Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) csiby222 válasza bunfi (#44) üzenetére


csiby222
aktív tag

Veled vitázni olyan, mint a falra hányt borsó. Az Athemet azért linkeltem be, hogy kontrasztba helyezzem Zoli ripacskodását, hogy lehet másként is rosszat mondani bármire. De maradjunk az Athemnél jó pár sületlenséget is beszél, ami nem is úgy történik a játékban vagy csak részben igaz és saját maga felé ferdíti a dolgokat.
Az meg végképp nem igaz, hogy ha lehúzzák a játékot/filmet amit megvettem vagy megnéztem az fájna. Ha tetszett nekem valami és az a véleményem róla, hogy márpedig jó akkor az nekem ugyan úgy fog tetszeni továbbra is és kiállok mellette annak ellenére, hogy más mást mondott róla mert kialakult róla a saját véleményem, tudom, hogy könnyebb egy kritikus véleményét visszhangozni, mint egy saját mellett kiállni ez tiszta sor. Legyen bármelyik kritikusnak ellenvéleménye bánja a frász csak ne olyan előadásmódban tegye azt ahogy Zoli teszi mert hallgatni is rossz ahogyan beszél bármiről néha pedig fogalma nincs arról mit is állított.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.