Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kristof83


kristof83
aktív tag

Sikerült lemásolni a Tag Heuer Connected formáját és nevét....
......fantasztikus teljesítmény :W

(#2) moleculez válasza kristof83 (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Szerintem ezzel nincs semmi gond, csak a tartalom legyen okés.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Már az óráknál is nagyobb tárhelyes verziót kell venni, ha több RAMot akarsz? :DDD

Ettől függetlenül érdekel az OS, mit siker összehozni.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4) Joe.36


Joe.36
addikt

Fekete jól néz ki.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#5) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

A kamerát vegyék ki belőle, és meg is vettem.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Az a kamera meg a SIM modul nem kéne bele. Nem felvágni kéne, hogy mi mindent bele tudnak zsúfolni egy óraházba, hanem bemutatni mit tud az OS és eladni az első példányt nyomott áron. Akkor talán megvennék és lenne, aki fejleszt is rá. Persze lehet ők sem bíznak a rendszerben.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7) Don77


Don77
tag

Volt egy kínai kw88 tipusú kb kotta ugyanilyen órám, specifikációk is ugyanazok. Lehet meg kellett volna tartanom, hátha rá lehet heggeszteni ezt az oprendszert. Annak ugyanis az android volt a gyenge pontja.

(#8) etohun válasza Don77 (#7) üzenetére


etohun
aktív tag

szerintem az nem csak ugyanilyen, hanem ugyanez volt :DDD

(#9) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Gondolom a szokasos 1-2 napos üzemidővel...

(#10) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Csak én olvastam elsőre AndroidOS-nak?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#11) Blizzardking válasza Rickazoid (#6) üzenetére


Blizzardking
őstag

+1
Értelmes hardverösszeállítás, minimális fogyasztás, biztos értesítések, sok számlap.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#12) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

A fekete nagyon csecse.
Kidobnám a simet meg a kamerát, meg megcéloznék egy minimum egyhetes üzemidőt, akkor ütne.
Addig marad a Mi Band2 :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#13) icemad válasza Blizzardking (#11) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kb. ez volt a Pebble. És hol vannak most?

(#14) Kapanyél válasza Don77 (#7) üzenetére


Kapanyél
őstag

Így van, ez pont ugyanaz.

Az egyetlen valamire való okosóra mostanában a TicWatch 2. Ott sem a hardver üt, hanem a jól összerakott szoftveres környezet.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#15) Blizzardking válasza icemad (#13) üzenetére


Blizzardking
őstag

Azért van egy kis különbség eközött meg eközött...
Nem véletlenül írtam a sok számlapot.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#16) icemad válasza Blizzardking (#15) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Most beraktál 2 képet. Mit kell nézni?

(#17) atike


atike
nagyúr

Hátha életképes lenne hosszabb távon is... Már ha lesz belőle tényleg valami... :DDD

(#18) Blizzardking válasza icemad (#16) üzenetére


Blizzardking
őstag

Arra próbáltam finoman utalni, hogy nincs az a legendás üzemidő, ami feledtetni tudná azt látványt, amit a Pebble kijelzője felvonultat.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#19) icemad válasza Blizzardking (#18) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam a használhatóság volt szempont a vásárlásnál, nem a kinézet. Gyanítom a második képen látható óra nem is jön ki annyiból, mint egy Pebble, és nem is mutatja a be érkezett üzeneteket sem.

Egyébként számlapból van több ezer.

(#20) Blizzardking válasza icemad (#19) üzenetére


Blizzardking
őstag

Az ugyanolyan okosóra, mindent mutat, csak óra formájú, és a számlapok is klasszikus órákat idéznek. Kinek ez jön be, kinek az. Nekem az óra formájúak tetszenek. Csak ezeket meg naponta vagy kétnaponta kell tölteni.
Fossil Q founder vagy Q Marshal amit linkeltem, de rengeteg óra formájú okosóra van.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#21) icemad válasza Blizzardking (#20) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm az infót, rá is kerestem. Az ára sem vészes, és jól néz ki. Lehet hogy benevezek egyre... Nekem elsőre úgy tűnt, hogy ez "igazi" óra, kicsit benéztem. :B

(#22) Blizzardking válasza icemad (#21) üzenetére


Blizzardking
őstag

A Huawei watch első gen ára mostmár lőhető. Régebben ilyen 130-140 volt, de mostmár 90 alatt meg lehet szerezni. Egyik legvisszafogottabb és legszebb okosóra. De ezek nem bírják ki annyi ideig mint a Pebble. Viszont van hozzájuk Watchmaker, Pujie, Facer és Face repo. Ami többezer számlapot jelent :) Mindez a Fossilra is igaz, de szerintem várd meg a következő generációt, mostanában fog kijönni. Az első gen Fossil-eknek nem teljesen kerek a számlapja.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#23) axioma válasza Blizzardking (#22) üzenetére


axioma
veterán

Miert is "viszont", hogy lehet ra szamlapok ezrei kozul valasztani, meg szamlapot osszerakni? Pebble detto. Mondjuk nekem p2 van, nekem meg pont az az okosora alak, ott a szinek nem jatszanak.

(#24) Blizzardking válasza axioma (#23) üzenetére


Blizzardking
őstag

Jó, igazad van, nem "viszont". Nekem a kijelzője miatt a Pebble nem pálya, de írtam hogy ez relatív.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.