Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez nagyon aranyos. Oh, én lennék annyira elvetemült nő létemre, hogy hordjam. :) Ha még több modell lesz karóra telefonokból, be fogok szerezni egyet, mert kell ilyen is.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A hölgyet mellékelhették volna a készülék mellé! Persze csak azért, hogy megnézzétek, hogy is áll neki a mindennapokban az óra/telcsi. ;]
Amúgy az aksit leszámítva tényleg egy egész kellemes darab lett ez mostmár.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Móci


Móci
addikt

Én a hölgyet kérném... lehet? :D
Ötletes kis 'telefon', nekem teszik.
A legjobb akkor is a házelnusszos hasonlat! Nyomás pajti! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) BloodRay


BloodRay
veterán

Jópofa cucc lett ez, de az akksiért nagy kár. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez így már nem rossz, kicsit még mindig piacosnak érzem, épp a Kinght Rider kapcsán, de a teszt eléggé meggyőzött, hogy szó sincs ilyesmiről, ez tényleg működik, és nem is rosszul. A képen a csajnak jól áll, de azt nem tudjuk, hogy mennyire kényelmes neki ezt napi szinten használni. Lesz és azt hiszem van is ennek létjogosultsága. :K

(#6) iknight


iknight
senior tag

Nemtudom ki hogy van vele, de én egy ilyennel nem merészkednék ki az uccára, elég gázosan néz ki, mint valami 2 ezer forintos trafikos óra :F Egy komoly gyártó jó minőséggel, és designal megáldott órája, még akár jó is lehetne, de én még 1000 ft-t sem adnék érte... Poénnak jó.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#7) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Anyaghasználat rendben van?! :F
Akinek eddig megmutattam ezt a borzalmat mindenki fanyalogva fordult el, mert messziről üvölt róla hogy gagyi. :W

(#8) outsiders


outsiders
aktív tag

az alapötlet jó, reméljük előbb-utóbb nevesebb gyártók is rámozdulnak. Nagyon high-tech feeling az egész :) Michael Knight..... pfff egyik haverom kedvence sorozata majdnem az összes rész megvan neki :DDD

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#9) Mazsika


Mazsika
őstag

nem tudom, én biztos nem használnék egy ilyet... és tényleg ilyen gagyi hatást kelt nagyon, de látom más is van így vele...!

Dáccsika

(#10) formax válasza Mazsika (#9) üzenetére


formax
tag

Múltkor az e-bayen botlottam hasonlókba:

[link1]

[link2]

[link3]

[link4]

stb...

Az izraeli egész kulturáltan néz ki, szerintem.

formax

(#11) orbano válasza Mazsika (#9) üzenetére


orbano
félisten

gondolom még érnie kell a technológiának ahhoz, hogy egy komoly gyártó komoly termékében láthassuk. de ezeken látszik, hogy már nagyon közel van a dolog az összeéréshez...

egyébként a hunyadi oldalán rengeteg nagyon baba telefon-koppintás található :D el sem hiszem, hogy ez ugyanaz a cég, akik egy gallopert kiadtak a kezeik közül...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez a mondat ugrott be elsőre: "Minyimum hütven a kárcórá mádám."

Az elgondolás jó, de kell még egy kis idő mire normális külsőben is viszont láthatjuk.

(#13) Zolaash válasza formax (#10) üzenetére


Zolaash
aktív tag

A második és a harmadik egész pofás! :K
Na de Májkül! :DDD

Rip and tear

(#14) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Hát ez a tesz nagyon jó lett :R Rögtön fel dobta a napomat a Szociológia vizsga elött, még azóta is röhögök, ha elolvasom az első két oldalt :C
Ha ilyen méretben tudnának jobb akkumlátort is csinálni, akkor ez már egy kifforot technológia lenne. :K (na meg valami pofásabb menüt beletenni )

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#15) formax válasza Zolaash (#13) üzenetére


formax
tag

(#16) 64b0r


64b0r
aktív tag

lol!
Köszi Gubro, feldobtad a napomat. :C :D :)) (+ sírva nevetős smiley)
Hát attól a "Nokia, ha koreai lenne" dologtól megfeküdtem. Meg ahogy leírtad a kisebbjének, hogy mi is a nájtrájder, az fergeteges volt.
Szerintem a tizenegy-két éves korosztályban (fiúk) tuti sikert aratna, ha lenne prepaid csomagban. Emlékszem mi is ilyenekkel ill. ekkora órákkal rohangáltunk ;] , akkor jöttek be először a számológépes órák. - ez ahhoz képest csúcskütyü. :)

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#17) Gubro


Gubro
senior tag

Egészségetekre! :-)

(#18) bici75


bici75
csendes tag

Háát a 80-as évek közepén, az unokatestvéremnek volt egy kvarcjátékos órája.. Pac-Man-es. Az kb ekkora volt, és rohadtul írígykedtem rá. Lehet,hogy itt az ideje a revansnak. ;]

(#19) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Dehát a lovag mikinek az óráján nem is volt kijelző, csak egy szimpla kvarc óra :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#20) LonGleY


LonGleY
veterán

A fölös bekezdéseket átfutva egyre inkább támadt az az érzésem, hogy nem a szokásos szerkesztőktől olvashattam, ekkor néztem csak a lap tetejére visszaigazolásul. :] Nincs nagy probléma, csak épp lehetetlen vállakozás a KR-t nem ismerő egyéneknek visszaadni azt a tudatlan gyönyört, avagy borzalmat, amit kiváltott belőlünk ez a sorozat. A marketing ötleteket lehetne még ütlegelni, akkor sem lenne olyan hatásuk, mint azoknak, amiket komolyan is gondolnak. :]

Egy bónusz, helyesírást célzó megjegyzésem lenne: A (tripla) pontok után mindig szóköz van.

[ Szerkesztve ]

(#21) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Az új KR-be már letértek az óra vonalról, és hallójáratba való ketyerével kommunikál Michael és K.I.T.T.. Viszont Sarah nak egy Xperia szokott lenni a kezében :D

http://instagram.com/_doublez_

(#22) sanzi89


sanzi89
addikt

Csak anyit tudnék hozzáfűzni, hogy nekem is tetszik, aranyos kis kütyü.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#23) LonGleY


LonGleY
veterán

A (tripla) pontok után mindig szóköz van.

Amit még ennyi idő után sem bírtok javítani.

(#24) glutamin


glutamin
őstag

Ez a karóratzelefon már nekem is tetszik. Nem adok neki 5 évet és tömegcik lesz ebből is. Vannak szituációk, amikor kényelmesebb egy órát hordani mint egy telefont a zsebben. Ha jól vettem ki a cikkből, az akksi a gyenge láncszem elsősorban.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.