Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shogo_84


Shogo_84
csendes tag

és nem lesz benne dedikált GPU)

Hahahaha... Intel IGPre kárhoztatva... remek. a kijelző megeszi nasinak, még asztal megjelenítéskor is valószínűleg..
Egy Androidos verziót azért megnéznék, az hogy boldogulna vele.

Amúgy érdekes eszköz, pár helyen használható lenne.

(#2) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

ennyi pénzből már 2-3 elég becsületes gamer laptop / pc is kijönne, ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#3) Daywalker válasza Shogo_84 (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Az olcsóbbikban...de szerintem ahova szánják oda már aprópénz az nvidia gpu...:D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) erdoke válasza Shogo_84 (#1) üzenetére


erdoke
titán

Mi baja lenne 2D-ben az Intel IGP-nek ezzel a felbontással?:F
Mellesleg 3D-ben is megeszi reggelire az általad várt androidos változatba jelenleg szerelhető megoldásokat. Nem mintha ennél a felbontásnál és eszköznél bármelyik érdekes lenne...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#5) buvartacsko válasza Snip3r_HUN (#2) üzenetére


buvartacsko
addikt

Bírom hogy mindig vannak ilyen okosok... Ha nekem egy tablet kell. Ráadásul esetleg pont ilyen akkor ne akard mar megmagyarázni hogy inkább vegyek dzsunka pct mikor teljesen más a felhasználási terület. Ha valaki kamiont vesz neki is magyarázd mar meg lecci hogy inkább vegyen 40 Trabantot...

(#6) buvartacsko válasza erdoke (#4) üzenetére


buvartacsko
addikt

Hagyd... Prohardver.hu. Ne várj magasabb szintet.

(#7) satz18


satz18
őstag

Az elgondolás nekem nagyon tetszik, de az árcédulán eléggé elszörnyedtem. Remélem majd az androidos "növeljük a felbontást és legyen nagyobb e-péniszem verseny szereplői" elhozzák számunkra az olcsó 4K-s kijelzőket a PC piacra is.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) Snip3r_HUN válasza buvartacsko (#5) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Bocsáss meg ! Felőlem azt vesznek az emberek amit akarnak... Alternatívát mondtam a laptoppal , ha az ember magával akarja vinni, a 20"-os kijelzővel pedig bőven laptop feletti a méret. Smiley-t meg biztosan véletlenül raktam a végére, sértődj már meg egy ilyen hozzászóláson. :W

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9) atok666 válasza Shogo_84 (#1) üzenetére


atok666
őstag

Konkretan mi gond lenne, ha intel igp hajtana a kijelzot?

Atok

(#10) satz18 válasza atok666 (#9) üzenetére


satz18
őstag

Az, hogy natívba nem 5 hanem 2 fps-el menne a krájzisz.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#11) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Atyaég :DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#12) Zimmy88


Zimmy88
tag

Jó kis gép :D De inkább lehetne 15mm és 2,6kg, és bírja 4-6 óráig... :)

Az utolsó képen az a kéz... Nem telik hetente műkörmösre? :F

FZR2000 ®

(#13) alevan válasza Zimmy88 (#12) üzenetére


alevan
őstag

Mi a baj a körmével?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#14) zetor2000


zetor2000
senior tag

Engem az érdekelne, hogy vajh miért nem AMD vel szerelték? Asszem ugyanilyen TDP kerettel egy picit jobb a kijelzőt meghajtó rész. Meg talán a teljes fogyasztása sem egyforma... Ebben nem vagyok biztos, melyik a jobb.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#15) Petya25 válasza Zimmy88 (#12) üzenetére


Petya25
addikt

Én is azt szúrtam ki.
Ilyen ocsmány műkörmöt is rág láttam.
Én nem engedném hogy tapizza. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#16) zetor2000


zetor2000
senior tag

Vagy egy 2 perces Photoshop retusra...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Majdnem laptop :)) Még az aktatáskámba se fér bele.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#18) kcsa


kcsa
veterán

Nem tudom ki olvas konkurens oldalakat.. de Vers álma valóra vált ahogy nézem :DDD

(#19) Segal válasza kcsa (#18) üzenetére


Segal
veterán

kis v-vel írja a nevét de tény és a való a mindenkinél mindent jobban tudó vers most boldog lehet

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#20) kcsa válasza Segal (#19) üzenetére


kcsa
veterán

sorry, jogos :B

(#21) Shogo_84 válasza erdoke (#4) üzenetére


Shogo_84
csendes tag

Használtál nagy felbontásban intel IGP-t?
Én sajnos igen.
Nagy felbontásnál, gyakori képfrissítésnél eléggé érezhetően belassul. érezhetően lelassul a rendszer válaszideje, képek gördülékenysége.
Gyakorlati példa:
- videorendszer monitorozás, mikor több kamera képét egyszerre kell megjeleníteni, max felbontásban (IGP), akkor gyakran érezhető.
- céges programnál, (ami egyszerűség kedvért legyen egy excelszerűség) prezentációkor, eléggé hullámzik/lagol a görgetés. Egy dedikált vga-ra kapcsolva meg franko.

Igaz hogy i5, de sokkal többet ez sem tud.
Kisebb felbontásokban oké, de full hd fölött már gyengül. Amig az asztalt nézegeted,a ddig oké.
Sajna kell ere rágyúrni még Intelnek.

(#22) Shogo_84 válasza atok666 (#9) üzenetére


Shogo_84
csendes tag

(#23) erdoke válasza Shogo_84 (#21) üzenetére


erdoke
titán

WUXGA-ig igen, és sem a C2D-be, sem a Sandy Bridge ULV i5-be (Ultrabook), sem az Ivy Bridge i5-be építettel nem tapasztaltam problémát 2D-ben. Mindegyik mobil verzió.

A legjobb aláírás a héten

(#24) Ati1979


Ati1979
veterán

Vicc az ára. :N Még konkurencia híján is.

(#25) mephi666


mephi666
nagyúr

ezt én nem is üzleti felhasználásra tudnám elképzelni, hanem grafikusmelóra/rajzolásra... :K hátizsákba be, aztán ahol tud, rajzol (mondjuk szabadban fene tudja mennyit bír 1 töltéssel), megmutatja a műveit, amik egy ilyen kijelzőn szépen is mutatnak, stb

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.