Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) hallador válasza paljani (#48) üzenetére


hallador
addikt

Jól visszavágtál. Mintha Árpádot hallottam volna. Biztos hogy nem dolgozom a közeledben sem, (SZERENCSÉRE)

Nettó semmi értelmeset nem írtál le, KB Egy értelmes érvelésed nem volt. De legalább látjuk mennyire elég tartósnak bizonyul az a taktika, ha csak minden stratégia nélkül betolnak valamit...

Ja hát jó látni, hogy a magyar mutyi kollektorok nem 30 - 50 évben gondolkodnak, nem csoda ha jön egy kormányváltás mennek a levesbe. (Reméljük) Számomra az az integrátor aki megélt legalább 3 - 4 kormányváltást nem az, akit feleslegesen felfújtak a haverok. Ha magyar cég, akkor legalább 25 éve piacon vannak.Abban megegyezhetünk, hogy ez nem a 4ig...

Majd szólj, ha annyira talpra eset lesz a cég legalább mint egy 99999. Mutyi nélkül is.

Én annyira vagyok fotel szakértő, amennyire neekd fogalmad lehet egy valódi nagyvállalati integrátor cégről, hol az ITIL, és a hozzá tartozó minden folyamat az alap, nem az azt mondtam mert én vagyok a hely b...sz..... "főnök" (Tehát nem arról, hogy hogyan kell továbbszámlázni a terméket a nagyker, gyártó, és az ügyfél között, hanem amikor valóban dolgozni is kell a termékkel, mert a továbbszámlázáshoz semmi nem kell csak pénz, az meg ugye van....)

Szerinted kinek van nagyobb esélye a piacon, akik ott vannak 30 vagy több éve a supportban (ITSH, IBM, Lufthansa, Unisys stb... ). vagy azoknak a cégeknek, akik kiveszik a zsetont a rendszerből? Hmmm?
Lehetőleg haveri alapon, mutyizva, amit pl Te is összekeversz a talpraesettséggel?

És meddig tart nagy menet? A következő kormányváltásig, vagy ameddig az EU tolja a lóvét? Szerinted?

Csak egy példa:

— Te hoztad ide és keverted össze a kettőt (propaganda érdekeidnek megfelelően elferdítve ofkorsz). Én a mintáról beszéltem és nem az adott ország történelméről. Nice try...

Javaslom a sok ultramodern, haladó gondolkodási fórumtársnak a Csebol szakkifejezésre történő rákeresést, hogy képbe kerüljenek, hogyan is hozták/hozzák helyzetbe a nemzetgazdaságok azokat a nagy cégeket, amikre ma csillogó szemmel, a haladás éllovasaként tekintenek (külföldön, pl. Nálunk is). Amerikáról meg inkább nem is beszélek.

Remélem nem is kell a hozzád hasonlóknak dolgoznom soha többet!

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.