Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Na ez dicséretes. Ürülök, hogy a S10/note10 széria is viszonylag hamar megkapja. Főleg úgy, hogy ez az első eset, amikor 3 éves telefon új főverziót kap.

(#2) youngboy


youngboy
senior tag

Mi lesz pl. A72-vel?

(#3) Ricardo válasza whatwhatwhat (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

S10 tulajként remélem tartják a tervet.

(#4) alibaba7 válasza youngboy (#2) üzenetére


alibaba7
csendes tag

Ja. És az a52 is hiányzik a listából.

(#5) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

S21-re mar kint a stabil a12. Le is szedtem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6) Yany


Yany
addikt

Sajnos S9+-om már nincs a listán... kár érte.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#7) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Sajnos az S10 Lite-ot sem látom a listán.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#8) csorbajeno válasza MikeWazowski (#5) üzenetére


csorbajeno
veterán

Honnan és mikor tudtad leszedni?

(#9) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Kár, hogy ilyen későn lesz letölthető tabs7-re a cucc. Na m1.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#10) ollie válasza Yany (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az már az android 11-et sem kapta meg elvileg.

***

(#11) Clander


Clander
tag

Én azt hittem, hogy az A71 is megkapja, legalább is a Samsung azt ígérte, hogy 2 év főverzió frissítést kap..Mondjuk az A51 ott van a listában. :D

[ Szerkesztve ]

(#12) Juhaszatti válasza Clander (#11) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Valószínűleg ez a lista még nem végleges.

(#13) whatwhatwhat válasza Ricardo (#3) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Szerintem fogják. Tavaly és tavaly előtt is időben jött a frissítés nekem. Persze szolgáltatónál késhet kicsit a dolog.

#6Yany
Ezt megmondtam volna neked egy évvel ezelőtt is. :DDD

#10ollie
Így van, nem kapta meg azt se.

(#14) atosan válasza youngboy (#2) üzenetére


atosan
addikt

Sammobile lista [link]

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#15) Yany válasza ollie (#10) üzenetére


Yany
addikt

így van :DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#16) Somatom válasza vodrosjozsi (#9) üzenetére


Somatom
veterán

+1
A 7 -es az aktuális csúcstab. Ehhez képest a frissítést korábbi telókéval adják ki, februárban. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) MikeWazowski válasza csorbajeno (#8) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Frejaval szedtem le sima s21-re. Dbt rom. És olyan mint az álom a rendszer. Baromi smooth és jók az animációk.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#18) DrBubo77 válasza atosan (#14) üzenetére


DrBubo77
addikt

Köszi. Ez a lista már jobban tetszik. :R

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19) Aryon87 válasza youngboy (#2) üzenetére


Aryon87
félisten

S20FE sincs a listaban. Remelem megkapja mind3 telo is...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20) Sgr_A válasza Aryon87 (#19) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ott van

(#21) Aryon87 válasza Sgr_A (#20) üzenetére


Aryon87
félisten

🤦‍♂️
Köszi

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22) Eversmann válasza Aryon87 (#19) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Ott van, Januárban kapja meg

Valahogy addig ki kell bírni :DDD

[ Szerkesztve ]

Life is better with a Titan

(#23) prolad


prolad
őstag

Hoppá, kellemes meglepetés, ha tényleg kiadják a Fold 2-re már decemberben. Eddig kiváló ahogy kapja a frissítéseket (nyilán ezen az árszinten kapja is).

Már csak a 12L-t krllene összerakni a Googlenek.

(#24) rep3at


rep3at
őstag

Furcsa hogy a Note 10 Lite-ot nem látom, egy régebbi listában benne volt. Remélem megkapja, egy ideig még biztos ezt fogom használni.

Forward thinking. كرر

(#25) stewe780


stewe780
őstag

Van itt valaki, aki tudja, hogy miért várja a 12-es frissítést?
Én jópár főverziót cseréltem, de sosem kaptam semmi olyan funkciót, ami nagyon jól jött volna.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#26) Somatom válasza stewe780 (#25) üzenetére


Somatom
veterán

Javítottak a többablakos módon. Azt én gyakran használom a tabon. Pl. ugyanannak az appnak különböző activity -je párhuzamosan megjeleníthető.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#27) modd3r válasza stewe780 (#25) üzenetére


modd3r
őstag

Pl.: Youtube PIP-mód szabadabban méretezhető, Gplay a Quicklanch-on, biztonsági frissítések, új UI, stb.

(#28) erkxt


erkxt
tag

De jó. Erre a szar a22 5Gre lószar se fog jönni. Akkor akadozunk tovább. :C :C

(#29) Somatom válasza stewe780 (#25) üzenetére


Somatom
veterán

Gamereknek :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#30) blueMerle


blueMerle
veterán

Helló január :))

(#31) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Én egy "javításra" várnék. Ha ujjlenyomat be van álltva, akkor Szemvédő módban az is legyen már narancssárga az új verzióban. Így elég furcsán néz ki, hogy alap színű, mikor feloldom, akkor meg narancssárga :F

Life is better with a Titan

(#32) biga válasza stewe780 (#25) üzenetére


biga
senior tag

Nàlam konkrétan minden föverzio utàn rosszabb lett az akadàlymentesség. S10e-m van. Eredetileg 9.0-val jelent meg és S Voice-sal. Jobb volt, mint bàrmilyen konkurense (jobb, mint az IPhone-ok Voice Assistant-ja). A 10-el màr egy kicsit vacakabb lett, de a 11-el lett teljesen elrontva, amikor elhagytàk a S Voice-ot, és egy - sajnos vacakul - modositott TalkBack-et kapott. Azota egy katasztrofa egy gyengénlàto/vak ember szàmàra. Nincsenek illuzioim a 12-vel sem.
(Koràbban S5-öm volt, Lollipop-al, az még a 9.0-hoz képest is hasznàlhatobb volt, bàr néhàny funkcioval kevesebbet tudott)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#33) Fecogame


Fecogame
veterán

S21-re meg is érkezett :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#34) kzoli89 válasza MikeWazowski (#17) üzenetére


kzoli89
tag

Megkérdezhetem, hogy milyen CSC kóddal? Nekem az 5G-s XEH-ra még nem dobta Freja-val sem :(

Az elmúlt fél órában elérhetővé vált :D

[ Szerkesztve ]

(#35) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

minden évben van egy ilyen hir, az kapja meg ez kapja meg , aztán ezek legelöször amaz a következő hónapban . aztán mindenki csuszik 3 -9 hónapot kivéve 1,2 szerencsés model. senki nevárja kivéve a csucsmodelt. de még őksem kapták meg minden régió csukott szemmel szvsz

(#36) petyka73


petyka73
csendes tag

s21 re fel is települt sajnos......hát van olyan is ami jól működik......ha tehetném visszatenném a 11et . Eziáig tökéletesen működő alkalmazások , használhatatlanná váltak . Tegnap még jól működő szövegfelolvasó (voice aloud reader ,fizetős verzió) leáll , majd 10-15 perc múlva random magától újra elindul a felolvasás. Az ACR hivásrögzítő az android 12 a "különlegesen biztonságos" mivolta miatt nem működhet a továbbiakban. Na az meg működik, ennyit a biztonságról. Még maguk sem tudják,hogy mit műveltek :C

(#37) biga válasza petyka73 (#36) üzenetére


biga
senior tag

Az @voice nàlam a 11-en is csinàlja ezt. Tapasztalatom szerint ez a Samsung fura modon müködö energiatakarékossàga miatt van: amikor lekapcsol a képernyö, a telo simàn elaltatja, nem làtja, hogy médialejàtszàs van folyamatban. Ezt csinàlja pl a Plex-el is, csak a @voice-t nem lehet betenni a soha el nem alvo alkalmazàsok közé (nem làtja). Na nem mint ha az garantàltan megoldanà. Ha kikapcsolod az adaptiv akkukezelést, az némileg javit a helyzeten, de a tuti, ha töltön van a telo, mikor hallgatod. (A Plex pl szerintem egyébként nem àll le, csak a wifi forgalmat altatja, ergo a Plex nem kao adatot :) )

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#38) petyka73 válasza biga (#37) üzenetére


petyka73
csendes tag

Köszi a tippet , de sajnos nálam nem oldotta meg. De ez a frissítés több sebből is vérzik. Galaxy watch plugin állandóan leáll , facebookra is dobál hibát. A samsung megint kitolt valamit , mi meg szívunk vele. Kipróbáltam egy a @voice-t galaxy a22 5g-n (android11) órákig mondja ......

(#39) dzf007


dzf007
aktív tag

Az A52 4G kimarad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.