Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) buvartacsko válasza Grodd (#31) üzenetére


buvartacsko
addikt

ez egyáltalán nem igaz, mivel régen leginkább a pro felhasználók vásárolták a gépeiket ameddig nem volt iPhone, de tényleg nagyon okos volt a hozzászólásod, gratulálok hozzá. naggyá pedig az tette és teszi őket hogy jó termékeket csinálnak, amivel elégedettek az emberek.

én pl. mikor elsőnek laptopot vettem, elhittem a marketing bullshitet hogy a ThinkPadek mennyire király gépek, hármat is bepróbáltam élesben sajátomnak, és mindegyik tele volt széria hibákkal, meg recsegett ropogott a műanyag, mindegyik járt szervizben legalább 2x nálam. és ezek mellett drága volt (mindegyiket drágábban volt mint a mostani macbook air-em) .... az egyes alkatrészek minősége sem veszi fel a versenyt a machez képest.

thinkpadet többet nem veszek, viszont macet mindenképpen fogok, mert nagyon elégedett vagyok a hardverrel meg a szoftverrel is. ezen a gépen tudok unix alapú osx-et használni elsődleges rendszerként, mérnök informatikusként ez nagyon szuper dolog. de ha akarom megy rajta windows is, vagy linux is.

nagyon sok power user ismerősöm van aki szándékosan iPhonet használ vagy Mac-et, nem értem miért kell a hülye emberekkel párosítani ezt a dolgot. ha valaki hülye, lehet droiddal is hülye...

rengeteg minden pro dolgot tudnak az apple cuccai, csak nem feltétlenül van minden kapcsoló meg funkció egyből láthatóan 20 kapcsolóval a user szeme elé, ebből kifolyólag a kernel hekker droid huszárok, akiknek minimum 3 gomb kell az előlapra is, mert anélkül nem megy egyből kijelentik hogy ezt sem tudja, azt se tudja, pedig általában tudja, csak másképpen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.