Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sinisi


Sinisi
senior tag

Árban nem annyira a vészes kategória tartomány, de kíváncsi vagyok, hogy minőségben milyennek minősül minősül majd.

(#2) Snip3r_HUN válasza Sinisi (#1) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Így első ránézésre a Cloud II-re hajaz,az egy elég jól sikerült füles,de majd a tesztekből kiderül hogy is sikerült valójában.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#3) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Kíváncsi vagyok a Cloud II-höz képest milyen illetve, hogy a mikrofon javult-e.

(#4) Snip3r_HUN válasza Balazs_ (#3) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

"...a mikrofon javult-e...."

Mi volt a baj a mikrofonjával ? Én már több mint 1 éve használom és kristálytisztán hallanak.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#5) Balazs_ válasza Snip3r_HUN (#4) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Én is egy éve használom, de szerintem lehetne jobb jelentősen. Tisztában vagyok vele, hogy nem egy 50eFt-os kondenzátoros mikrofonnak megfelelő minőséget kell várni, de egy tescos 2500Ft-os állómikrofonnal van pariban.

Ugyanakkor most elgondolkodtam, nem-e van baj a hangkártyájával, mert azzal már volt gond: minimum hangerőn van egy háttérzúgás a fülesben. Kvázi sistergés-szerű hang, elvileg ehhez jött ki a v5-ös firmware, de nálam még ez van minimálisan. (De csak ritkán veszem észre.)

[ Szerkesztve ]

(#6) Termigáßor válasza Balazs_ (#5) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Jó, ez eddig rendben van, és akkor most fessék be az egészet feketére.

Jobbára ártalmatlan...

(#7) Franklin


Franklin
addikt

Ez továbbra is Takstar füles csak átnevezve?

(#8) hemaka válasza Franklin (#7) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kulsore hajaz ra nemi modositassal, de a bele szerintem mar nem az, a Takstar pro 80 regota kifutott, nem hinnem, hogy meg gyartanak akar oemkent is.

Bar ez csak akkor derulne ki, ha valaki letesztelne hogyan is szol, prohardver tied a feladat. :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Kartács válasza Termigáßor (#6) üzenetére


Kartács
aktív tag

Én is ezért vettem most pár hete Cloud II-t abból is a Gunmetalt! :D
Nem bírom ezeket a bazári "Gamer" színeket, bár ez még türhető, de nekem abból sem tetszett a piros verzió, de kivártam míg találok egy 0km-es (használt) példányt 20k-ért.
Hibátlan!

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#10) Blazs120gl


Blazs120gl
aktív tag

Ehhez is jár velúr párna? :U

(#11) Fred23


Fred23
nagyúr

65 ohm?! Ez már gyorsan lemerítené a mobilt, ha az egyáltalán meg tudná hajtani.

(#12) CsonkaImo válasza Fred23 (#11) üzenetére


CsonkaImo
addikt

65 Ohm még nem olyan vészes mobilhoz, persze függ a telefontól is. Egy középkategóriás mobillal szerintem simán élvezhető hangja lenne. Viszont hangkártyával igen nagyot szólnak ezek a Cloud-ok.

(#13) Fred23 válasza CsonkaImo (#12) üzenetére


Fred23
nagyúr

Számítógéppel valóban szuper lehet, viszont én az univerzálisan használható dolgok híve vagyok, és 65 ohm nekem már tűréshatáron túl van. Azonos áron is inkább választanám ezt.

(#14) .mf válasza Fred23 (#11) üzenetére


.mf
veterán

S akkor mit szólnál a 300 Ohmos fülesekhez...
A 32 vs 65 Ohm az 3 dB.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#15) Fred23 válasza .mf (#14) üzenetére


Fred23
nagyúr

Meghagyom őket másoknak. Nem baj, hogy különböznek az emberek ebban-abban, nem?

(#16) MasterMark válasza Snip3r_HUN (#2) üzenetére


MasterMark
titán

A kettő meg az egy az ugyanaz volt, csak a kettőhöz volt az usb-s dobozka is, nem?

Switch Tax

(#17) Yany


Yany
addikt

A mikrofonjára én is kíváncsi lennék. A cloud ii elég ratyi, érdemes meghallgatni pár jutabos összehasonlító tesztet. Szégyenszemre még egy bluetooth-os V200-as is földbe döngöli, mondjuk elég más a célpiac.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#18) Balazs_ válasza MasterMark (#16) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Elvileg a II már jobb mikrofont kapott és igen, az USB dongle az újdonság.

(#19) ribizly


ribizly
veterán

A sima cloud annyira jó, hogy én nem érzem szükségét annak a lecserélésére. :N
Egy jobb DAC-al annyira ütős az a cucc, hogy csak na.
Egyébként örvendetes, hogy a HyperX (Kingston) ilyen szépen tartja a brand-et és minőségi perifériákat gyártanak. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) LionW


LionW
tag

Gyártanak szó azért túlzás. :D
Takstarnak viszont van új fülese, a pro 82, elvileg elég jól sikerült, 40mm-es hangszóróval.

(#21) megaandrew


megaandrew
tag

Van valakinek valami infója arról, hogy itthon mikortól lesz kapható?

(#22) megaandrew válasza megaandrew (#21) üzenetére


megaandrew
tag

Időközben megjött a válaszemail a Hyperx-től, ha valaki mást is érdekelne.
Idén nem tervezik nálunk árusítani. :frowning:

(#23) tfk3y válasza megaandrew (#22) üzenetére


tfk3y
tag

És lehet tudni mikorra tervezik? :D

(o_O)

(#24) megaandrew válasza tfk3y (#23) üzenetére


megaandrew
tag

2018-as év elején fognak új disztribútorokat keresni és elképzelhető, hogy itthon is lesz, de az is, hogy nem... Addig is a bátraknak marad az amazon.

Valaki vett már ilyet, vagy próbálta? A Cloud II és az Alpha között vacillálok én is és nem tudom, hogy jobb-e annyival, hogy megérjen-e rá várni, na meg az ára is kérdéses lesz.

(#25) tfk3y válasza megaandrew (#24) üzenetére


tfk3y
tag

Nekem már 2.éve Cloud kettőm van és ezalatt az idő alatt semmi gond nem jelentkezett nála, elég masszív darab, mondjuk én vigyázok is rá. :D A mélyei szerintem szépek és elég kényelmes is bár a 7.1-et nem nagyon sőt egyáltalán nem is használom mert olyan mintha csak egy kis visszhang effektet adna, tehát nagy különbség nincs ha ki-be kapcsolod, a mikije pedig elég tiszta hangot ad. Ha nem akarsz bizonytalan ideig várni én bátran ajánlom neked mert tényleg nem rossz füles. :) Én viszont tuti lecsapok majd egy Alpha-ra amint megjelenik itthon. :K

(o_O)

(#26) emiki6


emiki6
veterán

2 kamrás? Hahh! Gamereknek szánt marketing bullshit. ;)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#27) megaandrew


megaandrew
tag

A konzolvilágnál jelenleg besorolás alatt van!!! :D
[link]

(#28) NoX


NoX
senior tag

Ma vettem át az alza.hu-tól 31510 forintért.

Előtte egy SteelSeries Arctis 3-am volt, amit csupán azért cseréltem le, mert nem volt jó a zajszigetelése.
Még szokom, de egyelőre úgy érzem az Arctis 3 kényelmesebb volt. Valószínűleg azért, mert lazábban volt a fejemen. Viszont hangzásilag jobbnak tűnik a Cloud Alpha, ha mondhatok ilyet. Ez is lehet csupán a jobban fülemre záródásnak köszönhető...

(#29) megaandrew


megaandrew
tag

Majdnem egy évnyi használat után a tapasztalatom a következő:
Hangzás: Elég szépen szól szól és megfelelő hangkártyával hangosan is, de leginkább magas és közép tartományban, mert ha valaki szereti a brutális brummogós mélyeket (mint én :D), ahhoz nem biztos, hogy elég. Konkrétan az előző AKG fülesemben több a mély. A műbőr párnák pedig jól szigetelik a hangot mindkét irányban. A mikrofon nem rossz, gamingre tökéletesen megfelel, de operetteket ne ezzel akarj felénekelni.
Kényelem: Egész kényelmes, ha nem zavar, hogy a füled érintkezik a belső filccel és passzentosan fér bele az ear pad-be. Viszont kompromisszumokra kell számítani, mert nyáron biztos, hogy beleizzadsz szellőzőrések ide vagy oda. A Cloud II velúr ear pad-je rámegy és így szellősebb, de így a hangszigetelésből és ebből fakadóan a hangerőből is veszítünk (pláne a mélyből).
Egyébb: a kábelek strapabíróak, leválaszthatóak, viszont a mikrofon némító nekem kicsit gagyi és a hangerő szabályzó potit ha végállásig tekered, az egyik oldal kicsit halkul és recseg.

Személyes negatív tapasztalat: Nálam a zsanérok meglötyögősödtek és kikoptak, emiatt nyekereg minden apró kis mozdulattól, ami a zárt hangtérben hatványozódik és nekem nagyon zavaró.
Ez utóbbira kíváncsi lennék, hogy már más is tapasztalta-e?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.