Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

az announcer hangját szerintem cserélhetik is. Kis segítség: Q3

[ Szerkesztve ]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#2) Gibo


Gibo
senior tag

Nagyon vad :) Emlekeztet a regi Quake 3 partikra...full ugyanaz a feeling feljavitott grafikaval :DD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#3) freeapro


freeapro
senior tag

Hogy lehet csatlakozni?

(#4) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Végre egy normális, kulturált FPS! :C Már nagyon várom!

(#3) freeapro: A Wolfenstein: The New Order előrendelői közül kerülhetnek be, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#5) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Természetesen controllerrel kell bemutatni, amivel ugrani se tudnak :C

/s

(#6) cami][us


cami][us
senior tag

Semmi extra. Gagyi Q3 multi revenant-al. Legalább a halo-t másolnák. Ja az már munka lenne.
D2 volt az utolsó doom. A többi hype meg techdemo.

[ Szerkesztve ]

(#7) neato3loco válasza CsonkaImo (#4) üzenetére


neato3loco
senior tag

BETA tesztre lehetőség?!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#8) oriic válasza freeapro (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Béta kód kell hozzá, amit a Wolfenstein mellé adtak. Ha tavaly májusig aktiváltad, akkor volt esély rá hogy a mostani alfára behívnak. MIndenki más aki aktiválta a béta kódot azok jövő év elején bétázhatnak.

(#5) wjbhbdux

PC-ről futott a gameplay.

Live-Die-Respawn

(#9) cami][us válasza oriic (#8) üzenetére


cami][us
senior tag

'PC-ről futott a gameplay.'

Készül a Rage szintű bukta a pokoli sütőben.

(#10) YM


YM
senior tag

A singleplayer rész jobban érdekelne, nekem ez kicsit túl futurisztikus. BF2142 feeling :U

(#11) whitezo88


whitezo88
nagyúr

egyet remélek, hogy nem lesz Serious Sam féle hentfesztivál, hanem megmaradt a para is majd Single Playerben, mint Doom3 esetén. Annak remek hangulata, környezete, feelingje volt, ijesztő, félelmetes részek, jumpscare-k. A korábbi gameplayban csak darálás volt, azért remélem nem az lesz végig.

A multi pedig UT is lehetne vagy Quake.

[ Szerkesztve ]

(#12) i2k válasza YM (#10) üzenetére


i2k
senior tag

Engem is a Single érdekel - a multiplayer 12 egy tucat.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#13) oriic válasza i2k (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha olyan lesz mint a Doom 3 én már örülni fogok. :) Sokakkal ellentétben én azt szerettem. :)

Live-Die-Respawn

(#14) M3lakH


M3lakH
tag

Kissé csalódás, hogy megint egy high tech játék, amire csak rá van akasztva a doom név.
A video szerint inkább valami UT-Quake3 zabigyerek, túlságosan is ismerős hangokkal. Én egy remake-nek jobban örülnék, ugyan azokkal a fegyverekkel, szörnyekkel, csak mai kidolgozásban.Még történetet sem kellene különösebben kitalálni, hiszen ott a 2 könyv. :)
Ettől függetlenül persze ki lesz próbálva mindenképp :))

(#15) .LnB válasza Gibo (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig köze sincs a Quake-hez. És a mai divatos szar movement, csilli-villi grafika. Szerintem gáz. Vagyis örülök neki, hogy nem a Quake nevet gyalázzák meg ezzel a fs-sal, Doom-nak elmegy, az "sose" volt akkora multiplayer FPS mint a Quake.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) james001 válasza cami][us (#6) üzenetére


james001
veterán

"Legalább a halo-t másolnák"

LOL

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#17) CsonkaImo válasza neato3loco (#7) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Zárt Béta ugyan úgy az előrendelőknek, de biztosan lesz nyílt Béta is.

(#18) oriic válasza CsonkaImo (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

8-as hsz-ben leírtam a lényeget. Nyílt béta nem lesz.

Live-Die-Respawn

(#19) i2k válasza oriic (#13) üzenetére


i2k
senior tag

Én is.
* Végigjátszottam WRZ Mátyás koromban (alap + kieg)
* Megvettem tiszteletből dobozosan.
* Megvettem a BFG Edition-t STEAM-en (a kritikái és a könnyítések ellenére).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#20) GAbre


GAbre
veterán

Csak nekem van unreal érzésem? :)

Avatar

(#21) ViZion válasza Gibo (#2) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem is Quake/UT ugrott be róla, de nem biztos, h erre szükség van. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22) i2k válasza GAbre (#20) üzenetére


i2k
senior tag

Unreal Tournament 2003-2004-III + Quake 3.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#23) .LnB válasza i2k (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi ebben a Quake?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) kovy79 válasza ViZion (#21) üzenetére


kovy79
őstag

+1
Nekem sem szimpi így elsőre.

(#23) .LnB, talán a karakterek miatt. :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#25) i2k válasza .LnB (#23) üzenetére


i2k
senior tag

Soroljam?

Portálok, Quad Damage (itt most Double), és a hangja (!), a teljes közvetítő rendszer (amit átörökölt az UT-sorozat is), a fegyverek és a splash damage.
Továbbá, az UT-ből van a feltöltődő rakétavető, a környezet használata.

Mindez persze alfa, meg majd 'dúmosítva'.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#26) wolfman


wolfman
veterán

Kérem szépen, ez egy rakás szar. Egy az egyben UT! Semmi DOOM! Engem kifejezetten zavar, hogy belepakoltak multit. Sajnálom, ennek megint a Single fogja látni a kárát.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27) neato3loco válasza wolfman (#26) üzenetére


neato3loco
senior tag

szerintem mára elég ebből az UT-Quake szófosásból.. felfogtuk, hogy nem Doom alapú Doom...

nem kell felvenni és megsértődni!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#28) i2k válasza neato3loco (#27) üzenetére


i2k
senior tag

Köszönjük, de ne szabályozd másnak a szabad véleménynyilvánítását.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#29) NandoXXL válasza i2k (#28) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Csak véleményt közölt, mert unja a beakadt lemezt. Aki ismeri a régi játékokat, úgy is tudja.. Sírás helyett a single player lesz érdekes, mindig is arról szólt a Doom. Multiban a legjobbaktól, jól lopni, nem szégyen :DDD Még jó kis retro utánérzés lehet.

(#30) neato3loco válasza NandoXXL (#29) üzenetére


neato3loco
senior tag

Kösz papi. Inkább ráhagytam. :R

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#31) Scholes9 válasza i2k (#25) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jogos, vannak benne Quakes jegyek :) De nekem tetszik.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#32) i2k válasza NandoXXL (#29) üzenetére


i2k
senior tag

"Csak véleményt közölt, mert unja a beakadt lemezt."

Én meg azt, hogy mindig akad valaki, aki kiköpi magából, hogy álljanak le a többiek...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#33) neato3loco válasza i2k (#32) üzenetére


neato3loco
senior tag

Én meg azt, hogy, mindig akad valaki, aki KIKÖPI magából, hogy aki kiköpi magából, hogy álljanak le a többiek, álljon le! :U

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#34) haxiboy


haxiboy
veterán

Véletlen sem UT Clone...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#35) Vistaboy


Vistaboy
veterán

10 másodpercig bírtam nézni. :U Én továbbra sem látom, hogy mi értelme ennek a nagy multis FPS-mániának. :F Persze nem a játékot és a rajongókat akarom ezzel kritizálni, elvégre sokan játszanak ilyennel, de akkor sem látok benne semmi fantáziát...

Az egyszemélyes játékból mutattak volna inkább valamit, mert mégiscsak az a DOOM. Legalábbis számomra azt jelenti, ha szörnyeket darálhatok láncfűrésszel... ;] Oké, legyen benne multi is - biztos tetszeni fog annak, aki szereti -, de lehetőleg ne ezzel foglalkozzanak elsődlegesen, mert ha eljátsszák, hogy a Call of Duty mintájára multira lesz kihegyezve, mellette maximum egy 5 órányi egyszemélyes résszel (Kiegészítve 15 eurós DLC-kkel kéthavonta), akkor elmehetnek oda, ahová gondolom... :(((

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#36) i2k válasza neato3loco (#33) üzenetére


i2k
senior tag

Meh... ez már óvoda. Kiszálltam.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#37) odorgg válasza oriic (#13) üzenetére


odorgg
addikt

3 jó vólt, én is szerettem. Volt pár meredek bszaatós rész benne :K

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#38) Pöttön


Pöttön
őstag

Ez (single) hangulatban inkább az első 2 részre fog hajazni, a 3 az a fosatós hangulatával kilóg a sorból, bár nekem az is tetszett.

Ez meg kérem MULTIPLAYER nem tudom hogy mi ezzel a baj?
Írták már többen is hogy jótól lopni nem bűn, ennek a résznek a multija felfogható egy UT klónnak símán.
Értelmes, pörgős, szűk termes multi fps-ből úgy sincs túl sok mostanában.
Nem lesz ezzel gond, ha jó lesz a balance, na megpersze ha nem megy a multi a single rovására.
Azért remélem lesz benne valami horda mód, vagy valami co-op is, ahol a szőrnyeket kell majd abálni. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#39) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Most őszintén, nem mindegy hogy Quake, vagy UT klón? :D

Live-Die-Respawn

(#40) Šolaire


Šolaire
veterán

Nagyon kiváncsi vagyok majd írjátok meg a tapasztalatokat :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#41) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Tök mindegy milyen klón, ez abszolút nem nagy eresztés...

(#42) atidzsiforc válasza Šolaire (#40) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nekem van alpham, hatalmasakat hentelek. :) En nem hasonlitanam annyira az UT-hoz, inkabb egy Quake/Halo keverek, persze a translocator personal teleportel eredetet nem tagadhatom, de a gunplay, kozelharc stb. sokkal inkabb a masik ket jatekra hajaz. A buta movement miatt nem hinnem, hogy versenyjatek lesz belole, de sztem igenis van helye a jelenlegi piacon egy ilyennek a sok military shooter kozt.

De a Quake 5-ot tovabbra is varjuk nagy erokkel.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#43) darkarthur


darkarthur
senior tag

Q3A 2016 edition.

Kíváncsi leszek a végleges változatra.

Samsung S23 Ultra 5G

(#44) #78687232


#78687232
törölt tag

Ezt sem a multi miatt fogom szeretni :) Egy aréna-multit szerettek (?) volna összedobni, erre az itt látott pályák sótlanok, teljes mértékben semmitmondóak. Ehhez jön még a mozgás, meg ezek a gagyi fegyverek. Nagyanyám jobban pörög +70 évesen. Q/UT-hez nem hasonlítanám, max. nyomokban tartalmazza. Az ilyen multik max. egy fél év után kihalnak. :U

(#45) Assimilator


Assimilator
őstag

Ami suletlen baromsagokat osszeirnak itt egyesek, uristen:
"Legalább a halo-t másolnák"
"túl futurisztikus"
"hogy megint egy high tech játék, amire csak rá van akasztva a doom név"
"A korábbi gameplayban csak darálás volt, azért remélem nem az lesz végig"

Gyerekek ez DOOM. Henteles van, ver, akcio es future-tech.
Nem kell ebbe tul sokat belekepzelni. A Doom3-at is sokan lehuztak a sztori miatt.
Pedig az soha nem volt neki.
Egy iszonyatjo hentelo FPS volt mindig is, nem tobb.

(#46) james001 válasza Assimilator (#45) üzenetére


james001
veterán

Ott a pont. A multitól meg nem tudom mit várnak egyesek,szerintem ez így jó ahogy van,meg mindenki a Quake-el dobálózik hogy arra hasonlít de és akkor mivan? Mindkettó id játék persze hogy hasonlít. Azt meg végképp ne mondja senki hogy a single meg akkor szar lesz mert ez nem EA vagy Activision...
De ugye a mai gamer társadalom csak a hibát keresi mindenben...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#47) Zoli54213


Zoli54213
aktív tag

Nekem nagyon tetszik! :) Teljesen a régi időket idézi! :D

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#48) cami][us válasza i2k (#22) üzenetére


cami][us
senior tag

2004 már más kategória.

#39 Ja hát, agyatlan és lassú.

[ Szerkesztve ]

(#49) atidzsiforc válasza #78687232 (#44) üzenetére


atidzsiforc
őstag

A videonak koze nincs ahoz, amit ingame muvelni lehet, es hidd el, porog. ;)

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#50) Teréz Atya válasza oriic (#39) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Nyet. Ez elegge a Q3 lavas / poklos palyaira hajaz. Az UT sokkal szinesebb, inkabb hi-tech futurisztikusabb.
Az UT 2k4-et meg most is 2-3 havonta elokapom. Csak az a baj, h egyik haverom sem akar velem jatszani, mert az osszeset elkalapalom benne. Multkor volt olyan team deathmatch hogy 5-en voltak ellenem erre egymagamnak volt annyi fragje mint otuknek. Pedig csak "Masterful"-ban nyomom botok ellen.
Meh, szinte senki nem jatszik mar ilyen ugra-bugrat.

Ezt talan kiprobalom. Q3-at is birtam, Longest Yard rulez!

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.