Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Már a 2016-os DOOM zenéje is nagyon tetszett, jól dolgozták fel a régi zenéket, de ez valszeg még brutálabb lesz. ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2) heavygrip válasza Robi BALBOA (#1) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Én is imádom az összeset. Van, hogy mielőtt neki kezdek Doom-ozni meghalgatok előtte párat :D Az egyik kedvenc a VEGA. ;]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#3) Robi BALBOA válasza heavygrip (#2) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

A VEGA az igen vad lett. :D

Már tűkön ülök, de már nem sokat kell aludni és jön! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#4) heavygrip válasza Robi BALBOA (#3) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Igen,nagyon eltalálták, és tökre oda illik,arra a pályára :)

Én,kb már 2 hónapja vissza számlálást tartok :DDD

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#5) Robi BALBOA válasza heavygrip (#4) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Én azt mondom, hogy egy játék(vagy film) esetében kb annyira meghatározó elem a zene mint a játékmenet(történet).

Engem még az sem zavart amikor bejelentették, hogy csúszik, mondom inkább mint, hogy gikszer legyen vele.

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#6) heavygrip válasza Robi BALBOA (#5) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Pontosan. Ott van pl amikor először találkozunk Oliviával és minden energiát az argent towerbe irányít,hogy meg nyíljon a kapu stb...
Na az a zene,ami akkor bejön az valami pazar, zsigeri. Annyira oda vág,hogy a játékos teljesen átéli azt a helyzetet amibe akkor csöppent.
Én nemhogy játékban,de még filmben sem találkoztam ehhez hasonlóval.
Talán az Alien ben ,amikor az lv426 os bolygót mutatják :)

Nekem övön aluli volt a halasztás,de a lényeg,hogy már csak 2hét. :D

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#7) Robi BALBOA válasza heavygrip (#6) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Játékban én a Diablo-t ami még még említenék, főleg az első részt, ott is a zene annyira passzol, hogy az leírhatatlan.

A 2016-os DOOM egy méltó folytatás lett, és ennek nagyon nagyon örültem, kicsit féltem, hogy nehogy az legyen mint a Duke Nukem-el, de már az első gameplay után tudtam, hogy ez brutál lesz.

Azért filmekben tudnák egy-két példát mutatni, de ahogy mondod a Bolygó neve: Halál az odavág! ;]

Azután jelentették be a halasztást miután az első komolyabb gameplayt bemutatták, az egy kicsit olyan semmilyen volt, gondolom sok volt a visszajelzés és úgy voltak vele, hogy ok kicsit reszelünk még a dolgon.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#8) heavygrip válasza Robi BALBOA (#7) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Igen, nagyon jó lett a DOOM 2016, minden héten elő veszem ha van időm.
Én a Duke-al is elvoltam, persze az előbbi klasszisokkal jobb :)

A 2018 Quakeconos gampley óta eggyet sem néztem meg (direkt), 2 db trailert láttam csak. Már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#9) Robi BALBOA válasza heavygrip (#8) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Egy bajom volt/van a DOOM-al, hogy nem támogatja az SLI-t.
Az új részben remélem ezt helyrehozzák, ha már procival odáig jutottunk, hogy rengeteg szálat IS meg tud dolgoztatni.

Duke-ot is nekik kellene csinálni! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.