Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k-adi


k-adi
nagyúr

ez GOTY lesz amikor kijön :C

(#2) Šolaire


Šolaire
veterán

Simán csak KELL!!! :))

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#3) VágniValó


VágniValó
addikt

Punk Theft Auto 2077

Nagyon bejött, és lehet pre-order lesz..de. Punknak punk, viszont akár a környék, házak, civilek ruhái, és pláne az autók, nekem a 2077 érzés ebből kínosan hiányzott. A karakterek félelmetesen sótlanok papirszagúak voltak számomra. Robotkezű tetkós doki, és még ő is olyan kiszámítható unalmas volt, hogy azt hittem bealszok a mondatain. A többiről nem is beszélve. A kokót vapelő rosszfiúk ezerszer karakteresebbek voltak, remélem több ilyen lesz és belefutunk emlékezetes arcokba.

A kocsiban legalább átlehet menni 3rd personbe hála az égnek. A harcrendszer tökre tetszett, van benne minden: Titanfall, Division, Fallout. Amitől az álkapcsom a földön maradt, azaz hogy stealth módban ha lezuzol valakit és rácsatlakozol akkor nem csak az ammóját és fegyverét, hanem az adott épületben a hozzáféréseit is megkapod, na ez már something new! :R

Még ha a mellékszereplők unamasak is maradnak akkor is; látszik, hogy van content a játékban és mégiscsak open world..szóval tuti beszív. Jó lesz, jó lesz csak a cyberpunk-ból egyelőre azt a cybert nyugodtan ki lehet hagyni. Én megvagyok győzve, és ettől csak több és jobb lesz. Lets do this mama!

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

:R
Mikor megkötötték a botra az üzletet az annyira feszült szituáció volt, tapintható volt a feszültség,a zene zseniális... A grafikát tegyük félre,mert lehet jobb/rosszabb is még nem végleges semmi,de a világ és a hangulat meg a zene nagyon egyben van.
Egy óra gameplay és még ígyis csak a felszínt kapargattuk

Life, Uh, Finds A Way

(#5) cyberkind


cyberkind
félisten

Huh, ez azt a ku*** volt de nagyon! :Y :Y Személy szerint csak a TPS nézet hiányzik a játékból.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#6) oriic válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Mikor megkötötték a botra az üzletet az annyira feszült szituáció volt, tapintható volt a feszültség,a zene zseniális..."

És ugye ez még a nyugis verzió volt. Milyen állat lesz Rambó módjára bejönni majd ide 2. végigjátszáskor és szétcsapni mindenki között. :C

Live-Die-Respawn

(#7) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Komoly nagyon, bár nekem kicsit sok a duma. AZ akció nagyon menő :Y Ez aztán nem fog egy alap pécén menni :D

(#8) Šolaire válasza oriic (#6) üzenetére


Šolaire
veterán

Én sunyulósba nyomom majd :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#9) VágniValó válasza Šolaire (#8) üzenetére


VágniValó
addikt

Mindenki úgy kezdi, aztán idegállapotba kerül :DDD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#10) Fred23


Fred23
nagyúr

Dobhatnának egy gépigényt is!

(#11) Šolaire válasza VágniValó (#9) üzenetére


Šolaire
veterán

Én nem,viszonylag lassan játszok. Deus Ex HR legnehezebb fokozaton,senki se halt meg kivéve a bossok :D
Ez a stílus a gyengém. Az meg hogy magyarul jön csak hab a tortán :C

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#12) Fitzgerald válasza Fred23 (#10) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Tök felesleges lenne, még legalább 1 évig tuti nem jön a játék.

(#13) hombre[EU] válasza oriic (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Vagy Alienként falon futni és szétszabdalni mindenkit a twin blades-el :D igen,talán ez lesz a NG+ buildem

Life, Uh, Finds A Way

(#14) gyuribácsi88

Szódával ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És egy újabb rejtett üzenet!

[link]

Live-Die-Respawn

(#16) Šolaire


Šolaire
veterán

Nem semmik ezek a srácok. A kódok között a gog-on beváltható játék kódok is voltak. [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#17) velizare


velizare
nagyúr

ó b@szod... na kiváncsi vagyok, mi marad meg ebből a kiadásra. de hogy ez megér egy gép upgradet, az ziher.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18) k-adi válasza oriic (#15) üzenetére


k-adi
nagyúr

kedves üzenet tőlük de ez tiszta marketing húzás volt...... én azon csodálkozom miért nem gamescon on mutatták be.. E3-on zárt körűen bemutatni majd a köv. eseményen publikusan... bár végülis az internetnek köszönhetően eljut mindenkihez ez

(#19) torma1981


torma1981
veterán

Remélem meggondolják,hogy lesz mégis TPS. Nem vagyok kibékülve az FPS-sel.

(#20) VágniValó válasza torma1981 (#19) üzenetére


VágniValó
addikt

Szintén zenész, én is arra ácsingózok, de elnézve a késsel faloncsúszást, a TitanFall szerű high jumpokat és falról-falra menetelt, valszeg túl körülményes lenne.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#21) torma1981 válasza VágniValó (#20) üzenetére


torma1981
veterán

Áhh a modderek tuti hamar megoldják.:D

(#22) kwzatz


kwzatz
őstag

Hát ez a demó valami elképesztő volt minden szempontból. :R

(#23) torma1981


torma1981
veterán

És még mennyit fog változni amíg megjelenik a végleges.:D

(#24) Wesder válasza Šolaire (#16) üzenetére


Wesder
félisten

"A Cyberpunk 2077 valószínűleg 2077-ben jelenik meg PlayStation 15-re és az akkori Xboxra, akárhogy is fogják hívni. Lehet kicsit előbb, meglátjuk"

Na bakker, tényleg 2077-ben jön. :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) cyberkind válasza Wesder (#24) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez csak annyit jelent, hogy még nem találták fel az időgépet. :K

Paranormal Cocktivity

(#26) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

KELL :Y

előrendelem, a legnagyobb kézzelfoghatós csomagot... :C

ha marad ilyen a graf, mondja meg milyen gép kell alá, azt is megveszem... :))

de ha marad ilyen a graf, rátolom a ReShade Adaptive Sharpent és máris a legszebb gém lesz :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27) mettek válasza - = Zk = - (#26) üzenetére


mettek
addikt

Nem tudom, lehet ezzel egyedul vagyok de el nem ájultam tőle. A garfika kifejezetten átlagos, persze alpha állapot...ez lehet szebb is de csunyabb is ha a konzolok nem bírják.

Ami feldobja az a nagyon kidolgozott és telepakolt környezet rengeted neonnal, fényekkel de maga a grafika nem kiemelkedő sztem.

Szuper rpg elemek de pl az engem zavar hogy az autoval nem mutatja egy minimap vagy egy nyil hogy merre kell menni. Ezer felé visz az út és ha nwm jövök rá merre kell menni ott fogok bolyongani 20 percet és szétvet az ideg majd. Illetve zavar ez a piros vonalas karakter és küldetésjelölő is...olyan mint egy gagyi wallhack program.

Illetve ezen gameplay alapján nem értem az ujságírók ujjongását sem, mert jo jó de azért nem forradalmi.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#28) Prosector


Prosector
addikt

Ezt nem tudom honnan vette a cd galaxis, de legyen igazuk.

[link]

(#29) VágniValó válasza Prosector (#28) üzenetére


VágniValó
addikt

Azt hagyd, anno Mass Effect Andromeda-nal is eljátszotta vagy 3 webshop más dátumokkal XD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#30) devast


devast
addikt

10/10, amint lehet preorder gog-on :)

(#31) _Gugu_ válasza mettek (#27) üzenetére


_Gugu_
tag

a witcher 3 ban sem volt semmi forradalmi, kb mindent láttunk már korábban, ép csak olyan szinten volt összerakva és kidolgozva és persze sikerült elkapni a hangulatot hogy goty

(#32) mettek válasza _Gugu_ (#31) üzenetére


mettek
addikt

Ez igy igaz. Én pont tegnap akartam elővenni újra. A korabbi mentésem sehol nincs...azért nekiálltam...10 perc után alt f4 lett mert iszonyat untatott.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#33) kwzatz válasza mettek (#27) üzenetére


kwzatz
őstag

"A grafika kifejezetten átlagos"
Átlagos. Kifejezetten átlagos. Főleg egy open world game-ben. :D
Kifejezetten szeretem az ilyen kommenteket.

"Szuper rpg elemek de pl az engem zavar hogy az autoval nem mutatja egy minimap vagy egy nyil hogy merre kell menni."
Lehetne azzal védeni a játékot, hogy majd később lesz benne ilyen. Szerencsére nem kell, mert már most is kétféleképpen jelezték, hogy merre kell menni. Felül az iránytű, valamint maga a két kib*szott nagy felirat a célpontok nevével, távolsággal, ahová tartasz. :D Ha arra gondolsz, hogy egy minimap nem rajzolja neked ki az útvonalat, hogy a célodhoz juss, akkor igen, egyelőre igazad van, de nem kell aggódni, gondolnak mindenkire, szerintem be fog kerülni még.

[ Szerkesztve ]

(#34) chris0000


chris0000
őstag

vki próbálta 4K felbontásban is nézni?marad kb.720p-ben... :U természetesen instant buy,főleg magyar nyelven! :)

[ Szerkesztve ]

(#35) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Tetszetős, nekem külön bejön, hogy fps lesz :) Esetleg lehetne tps módban is játszani, az lenne a legjobb szerintem. Nem kérdés, hogy jön PS4-re (is).

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#36) melega válasza Scholes9 (#35) üzenetére


melega
őstag

ÉN arra rendeltem elő a Konzolokszervizétől. Remélem jól összedobják az egész játékot.

[ Szerkesztve ]

(#37) Chapel


Chapel
addikt

Na, Gta 4 és 5 után itt a 3. játék a 25+ éves gémer karrieremben amit előrendelek.
Tudom hogy nem bánom meg. Tudom hogy évekig tolom majd. Tudom, hogy be fog szippantani a világ 3 mp alatt. Erős vasam van, de emiatt ha kell -valszeg igen - jön új proci/vga.

CD Projekt, ha valaki feltud mászni Rockstar szintre, annak irgalmatlan elismerésem jár!
:)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#38) bulikavagyok válasza chris0000 (#34) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze, Samu tévén 4K-ban néztem -bár ránézésre max 1080p-nek gondoltam volna. Elég gyenge a videó minősége.

melega: Már elő is rendelted? Remélem nem fizetted ki.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#39) Tian66


Tian66
senior tag

Szép is jó is, de valahogy nem fogott meg. Eddig...
Nem tudom mi az ami miatt nem érzem azt amit kéne. Pedig rengeteg munka van benne már most is. Amíg kijön még sok minden változhat. Még én is. :)

(#40) Fitzgerald válasza Prosector (#28) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szerintem azért költözött ki előrelátóan a CD Galaxisos forma a 11. kerbe nemrég, mert túl közelt volt hozzám, és tudta hogy meg fogom verni ha nem jelenik meg a játék január 31.-én. De én oda is utánamegyek. :DDD

(#41) travix


travix
aktív tag

Nekem a divison jutott eszembe erről amit meguntam pár óra alatt, viszont itt sokkal több minden belekerült ami ott nincs meg szóval várós :K

(#42) - = Zk = - válasza chris0000 (#34) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezért néztem a CDP YT oldalán... :))
4K-ban... agyf@sz mennyire várom.... :C
a STALKER SoCvolt amit ennyire vártam, aztán a Division és most ez.... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43) hombre[EU] válasza kwzatz (#33) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ahhoz képest,hogy ebben a témában jelenleg a Fallout4 és a szanaszét módolt Skyrim a legszebbek! tényleg átlagos :D NightCity éjjel,esōben még átlagossabb lesz.
Ha az épületek nagyrészébe be lehet menni(miért ne lehetne) akkor ez a map köbméterben lesz rohadt nagy.

Life, Uh, Finds A Way

(#44) Fitzgerald válasza hombre[EU] (#43) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Fallout 4 már akkor is rút volt amikor megjelent, nem hogy ma. Legalábbis a vanilla játék. Még a Mankind Divided is kategóriákkal szebb nála, pedig az sem tartozik a legszebb játékok közé.

(#45) Xaels válasza VágniValó (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Én örülök az FPS nézetnek mert ilyen témában nem nagyon volt még ilyen. Nem hinném, hogy körülményes lenne egyébként TPS-ben, egy Warrior Withinben ezek mellett ott volt még két tucat csapda meg a Dahaka.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46) hombre[EU] válasza Fitzgerald (#44) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Oké lehet kicsit szebb,de a mondanivalómon akkor sem változtat,hogy ez kategóriákkal esztétikusabb :)
Egyébként a DeusEx inkább az openworld rpg látszatát kelti,de szerintem! közelebb áll egy lineáris akciójátékhoz.

Life, Uh, Finds A Way

(#47) mettek válasza hombre[EU] (#46) üzenetére


mettek
addikt

A Deus Ex lineáris akciójáték, semmi open world nincs benne. Amugy az egy annyira fos játék hogy 2-3 óra után ment az uninstall.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#48) XuChi válasza mettek (#32) üzenetére


XuChi
addikt

Witcher 3 mint unatkozós cím. Pff.... :DD

[ Szerkesztve ]

(#49) XuChi válasza mettek (#47) üzenetére


XuChi
addikt

Olyan sokáig bírta ? Nálam 30 percig sem jutott a pályafutása :))

Másik kommentemhez szerettem volna hozzábiggyeszteni, de lejárt a szerkesztési időm :)

[ Szerkesztve ]

(#50) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Hát gameplay alapján egyáltalán nem szartam össze magam sem a grafikától sem a játékmenettől.
Sőt......

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.