Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lindermen


lindermen
aktív tag

Ezt tényleg ajándékba kaptad :Y , vagy majd vissza kell adnod? ugye nem?

(#2) jorgi22


jorgi22
tag

Pont ma rendeltem én is egy ilyen készüléket!!
Kiváncsi vagyok a további tapasztalataidra, meg majd a sajátjaimra is!! :)

Esetleg, tudom ez nem tartozik a teszthez, de nem tudom, hogy a jövőben milyen frissítések várhatók a készülékre, Android szinten??

[ Szerkesztve ]

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Szép ajándék! :C

Asszem mindenféleképpen!

(#4) GALARDO


GALARDO
addikt

Nekem is dobhattak volna egyet. :C :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5) aL Gibson válasza EczkE (#3) üzenetére


aL Gibson
csendes tag

Örülök is a fejemnek. :D

@lindermen: szerintem előbb-utóbb biztos visszakérik.

(#6) Norbi21


Norbi21
senior tag

Na velem nem volt ilyen jófej a húsvéti nyuszi,irigyellek nagyon :). Én is szemezek egy ilyen telefonnal, nagyon bejövős egyenlőre.

(#7) sagesz93 válasza aL Gibson (#5) üzenetére


sagesz93
addikt

az komoly lenne ha elfelejtenének szólni :D
Végülis nem nagy dolog nekik, gondolom.
A teló meg jó kis cucc.

(#8) Egzee


Egzee
őstag

Szerintem nem fogják visszakérni, biztos azért adták, hogy itt az új blogban azt mutogassa.

Ahogy halad az egyedfejlődés folyamata úgy lesznek a Nokiás dobozokból LG-sek... :DDD

(#9) Norbi21 válasza Egzee (#8) üzenetére


Norbi21
senior tag

És ezentúl a nagy dellák is majd LG dobozban lesznek a korábbi nokia helyett bizonyos cégek esetében ;]

(#10) viw válasza jorgi22 (#2) üzenetére


viw
aktív tag

nyakamat nem tenném rá (meg lusta is vagyok megkeresni:) ), de mintha a tesztes fórum hsz-okban azt írták volna,h. csak 1.6-os jön ki és vége. ha lehetne frissíteni 2.1-re, megvenném, de így... hiába szuper ha már most régi az OS.
ma voltam is vodánál,h. meglessem, erre megtaláltam pont azt az egy területi(!) képviseletet amiben nem volt... (motorola mérföldkő sem) lehet,h. az ország rossz felén lakom? :F

(#11) fairi válasza aL Gibson (#5) üzenetére


fairi
addikt

lefizettek hogy szépeket írjál az LG-ről.. :DDD :DDD
egy reklám blog megér 50 000 Ft-.ot nekik... :P
majd szépen menni kell flamelni és dicsérni az Lg-t fórumról fórumra,igaz még vmi ütősebb telót is be kéne mutatni amivel példálózni lehet(LG GW620 sima középkategória)...

(#12) Norbi21 válasza fairi (#11) üzenetére


Norbi21
senior tag

Lehet nekem is el kéne kezdeni egy ilyen blogot, annyira nem is járnék rosszul :D

(#13) jorgi22 válasza viw (#10) üzenetére


jorgi22
tag

Sajnos én is így hallottam, csak reménykedtem, hátha.. :)
Csak az a furcsa, hogy a GT540 alapból a 2.0-al jön, és azon is a módosított LG menü van, szóval nem kéne olyan sokat dolgozni vele..
Ráadásul kialakításában azért elég különböző a két gép, és úgy hírlik a GT540 még olcsóbb is lesz, úgyhogy nem hiszem hogy ez a két termék egymással versenyezne..
Na mindegy..

(#14) dedike válasza Norbi21 (#12) üzenetére


dedike
addikt

De a Te nevedben nincs benne az LG ... :))

Jó szerencsét!

(#15) BloodRay


BloodRay
veterán

Kifejezetten szimpatikus a készülék. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16) RaveForce válasza jorgi22 (#13) üzenetére


RaveForce
veterán

hm... 2.0 lett volna rajta? bevallom nem is néztem meg :B

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#17) babati


babati
aktív tag

hy. al gibson ha meguntad szólj és elboltolhatjuk:D igazából én a böngésző sebességére lennék kíváncsi. kinetikus görgetésre. és hogy milyen a tapizása a telónak, mármint érzékenységre. jaés nem kicsi az a kijelző?:D válaszodat előre is kösz. üdv.

(#18) RaveForce válasza babati (#17) üzenetére


RaveForce
veterán

kinetikus görgetés nagyon profi, és még olyan helyeken is mint a youtube videó találatai, meggyőző volt a sebesség és a kezelhetősége, érzékenysége meg -nekem legalábbis- teljesen megfelelő volt, úgy h közben kapacitív kijelzőt gyűrök
bocsi h én is válaszoltam :B

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#19) babati válasza RaveForce (#18) üzenetére


babati
aktív tag

semmi gond, örülök a gyors válasznak. köszönöm szépen.

(#20) pampika válasza viw (#10) üzenetére


pampika
őstag

1.6 elvileg jön globálisan. egyszer. 2.1 meg amcsiban minden androidra. elvileg. szóval a romnak magának léteznie kéne/fog kelleni, csak kérdés, hogy világ szinten kiadják-e. ha meg nem, maradnak a főzött romok, mert sztem világszinten lesz akkora közössége az ár+spec. miatt, hogy erre is portolják.
igaz, a főzött rom gari vesztéssel jár, de ahogy több helyen is írták: előtte gyári mentése. onnantól ha ledöglik -> vissza a gyárit és be a szervizbe. ha meg annyira döglött, hogy a gyári se megy fel rá, akkor a szerviz se fogja tudni életre kelteni, hogy mi van rajta :)

nem rossz ez az lg blog ötlet, de ez a "teszt" szvsz túlságosan is reklám izű lett és nem túl informatív. viszont ha már belsős írja, 2 ötlet:
- szolgáltatónál lehetne olcsóbb, mert úgy könnyebb lenne bevezetni egy új platformot ;)
- a tesztet megírták a mobilarénás srácok elég korrekten. sztem itt inkább arra lehetne rámenni, hogy milyen apró trükkjei vannak a kütyünek, ami mondjuk elsőre nem egyértelmű, vagy épp mivel lehet okosan bővíteni a tudását.

mindemelett hajrá :)

(#21) Norbi21 válasza dedike (#14) üzenetére


Norbi21
senior tag

Ha ezen múlik, akkor beleírom a nevembe :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.