Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MartOOn


MartOOn
addikt

Hamár e-ink akkor miért 65mAh az akksi? Nehogy kibirjon 1 hetet? Eskuszom direkt csinaljak...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2) Valzor


Valzor
aktív tag

Ha már e-ink, akkor inkább Pebble, mint ez a karperec 3 napos üzemidővel :)

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#3) kovadika


kovadika
őstag

Ocsmány.

(#4) mate1396


mate1396
tag

Rakhattak volna bele nagyobb aksit akkor már értelme is lenne az e-ink kijelzőnek ... 1-1,5 hetes üzemidő reklámnak se rossz. :(((

(#5) saelin


saelin
veterán

Még mindig nem látom értelmét ezeknek a cuccoknak... Alig tudnak valamit, viszont drágák és még a folyamatos kapcsolattal a telefont is szívják. Ilyen kicsi kijelzőt nem lehet érdemben használni, a hang vezérlést meg a kutya nem fogja használni az only english miatt. El nem tudom képzelni, hogy valaki a buszmegállóban az óráját simogatja, de főként azt, hogy angolul beszél hozzá.

Jelenleg nem több a koncepció a szememben, mint egy újabb pénzlehúzás.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) TaS1kaaa válasza saelin (#5) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

Tudtommal néhány országban azért beszélnek angolul :)

(#7) draco31


draco31
veterán

Ez legalább már napfényben is olvasható. Egy 10-es ért vállalnám.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8) dsr válasza Valzor (#2) üzenetére


dsr
senior tag

Valóban inkább Pebble :)

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Azért ezt elegánsabban is kivitelezhető lett volna...az e-ink használata nagy ötlet, csak nem így.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) sefan67 válasza MartOOn (#1) üzenetére


sefan67
aktív tag

+1

Hihetetlen hogy magukat szurkálják tökön.

(#11) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Ez így ebben a formában szerintem sem valami nagy durranás...

(#12) Luck Dragon

Szerintem hosszútávon az előlap olyan karcos és ronda lesz az anyag használata miatt,hogy hamar a fiók mélyére fog kerülni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) lacruise


lacruise
tag

jol ertem hogy egy alapvetoen keveset fogyaszto kijelzovel CSAK 3 napig birja a cucc?
fog ez mukodni ez megaban is vagy mindenkepp kell hozza egy szutyok Androidos telo is?

LG G5 & BB Z30

(#14) lacruise válasza saelin (#5) üzenetére


lacruise
tag

epp kitiroltem a kirohanasomat, mert ugygondoltam, hogy csak en nem ertem ezt a dolgot, de azert megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedul.

az en problemam az, hogy miert KELL melle, moge egy telefon? en egy olyan eszkozt akarok, amit tudok az laptopommal is syncelni, BT-n keresztul. Nem akarok telefonalni rajta, meg emailt irni sem. legyen egyszeru, olcso es mondja meg, hogy mennyit aludtam, futottam, setaltam. Ennyi! Ja, ha van meg egy kijelzoje is, amin latom az idot, es ket legyet utok egy csapasra, akkor kulon orom es bodottag, de mindezt tudja iugy, hogy elketyegjen minimum egy hetig.

es igen, en kerek elnezest, tudom, nagy igenyu vagyok!

LG G5 & BB Z30

(#15) orbano


orbano
félisten

ez nagyon hitvany. nem ertem ekkora cegek miert nem kernek fel az ilyen cuccokban jartas designereket...

A vér nem válik VAZZE!™

(#16) Ádám16


Ádám16
addikt

Elég rusnya lett szegény. 5-10k-nál többet semmiképp sem adnék érte.

(#17) metaboy válasza lacruise (#14) üzenetére


metaboy
tag

Garmin Forerunner 15

Mindent tud, amit írtál, sőt- jelez ha egy órán át csak ülök..

Nekem több nem kell... de érdeklődéssel várom a történeteket, a sok csalódott sznobtól, akik divatból veszik ezeket a sza.. okos eszközöket

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.