Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Szerintem aki évekkel ezelőtt játszott vele utoljára, az nem sok változást fog észrevenni, akárcsak a BioShock remaster esetében.

(#2) Squirrel


Squirrel
őstag

Ez nem teljesen ugyanugy nez ki, mint az eredeti? Regen jatszottam azzal, de teljesen hasonlo grafika remlik.

(#3) Bird válasza Squirrel (#2) üzenetére


Bird
addikt

Ez a vicc kategória és a legombolt rókabőr tipikus esete....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4) kutga


kutga
nagyúr

COD 1/2/4-nél (talán még az MW2, de az már határeset) pont nem érdekelt a grafika mert elvitte őket a hangulat.

Azóta meg az összes COD ugyanúgy néz ki. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#5) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nekem totál úgy fest mint a régi. :DDD

Még a grafon se húztak semmit.

(#6) DudeHUN válasza Squirrel (#2) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Van fent összehasonlító videó is. Azért toltak rajta. Szerintem egy tisztességeset. Csak az emlékek és a ma már megszokott grafika mellett ez nem tűnik fel az embernek.

Gamer for Life

(#7) voodoo98


voodoo98
addikt

Valamivel szebb lett. Főleg a fények és az arnyékok, de én többre számítottam.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8) haxiboy


haxiboy
veterán

Nem sok dolog változott...adhatnák külön is btw....Szóval ha nekem megvan az eredeti MW1, és ezt letöltöm virágboltból...az wareznak számít? :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) voodoo98 válasza haxiboy (#8) üzenetére


voodoo98
addikt

Annak sajnos! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#10) wjbhbdux válasza Squirrel (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A remaster azt jelenti, hogy kicsinosítják az eredetit. A remake lenne a teljes átdolgozás.

/s

(#11) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Úgy is a multi a lényeg. A multi meg azért fog változni olyan tekintetben hogy lesz egy jó adag medál challange meg ilyesmik.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Különbség azért van egy kicsi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) #00137984


#00137984
törölt tag

Azért a több javítás ellenére még vannak negativ észrevételeim. A szineket a játékban nagyon kékre vették, néhol meg a RED Alarm jelzésre lesz zavaróan vőrős szinű az egész képernyő. A fények kezelésén modernizáltak, de közben túl sőtétre van véve az egész. Valahol alig látni a jelenetben, miközben az eredetiben a sarkokat is tisztán ki lehetett venni. A viz ábrázolása ami sokat javult, de néha túl sok az effekt (viz, gőz és füst), és alig látni valamit. PS4 kiadás szintén igy néz ki. Hadd vakuljon a paraszt...! :D

[ Szerkesztve ]

(#14) k-adi válasza laceszgamer (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

multi meg azért fog változni olyan tekintetben hogy lesz egy jó adag medál challange meg ilyesmik. ---- LOL ?? :U

(#15) laceszgamer válasza k-adi (#14) üzenetére


laceszgamer
addikt

Máshogy nem tudom hogy lehetne jobban leírni, a lényeg, hogy kicsit megkapja azt a rendszert ami az MW2-vel jött be...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) k-adi válasza laceszgamer (#15) üzenetére


k-adi
nagyúr

most sem a medál a lényeg :P

(#17) ADAM1337 válasza Dilikutya (#12) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A hajós 2007-es kép eléggé szét van fakítva, meg állítva szerintem.
De kajak ugyanerre emlékszem meg is néztem nem-e fake a videó. :DDD

(#18) ribizly válasza Dilikutya (#12) üzenetére


ribizly
veterán

Bizony.
A fények, árnyékok, részecske effektek, a víz, textúrák, animáció, arcok, hangok, modellek. Kb ezek változtak.
Ettől viszont még semmivel sem nyújt többet, mint az eredeti, mert a játékélmény ugyanaz. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Hogyan tüzeljük fel a rajongókat a legkevesebb munka ráfordításával című fejezetünket láthatták.

Megyen!

(#20) voodoo98 válasza ribizly (#18) üzenetére


voodoo98
addikt

Igen, ezek tényleg nem kevés változások. És a fenti összehasonlító képek elég meggyőzőek, de ez a videókból valahogy nem jön át!!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#21) kengyel


kengyel
nagyúr

Egy pár órás szórakozást mindenképp megér.

kengyel

(#22) Gainka


Gainka
őstag

A hangulat most nagyon adná, most néztem meg nem rég a Bengázi titkos katonáit :D, de ez kimarad, a hangulatot az alap is adja.

(#23) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez elég gyenge eresztésnek tűnik :( :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#24) rodrigez válasza ADAM1337 (#5) üzenetére


rodrigez
senior tag

Sürgősen keresd fel optikusodat, mert ez kb. egy másik játék, annyit húztak a grafikán. :)

(#25) laceszgamer válasza rodrigez (#24) üzenetére


laceszgamer
addikt

Inkább lecserélték a texturákat csak. :D

Legalábbis ahogy nézegetten a különbség ebben kimerül.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26) rodrigez válasza laceszgamer (#25) üzenetére


rodrigez
senior tag

Irgalmatlan rosszul nézegetted. :D Egy dolgon nem változtattak és az a gameplay. A karakterek kidolgozottsága a világítás a tereptárgyak geometriája, mind-mind baromira fel lettek turbózva. Vannak helyszínek, amik kb. köszönőviszonyban nincsenek az eredetivel :) Ajánlom megtekintésre a DigitalFoundry ide vonatkozó videóját, ami ugyan az XBox360-as verziót hasonlítja össze a PS4-el, de a Box-os verzió is csak felbontásban és textúrák minőségében tért el a PC-stől, itt azért jóval többről van szó. Bárcsak minden remaster ilyen lenne mint ez. :)

Legjobb példa: [link]

Nézd meg a jelenetet amikor felsegít a társad, nézd meg a környezetet és karakter kidolgozottságát, aztán meg nézd meg a rögtön ezután következő jelenetet ahol aszfalton, hangárok mellett megy a karaktered. Na ott aztán ég és föld a különbség. Még ha a régi PC-s verzió szebb is volt mint a X360-as, azért az is csak kikerekedett szemmel nézegetné a változást. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.