Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) janeszgol válasza GeryFlash (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

+1!

Remélem avval mindenki tisztában less, hogy várható a WP vonal teljes kukázása a W10M megjelenése utáni fél-egy évvel. Tehát mint WP7-nél: a böngésző egyre kevesebb webolalat tud megjeleníteni, Skype nuku, alkalmazások nem szaporodnak. Az én gondolatomban egy okostelefon arra való, hogy hívás, sms, net, foot és egyéb. (Persze ha valaki cask hívásra és sms-re használja, akkor is job egy okos telefon, mint egy buta, mert kényelmesebb olvasni a nagyobb kijelzőt. Ebben elég fiatlaos a gondolkodásom, szemben a "cask erre elég egy butatelefon is" huszasokkal.)

Én amúgy azt gondoltam még a nyáron, hogy veszek egy L625-öt, L720-at, rádobom a WP8-cat és élem az életem. Aztán rájöttem, hogy nem szolgálna ki. Pláne a böngésző miatt. Ugye az IE már most el van felejtve.

#28: mondjuk pénzt én sem adnék azért az Umiért vagy mi a fityfenéért, de tartósságban a Lumiák sem remekelnek. Mondjuk a Nokia Care (már lehet más a nevük) a legjobb szerviz szolgáltatás. Talán cask az LG szervize tudja felvenni a vsersenyt.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.