Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Kösz, ezt majd meglessük!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Azt hiszem ezt érdemes lesz figyelemmel követni, de még sok tisztázatlan kérdés marad. Vajon lifetime licence lesz magyar térképpel? Vagy fizetős lesz később? Majd elválik remélhetőleg...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3) pit stop válasza KubanitoS (#2) üzenetére


pit stop
addikt

Indexen szallagcím, és interjú is van vezetővel, de azon kívül ami itt is van nem sok plusz-információt mondanak róla :(
Én is részben azért írtam kérdéseket, hátha valami jobban belelátó ember tud valami részletet is ezzel kapcsolatban.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#4) Hosssszu válasza pit stop (#3) üzenetére


Hosssszu
őstag

Itt azt írják hogy a progi korlátlan ideig használható, de csak magyarországi térképpel. Térkép a legfrissebb lesz hozzá amikor kijön, de a további térképfrissítésekkel kapcsolatban nem ír semmit.

(#5) winhate


winhate
őstag

Ha tényleg lesz Igo Androidra akkor meg is fogom venni.
Minden tisztelet az NNG nek az ingyenes peldanyert.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#6) Jhonny06


Jhonny06
veterán

iOS-re egyszer lehet elvileg letölteni, aztán törlik a store-ból, tehát érdemes lesz lementeni a fájlt, hogy ne vesszen el egy esetleges újratelepítéskor. Az online funkciók nem fognak működni benne (tehát pl. real-time forgalom kijelzése, melyik kerülőúton menj, stb.), csak Magyarország térkép, valamint frissítés nem fog jönni hozzá, ha jól olvastam.

(#7) Syl


Syl
nagyúr

Oké, tudom hogy le kell borulni az iGO előtt, de a Nokia Here is ingyenes és (iPhone-ra) bármilyen térképet le tudok rá szabadon tölteni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8) KaiotEch válasza Syl (#7) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Androidra is és szerintem jó is, csak magyar hangot nem tudok valamiért rácsiszolni(vagyis biztos tudnék, ha foglalkoznék vele), mondjuk a szöveg sem magyar, de az kevésbé zavar.

[ Szerkesztve ]

(#9) lkristóf válasza KaiotEch (#8) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én is a HERE -t használom androidon, de ezt is mindenképpen ki fogom próbálni. Amúgy Baloldali sáv -> Settings -> Voice navigation -> Manage voices -> és van 2 magyar is női/férfi.

(#10) Syl válasza lkristóf (#9) üzenetére


Syl
nagyúr

iPhone-on ilyen sajnos nincs (csak német, angol, spanyol, francia, olasz).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#11) KaiotEch válasza lkristóf (#9) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jé tényleg, köszönöm! :R

(#12) Ghoosty válasza Syl (#7) üzenetére


Ghoosty
őstag

Jó pár éves hagyományos GPS készülékünkre van IGO és a telefonomon HERE-t használok. Lehet, hogy én nem érzetem még rá a HERE-re, de az IGO sokkal jobban kézre áll. Szóval én várom az IGO-t.

(#13) Syl válasza Ghoosty (#12) üzenetére


Syl
nagyúr

Én nem azt írtam, hogy a Here jobb, hanem hogy tök ingyenes.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#14) Ghoosty válasza Syl (#13) üzenetére


Ghoosty
őstag

"Oké, tudom hogy le kell borulni az iGO előtt"

Ezt a mondatrészt kicsit gúnyosnak éreztem, hogy "ugyanolyan jó a másik is, minek ide iGO". Ezért írtam. Sorry, ha félreérthető voltam.

(#15) lkristóf


lkristóf
senior tag

Már tölthető! Android

szerk: Elsőre bonyolultabbnak tűnik nekem mint a HERE, de majd csak megszokjuk, kipróbálom majd ha ráérek az úton (buszon).

[ Szerkesztve ]

(#17) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Feltettem Pocket Neo-ra hasít rendesen. Sajnos android 2.x alá nincs a marketben, hüp-hüp...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18) Syl válasza Syl (#13) üzenetére


Syl
nagyúr

Felraktam iPhone-ra. Első körben nem találta hol vagyok :DDD Kirakta a jelet a nullás körforgalomhoz és elvolt valami gps jel keresésével. Be kellett zárni a programot, majd újra elindítani, mire nagy nehezen a közelbe sikerült neki lerakni a jelet. A másik utcába! :C
Elindítottam a Here-t, három másodperc alatt 5 méter pontossággal bejelölt az udvaron.

Ez alapján nem győzött meg az iGO :(

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19) Jhonny06 válasza Syl (#18) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én is mentem vele egy próbakört, azonnal talált jelet és nem is rontott, még a parkolóból is szépen kivezetett. :) A kezelőfelülete nekem egy kicsit logikátlan, pl. cím beütése, de ha már egyszer elindultál vele, nagyon jó.

(#20) sisqoboy2


sisqoboy2
tag

valaki megtudna nekem osztani pls? kulfoldrol nem elerheto...

(#21) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Se Samsung TAB3 se Ace2 nem támogatott a play szerint... na ilyenkor mi van? Ez elég vicces, hogy a Tab3 kevés neki 4.4-el.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#22) pit stop válasza #40993792 (#16) üzenetére


pit stop
addikt

Androidos Here-ben hol tudom beállítani, hogy mi szerint vezessen? Legrövidebb-gazdaságosabb stb.? Vagy ebben nincs benne nulla forintért? Kerestem mindenhol de nem találtam rá, Lumiában megvolt aránylag egyszerűen.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.