Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

Én is One Touch-al kezdtem :) csak T-s verzióban, a töltéssel ilyen szempontból nem volt problémám, viszont egy idő után leszakadt az alaplapról usb csati, szerencsére még garancia időn belül és kaptam helyette egy Huawei Y200-at amivel lassan 1 éve elvagyok :)

Kitartás! Csak meg lesz az a nem hibás okosteló ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) imi0424 válasza greenity (#1) üzenetére


imi0424
senior tag

köszönöm, és én is remélem :)

(#3) Joci93 válasza greenity (#1) üzenetére


Joci93
senior tag

Én is az OT-990-el kezdtem, de még most is az van, majdnem 2 éve. 1 karc van a fóliáján és annyi. A mostani romokkal egész király kis telefon lett. (CM7 , CM9) :C

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#4) greenity válasza Joci93 (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Nálunk a négy ilyen telóból egy működik rendesen... a másik három meghalt vagy haldoklik... mikor vittem vissza a telót, akkor épp egy másik ilyet is.
Vagy te vagy a szerencsés vagy én vettem rossz helyen a telefont :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) imi0424 válasza Joci93 (#3) üzenetére


imi0424
senior tag

de miután qltsar meg gulyuk eltünt onnan, azóta kezdett haldoklani a support :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Joci93 válasza greenity (#4) üzenetére


Joci93
senior tag

Nekem még tökéletesen működik a mai napig. :C

imi0424: Gulyuk most adta ki a végleges CM7-et. A CM9-et most kezdi el fejleszteni.

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#7) pucz


pucz
senior tag

Úgy látszik én szerencsés vagyok ilyen téren! :DDD
Eddig minden telefonom teljesen jó volt. Most meg sikerült kihoznom egy S3-t platinára, szuperolcsón. Bódottg van most.

(#8) imi0424 válasza pucz (#7) üzenetére


imi0424
senior tag

azt megkérdezhetem hogy mennyiért hoztad ki ? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.