Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) S.I


S.I
kezdő

nem kell mindenhova gumipadló, csak ahova erővel lerakod. :DDD
ha meg mellé megy, lesz egy kis horpadás a betonon a szimpla szőnyeg alatt :D tapasztalat.
2006 óta van lehetőségem otthon kondiszobához. kisebb kihagyásokkal, de azért volt használva.
ha azt nézném, hogy mennyibe fájt volna a terem, meg mennyit toltam bele, akkor gyanítom sokszorosan megtérült.
az első kombinált gép 12 évig bírta, 2018-ban cseréltem Hammer Ferrum TX3-ra, akkor vettem közösben családtaggal 220e-ért. de abszolút nem bántam meg. azóta majd' 2x annyiba kerül, most nézem.
mondjuk van láncozva pluszban még 60-70 kg rajta tárcsában. el is szakadt nyáron a drót, 12e-be fájt a cseréje egy vastagabbra.
jópár fajta lehúzást, felhúzást el lehet rajta követni. és szerintem a világ egyik legjobb bemelegítőgépe. a hajlított rúdja meg nagyon univerzális, jó a borítása.
gépen lábtolást, a fekpadon tudok lábhajlítást csinálni pluszban, meg valami rokkant vádlit.
abszolút nem bántam meg a vételt, az erőkeret nekem szükségtelen lenne, bár én tényleg csak rekreációs kondizást tolok már. fekve kimegy max 4-5x a 100 kiló, kb ez a kaliber vagyok.
kb. 90 kiló lenne az ideális tömegem, ezt onnan tudom, hogy mindig van rajtam 4-8 kg plusz kiló.
szóval nem használok nagy súlyokat. egykezes evezéshez is kb. 35-40 kg megy fel a súlyzóra.
van egy fekpad, -15, sík, 15, 30, 45 fokban állítható.
egy kétkezes a fekpadon, ami fekvenyomáshoz és bicepszhez is használható, mert közepes rúd.
scott rúd.
meg egy GazoFitness® Bicepsz-Tricepsz Rúd/ 4 markolatos/, ezt a nyáron vettem elég jól használható. mellről nyomáshoz, vállazáshoz is bevált. csak lezúzta a betont :D
2 pár állítható egykezes súlyzó. jó csomó kistárcsa, 0.5-2.5 kg. így kevésszer kell szétszedni.
1 pár tizes fém, 1 pár cement tizes. ugyanígy 15 kg-osból, meg 5 kg-osból.
meg egy római szék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.