Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) megaandrew


megaandrew
tag

Majdnem egy évnyi használat után a tapasztalatom a következő:
Hangzás: Elég szépen szól szól és megfelelő hangkártyával hangosan is, de leginkább magas és közép tartományban, mert ha valaki szereti a brutális brummogós mélyeket (mint én :D), ahhoz nem biztos, hogy elég. Konkrétan az előző AKG fülesemben több a mély. A műbőr párnák pedig jól szigetelik a hangot mindkét irányban. A mikrofon nem rossz, gamingre tökéletesen megfelel, de operetteket ne ezzel akarj felénekelni.
Kényelem: Egész kényelmes, ha nem zavar, hogy a füled érintkezik a belső filccel és passzentosan fér bele az ear pad-be. Viszont kompromisszumokra kell számítani, mert nyáron biztos, hogy beleizzadsz szellőzőrések ide vagy oda. A Cloud II velúr ear pad-je rámegy és így szellősebb, de így a hangszigetelésből és ebből fakadóan a hangerőből is veszítünk (pláne a mélyből).
Egyébb: a kábelek strapabíróak, leválaszthatóak, viszont a mikrofon némító nekem kicsit gagyi és a hangerő szabályzó potit ha végállásig tekered, az egyik oldal kicsit halkul és recseg.

Személyes negatív tapasztalat: Nálam a zsanérok meglötyögősödtek és kikoptak, emiatt nyekereg minden apró kis mozdulattól, ami a zárt hangtérben hatványozódik és nekem nagyon zavaró.
Ez utóbbira kíváncsi lennék, hogy már más is tapasztalta-e?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.