Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Huma válasza greenity (#100) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem nem sok nő létezik a földön akinek ne tetszene. Esetleg ha goth az illető. De akkor max leöntik étcsokival és feketén már neki is tetszik. :)

Férfinap mikor lesz? Olyankor mondjuk sült oldalassal kedveskednének a nők a férfiaknak. Természetesen krumplipürével.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#102) greenity válasza Huma (#101) üzenetére


greenity
aktív tag

A sült oldalassal egybesült krumpli nem teszi meg? Azt én speciel jobban szeretem ;)

Férfinap, november 19

Miket nem tanul az ember ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#103) Huma válasza greenity (#102) üzenetére


Huma
addikt

Ezek szerint létezik. És még soha, senki sem köszöntött fel. :((

Az oldalassal egybesült krumpli is nagyon finom. Nem is emlékszem rá mikor ettem olyat utoljára.
Jó fokhagymásan és zsírosan...

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#104) greenity válasza Huma (#103) üzenetére


greenity
aktív tag

Bizony, az úgy finom ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#105) Huma


Huma
addikt

Hosszú évek kitartó, kutatói munkája végre meghozta a gyümölcsét. Rájöttem, hogy valami nem stimmel velem.
Most megyek és folytatom a kutatást, hogy további eredményeket közölhessek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#106) Huma


Huma
addikt

Eltűntek a tojásaim. Az összes. Nem tudok teát főzni. Illetve tudok, csak nem tudom akkor kiszedni a teafüvet a vízből. Bosszantó. Alsógatya gnómokról már hallottam. Zoknieltüntető manókról is. De mi a fene lopkodja a teatojásokat?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#107) cskamacska válasza Huma (#106) üzenetére


cskamacska
addikt

Esetleg kénytelen leszel zacskós teára fanyalodni, mint a Dolgozó Nép nagyja része. :P

Csak azt ne mondd, hogy tejszínnel iszod kínai porcelánból, és hozzá marmeládos pirítóst majszolsz. :Y

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#108) Huma válasza cskamacska (#107) üzenetére


Huma
addikt

Filteres teát igyanak a pórok. Nekem mindenből a legjobb jár!

Egyszer vettem import japán teát. Az egyik legjobb minőségűt. Azt kell róla tudni hogy a friss rügyeket porrá őrlik és egy zöld színű por lesz belőle. Nagyon finom.
A port forró vízben habosra kell keverni/verni. Külön mesterség a japánoknál a teakészítés. Akár többnapos előkészület szükséges egy-egy komolyabb teaszertartáshoz amihez ezt a teafajtát használják.

Na, egy leányzó ezt instant teázta le mikor mondtam neki, hogy az a por tea akar lenni. :(( Többet szóba sem álltam vele. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#109) greenity válasza Huma (#106) üzenetére


greenity
aktív tag

Mit szólsz ahhoz hogy veszel egy kisméretű szűrőt, ami belefér a bögrédbe és abba teszed a teafüvet? Hm? :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#110) Huma válasza greenity (#109) üzenetére


Huma
addikt

Nincs itthon szűrő. De már rájöttem a megoldásra. Fogok egy koszos zoknit és abba rakom a teafüvet. A zokni is tisztább lesz, mert kiázik belőle a kosz és a teafű sem megy bele a teába. Két legyet egy csapásra.
Ráadásul a zokniból kiázó ásványi anyagok is dúsítják a teát. Ez már három légy.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#111) greenity válasza Huma (#110) üzenetére


greenity
aktív tag

Azért ezt inkább ne...
Akkor már inkább csináld simán és majd megvárod míg leül a teafű az aljára :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#112) Huma válasza greenity (#111) üzenetére


Huma
addikt

Majd a fogaim közt szűröm át a teát.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#113) greenity válasza Huma (#112) üzenetére


greenity
aktív tag

S mi lenne ha beújítanál egy úgy teatojást? :)

Ez a nap sem megy könnyen...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#114) Huma válasza greenity (#113) üzenetére


Huma
addikt

Az is egy lehetséges megoldás.

" Ez a nap sem megy könnyen..."
Mi a probléma?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#115) greenity válasza Huma (#114) üzenetére


greenity
aktív tag

Sok a dolog és nem tudom minek álljak neki, meg túl sok olyan dolgon agyalok, ami nem a munkámhoz kapcsolódik szorosan.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#116) Huma válasza greenity (#115) üzenetére


Huma
addikt

Az alkohol mindent megold. :D

Fáj a fejem. Pedig nem szokott. Biztos elkaptam valamit.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#117) exabit válasza Huma (#116) üzenetére


exabit
tag

Mindenkinek az fáj ami a leggyengébb.

(#118) Huma válasza exabit (#117) üzenetére


Huma
addikt

Te eléggé fájsz nekem... ;] :P

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#119) exabit válasza Huma (#118) üzenetére


exabit
tag

A tünet alapján amúgy a kuru betegséget valószínűsítem.

[ Szerkesztve ]

(#120) greenity válasza Huma (#116) üzenetére


greenity
aktív tag

Az alkohol sem oldd meg mindet, lásd az alkoholizmust.

Én még megírom a ma esti programrészletem, kiélvezem a laptophűtő előnyeit és alszom :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#121) Huma


Huma
addikt

Meg akarta műteni a szívem egy kutya mert négy fokos volt. Úgy mért vérnyomást hogy megharapta a kezemet. De nem volt rá pénzem. Ez a kutya hirtelen átalakult egy három méter magas, feketeruhás nővé akinek lófogai voltak és azt mondta hogy ő egy isten.
Aztán elmentünk a vadonba ahol minden élőlény halott volt. Találkoztam egy emberrel akibe hármat belelőttem, de nem lett semmi baja. Aztán mikor bementünk egy házba a falak elkezdtek engem ütni. Nem sokkal később megjelentek a kormány emberei hogy kiderítsék ki szórta ki a rágcsálókaját.

Ez persze csak egy álom volt. Nem a valóságban történt velem.

(#119) exabit:
Aszondod kannibál vagyok? :)

(#120) greenity:
Hogyan lehet kiélvezni egy laptophűtő előnyeit?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#122) greenity válasza Huma (#121) üzenetére


greenity
aktív tag

Úgy, hogy nem melegszik fel a gépem számolás közben annyira, tehát lelkiismeretfurrdalás nélkül tudok számolni :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#123) Huma válasza greenity (#122) üzenetére


Huma
addikt

Számolj fejben. Én már egész jól tudok összeadni két db, két számjegyű számot. Mondjuk az én fejem is túl szokott melegedni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#124) greenity válasza Huma (#123) üzenetére


greenity
aktív tag

Meggondolandó :D de amit egy gép 8 órán keresztül számol, lehet ahhoz én kevés vagyok, nem? :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#125) Huma válasza greenity (#124) üzenetére


Huma
addikt

Állítólag az agy a legdurvább számítógép. Szóval hajtsd a fejed az új hűtődre és ess neki a számolásnak.

Esetleg segíts nekem megoldani ezt a matematikai feladatot:

"CAPTCHA
A kérdés azt vizsgálja, hogy valós látogató, vagy robot szeretné az űrlapot beküldeni.
Mennyi öt meg három? (Számjegyekkel add meg.): *
"

Nem tudok regisztrálni amíg meg nem adom az eredményt. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#126) exabit válasza Huma (#125) üzenetére


exabit
tag

"A kurut a kutatók szerint prionok okozzák, és kapcsolatban áll a Creutzfeldt–Jakob-szindrómával."
Creutzfeldt–Jakob-szindróma: "...Jellemző a többéves lefolyás, melynek során a szellemi teljesítőképesség fokozatosan romlik (megfigyelések szerint leginkább a matematikai feladatok megoldásának képessége csökken". A kérdésedre a válaszom, igen. :K

[ Szerkesztve ]

(#127) Huma válasza exabit (#126) üzenetére


Huma
addikt

Na a matematikai cuccról nem tudtam. Mindig tanul valami újat az ember.

Más:
Ma voltam két helyen is és nem kaptam sehol teatojást. Épp elfogyott. Nem vagyok nagy összeesküvés hívő, de ez már nekem is gyanús. Csak azt nem értem, hogy az UFO-kkal szövetségben álló amerikai kormány miért akarja meggátolni azt, hogy teát igyak?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#128) Huma


Huma
addikt

Ma majdnem vettem teatojást.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#129) Huma


Huma
addikt

Szerintetek ez mennyire gáz?

Egyszer az Oktogonnál, a sétálóutca felől elindultam hazafelé. A zebránál elbambultam, valami járt a fejemben. Vagy nagyon elgondolkodtam valamin vagy épp magammal beszélgettem a gondolataimban.
Mivel nem figyeltem, körben átmentem négy zebrán és így visszajutottam ugyanoda ahonnan elindultam majd meglódultam a lakóhelyemhez képest az ellenkező irányba. Amikor odaértem a sétálóutcához (ahonnan eredetileg kifordultam) még el is csodálkoztam, hogy mennyi sétálóutca van az Oktogon környékén. Majd miután gyalogoltam 20 percet és már 5 perce haza kellett volna érnem, rájöttem, hogy eltévedtem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#130) greenity válasza Huma (#129) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem voltál elfáradva?? :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#131) Huma válasza greenity (#130) üzenetére


Huma
addikt

Nem. Amúgy nem ez volt az egyetlen eset mikor így eltévedtem. Bár ez volt a legdurvább.
Elég szórakozott tudok lenni. Volt olyan hogy egy időben folyton bejelzett rám a boltokban lévő riasztó. Az arénában az egyik bejárat egy ruhaüzleten keresztül vezet. Természetesen befele menet becsipogtam. Szerencsére a biztonsági őr látta hogy épp akkor léptem be így nem is foglalkozott velem.
Vásároltam a tesco-ban majd elindultam kifele az arénából. Gondoltam a ruhaüzleten keresztül megyek. Az üzlethez érve megpillantottam egy biztonságit és azonnal szóltam neki, hogy én most be fogok menni és valószínűleg csipogni fogok és hogy kísérjen el a kijáratig. Nem lopok semmit csak ki akarok menni a bevásárlóközpontból. A biztonsági nézett rám üveges tekintettel. Gondoltam magamban hogy ez biztos agyilag rokkant és elkezdtem előröl a mondókámat ezúttal lassabban. Újra végighallgatta majd közölte hogy rossz ruhaüzletben vagyok és itt nincs kijárat...

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#132) greenity válasza Huma (#131) üzenetére


greenity
aktív tag

Az szép :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#133) exabit válasza Huma (#129) üzenetére


exabit
tag

...és így adták el Humát szexrabszolgának.

(#134) greenity válasza exabit (#133) üzenetére


greenity
aktív tag

de már kiszabadult ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#135) Huma válasza greenity (#132) üzenetére


Huma
addikt

Egyszer mondtam a nővéremnek, hogy ismerek egy rövidebb utat hazafelé. A kb 15 perces gyaloglásból így lett kb 30 perc. :D

(#133) exabit:
Mé pont annak?

Más:
Egyszer megkérdeztem a közértben az eladót hogy hol vannak a zöldségek. Úgy hogy kb 30cm-rel a zöldséges polc előtt álltam.

A Westendben valamelyik boltban volt egy kaktusz amiről nem tudtam eldönteni hogy műanyag vagy igazi. Nagyban vizsgálgatom, épp készülöm megtaperolni mikor észreveszem hogy ott van egy cetli amire írva van valami. Ez volt ráírva: "Igen. Ez igazi és nem műanyag. Kérjük ne fogdossa." :D

Meg van egy olyan szokásom, hogy amikor nem sietek és közértben vagyok akkor egy órán át simán elbolyongok, mert tanácstalan vagyok hogy mit vegyek. Amikor meg nagyjából eldöntöm, hogy mit is akarok akkor végigolvasom az összes hasonló termék leírását és összehasonlítgatom őket. Emiatt rendszeresen követnek a biztonsági őrök mert azt hiszik hogy lopni akarok.
Ha egy nagyobb helyre tévedek be (pl tesco) akkor ez az egy óra felmegy több mint két órára.
Általában mindenki kiütést kap ha velem jön vásárolni.

Na de most már más is írhatna valami hasonló sztorit mert kezdem hülyének érezni magam. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#136) greenity válasza Huma (#135) üzenetére


greenity
aktív tag

Én inkább a rohanósok közé tartozom :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#137) Huma válasza greenity (#136) üzenetére


Huma
addikt

Én nem szeretek semmit sem elsietni.

Egyszer az egyik közértben a hentespultnál kértem 20dkg sajtot. Egy fiatal csajszi volt a pult mögött. Levágott egy darabot és pontosan 20dkg lett a súlya. Ott örömködött rajta. Tök vicces és aranyos volt ahogy egy ilyen apróságnak örült.

Egyszer úgy köszöntem el egy vak embertől hogy viszontlátásra. Utána fél napig ezen rágódtam.

A kolesz konyhájában volt egy oszlop. A mögött volt egy csaj akit nem vettem észre és mikor rám köszönt megijedtem. De mivel illedelmes vagyok automatikusan visszaköszöntem, viszont a meglepetéstől és az ijedségtől elfelejtettem kontrollálni a hangerőt és kb ordítva köszöntem vissza.

Meg amikor egyszer fasírtot sütöttem a koleszban és kigyulladt a tűzhelyen (elektromos volt) az olaj mert ráfolyt. Egy csaj meg pont akkor lépett be mikor a serpenyővel püföltem a félméteres lángokat. Annyit mondott hogy majd később visszajön és gyorsan kifordult onnan.

Vagy amikor felszálltam a buszra Keszthelyen (Budapestre akartam menni) és kértem egy jegyet Keszthelyre. Amikor meg közölte a sofőr hogy jelenleg ott vagyok, lefagytam és nem jutott eszembe hogy hová is akarok menni. Szerencsére a sofőr kisegített.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#138) exabit válasza Huma (#135) üzenetére


exabit
tag

Jó a humorod, gondoltam dobok pár magas labdát, de nem vetted a lapot. :(

Én boltban inkább afféle erőltetett menetben cikázok, életveszélyes manővereket téve a bevásárlókocsival. A legutóbb az önkiszolgáló pénztártól kifelé jövet sípolt be a kapu (az RFID csipet nem deaktiválta gép amikor lehúztam a csokit), amit persze észre se vettem - mert annyira elmerültem gondolataim tengerében - és mentem tovább. A biztonsági őr szaladt utánam és eléggé zavarban voltam akkor: mindenki engem nézett.
Amúgy se szeri se száma az ilyen történeteknek, annyira szórakozott vagyok (Ami persze az én szakmámban is súlyos fogyatékosságnak számít.) Ismerős amiket írsz: a tájékozódási képességem legendásan rossz; még nem jártam olyan túrán ahol ne tévedtem volna el: Volt hogy egy bácsi jött értem a terepjáróján mert észrevette a látcsövével hogy valaki a tanyájára tévedt és gyorsan el akart takarítani onnan. Vagy amikor rossz irányba indultam el és így az összes indulóval találkoztam akik mind jót nevettek, rajtam a szerencsétlenen. Ha leteszek valamit és 10 másodperc múlva fel akarom venni már nem tudom hol volt. Teljes jóhiszeműségem hitében cselekedve tudok oltári bunkónak, faragatlannak tűnni mások szemében: nem is értem mi problémájuk volt a kuratóriumnak azzal amikor a nyári kánikulá idején megrendezett ösztöndíjátadáskor beviharzottam a puccos rendezvényükre rövidnadrág póló kombóval, kezemben egy reklámszatyorral amiben elsüllyesztve a borítékot már léptem is le. Azóta szerencsére utalnak, nem tudom ebben mennyi részem volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#139) Huma válasza exabit (#138) üzenetére


Huma
addikt

Jó a humorom? A modik szerint nem. :(

Ma hullahopp karikáztam. Kecses voltam mint egy rozmár.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#140) Huma


Huma
addikt

Jaúú zenék:

Slow Day
Koncz Zsuzsa, Bódi László "cipő" - Csodálatos világ (duett)
Two Steps From Hell - I Smell A Rat
Brahms - Symphony No.3 - Poco Allegretto

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#141) Huma


Huma
addikt

Most leltem rá a Mensa Academy mobilos verziójára. Ha tudtam volna hogy androidon is megjelent akkor már rég megvettem volna és vagy 180-as IQ-m lenne az állandó agytréningtől. Most meg kényszerűségből kénytelen vagyok a 160-as IQ-mmal senyvedni. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#142) Huma


Huma
addikt

Ma van a szülinapom. Egy ajándékot sem kaptam. Még egy sütit sem. :O
Vettem a boltban egy kókusz kockát és ráképzeltem a gyertyát.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#143) Huma


Huma
addikt

A rendőrök elvették a gázspray-met (vagy hogyan is kell ezt írni). Még egy olyan ország nincs ahol ilyen idióta törvények vannak. Acélbetétes bakancsot lehet hordani (egy rúgással simán ki lehet nyírni valakit), de gázspray-t, amivel sérülésmentesen harcképtelenné teheted a támadódat, nem. A törvény szerint az a jó ha súlyos sérüléseket okozol a másiknak. Magyar törvények...

Mondjuk azok után, hogy betiltották a golyóálló mellény viselését, már nem csodálkozom semmin. Ennél már csak az volt nevetségesebb mikor az úszószemüveg viselését tiltották be, asszem a törököknél.
Ezek passzív támadóeszközök. Nagyon veszélyesek. Naponta több száz embert vernek agyon golyóálló mellénnyel és úszószemüveggel.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#144) exabit válasza Huma (#139) üzenetére


exabit
tag

Hihetetlen hogy mennyire eltérő dolgokat érzünk humorosnak.
Nem jön be: pl. Brian élete, P. G. Wodehouse, Eddie Murphy, Jim Carrey (kivétel a Minden6ó)
Jöhet: pl. Rowan Atkinson, Flashman, Rejtő
Hihetetlen hogy amikor még kicsi voltam akkor a Benny Hill is a bejött kategóriában volt. Ezt az eltévelyedést a magzati korban elszenvedett gumikalapácsos ütéseknek tudom csak tulajdonítani, annyira elképzelhetetlen ez mai szemmel nekem.
Mondjuk a moderátorság és a humorérzék összeférhetetlen dolgok: képzelj el egy koncentrációs tábor parancsnokát egézséges humorral. (Megértem mondjuk hogy rengeteg elfuserált egyénnel hozza őket össze a sors és ez kiöli belőlük)

Boldog szülinapot: több van még hátra mint előre? Vagy már minden nap ajándék és tartós tejet se veszel? ;]

Hogy vették el tőled a paprikasprayt: megmutattad nekik? Én úgy tudom hogy a paprikaspray az legális, a CS és társai azok amiket csak a sünök használhatnak.

(#145) Huma válasza exabit (#144) üzenetére


Huma
addikt

Paprikaspray sajnos nem legális. Kénytelen voltam megmutatni mert kiszúrta a röntgen.

"Megértem mondjuk hogy rengeteg elfuserált egyénnel hozza őket össze a sors és ez kiöli belőlük"
Ez most célzás akart lenni? :((

"Boldog szülinapot"
Köszönöm! Reméljük még hosszú és szép élet áll előttem. Még van egy rakás ember akiknek az idegeikre kell mennem. Szóval küldetésem van.

Humor:
Mi a különbség a kisgyerek és a mák között?
- A mák nem ordít, ha darálják.
- A mákot nem lehet vasvillával rakodni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#146) krizmo_ válasza Huma (#142) üzenetére


krizmo_
addikt

Nagyon boldog születésnapot!
Sajnálom, hogy nem kaptál tortát, szomorú. :(

Eddig mindig írtál valami vicceset, ezért mindig jövök megnézem hátha akad itt valami "napihuma"...

[ Szerkesztve ]

(#147) Huma válasza krizmo_ (#146) üzenetére


Huma
addikt

Köszi!

Hogy ne maradj vicces írás nélkül:
A cigaretta olyan, mint a hörcsög. Teljesen ártalmatlan, egészen addig amíg bele nem rakod a szádba és meg nem gyújtod.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#148) exabit válasza Huma (#145) üzenetére


exabit
tag

Az elfuseráltat nem rád értettem, és amúgy is rosszul fogalmaztam meg. Aki sok emberrel találkozik annak nagy türelemre van szüksége embertársaihoz. A deviáns viselkedés az amit az egyén annak tart, gyakorlatilag minden ami az egyén komfortzónáján kívülre esik.

Szerk: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#149) greenity válasza Huma (#142) üzenetére


greenity
aktív tag

Boldogságos szülinapot :)
S hogy ne maradj ajándék nélkül, küldök egy puszit ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#150) Huma válasza greenity (#149) üzenetére


Huma
addikt

Köszönöm!
Bekereteztetem és kiakasztom a falra. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.