Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WinPho


WinPho
senior tag

Sosem értettem, minek kell az értesítési rendszer... Ott vannak a csempék.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#2) cairojack


cairojack
aktív tag

Szerintem pedig kvajó, hogy végre megcsinálták. Sőt, ahogy elnézem nem is akárhogy. Ha igazak a pletykák, hogy be lehet állítani, hogy mi dobhat be értesítést, és mi nem, akkor maaaaaxirespect. Pláne ha reklám nem jelenik meg benne, mint a szerencsétlen droid hulladék Notif.c-jében.

Első körben azt kell mondjam: :R

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#3) Plazmacucci válasza WinPho (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

de van, hogy nem működik! :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) WinPho válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


WinPho
senior tag

Ebbe is van igazság. :B De akkor vajon a noticenter szerinted működni fog? :D

Én eddig csak MS alkalmazásokban láttam jó live tilet. :U

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#5) kcsa válasza WinPho (#1) üzenetére


kcsa
veterán

Ősfelhasználó vagyok. De erre egyszerűen szerintem is szükség van, a toastok rövid ideig maradnak, és nem biztos hogy mindenről akarok csempét, vagy nem biztos hogy nagyot akarok - a kicsik legritkább esetben aktívak.

(már várom mikor kerül elő hogy hátteret akarnak a csempék mögé :D)

(#6) Plazmacucci válasza WinPho (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehet hirtelen a push-ra gondoltam :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) uki válasza cairojack (#2) üzenetére


uki
aktív tag

"Pláne ha reklám nem jelenik meg benne, mint a szerencsétlen droid hulladék Notif.c-jében" - ???

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#9) Viktor0610 válasza cairojack (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam azon kívül, amikor egy-egy szutyok program spammelt az értesítési sávban, SEMMI reklám nem volt.
Ezek a programok meg kb. addig éltek a telefonomon. :D Szóval kapufa. :P

Samsung Galaxy A54

(#10) batai15


batai15
félisten

Jó ez kell is!
De nem biztos hogy ilyen lesz,ill tegnap már régibeszéltük . Le vannak maradva a srácok :P

(#12) kolosanyi válasza batai15 (#11) üzenetére


kolosanyi
veterán

Remélem tényleg jól megcsinálják és nem játsszák el azt a frissítésekkel, amit WP7-nél már láthattunk, az hatalmas öntökönrúgás lenne. Ja és könyörgöm, ne felülről lehúzható értesítési sávot csináljanak, ott a jobbra swipeolás lehetősége, a kihasználatlan hely. Nagy kijelzőknél még kényelmesebb is, mint fogást váltva, bohóckodva felülről lehúzogatni azt a rolót.

(#8) gabancs
Ennek mi köze a droidhoz? Van még egy-két oprendszer, ahol létezik értesítési központ... :U

(#13) gabancs
A világ épp, hogy kezdi felismerni, a droidon túl is van élet. Szépen terjed a platform, ami nem csoda, tényleg jól használható az átlag dolgokra, azaz arra, amire egy telefont szerintem használni érdemes. Nem tudsz rajta szervereket menedzselni meg mit tudom én még mit nem csinálni, amit fel szoktak hozni néhányan, de ezeket baromira nem is telefonon szerencsétlenkedve célszerű csinálni. Nagyon jó irányba mozog a Microsoft, ha így folytatják, valószínűleg rövidesen második lehet a WP a platformok háborújában. Kérdés, hogy mikor normalizálódik a helyzet és a Google eszeveszett dominanciája mikor törik meg. (Ha csinálnak még pár ilyen botrányt, mit amit a YouTube és a G+ kapcsán elkövettek, akkor bizony ők is el tudnak bukni. Csak onnan magasról kurva nagyot lehet zuhanni...)

[ Szerkesztve ]

(#15) WinPho válasza batai15 (#11) üzenetére


WinPho
senior tag

Kezdődik! :D

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#34) Mr. Double B


Mr. Double B
tag

GENTLEMEN, DO NOT FEED THE TROLL!

A témához visszatérve...

Nekem nem hiányzik a notification rendszer, osztom a véleményt, hogy live tiles mellett teljesen felesleges. Mindegy, majd legfeljebb nem használom - bár a szépérzékemet azért zavarja, mert rendszeridegen a cseme világban. De hát ez kicsit olyan, mint a Win 8 Start Menü hiszti. Kb. 12 másodperc volt megszokni, hogy a startból csempék lettek, de egyeseknek akkora traumát okozott, azóta is pszichomókushoz járnak, ezért elkezdték visszahozni.

Szóval amig kikapcsolható, hozzák csak, hátha könnyebbé teszi a droid usereknek az átállást.

Mr. Double B

(#44) gabancs


gabancs
addikt

Lehet itt érvelni mind két oldalon. de amíg ezen és ezen nem változtatnak, addig esélytelen. Baromi ronda és igénytelen.

(#48) mtcob


mtcob
senior tag

Ha ez valóban ilyen lesz, és megoldják a push üzeneteket is, lehet lesz mégis WP-m hamarosan :) Jó irányba fejlődik a rendszer, szurkolok nekik :K

(#50) cairojack válasza mtcob (#48) üzenetére


cairojack
aktív tag

"Jó irányba fejlődik a rendszer, szurkolok nekik" - Dettó.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.