Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] I Love Villámlás

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Természetesen villámlás közben se frissíts BIOS-t!

(#2) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Pedig nagyon szép villámok vannak. Én szeretem nézni, persze csak amíg messze van. Amikor már feláll a szőr a kezeden, akkor már nem vicces annyira :DDD

(#3) kemotox válasza Fr0z3n (#2) üzenetére


kemotox
addikt

Amikor pedig megperzselődik a szőr a kezeden, na az aztán végképp nem vicces.

(#4) Stonerice


Stonerice
őstag

Én emlékszem gyerekkoromból olyanra, hogy lakatlan külterületen, viszonylag sík terepen elkapott egy zivatar és még mielőtt elkezdett szakadni az eső olyat villámlott a közelembe, hogy a hajam sercegett a statikus töltéstől. És rá kicsit késve jött a dörgés.
Hát majdnem beszartam ;]

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#5) Met


Met
nagyúr

Doze
Nézesd meg a kötéseket (konnektor felett a kötődobozban) mert ha a konnektor megfeketedett akkor lehet fent is történtek dolgok.

Nővéremék házába csapott be tavaly a villám, pár eszköz elszállt és a kapucsengőről repült le a burkolat:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6) Lauda válasza Fr0z3n (#2) üzenetére


Lauda
félisten

Pedig nagyon szép villámok vannak.

:DDD :DDD Foleg mikor a monitoron fut at elotted! :DDD

(#7) Stonerice válasza Met (#5) üzenetére


Stonerice
őstag

LOL - Akkor még rendes volt. Biztos csengetni próbált ;]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#8) letepem válasza KaiotEch (#1) üzenetére


letepem
aktív tag

Made my day :DDD

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#9) Luck Dragon

Tavalyelőtt a vastelepre csapot be a villám és irgatlanul át rendezte az udvar kinézetét a repkedő vas szerelvények. A hangok amik kísérték az egészet pedig nehezen lesz el felejthető.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) szakatsa


szakatsa
csendes tag

Csak a címhez: A villám ionizálja a levegőt, emiatt pedig kifejezetten szeret ugyanoda becsapni...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] I Love Villámlás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.