Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Bárcsak kiadnák már a harmadik részt is PC-re. Igen, kicsit le vagyok maradva a sorozattal, de az első 2 rész látványvilága nem nagyon tetszett.

(#2) CocooN-z válasza szupermacs (#1) üzenetére


CocooN-z
őstag

3. és 4. is nagyon nagyon jó lett..az 5. nekem ún. megint kimarad évekre mint anno a 3.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#3) szupermacs válasza CocooN-z (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem csak az első volt meg, de nem tetszett. Viszont a 3-tól kezdve egész jó gémpléjek voltak belőle és be is jött volna, de nem akartam konzolt venni.

(#4) Raysen623


Raysen623
addikt

Ori: bár szembe megyek saját magammal és azzal a kijelentésemmel, amit még tegnap írtam HALO ügyben, de úgy érzem fogunk mi még együtt játszani talán :DD Ez a videó nagyon ott van...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

:C

Remek videó.

Halo wars 2-t jobban vàrok, de ez is jöhet. :D

Xr

(#6) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

*ásít*
Koreográfia szempontjából (meg persze a cinematic minősége szempontjából) jó volt, egyébként meg...a Halo 4 Halsey-s introjától libabőrös lettem, ennek csak a fenti hatása volt.

A zeneszerző marad Neil Davidge?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#7) oriic válasza Raysen623 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD De tudtam.

Live-Die-Respawn

(#8) lmno válasza szupermacs (#1) üzenetére


lmno
őstag

Spoiler: nem fogják kiadni PC-re
Egyébként ha annyira érdekel, fillérekből össze tudsz kukázni magadnak egy X360-at, és végigjátszod.
(De előre szólok, hogy már kicsit megkopott a fénye :) + nem is a legjobb rész szerintem)

(#9) szupermacs válasza lmno (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Honnan sejtettem? :D

(#10) Šolaire


Šolaire
veterán

Látványos videó tetszett :) lehet csak egyedül vagyok vele de nekem egyvalami nagyon hiányzott :(

“Praise The Sun” \[T]/

(#11) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Jól összerakták nem mondom. Nem vagyok HALO fan, de a videóval kedvet csináltak hozzá. :C

(#12) AxBattler


AxBattler
félisten

Ezt a sorozatot irigylem egyedül a Box-tól, igazán jöhetne valami jóféle gyűjtői pakk PC-re is! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) TBT válasza AxBattler (#12) üzenetére


TBT
addikt

Álmodj királylány!

Cortana is megmondja a tutit!

Win 10 User: "Where's Master Chief?"
Cortana: "Hopefully getting some R&R...he HAS saved the galaxy three or four times. The guy needs a vacation." :C

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#14) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Szeretem a halo sorozatot, régen jártunk haverral játékterembe és toltuk a halo-t :)
Ez a rész is állat! Jó a vidi :))

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#15) Scholes9 válasza TBT (#13) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Persze h jár neki is a pihenés:D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) ABee


ABee
tag

Egész jó kis video.

Csak nekem ujdonság hogy benne van Malcolm kapitány a Fireflyból?

(#17) [Prolixus] válasza ABee (#16) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ezek szerint. :) Nathan Fillion játsza teljes egészében a karakterét.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#18) oriic válasza [Prolixus] (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. Már a Halo 3: ODST-ben is ő volt.

Live-Die-Respawn

(#19) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez tipikus esete a túl soknak. Egyszerűen túl odab*szósra akarták csinálni, a Halo 4 launch trailer-ében Master Chief pont annyira volt badass, hogy ne legyen megmosolyogtatóan hihetetlen.
Másrészről meg kit érdekel, milyen durva látvány már ez. :DDD
Bár kicsit szomorúnak érzem, hogy egy Halo számozott epizód intrójában nincs benne John egyáltalán. Változnak az idők.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) [Prolixus] válasza Bad Pritt (#19) üzenetére


[Prolixus]
addikt

"Bár kicsit szomorúnak érzem, hogy egy Halo számozott epizód intrójában nincs benne John egyáltalán. Változnak az idők."

Erre mondhatnák sokán, hogy a Halo nem csak róla szól. Viszont totál igaz ellenérvként, hogy a sima számozott részekben ez mégiscsak így volt. Persze, ő is öregszik, előbb-utóbb nyugdíjba fogják küldeni, de nem érzem én sem úgy, hogy ennek a folyamatnak már ennél a résznél el kellene kezdődnie.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#21) oriic válasza [Prolixus] (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a rész is róla fog szólni, csak most kicsit megkeverték a dolgokat, mert az elején vadásznak rá, de később ő is feltűnik, és majd együtt csapatják majd. :)

Live-Die-Respawn

(#22) [Prolixus] válasza oriic (#21) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem hiszek neked. :DDD Majd meglátjuk, hogy ténylegesen mennyit fog szerepelni mindenki kedvenc arcnélküli embere.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#23) oriic válasza [Prolixus] (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sisakját nem fogja levenni, ezt már megerősítették amúgy.

Mielőtt itt is megkapom mástól hogy okoskodok meg mindent tudó vagyok, annyit elmondhatok, hogy csak az első pár küldetés lesz az Osiris csapaté, utána a Blue Team jön. Először egymás ellen tolják, majd összefognak a Forerunnerek és a Covenant ellen. Meg lesznek majd meglepik is.

Live-Die-Respawn

(#24) [Prolixus] válasza oriic (#23) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Már nem azért, de attól, hogy leírtad ezeket, ugyanúgy megkaphatnád hogy okoskodsz, meg mindenttudóskodsz, lévén mi nem tudjuk mennyire megbízható ez az információ, mivel a forrását nyilván nem adod ki. :) No offense amúgy, csak megjegyeztem.

Hát nagyon remélem hogy egyébként úgy lesz ahogy írod. Ez a sótlan Locke meg a kis csipet-csapata a legkevésbé sem érdekel, felőlem már az első pályán elpusztulhatnak.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#25) Bad Pritt válasza [Prolixus] (#24) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig szerintem Buck az egyik legérdekesebb karaktere az egész univerzumnak. Persze ehhez kell egy jó nagy adag Nathan Fillionból. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#26) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Magyar feliratos videóval frissítve.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.