Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsebestyen


lsebestyen
addikt

sajnos nem kell ahhoz pár évtized :(

(#2) huntermati válasza lsebestyen (#1) üzenetére


huntermati
tag

Nem lesz rá idejük :N [Ez itt egy link] :DDD

(#3) Huma válasza huntermati (#2) üzenetére


Huma
addikt

Attól félek az a középkori hangulat amit egy ilyen katasztrófaszerűség vonna maga után csak nekik kedvezne.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4) beefjeez


beefjeez
senior tag

nem kéne több rézbűrű sztorit olvasnom, mert felidgesitem magam, és kifognak moderálni :DDD

(#5) Mr X válasza beefjeez (#4) üzenetére


Mr X
veterán

Mi bajod Karl May könyveivel? :DDD

(#6) beefjeez válasza Mr X (#5) üzenetére


beefjeez
senior tag

;]

(#7) Z86


Z86
őstag

Úgy nagyjából meg lehet tippelni milyen ember lesz abból a kislányból mire felnő. Pont olyan, vagy még rosszabb mint a szülei. Sajnos... :(

(#8) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ilyen a modern paraszt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) darál0w válasza tDr1v3r (#8) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jön a már nem közép, de sötétkor...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10) Akos96


Akos96
senior tag

Nekem kedvencem amikor a Balatonnál a cuccunktól ~másfél méterre pisiltette a gyereket a fa tövébe, miközben alig 1 méterre feküdtünk tőle. Ja, és ez a második volt, előtte egy másik anyuka odahozta a gyereket hugyozni mellénk, majd szépen elsétált vissza a cuccához. :U

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#11) Zolaash


Zolaash
aktív tag

10 év múlva már a kábelt is oda fekteti...

Rip and tear

(#12) Kassadin válasza Zolaash (#11) üzenetére


Kassadin
addikt

A csövesek minden gond nélkül ürítenek az utcán, egyszer ilyet személyesen tapasztaltam meg. Igazi turistaparadicsom budapest.

(#13) DeFranco válasza Kassadin (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nehogy azt hidd... Luxembourg belvárosához képest a Nyugati környéke egy Svájci falucska főtere az Alpok lábánál. Na, ott konkrétan fényes nappal féltem. Pedig az mán' a nyugat, eetársak. Nem olyan felebaráti északnyugat, mint Helsinki (már komp jár át Leningrádba), ahol csak este 10 után szabadul el a valhalla, akkor viszont az egész belváros egy Nyugati aluljáró augusztus utolsó szombatján. Viszont a csövesek Unicumot isznak. Olyan honvágyam volt, hogy majdnem odamentem kérni egy slukkot, de ez már egy másik történet...

[ Szerkesztve ]

(#14) Huma


Huma
addikt

Múltkor is mentünk végig a városon autóval olyan két óra körül.
Tele volt az Orczy tér környéke olyan emberekkel akik (munkaidőben) félpucéran lófráltak az utcán.
Ha arra megy egy turista akkor ezt látja. Egy rakás félmeztelen ősember flangál az utcán akik még beszélgetés helyett is csak ordibálni tudnak.

Falun még elmegy ha valaki nincs normálisan felöltözve, de azért a főváros közepén ne mászkáljanak már boxeralsóban.

Félpucéran max csak a jó nők mászkáljanak. Az még turistacsalogatónak is beválna. :D

Valahogy erről az egész helyzetről ez a film jut az eszembe: [link]

Kassadin:
Na a csöveseket is betiltanám. Az összeset elküldeném kényszermunkára.
A nyugatinál amúgy van egy kedvenc vécéjük. Az aluljáróból vezet fel egy nem lépcsős kijárat, gondolom a mozgássérültek miatt.
A csöves ott ült a tetején és a nadrágjába hugyozott. Pár nappal később megint arra jártam és ismét ott volt egy csöves (egy másik) aki szintén ott hugyozott.
Ezek szeretik nézegetni ahogy folyik le az aluljáróba a hugyuk?

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#15) Kassadin válasza DeFranco (#13) üzenetére


Kassadin
addikt

:DDD

Huma: Nem tudom, lehet.

(#16) Huma válasza Kassadin (#15) üzenetére


Huma
addikt

Amúgy undorító a Nyugati környéke. Rengetek a kéregető, szórólapos. Még a jehováknak is bérelt helyük van ott. Ráadásul mióta a 72 megállójától nem messze kirakták a szelektív hulladéktárolókat a csövik éjjel-nappal ott lebzselnek és rendszeresen felborítják őket. Az aszfalt sokszor tele van üvegcserepekkel és irtózatosan büdös az üvegekből kiömlött lötty amitől még az aszfalt is ragad.
Ráadásul a hulladéktárolóknál általában ott lebzselnek a csövesgalambok. Nagyon durván néznek ki. Mindegyik torzonborz és koszos. Nem olyanok mint a sima galambok. Olyan mintha megfertőzték volna őket a hajléktalanok.
Ha megharap egy csöves akkor te is az leszel? :F :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17) Kassadin válasza Huma (#16) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem tudom, remélem kipróbálod, és beszámolsz élményeidről a logout hasábjain. ;]

Szerk: Mondanád, hogy alkoholra, te zugivó. :(

[ Szerkesztve ]

(#18) Huma válasza Kassadin (#17) üzenetére


Huma
addikt

Tudsz adni egy kis aprót? Buszjegyre kéne. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#19) Huma válasza Kassadin (#17) üzenetére


Huma
addikt

"Mondanád, hogy alkoholra, te zugivó."

Volt aki ezzel a szöveggel próbált pénzt szerezni. Ő is a nyugatinál kéregetett.
Engem nem hatott meg az őszinteségi rohama. Hajléktalannak sosem adok pénzt.

Olyan volt már, hogy bementem egynek gyufáért a boltba. A pénzt ő adta rá. :)
A közelmúltban egyetlen egyszer költöttem pénzt csövesre kb fél éve. Amikor megállított nem pénzt ill cigit kért hanem kaját. Vettem neki a boltban pár kiflit.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20) danih válasza Huma (#16) üzenetére


danih
addikt

Csövesgalamb :DDD
Tudom, melyik típusról beszélsz, úgy látszik már a galamboknál is nyílik a társadalmi olló :)

(#21) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Lesz még itt jobb világ!

.. ja nem olyan már volt 100 éve bocs

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#22) Kassadin válasza Huma (#19) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem is volt már dolgom olyannal. Meg mindenfélével.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.