Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Csak szerda óta van Neo-m és máris ilyen jó híreket olvasok a jövőbeni frissítésekről. Ennek örülök.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2) szente


szente
addikt

talán kezd rá jönni az se,hogy a vásárlók megtartásához kell a jó support.

(#3) plus44


plus44
veterán

HA ez igaz, akkor egy-két gonoszságot visszaszívok a SE-ról...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) daniel909


daniel909
addikt

alap. ugyanaz a hw van a neoban, arcban minikben, proban, így csak 1x kell megcsinálni.
mondjuk a kijelző lehet nem mindben ugyanolyan felbontású de nem tudom ez mennyire akadály.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#5) kristoof92


kristoof92
tag

a Sony Ericsson kiadott már egy sajtóközleményt, miszerint még nem döntöttek a frissítésről. ez persze nem zárja ki hogy megkapják a telóik az ICS-t, bár sztem nem az összes

(#6) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez a jó hozzáállás. Így kell/kéne mindegyik gyártónak.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na, kíváncsi vagyok a többi gyártó mit lép erre :D
Remélem a ZTE is felkapja a fejét, és elkezd supportolni erősebben kicsikét...
Mondjuk ott nincs mire :D ez a baj...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Nagyon jó, végre felébredt az SE :R remélem átportolja egy két ugyes ember X8 ra is ;]

Iphone 7

(#9) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ez nagyon jó hozzáállás! Engem csak az riasztott el mostanában a telefonvásárlástól, mert nem voltam biztos benne, hogy ha vennék most egy mobilt, akkor azt frissítenék-e a közelgő új Androidra... Ezzel a bejelentéssel sokakat ösztönözhet az SE vásárlásra!

Minden szavam magánvélemény!

(#10) paatrick


paatrick
őstag

Mondjuk a Pro már jöhetne alapból ezzel ha már ennyit csúszik :(

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#11) x_o_n


x_o_n
veterán

Az x8 ra meg frissithetnének froyot.

(#12) Xaels válasza Graphics (#7) üzenetére


Xaels
félisten

A többi gyártó?! Ajánlom figyelmedbe EZT a hírt. Ebből következően ennek a hírnek szinte semmi a hírértéke.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Az Xperia active miért marad ki a legtöbb 2011-es Xperia termékpaletta felsorolásból? :Y

Reméljük tavasz előtt sikerül elkészíteniük :)

(#14) FET-MEN válasza x_o_n (#11) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1, indítsunk kampányt, ha egy két hackerünknek egy nap ráhekkelni egy felületet akkopr nekik ez mér nehéz.. :U tudom h nem éri meg nekik de az X8 at még most is veszik ott a lényeg ;]

Iphone 7

(#15) Brutális eb válasza FET-MEN (#14) üzenetére


Brutális eb
addikt

BIiztos megoldható lenne x8-ra is ics de,hogy teljes funkcionalitással működne e az eléggé kérdéses lévén a készülék nem egy hardver csúcs.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#16) Rickazoid válasza Xaels (#12) üzenetére


Rickazoid
addikt

Azonban senki sem vállal garanciát arra, hogy a gyártók tényleg garantálni fogják a frissítést és nem mondanak olyat, mint a HTC a Desire esetében, hogy bocsi, de a Sense miatt nem vagy rosszul működik, megcsináltuk, de nem ajánljuk. Az ugyanis csak egy szóbeli megállapodás úgymond. Korábban is mondtam és itt is mondom, hogy akkor lenne egy ilyen vállalásnak értelme, ha a Google kényszerítené ki azzal, hogy az adott időn belül nem frissített telefontípusokat letiltja a Marketből, és persze akkor is, ha a frissítés hibás, mint a Desire Gingerbread-e vagy a Milestone Froyo-ja.
Összegezve: nagy a hírértéke, mert egyrészt megerősítették, hogy ők most ezt tényleg vállalják (legalábbis itt és most ezekre a modellekre, majd valamikor), illetve eddig azt sem lehetett tudni, hogy az ICS-nek például alapkövetelménye lesz-e a kétmagos processzor vagy az előlapi gombok elhagyása. Innentől tudjuk, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#17) Xaels válasza Rickazoid (#16) üzenetére


Xaels
félisten

A Desire Gingerbread frissítésével kapcsolatban azt kell, hogy mondjam, hogy a sok "hülye" lényegében nem a Gingerbread miatt sipákolt, hanem a Sense 3.0-ért amivel kapcsolatban nem hazudott a HTC, mivel az ő lehetőségeik nem engednek meg olyan megoldásokat amiket az XDA-sok bevethetnek. Az meg, hogy kiadtak egy eléggé lecsupaszított ROM-ot kb. olaj volt a tűzre a sok rinyagépnek. Attól még a Desire önmagában FroYo-val is egy nagyon jó telefon és ameddig a Marketen minden megy FroYo-val addig felesleges sírni. Amúgy az elsők között frissült a Desire anno FroYo-ra. Túlságosan felfújták ezt az sw frissítés dolgot. Persze 1-2 gyártó tett róla, mint a Motorola és annak idején az SE.

Amúgy a hírben sem említik, hogy az SE megerősítette-e vagy, hogy tőlük származik az információ. Semmi részlet vagy ütemterv.

[link] Hát lehet megint csak egy újradobozolt SGS2 lesz az új Nexus? :(((

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) dokee78 válasza Rickazoid (#1) üzenetére


dokee78
félisten

Mától van Mini-m és máris ilyen jó híreket olvasok a jövőbeni frissítésekről. Ennek örülök.

(#19) Maxentius válasza daniel909 (#4) üzenetére


Maxentius
addikt

Nagyjából hasonló lehet a recept, mint a HTC-nél (Desire HD, Incredible S, Desire S), csak épp az SE következetesen csinálja, a WP-mintájára és ez baromi jó. (Ha nem létezne Sense, most lehet h SE-t vennék... :B )

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#20) FET-MEN válasza Brutális eb (#15) üzenetére


FET-MEN
veterán

sajnos ez igaz.

Iphone 7

(#21) hallerlaller válasza Xaels (#17) üzenetére


hallerlaller
addikt

csak 480x800? nem úgy volt hogy nagyobb lesz?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#22) Xaels válasza hallerlaller (#21) üzenetére


Xaels
félisten

De csak eddig minden pletyka volt, sehol semmi konkrétum.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) hallerlaller válasza Xaels (#22) üzenetére


hallerlaller
addikt

ááh.. samsung.. na majd a moto nexus!(de csak jövőre)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#24) Kobaljov válasza Xaels (#17) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Ahogy már egy kollega is írta fentebb az S-E azóta már cáfolta ezt a hírt, még nem döntöttek róla

(#25) zsirfecske


zsirfecske
addikt

nagyon szép hozzáállás, tripla pirospont az se-nek!

(#26) keIdor


keIdor
titán

Ilyen jó hozzáállással nálam az elsők közé kúszott fel az SE, pedig tavaly az utolsók között voltak a szememben. Persze csak ha igaz ez a hír. Szóval maxi respect.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) joey04


joey04
titán

Így legyen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) vinibali válasza Graphics (#7) üzenetére


vinibali
őstag

nem kell ZTE support, a Cyanogenmod... Isteni :)
amúgy ez tényleg nagyon jó hír :) :R

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#29) Probber


Probber
őstag

Késő este van, legalább 5 percig gondolkodtam rajta, hogy mi is az az ICS frissítés. ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#30) plus44 válasza Probber (#29) üzenetére


plus44
veterán

Ha felcseréled a betűket, akkor CSI Miami helyszínelők frissítés. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#31) FET-MEN válasza plus44 (#30) üzenetére


FET-MEN
veterán

ez jó :DDD amúgy annyira sajnálom hogy X8 ra legalább egy 2.2-t nem adnak ki hogy mennének máglyára. ;] most hamarosan cserélhetem le miattuk egy ray re :N

Iphone 7

(#32) Ricardo


Ricardo
félisten

Nagyon helyes. Meg is rendeltem a páromnak a Xperia minit. :K

(#33) FET-MEN válasza Ricardo (#32) üzenetére


FET-MEN
veterán

jól jár vele, fehér vagy fekete? nem tom h van-e fehér nem akartam hülyeséget írni :DDD

Iphone 7

(#34) Ricardo válasza FET-MEN (#33) üzenetére


Ricardo
félisten

Fekete T mobilos. holnap hozza a futár. A Blade-t nem is kellett meghirdetni, és van rá vevő. :K

(#35) FET-MEN válasza Ricardo (#34) üzenetére


FET-MEN
veterán

grarula, az jó

Iphone 7

(#36) Pantal


Pantal
senior tag

Baráti lépés, végre egy gyártó, aki ha kicsit be is aludt, de már a legjobbak között van ismét! :)

(#37) FET-MEN


FET-MEN
veterán

am gyerekek 4.0 melett az én 2.1 igen alulmarad.. ősrégi.. marad a főzőcskézés..vagy hacsaknem leváltok egy másikra..

Iphone 7

(#38) Ricardo válasza FET-MEN (#37) üzenetére


Ricardo
félisten

Kérdés az, hogy meddig megy rá a rom, még ha főzött is? Előbb utóbb a vas is gyenge lesz az új verziókhoz.
Xperia mini jó utód lehet.

(#39) FET-MEN válasza Ricardo (#38) üzenetére


FET-MEN
veterán

Valószínű :DDD csak most még nincs költségvetésem sajna egy ideig mini re váltani. :O

Iphone 7

(#40) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...hivatalosan hivatalos az idei Xperia paletta ICS-re történő frissítése:

Ice Cream Sandwich for Sony Ericsson 2011 Xperia™ portfolio

* “2011 Xperia™ Portfolio” refers to the following products: Xperia™ arc and arc S, Xperia™ PLAY, Xperia™ neo and neo V, Xperia™ mini and mini pro, Xperia™ pro, Xperia™ active, Xperia™ ray as well as Sony Ericsson Live with Walkman™

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#41) Galgogergo.


Galgogergo.
csendes tag

Xperia mini pro-m van, és ma kiírta, hogy van 4.0.2-es frissítés. Valaki feltette már? Jól működik? (mert nem akarom, hogy legyalulja nekem az összes adatomat véletlenül...) Biztonsági mentés kell előtte?

/.?

(#42) hallerlaller válasza Galgogergo. (#41) üzenetére


hallerlaller
addikt

ez komoly? még nexusra se jött ki :DDD majd mondd h milyen, persze biztonsági mentést csinálj.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#43) Necc válasza Galgogergo. (#41) üzenetére


Necc
addikt

Az a firmware verzioja es nem az androide.
Mas szoval: build number 4.0.2.x

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#44) Galgogergo. válasza Necc (#43) üzenetére


Galgogergo.
csendes tag

És akkor az ICS 4-nél mit fog kiírni?

/.?

(#45) Necc válasza Galgogergo. (#44) üzenetére


Necc
addikt

Majd meglatjuk. De egy dolog biztos: android verzionak nem 2.3.4-et hanem 4.0-at :))

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#46) Árpád78


Árpád78
csendes tag

2 fontos kérdés
Ha frissítenék egy telót mondjuk 4.0ra de nem tetszik akkor visszatehetem a 2.3at?
Olvastam hogy 4.0 gombtalan lesz mert a képernyőre tették a gombokat de a régebbi gombos telókon ettől függetlenül működik a gomb vagy elfelejthetem a ics-el??

Egy messzi messzi Galaxy S-ban...

(#47) Necc válasza Árpád78 (#46) üzenetére


Necc
addikt

Igen, downgradelhetsz barmikor, a neten szamtalan leiras van ra.
A masik kerdesedre majd a hivatalos release utan fogunk tudni valaszolni, biztosat.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.