Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rodrigez


rodrigez
senior tag

Ez őőőőőőőőő fel van újítva? :)

(#2) Rage47 válasza rodrigez (#1) üzenetére


Rage47
veterán

jo kerdes

(#3) rodrigez válasza Rage47 (#2) üzenetére


rodrigez
senior tag

Rég játszottam vele, meg ez a részlet egy sötétebb és szűk helyen játszódott, de emlékeim szerint PC-n nézett így ki anno is. :)

(#4) Gergosz2 válasza rodrigez (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

Better Lighting
- 60 FPS
- Smoke Effects
- Blood

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Vajon belerakják azt a pályát is, ami csak PC-n szerepelt?. Majd kiderül.
Remastered verziókánél mennyire lenne valószínű az új pályák és fegyverek hozzáadása?

Live poor, die ritch.

(#6) D1Rect válasza Gergosz2 (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

lulz

(#7) rodrigez válasza Gergosz2 (#4) üzenetére


rodrigez
senior tag

Ahh, köszi. Szóval nem sok minden változik. :) PC-n a 60 FPS már megvolt a világítás persze sokat dobhat a kinézeten, de én nagyobb felbontású textúrákat is elvárnék, ha már a játék 10 éves évfordulójára csinálják. A füstre meg a vérre kíváncsi vagyok, mert abból elég sok van a játékban. :)

(#8) oriic válasza gyáliSanyi (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Új pályák? Nem valószínű. Max összes DLC, meg a PC-s exktrák.

Live-Die-Respawn

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azért jó látni hogy nem csak HD-ba húzzák:

Ilyen volt:

Ilyen lett:

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) Sicilian válasza rodrigez (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

X360 változathoz képest igen. Az eléggé csúnyácska mai szemmel nézve.

nothing is true everything is permitted..

(#11) Döglött Róka válasza gyáliSanyi (#5) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A multi változott, a pontozason látszik.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#12) Döglött Róka válasza rodrigez (#3) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kopnak azok az emlékek:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#13) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Egyáltalán nem vagyok elájulva.
Teljes áron biztosan felejtős, az pedig, hogy majd' két éve a piacon van az XONE, és egy rész kap felújítást a háromból, az egyenesen szégyen. (Ez az egész remaster-mizéria gáz szerintem, de így főleg.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) nebulo


nebulo
tag

Hááááát... majd generáció végén egy használt XO-n használtan... Engem legjobban az eredetiben (PC-s verzióra is igaz) a színek - vagy azok hiánya - zavartak a legjobban. A harmadik rész színek tekintetében már rendben van az én ízlésemnek. Sajnos ebből a kurta videóból nem derült ki számomra, hogy ehhez a részhez hozzányúltak-e érdemben.

(#15) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Amúgy az UE4-et beteszik alá? Bár nem hiszem, már úgyis megvette az egész brand-et az MS, szóval nem az engine reklámozása lesz a fő cél.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#16) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Látom a ketchupos üveg még mindig ott van a mellényzsebbe :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Xaels


Xaels
félisten

Mondjuk még mindig nem értem miért csak az első rész. Ebből illene egy komplett pakkot kiadni felújítva, arra biztos vevő lennék ha lenne XO-om. Számomra ez volt az egyetlen igazi húzócím az X360 felé és mostanság sem hagytam fel a szériával csak papír formában élvezem a történeteket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) oriic válasza Xaels (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Mondjuk még mindig nem értem miért csak az első rész. "

Jó kérdés. Jövőre lesz 10 éves a sorozat első része, talán azért.

Live-Die-Respawn

(#19) Xaels válasza oriic (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Ettől függetlenül lehetett volna egy Gears Of War Anniversary Edition amiben benne van mindhárom. Érdekes, hogy például a God Of War-ból bekerült egy csomagba az első 2 rész HD-sítve, vagy a Metal Gear: Solid-ból sem csak 1részt adtak ki.Mindegy végül is egyelőre nem vonzanak az újgenerációs konzolok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) oriic válasza Xaels (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS4-re most csak a God of War 3 felújítás jön.

Live-Die-Respawn

(#21) Xaels válasza oriic (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Na azt pl. még nem hallottam. Én a PS3-as HD kiadásra gondoltam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) 1m1s


1m1s
tag

Mondják hogy azért adják ki mostanában a játékokat felújítva, hogy az új konzolokon is lehessen vele játszani.Kérdem én PC-re miért adják ki akkor?
Ne legyünk naivak, ez egyszerű pénzlehúzás.

(#23) Döglött Róka válasza 1m1s (#22) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mert pc-re nem adjak ki? PC-re nem eri meg AAA jatekot kiadni.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#24) gyáliSanyi válasza 1m1s (#22) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Ez PC-re nem fog jönni, sajna Ennél a címnél is tálán csak azért jött ki az első rész PC-re, hogy aki később ki akarjta próbálni a széria folytatását kicsit jobban meggyőzék, hogy vegyen egy Xbox konzolt. Marketing egy szóval.
Egyébként ha már AAA címekről van szó, olvastam egy cíkket, hogy a Battlefield Hardline-nél 80% felett adtak el konzolokra, kevesebb, mint 20% PC-re.

Live poor, die ritch.

(#25) Xaels válasza gyáliSanyi (#24) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk ha a BF szériát nézzük a Hardline már elég rossz példa. A 4. rész eléggé letúrta a béka segge alá a franchise megitélését PC-n. Anno például a Bad Company 2 hozta azokat a számokat mint a konzolos és szerintem a BF3 is kifejezetten jól teljesít/teljesített.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) Döglött Róka válasza Xaels (#25) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor CoD.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#27) oriic


oriic
HÁZIGAZDA
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.