tettem más játékok miatt. Nem nekem valóak az Ubisoft játékai az már biztos. Mostmár tényleg nem fogok semmit megvenni tőlük, mert teljesen fölösleges ha úgysem játszom őket végig vagy csak nagyon szenvedősen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) Sirandrish válasza zakarmihaly (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az AC-ben én kiéltem magam annak idején az Ezios részeknél.
Az elsőt sem szerettem, utána a 2-nél rajongó lettem, de ez a Revelationsig tartott..
Aztán azt se tudom hány rész után az Originsre visszatértem, ami tetszett is, de a végletekig nyújtott kötelező sidequestektől már a tapétát kapartam a falról, így azt is otthagytam...
Azóta se volt semmi AC..
Viszont az FC-t meg nem tudom megunni...mindet imádom :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) drotsztyuart válasza Sirandrish (#1) üzenetére


drotsztyuart
tag

Mert az egesz sajto idiotan pontoz felul pontoz.
100%-os jatek nincs.
90-es is egy ketto.
Ez a jatek kozepes.

Teljesen egyetertek a pontozassal.
Ures, lapos, 2 ora utan onismeto ,15 ora utan unalmas, otlettelen mint minden ubi jatek. :R

#5 hat nem vagy kepben az latszik.
Es akkor mi kapna 10 20 30 40 50 szazelokot?
A 10-es almodba elvagja a csaladtagjaid torkat?
De a 20 egy embert eletben hagy.
A 30-as a pofadba robbantja a monitort es felgyujtaja a kecod?
.....
A sajto teljesen elbaszta az ertekelesrendszert es az emberek ertekrendjet is.

[ Szerkesztve ]

(#16) drotsztyuart válasza Rodi 4.80 (#11) üzenetére


drotsztyuart
tag

Annal magasan szorakoztatobb.
A zelda mint jatek kb 20-30%-ot kapna egy olyan vilagban ahol a sajto nem segget nyal. Es ahol a luzeruzerek azt latjak a dologba amit a sajto a fejukbe rak amit azran sajat velemenykent fognak fol.
Jol latod.
30.
Rossz ui, rossz zene , rossz gameplay, unalmas idohuzo feleslegesen nagy palya. Botranyos a toronymaszas a semmivel megtoltott palyak. Az egesz olyan mint valami felresikerult indie jatek 0 tapasztalattal rendelkezo csapattol.
3* futottam neki.
Beletoltam tobb mint 20 orat.
Egy fos.

(#17) Sirandrish válasza drotsztyuart (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A zelda mint jatek kb 20-30%-ot kapna egy olyan vilagban ahol a sajto nem segget nyal. Es ahol a luzeruzerek azt latjak a dologba amit a sajto a fejukbe rak amit azran sajat velemenykent fognak fol."

Emellett teljesen egyetértesz a pontozással. Tehát egy játék ami a Zeldát másolja SZARÚL (teszt szerint), az 3szor több pontot érdemel mint a Zelda...
Szakértővel van dolgunk... :C

Már csak az érdekelne hogy a te értékrendedbe mi érdemel akkor 70-80 pontot....tudod mit...hagyjuk is :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Rodi 4.80 válasza drotsztyuart (#16) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Ezzel nem értek egyet.
Sok éve játszom minden platformon, de nem tudok a Zelda BotW mellé tenni szinte semmit. Húsz órát toltál bele? Az annyi mintha egy filmnek csak a címét olvasnád el :)
Nem isteníteni akarom azt a játékot, érdemes mélyebben megismerni mert annyira összetett és minden hibátlanul működik benne, szemben az "átlagos" AAA címekkel. Ha kiadnák más konzolokra és pc-re, minden rekordot megdöntene, ebben szinte biztos vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.