Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Hagyjuk már a fröcsögést. Szimplán lusták vagytok elkészíteni. . . Mióta is dolgoztok rajta? Mennyi kavarás volt már ezzel a játékkal kapcsolatosan? Amíg egy COD vagy egy BF-et megjelenés napján ennyire kapkodnak PC-re addig befognám.

(#2) Jofi81


Jofi81
őstag

Legközelebb az lesz, hogy aki szeretne PC-s verziót, fizesse ki előre a játékot, ők meg elégséges pénz befolyása után hajlandóak elkészíteni...

(#3) LackoMester


LackoMester
addikt

Na jólvan megint egy nagyokos, köszi a mellébeszélést. :P Egyébként nekem speciel nem fog hiányozni. :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Beképzelt majom.
Mert Xboxra nem torrentezik le mi?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) mickemoto


mickemoto
őstag

Süket duma.Különben meg ha csak egy rossz átportolásra képesek akkor inkább ne is adják ki pc-re.

(#6) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Durva számokkal számolva az 50000 darabos eladás kb 2,5 millió $, ha azt elosztom 12 ember és 3 hónapra, az jön ki, hogy durván 69444$ keresnének ezek havonta.

De mivel nem ennyit keresnek, így profit is lenne, arról nem is beszélve, hogy biztos többen vennék meg.

Nemhiába, aki a kicsit nem becsüli.

De könnyű ilyen semmitmondó, kamu nyilatkozatok mögé bújni, viszont maradandó, értékkel bíró játékot alkotni már jóval nehezebb.

Ránézésre ez nem az, ezért nem kár érte.

Engem inkább az érdekelne, hogyha nem készül el a pc verzió, akkor ez a 12 ember min fog dolgozni 3hónapig?
Mert az is lehet, hogy szegények munkanélküliek lesznek, és kikerülnek az utcára.. :U
Egy okkal több a pc verziók mellet! ;] ;]

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

A cikkben idézett bácsi minden egyes szavával egyetértek.
Nem nagy meló konvertálni, de egész egyszerűen ostobaság egy olyan platformra fejleszteni, ahol a potenciális célközönség 90%-a nem hajlandó fizetni érte.

(#8) DrTroglodyte válasza Zirowe (#6) üzenetére


DrTroglodyte
tag

XBLA cucc, nem 50 dolcsis játék, hanem 20.
Abból nagyjából 50% a Sony/MS markát üti.
Most számold újra.

(#9) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ne is jelenjen meg. Mostanában divat, hogy a friss PC-s átirat annyira bugos, hogy várni kell az első patchig, hogy tudjunk vele játszani.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#10) kNG válasza DrTroglodyte (#8) üzenetére


kNG
senior tag

Ilyen összegért akkor biztos nem nagy durranás lesz ez az I Am Alive...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#11) atike


atike
nagyúr

Ez nem kamu? Ilyet nyilatkozott tényleg? Ekkora baromságot... Nem éri meg. Ha csak sima matekkal kiszámolja a pénzeket ide-oda akkor is tuti nem nullára jön ki... Ilyet...

(#12) Gergosz2


Gergosz2
veterán

csodálkoznak ha sokan nem veszik meg a játékot , ha olyan minőségben jön ki mint a trágya , és n+1 patch kell hozzá valamilyen szinten játszható legyen.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13) hommeros


hommeros
őstag

Egy normális cégnél úgy rúgnák ki ezt a bazári majmot, hogy a banánját elcsomagolni se lenne ideje.

Mintha a konzolokra nem lenne warez. Gondolom valami gagyi vacak lesz, aztán azt rálehet húzni konzolra majd pár forintért. :D

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14) Zirowe válasza DrTroglodyte (#8) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Akárhogyan is próbálod a csávó pártját fogni, még így is 27777$/fő/hó jön ki, ami továbbra is profitot jelent.

Arról nem is beszélve, hogy a ps és boxos verziókkal ellentétben, itt nem kell senkinek tejelni belőle, illetve ha kell is (steam és tsai), az is kisebb mértőkű lesz, mint a konzolok esetében.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) lacika18 válasza Xirtam (#1) üzenetére


lacika18
csendes tag

Azt azért túlzásnak tartom hogy pc-re sokan megvették mivel "A játék Xbox 360-as változata ráadásul az első olyan játék lett, ami több, mint 5 millió példányszámban kelt el ugyanazon konzolra a kiadás napján." Konzolra legalább tényleg megveszik a játékot ha valaki multizni is akar. Igaz hogy boxon is van aki tört játékkal játszik de szerintem az nem nagy százalék. Az meg tény hogy nem éri meg nekik pc-re játékot csinálni mert ott 80%-a tuti letöltené torrent oldalról. Nekem Ps3-am van és csak eredeti játékokat veszek rá mert nem látom annak értelmét hogy letöltöm végigtolom a single-t és utána törölhetem le mert nem tudok multizni az adott játékkal.

Üdv. Laci

(#16) jocek91


jocek91
aktív tag

tipical..

(#17) Youri válasza lacika18 (#15) üzenetére


Youri
veterán

Aki multizni akar az pc-n is megveszi...

RTX ON

(#18) Gergosz2 válasza lacika18 (#15) üzenetére


Gergosz2
veterán

neméri meg :

nem hoz ötszörös hasznot.

(#17) Youri

ennyi.
Lassan a pc-sek érezzenek bűntudatot azért , mert pcre vették meg :(

hülye kiadók is ha szar játékot adnak ki és a ktya sem veszik meg rögtön jönnek ezzel a mocskkos dumával , hogy a "pc-s torrent , kalózkodás miatt van" :(
Barmok.Normális játékot kell csinálni , bugtenger nélkül , bár úgy látom manapság senkinek sem megy. :(

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20) keIdor válasza hommeros (#13) üzenetére


keIdor
titán

Az eladasok 90-95%-a konzol es 5-10% PC, szerinted? Teged se erdekelne a PC. 100% lesz a konzol 1-2 ev mulva es kesz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

csak nevetni tudok a pc-s táboron :DDD ,ácsingóznak a játékok után, kiváncsi lennék,hogy ezek az emberek közül hányan vennék meg :U
a pc-s játék platform haldoklik,tessék már felfogni!!! ;] és ez folytatódik a jövőben is , hehe :C

[ Szerkesztve ]

(#22) Gergosz2 válasza keIdor (#20) üzenetére


Gergosz2
veterán

nvidia szerint pc élre fog törni. :P Volt is róla cikk ph!-n.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ilyen az, amikor egy kreatív igazgató beszél a pénzügyekről...

Továbbá:

Kedves Ubisoft és egyéb nagyszájú kiadók.

Tetszenének legalább rendes portolást és rendes supportot csinálni a kedves játékhoz, hogy ne zsákbamacska legyen megvenni egy új címet.

Tetszenének elfelejteni ezt az egész másolásvédelem baromságot. Már én is ott tartok, hogy ha meg is veszek egy játékot, az soha nem látja a DVD olvasót, mert nem vagyok hajlandó 2011-ben (I)minden egyes alkalommal(/I) DVD-ket pakolgatni (sem az internet kapcsolat esetleges hiánya miatt szívni).

Tetszenének végre belátni, hogy egy játék ára nem 60 EUR. Nem érdekel, akkor sem annyi. Tessék megnézni a steam statisztikákat, hogy az emberek milyen áron hajlandóak vásárolni, és az árképzést ahhoz igazítani.

Tetszenének végre tovább látni az orruknál. Megkerülhetetlen védelem nincs, ha át tetszenek állni konzolra, akkor oda fognak törni a releaserek, és maguk vesztenek egy piacot és szívnak egy másikon. Kell ez? Nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#24) keIdor válasza Gergosz2 (#22) üzenetére


keIdor
titán

Maximum Tegra szinten... Jo hiszekeny vagy, szerintem az uj konzolok vegleg kinyurjak a PC jatekot, mert a grafikabuzik is elegedettek lesznek. Mas huzoereje nincs mar a PC-nek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) Gergosz2 válasza WhiteWalker (#21) üzenetére


Gergosz2
veterán

mi is nevetünk az ultralow grafon ;] ;)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26) hommeros válasza WhiteWalker (#21) üzenetére


hommeros
őstag

És te ennek örülsz? Kretén vagy?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#27) Youri válasza WhiteWalker (#21) üzenetére


Youri
veterán

és ehhez neked milyen érdeked fűződik, hogy ennyire örülsz neki, konzolhuszár? Vagy a sok gomb megzavar a billentyűzeten?

RTX ON

(#28) keIdor válasza WhiteWalker (#21) üzenetére


keIdor
titán

Ez az... Hanyszor olvasom, hogy x ember nem veszi meg y okok miatt a jatekot... Meg hogy csak Single van, lehet az barmilyen igenyes, akkor se veszi meg. Sajat maguk nyirjak ki a platformjukat, szerintem igazi balkani hozzaallas, de nekem aztan mindegy, ha csak konzol lesz, en elleszek azzal is es ugyanugy veszek jatekot.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) Gergosz2 válasza hommeros (#26) üzenetére


Gergosz2
veterán

szimplán trollkodni jött ide.

(#28) Keldor papa

ezt úgy mondod mintha xboxra nem töltenéd le a virágbolti verziókat ;)

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#30) keIdor válasza Gergosz2 (#25) üzenetére


keIdor
titán

Teged is csak az erdekel latom. Toltsd le a 3DMarkot azt nezegesd azr, ha neked csak az a fontos. Kezdem megerteni miert konnyebbek a jatekok evrol evre... Ja... Hogy sok a grafikapistike es csak az a fontos. Vicc.

2 X van jelen, tovabb nem magyatazom, szerintem erted.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) DeFranco válasza keIdor (#28) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem az a baj, hogy a játékok a konzolok felé csoportosulnak át. Ezzel el lehet lenni, sem anyagilag sem fejben nem megterhelő, gép-gép, a grafika nekem majdnem mindegy, sem előrébb sem hátrébb nem vagyok.

Ami miatt nem örülnék az only konzol felállásnak az a borzasztó hikomat irányítás. Van, amire nagyon jó a gamepad, van is otthon, bizonyos típusokat csak azzal játszom, de egy FPS-nél, vagy RTS-nél (egyik sem szűk rétegjáték) sőt, TPS-nél is sok esetben akkora kompromisszumokat kell kötni miatta, amit nem szeretnék lenyelni. Jött a move meg társai, és nem váltotta meg a világot. Ez nagyon komoly probléma.
A lemez a konzol esetében is kell (tudtommal), rühellem.
A konzol ha meghibásodik, b*szhatod ki az ablakon, ha az olvasó, akkor is. Az alkatrészek cseréje horror, a javítás bizonytalan. Ez is nagyon komoly probléma.

Ezeket javítsák ki, és rendben leszünk. Félreértés ne essék, több helyen mondtam már, hogy ez volt az utolsó gépfejlesztésem, ha ez elavul, GOTO konzol. De a fentiek ettől még k.vára zavarnak.

A hangnemeteket meg nem minősítem, egy újonctól még elnézhető, de hogy te mitől lettél ekkora hater, azt fel nem fogom.

(#32) Dr. Romano válasza WhiteWalker (#21) üzenetére


Dr. Romano
veterán

OMG honnan jöttél?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#33) lacika18 válasza Youri (#17) üzenetére


lacika18
csendes tag

Hát ez nem így van mert pc-n mindig vannak tört szerverek. Ha nem lennének mint konzolon akkor biztosra tudom mondani hogy kevés ember gondolkodna úgy hogy ő csak a singlet akarja tolni ahhoz meg jó a tört játék is. Érdekes hogy ps3-ból nem látni olyan sok tört példányt mert nem éri meg feltörni. Eleve nem tudják feltörni a legújabb FW-t és így nem mennek az új játékok se. Azon a véleményen vagyok hogy ha már valaki dolgozik egy játékkal és a közönséget érdekli akkor meg kéne venni nem letölteni és akkor nem lenne belőle probléma. A PC-sek mindig sírnak hogy nem jelennek meg a jó játékok pc-re ha meg igen akkor valami konzolportot kapnak. Szerintem meg is érdemlik hiszen ez a saját hibájuk miatt van. Egyedül a Starcraft 2 rendszere van megoldva jól mert ott meg kell venni tényleg hogy játszhass multiba.

Üdv. Laci

(#34) FuRiONight válasza Brutális eb (#4) üzenetére


FuRiONight
őstag

Letölthető tartalmat nem igazán... :U

(#35) keIdor válasza DeFranco (#31) üzenetére


keIdor
titán

Nem kell lemez, mert asszem letoltheto Online mar csomo cucc. Pl Live-on mintha lattam volna mar sok ilyen jatekot. Bar lehet dragabb nrm tudom, engem nem zavar a lemez. HDD-re is fel lehet masolni. Inditasnal raolvas a lemezre azt utana mar nem hallod az olvasot se, mindent HDDrol olvas.

Az egyszerusitett jatekmenet engem is zavar, ha rossz az itanyitas az is, de ezeknek nem a konzol az oka szerintem. Inkabb a megvaltozott igenyek, lasd a fenti hsz is, csak a grafika, grafika meg tovabba is a grafika. Azzal eladjak, a tobbi nem fontos, gondoljak ok...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36) LackoMester


LackoMester
addikt

Keldor papa
nem kéne még temetni a PC- t ( pc- s játékokat ) , hatalmas iparágak vannak mögötte, tény ebben az elkényelmesedett, otthon fotelbafingó közösségekben sajnos a konzol a nyerő. :K

Giinos
köszönjük, h. :F hozzászóltál a témához, de nem kell a trollkodás. :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#37) Jofi81 válasza lacika18 (#33) üzenetére


Jofi81
őstag

Ez fordítva is igaz lehet, ha nem mindig bugos konzolportot adnának ki teljes értékű PC játékként, akkor lehet, hogy többen megvennék (pl. Rage).

Én egyébként soha nem játszom multival, mégis megveszem a játékokat a single miatt is.

(#38) lacika18 válasza keIdor (#35) üzenetére


lacika18
csendes tag

Hát azért nem minden a grafika ott van pl a minecraft:D Valami iszonyatosan gáz a grafika de mégis jó:DDD

Üdv. Laci

(#39) kNG


kNG
senior tag

Konzolokon meg a viszonteladás sok (másodkézből)...ez is bevétel kiesést jelent nem? Vagy rosszul látom? Ebből senkinek nincs haszna...megmondom őszintén én is szívesen vennék egy konzolt, és venném rá a játékokat, de ki lehet számolni hogy ma egy átlag magyar keresetből mennyi telik játékra, vagy akármilyen egyéb szórakozásra...és igenis joggal gondolják azt sokan, hogy előbb inkább kipróbálok egy játékot, aztán ha tetszik, akkor megveszem...a demók teljesen eltűntek, ez talán nem lehet az oka annak hogy nem hajlandóak venni játékokat a pc-sek? 10000 Ft-ot lutrira luxus kidobni mindenhol...vagy akkor legyen olcsóbb a konzolos játék is (6-7000 FT), és akkor majd sokan áttérnek...de addig amíg 12k fölött kezdődik 1 új játék...nem hinném...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#40) keIdor válasza LackoMester (#36) üzenetére


keIdor
titán

Mindenki abban hisz, amiben szeretne, de latva a gyartok es a vasarlok hozzaallasat nekem is megvan a sajat jovokepem...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#41) FuRiONight válasza LackoMester (#36) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem kell temetni a pc-t, de az tény és való, hogy csökkenő tendenciát mutat, mind a játékok mennyi és minőségére egyaránt. Ott van pl. a Rage: tele van hibákkal, hiába van jó gépem, egyszerűen játszhatatlan a játék olyan szinten bugos.

Az új konzolok erre még rátesznek majd egy lapáttal, mert ott már a grafika magasan pc felett lesz, ez biztos.

(#42) lacika18 válasza Jofi81 (#37) üzenetére


lacika18
csendes tag

Természetesen igazat is adok neked nem azt mondtam hogy nincsenek kivételek mert a rendesebb felhasználók meg is veszik és nem csak letöltik. Az is igaz hogy a legtöbb játék az konzol átirat ami elég gyengére sikerül.

Üdv. Laci

(#43) hommeros válasza keIdor (#40) üzenetére


hommeros
őstag

Ez biza így van. Én szeretem a konzolt, ellehet vele szórakozni, de azért a játék PC-nek szerintem koránt sincs vége, hacsak olyan hardverekkel nem gyártják majd a konzolokat, ami leválthatja a PC-t. Van kereslet meg kínálat ugye. És szerintem a komoly grafikai megjelenésre van kereslet.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#44) catroot


catroot
veterán

"Ha elkészítjük, akkor meg is fogják azt venni?"

'nyád.

(mondom ezt úgy, hogy van boxom is, talán meg fogom venni.)

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#45) LackoMester válasza keIdor (#40) üzenetére


LackoMester
addikt

Azt, h. mithoz a jövő, és milyen lesz a jövőkép, hát az jó kérdés, valószinűleg folytatódik a konzolok uralma, engem nemzvar. :N

FuRiONight várjuk ki azért mit is hoznak az új konzolok, sajnos valamilyen szinten a játék készítők ( is ) vezették ide a PC- s játékipart a sok szeméttel amit kiadtak.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#46) FuRiONight válasza hommeros (#43) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ezért lesz még rosszabb helyzetben a PC az újgenerációs konzolokkal szemben!

kNG:

A használt játékok cserélgetése bizony nagy bevételkiesés a kiadók számára, PSN-en ezért vezették a PSN Pass-t, ami azt jelenti, ha multizni akarsz, be kell aktivlnod a játékhoz adott pass. (persze a pass csak multiplayerhez kell)

Jah és a játékok ára: a konzolokon sose lesz olcsó a játék, mivel ott maga a hardver az olcsó, és valamin be kell hozni a lemaradást, és ez a játékok árán mutatkozik be.

A másik pedig, hogy nem kell mindig a legújabb játékokat megvenni, néhány hónap alatt elég jól lemegy az áruk főleg ha használtan veszed. Szóval egy újabb játékot kéz alól, akár 5-7e ft-ért megkapod. Csak annyi, hogy várni kell. Tudom, hogy ez így müködik, mert én is így csinálom! :U

[ Szerkesztve ]

(#47) BudTerence


BudTerence
tag

Már azelőtt is gyenge volt a PC-s játékok eladása, mielőtt az ócska konzolportok megjelentek volna. Nem emiatt nincs elég forgalom a PC-s játékiparban.
Én gyakorlatilag nem találkoztam olyan emberrel, aki PC-re a játékokat megvette volna. Bár ez egy szűk környezet, valamennyire szerintem mégis reprezentatív.

(#48) velizare


velizare
nagyúr

koma, ha nálad egy pc-s játék azt jelenti, hogy tervezünk és lekódolunk egy játékot egy 5éves konzolra, meg egy 6éves konzolra, és utána 12 ember hekkel hozzá valamit, akkor ne csodálkozz, ha ez visszaköszön a pc-s eladásaitokon.
pont annyit ér, amennyi munkát belefektettetek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#49) Helmoras


Helmoras
őstag

Jó kis flamet sikerült ezzel elindítani, ahogy elnézem itt a fórumozók többnyire egyet értenek, de én sem bírom szó nélkül hagyni...

Ezt most úgy állitja a kedves ubisoftos "Master valor seargent chieftain II" mintha mostanában olyan sokat foglalkoznának a PC-s iparággal, ehelyett mi történik? szinte minden játék elcseszett bugos hibás béna konzolport.

Az ilyen kijelentésekkel a PC-seket okolja ezen platform kihalásáért a játékok terén.

Holott pont fordítva kéne nézni a dolgot, amilyen hulladék minőségben jönnek ki a játékok PC-re nem is csodálom hogy nem veszik meg az emberek...

A wareztől most elvonatkoztattam, mert az megy minden platformon ezerrel, de erre is had tegyek már egy kis kitérőt.
Azt írják hogy a PC warezol, ilyen hivatalos cikkekben szinte sehol nem láttam még hogy azt írnák hogy a konzolosok letöltik a gameket.

Nyilván ők is torrenteznek, olyan brutál mennyiségben vannak fent konzol játékok is hogycsak na, szerintem nincs miről beszélni.

Szal szerintem pont a gyártók ölik meg a PC-s piacot, nem a játékosok.

A konzol warezhez még annyit hogy ezek az eladási adatok teljesen FAKE.
El is mondom miért, vannak bizonyos konzol flashek amik a tört játékot úgy kezelik az accountodon mintha megvetted volna, arról nem is beszélve hogy ez sajtó, ha azt mondom 200 an megvették megveszi még 3 ember, ha azt mondom 5 millióan vették meg megveszi még 3 millió....

[ Szerkesztve ]

(#50) lacika18 válasza kNG (#39) üzenetére


lacika18
csendes tag

Lehet bevétel kiesés de azért már legalább 1x fizettek de amit pl letölt valaki csak úgy torrentről abból a kiadó 1 Ft-ot nem lát. Egyébként nem muszáj a legújabb játékokat venni konzolra mert vannak olyan játékok amik max 3-4 ezer Ft-ok és minőségi játékok pl: Killzone 2, Uncharted és még jó pár cím ami miatt megéri konzolt venni. Plusz konzolon még működik a demo rendszer és tényleg előnyös hogy kipróbálhasd a játékot mielőtt megveszed mert a mai helyzetben nem mindenki engedheti meg magának a 10 ezer Ft-os játékok megvételét. Tehát ezzel egyet értek.

Üdv. Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.