Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jobb, hogy végül tps lett, de ez sem volt rossz. Amúgy boxra máig az egyik legjobb exkluzív, nem is értem miért nem folytatták.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) mepet válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


mepet
addikt

Ha ez az egyik legjobb exkluzív, akkor nem csoda, hogy szarul állnak az eladásokkal MS-ék. A PC-s verzió játszhatatlan, 2-3 gombot kell folyamatosan nyomkodni, a sztori atomunalmas. A grafika jó, de nem teszi játszhatóvá az egészet, annyira azért nem jó, hogy leessen az állunk...

Neked mi tetsztett ebbena játékban?

(#3) aginor válasza mepet (#2) üzenetére


aginor
addikt

Hasonlóan vélem én is, ugyanakkor konzolon lehet jó, mert 1. kontrolleren könnyebb zongorázni, mint billentyűzeten 2. lehet ott ez a mérce. ;]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#4) Steven


Steven
addikt

szerintem rohadt jó játék ... mikor megjelent brutálnak számított a graf... én sem értem miért nem folytatják ....

Nekem a harc rendszer tökre bejön nyilván nem könnyű meg kell tanulni ... de pont ettől tetszik..

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5) Lacee1986 válasza Steven (#4) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Én is kellemesen csalódtam benne. Megvettem PC-re egy leárazáson kb 5 euróért és egy este alatt végig is játszottam. Baromi jó a hangulata és az animációk.

(#6) GreatL


GreatL
őstag

Nagyon jó játék. PC-n atom a grafika. Picit konzolos az egész de pont ezért szeretjük :). PC-n az úgynevezett stratégiai játékok meg kattintós farmolósok, az sem nagy cucc.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#7) Wesder válasza Steven (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Azért nem folytattàk mert kibeb@szott sokba került és még bukàs is lett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Chapel válasza GreatL (#6) üzenetére


Chapel
addikt

"Picit konzolos az egész de pont ezért szeretjük"

Na ez az a mondat amit életben nem hallottam pc-s szájából, pedig 30 éve tolom és túl vagyok vagy 30-40 lan partyn :D

4790k, 16gb,1060 és akadt mint a fene. Aztán mikor 1080-ra váltottam csak azért is kipróbáltam, no az már elég volt a max graf 60fps-hez, de nem éreztem annyira odaverősnek a látványt. Szép, hangulatos, de rossz port inkább sem mint valami ami igényelné ezt az erőt maga alá. :N

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) GodGamer5 válasza mepet (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ritkán játszok valamit újra, de ezt 2x végigtoltam pc-n maxon és ütött, de rendesen. Én nagyon élveztem. :)

(#8) Chapel - Én anno egy 7950-en akadásmentesen végigtoltam, később meg egy r9 290-en. Nem volt vele semmi gond.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) myckey


myckey
veterán

Jó hangulatú játék volt.
Tetszett a harcrendszer, a körítés is helyén volt.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) Chapel válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


Chapel
addikt

Hmm fhd, minden maxon stabil 60fps?

Valami akkor itt nem kerek, vagy ennyire amd optimalizált lenne?
Volt anno 7950 és r290-esem is sokáig, brutál jók voltak, de 1060 6gb-nál erősebbek? Háááát :N

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kora legszebb (talaj) textúráival ellátott játék volt. Kár,hogy ezen kívül maradandót nem alkotott 1,2

Life, Uh, Finds A Way

(#13) Chapel válasza hombre[EU] (#12) üzenetére


Chapel
addikt

CryEngine 3, még jó hogy szép.

A fene, a végén még neki állok újra :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#14) hombre[EU] válasza Chapel (#13) üzenetére


hombre[EU]
veterán

halkan jegyzem meg,hogy a State of Decay elsō része is ;) nem az engine-en,hanem zbrush-on múlik

Life, Uh, Finds A Way

(#15) Chapel válasza hombre[EU] (#14) üzenetére


Chapel
addikt

Az abszolút low az a "Sniper: Ghost Warrior 2" :) ...ha sz*r a készítő brigád, mindegy milyen a motor, nyilvánvaló.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#16) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Szerintem sem volt egy rossz game, de kivételesen nálam azok közé tartozott ahol a látvány volt ami rengeteget tett hozzá a dologhoz, mellé meg a történet végére voltam kíváncsi, de a játékmenet maga eléggé faék volt, nálam amolyan tipikus egyszer kellemes darab kategóriába került. Bár ha lett volna folytatása, valszeg nyomott áron tuti vétel lett volna.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) gantum


gantum
aktív tag

Any% Speedrun in 10:00 [World Record] :DDD

(#18) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Kár, hogy a klón ellenfelek a végleges játékban is benne maradtak.

(#19) D.Va válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


D.Va
senior tag

Amiért a Crysist sem. Hiába volt jó, a népek nem vették tonna számra. Ha nem hoz be annyit sem amennyibe kerül a fejlesztés akkor nyilván nem futnak neki még egyszer...

(#20) zolomon17


zolomon17
senior tag

Emlékszem, amikor lefutott az intro és ültem a játék előtt és nem értettem, hogy miért nem mozdul már meg a karakter, miért nem történik semmi... és akkor rájöttem, hogy hoppá, ez már nem az átvezető, hanem maga a játék, csak ennyire szép :)

Persze biztos megszépítette már ezt is idő, de anno max. beállítások mellett tényleg egészen megdöbbentően jól nézett ki :K

Viszont a sztori tényleg nem volt valami nagy durranás, a harcrendszer pedig, hát izé, minimum halál unalmas. És ehhez jöttek még az olyan finomságok, mint az egyik boss fight valami nővel, akit agyonvertem, leesett a vízvezető csatorna egy másik szintjére, ahol megint, teli életerőről kellett nullára lepofozni. Finoman szólva sem volt valami elegáns megoldás :(((

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.