Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Dany007 válasza Huma (#199) üzenetére


Dany007
veterán

Jó azért a bejegyzésnek sem az volt teljesen a célja, mint amit kilehetett olvasni belőle.
Ha jólemlékszem erre valahol a közepén valaki erősen utalt.

Ha magadat adod akkor nem ismerhetnek félre. Ha mégis akkor valamit mocskosul rosszul csináltál. Hiszen ha magadat adod akkor annak épp az a lényege, hogy az emberek olyannak ismerjenek meg amilyen vagy. Ez esetben nincs félreismerés lehetősége. Hiszen te magad adod azt ami vagy. Ha 10 emberből 10-nek ez ugyanazt jelenti akkor nem azzal a 10 emberrel van a hiba!

(#202) Varoz válasza Dr. Romano (#200) üzenetére


Varoz
őstag

Az, hogy nem ismerjük félre. ;] :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#203) Viktor77 válasza Huma (#199) üzenetére


Viktor77
titán

Erősen túlzol, és kezd már baromi unalmas lenni.

"Az emberek jellemén elmélkedtem. Miért van az, hogy a hatalmi pozícióban lévő személyek nagyon gyakran lekezelőek, beképzeltek és a döntéseiket megfellebbezhetetlennek tartják? Ha hibáznak, azt sosem ismerik be és hajlamosak másra hárítani a dolgot."

Ez a bejegyzés a banod miatti frusztráltságod miatt született. Csak kerítettél neki egy szép körítést, mert ha csak simán picsognál miatta, sanszos, hogy kaptál volna még egyet.
Ennyi és nem több. Teljesen mindegy mit magyarázol bele, láthatod, hogy gyakorlatilag senki nem ért veled egyet.

A helyedben törölném a meglévő bejegyzéseimet (mármint ami ezzel a témával foglalkozik)(megjegyzem, már az nagyon kemény, hogy gyakorlatilag 3 bejegyzés született 5 napon belül, ami a jellemeddel foglalkozik, illetve azzal, hogy te mennyivel több vagy másoknál), és meghúznám magam, mert kezdesz baromi sok lenni. De te még ezt sem fogod most belátni, jön majd a szokásos felsőbbrendű duma, hogy de nem erről van szó.
Bár, nem tudom kinek akarod még előadni magad, látod, senki nem vevő arra amit csinálsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#204) Dr. Romano válasza Varoz (#202) üzenetére


Dr. Romano
veterán

;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#205) Varoz válasza Dr. Romano (#204) üzenetére


Varoz
őstag

Most nézem, doktor úr, maga kétegyi? :D :DD
A "szaki"-ba jártam. :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#206) Dr. Romano válasza Varoz (#205) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nemmondod?!! :Y :)

Végre 8 év után találok valakit a fórumon, aki nem hogy tudja hol van a falu, de még járt is itt :R Üdv "földim" :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#207) Varoz válasza Dr. Romano (#206) üzenetére


Varoz
őstag

Kondor Cityből jártam oda. Egy éve végeztem ott, gépésztechnikusként. :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#208) Huma válasza Viktor77 (#203) üzenetére


Huma
addikt

Felőlem be lehet zárni. Szerintem már aki akarta, leírta a véleményét. Törölni azért nem szeretném mert azzal egy csomó ember írása menne kárba. Én sem szeretem ha beírok valahova egy csomót, kifejtem a véleményem aztán törlik. Ha megnézed a modkerben már próbáltam bezáratni ideiglenesen a topicot, de azt nem lehetett.

Amúgy pedig a linkelt szövegrész nagyon is jellemző a hatalmi pozíciókban lévő emberek egy részére. Nem egy olyan főnököm volt aki hasonló attitűddel rendelkezett. Nem mondom, hogy az összes negatív dolog egyesült bennük, de elég sok.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#209) Huma


Huma
addikt

Na, hogy elkerüljem a további félreértéseket, töröltem a kérdéses részt. Legközelebb majd próbálok úgy fogalmazni, hogy még véletlenül se lehessen félreérteni.

Már amúgyis volt szó róla, hogy átírom az egészet, de eddig nem volt rá időn ill kedvem sem ezzel foglalkozni.

Ha valamelyik modi erre jár akkor nyugodtan zárja be a topicot.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#210) GabN73 válasza rt06 (#190) üzenetére


GabN73
addikt

Nem azt írtam le, hogy én leszek a világ leggonoszabb embere, akit szuperhősök győznek le, hogy megmentsék a világot tőlem. :))
Azt se írtam le, én én most ettől kurvakőkemény leszek. Csak a tököm kivan vele, hogy mindig én jótékonykodtam mindenkinek, aztán persze hogy jöttek az álhaverok. Ígéret ígéret hátán, aztán még egy pofont se kaptam.

Csak egy két példa:

1)
Kis közösségünkben eljött az idő, hogy papot cseréljenek. Károly atya ~85 (ha jól emlékszem) évesen ment "nyugdíjba". Helyette kaptunk egy fiatal papot, 21-22 éves lehet kb. Sok öregtől hallom a panaszt rá. Pl.: nagyanyám felment a postára, kedves pap barátunk épp egy lottószelvényt töltött ki, majd félrefordult, így nagyanyám nem ismerte meg, hogy ő az. Megfordult, köszönt neki, hogy "Dicsértessék, nem is vettem észre hogy Ön az!" - Pap válasza:(kicsit felkapva) "Nincs ebből semmi, nincs ebből semmi!!" Hmm, hogy is van ez? Nem neki kéne az idősebbeknek köszönni?
Vele a másik eset: Nagy nehezen nyertek egy pályázatot, és felújították a templomot. Annyit kell tudni, hogy kb 2,5 milliót a lakosság már adakozott, de még hiányzik egy misi.
Tegnap volt az átadó ünnepség, de 2 embert nem hívott meg: Simon Miklóst (jó, ez még megérthető, de mivel Bencés, és kellene még egy kis plusz pénz...Meg ugye az önkormányzatnak egy kis seggnyalás...) illetve a volt papot, Károly atyát.
Ez nem szemétség? Ja, majdnem elfelejtettem, Károly atya jár helyette még az öregekhez (most volt csípőprotézise, szegény sántít :( ) és egyéb helyekre.
Olyan embereket néz le, akiket nem kellene, és olyan tiszteletet vár, mintha ő lenne a pápa. Hát nem köcsögség?
(BTW, én nem vagyok a vallás híve, nem bírom felfogni, hogy az kér pénzt, illetve támogatásokat, adományokat, akik vezetője egy Ferrari Enzoval rendelkezik, illetve aranyban pompázik az épülete.)

2)
Ma volt egy kis mulatság, tényleg nagyon jó hangulat volt, tüzijáték, lángos, sör meg minden csupa jó. Szerintem még mindig játszanak a zenészek a sörsátorban. (Igen, a műsor után levonultak ők is mulatni, aztán rá-rá zendít-pendítettek egy két muzsikára. Még most is tolják.)
Nem is ez a lényeg, mondjuk úgy hogy a családom a középosztály közepébe tartozik. Én meg bulizni általában viszek pénzt is. Na és itt jön elő megint a kamubarátság. Elmentem, vettem egy kólát, (mert hát ugye vezettem) persze egyből előbukkantak azok, akik basznak köszönni, de ilyenkor spanok. Na és itt jön elő a szokásos sablon szöveg "Jahj de régen ittunk már együtt, igyunk valamit, de te fizeted most" Tegyük hozzá, hogy a srác vagy másfél éve tartozik ~5000 forinttal.
ÓÓ, már megint én vagyok a balfasz hogy nem vettem neki 400ért egy feles vodkát. (tegyük hozzá, hogy ha ez egyszer megtörtént volna, egész este rajtam lógott volna, hogy na, mikor iszunk má') Vagy ismételten legyek kedves, és itassam a népet, ameddig van pénzem a számlámon? Persze, én is így gondoltam! (Egyszer kétszer már beleestem ebbe a csapdába)

És igen, elegem van a hülyékből is, akik nem tudják hogy mi a faszt akarnak venni, lejegeltetik a másik elől, majd visszaírnak pár nap múlva, hogy bocs bazdmeg, nekem ez nem kell. A másik meg persze talál mást.

Tessék, lehet forgatni ezt is....

BTW, lehet hogy csak a lázadó koromat élem, és csak szeretném ha a világ lángokba állna...

(#211) Huma válasza GabN73 (#210) üzenetére


Huma
addikt

Egyetértek veled. Én is az ilyen emberekről írtam a bejegyzésben. Nekem is rengeteg ilyen álbarátom van/volt. Addig barát amíg haszna van belőle.

A jegelés is érdekes dolog. Velem még egyszer nem fordult elő, hogy nem vettem volna meg valamit amit "leütötem".

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#212) #56230144 válasza GabN73 (#210) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ilyet énis megéltem,egyik kamubarát kért tõlem 3000 forintot,ami gyereknek nagy pénz.Másnap elköltöztek,a srác meg facen írta,hogy van 3000 forintja,és hogy mennek bulizni... :(((

Szerk: 15 éves vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#213) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Huma jellemhibája: tolerancia hiánya!

Oka: Vagy akik üvöltetik a zenét. Gondolom ezt nem kell ecsetelnem. Bár az mindig is érdekelt, hogy miért van szinte mindig rossz zenei ízlésük ezeknek az alakoknak.

;] ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#214) #56230144 válasza leslieke (#213) üzenetére


#56230144
törölt tag

trolololo ;]

(#215) Kassadin válasza GabN73 (#210) üzenetére


Kassadin
addikt

Kicsit talán túlreagálod a dolgokat. Nem kellene ilyesmikkel foglalkoznod.

(#216) #56230144 válasza Kassadin (#215) üzenetére


#56230144
törölt tag

Egy idő után megunja az ember,hogy folyamatosan átverik.. :U Nem reagálja túl,reálisan látja a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#217) Huma válasza leslieke (#213) üzenetére


Huma
addikt

:P
És nem nekik van rossz zenei ízlésük hanem nekem. Ezért találom csapnivalónak a zenéjüket.

Zenéről jut eszembe. Tegnap milyen BKV ellenőrt láttam. Először mikor ránéztem, tisztára úgy nézett ki mint Zámbó Árpy. Aztán kiderült róla hogy nő... :Y

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#218) Kassadin válasza #56230144 (#216) üzenetére


Kassadin
addikt

És minek foglalkozik velük? :F Millió fontosabb probléma van az ember életében. Az meg a pláne, hogy olyasmin problémázik, amin nem tud változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#219) #56230144 válasza Kassadin (#218) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ő dolga...Én úgy fogom fel,hogy aki egyszer átver,annak nincs második esély,annak soha többet nem segitek,és a kapcsolatot sem keresem vele.

(#220) Kassadin válasza #56230144 (#219) üzenetére


Kassadin
addikt

Igen, csak amit írt, abban az átverés 5%, a maradék 95% meg teljesen más.

(#221) #56230144 válasza Kassadin (#220) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ezt beszéld meg vele,hiszen ő tudja,hogy miért írta azt amit írt.

(#222) GabN73 válasza Kassadin (#215) üzenetére


GabN73
addikt

Miért is reagálom túl?
Azért mert az ember keresi a társaságot, nem szeretne egyedül lenni. Milyen dolog már egész életedben egyedül elmenni sörözni. LOL ...
Persze hogy van más probléma, sose mondtam azt, hogy mások lennének előtérben. De azért lássuk be, hogy mások is fontos szerepet játszhatnak az életedben. :)

(#223) Kassadin válasza GabN73 (#222) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor tegyél érte. :U

#224: Kerüld a faszfej embereket például. Meg járj társaságba. :)

[ Szerkesztve ]

(#224) GabN73 válasza Kassadin (#223) üzenetére


GabN73
addikt

Mit tegyek érte? :U :DDD

(#225) GabN73 válasza Kassadin (#223) üzenetére


GabN73
addikt

Kösz, csak ezzel az a gáz hogy nem nagyvárosban élek, így ebben korlátozott vagyok.

Azért nem fúrhatom be magam egy olyan társaságba, ahol az átlag életkor 30-40 év :))

Persze, vannak ismerőseim, meg nem mindenki ultrapöcs. Pl, itt van egy utcabeli srác, 2 éve szinte a teljes nyarat együtt töltöttük. Motorozgattunk, eljártunk ide-oda... Na és itt lépett közbe 2 pöcs. Egyik egy szegényebb családból származik, robogója volt, egy nagyképű buzi, aki lenéz mindenkit, mert ő robogós (Tudod, az örök Simson vs robogó vita). Ja, tegyük hozzá, hogy már Simsonja van. Ehh.
Másik egy gazdagabb srác, pénzes családból. Meglett a jogosítványa, kapott is egyből egy e46os BMW-t. Jó motorok, stb... Na, neki folyton nyalják a seggét. Haverom is belebuzult, hiába próbáltam visszarángatni a valóságba :( Mondjuk jól járt, gazdag kölyökkel csinált egy két jövedelmező üzletet.

Gimibe ahová járok, mondjuk úgy hogy ismertek vagyunk :)
Itt is vannak érdekes emberek. Srác, bejelöl fészbukon, mert na, legyünk ismerősök, a folyosón nem köszön. Ráköszönsz és még néz hogy mi a f*sz, nem is ismer... Majd egy héttel ezelőtt rám ír, hogy nem tudnék e neki munkát. :U És az a gond, hogy ez a térség tele van ilyen emberekkel. Tirpákia 4ever! (Jó, tisztelet a kivételnek)

[ Szerkesztve ]

(#226) Kassadin válasza GabN73 (#225) üzenetére


Kassadin
addikt

Hm, ez így akkor nem egyszerű.

Habár azt nehezen hiszem el, hogy nem találsz magad mellé 1 normális embert se.

Huma: Barátkozzon prohardveres emberekkel? :D

[ Szerkesztve ]

(#227) Huma válasza Kassadin (#223) üzenetére


Huma
addikt

"Kerüld a f*szfej embereket például. Meg járj társaságba."

Erre alkalmas a PH. Sok normális embert lehet itt találni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#228) leslieke válasza Huma (#217) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD Mindenkinek rossz zene ízlése van, ez csak nézőpont kérdése.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#229) Kassadin válasza Huma (#227) üzenetére


Kassadin
addikt

A lényeg lemaradt. Ez virtuális valóság, elég nagy gáz ezzel helyettesíteni a valós szociális kapcsolatokat.

(#230) Huma válasza Kassadin (#229) üzenetére


Huma
addikt

De innen lehet valós szockapcsolatokat is kiépíteni. Lásd pl PH tábor.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#231) Kassadin válasza Huma (#230) üzenetére


Kassadin
addikt

Lehet, hogy nem mindenki teheti meg. Mellesleg az még semmit sem jelent, hogy valaki prohardveres.

(#232) GabN73 válasza Huma (#230) üzenetére


GabN73
addikt

Persze hogy lehet.
Csak ugyebár internet, itt annak adod el magad, aminek akarod. Csalók itt is lesznek, szóval nem árt vigyázni.

(#233) Huma válasza Kassadin (#231) üzenetére


Huma
addikt

Vannak külön városos topicok is. Ha meg nincs akkor lehet csinálni. Szóval lehet ismeretségeket szerezni.

Én nem is mondtam hogy jelent. Ki kell szűrni a nem megfelelő embereket.

(#232) GabN73:
De úgyis kiderül előbb-utóbb, hogy milyen az illető. Főleg személyes találka után.
Próbálkozni kell. Inkább százszor próbálkozz és találj egy jó barátot, mint egyszer sem mert akkor esélyed sincs.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#234) Kassadin válasza Huma (#233) üzenetére


Kassadin
addikt

Lehet, hogy úgy tűnik, hogy kiforgatom a szavaid, de nincsen ilyesmi a szándékomban.

"Vannak külön városos topicok is. Ha meg nincs akkor lehet csinálni. Szóval lehet ismeretségeket szerezni.
Én nem is mondtam hogy jelent. Ki kell szűrni a nem megfelelő embereket."

Elég nagy baj, ha irl nem megy ez. Szűrni meg maximum élőben lehet, interneten azt írok, amit akarok.

(#235) Huma válasza Kassadin (#234) üzenetére


Huma
addikt

Neten sokkal több lehetőséged van. Akár emberek ezreivel tudsz megismerkedni könnyedén. Méghozzá úgy, hogy érdeklődési kör alapján is keresgélhetsz.
Egyszerűen sokkal hatékonyabb.
Elmehetsz ilyen-olyan összejövetelekre, gyűlésekre, táborokba, stb de ez egyrészt sok időt elvehet másrészt sokkal kevésbé hatékony.

Aztán meg mit számít hogy élőben kiderül, hogy nem valós képet mutatott magáról? Általában élőben is csak egy idő után derül ki egy ember igazi természete.

Egyszerűen továbblép és kész. A lényeg az hogy sokkal könnyeben talál rá azokra az emberekre neten kerszetül akiket megbecsül és jól érzi magát velük.

Pl bringás, túrás, kertészkedős, stb hobbi vagy/plusz lakhely alapján lehet keresgélni. Aztán ott meg leszűri a megfelelő következtetéseseket az illető(k) stílusából és hozzáállásából.

Jól le lehet szűkíteni a kört. Az hogy ötből kettő "tévedés" egy dolog. Azt kell nézni, hogy szerzett három új barátot.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#236) Kassadin válasza Huma (#235) üzenetére


Kassadin
addikt

Az előbb még azt írtad, hogy például a ph tábor is jó. Most meg megcáfolod.

Számomra is továbbra is furcsa, hogy interneten akar valaki barátokat szerezni. Mellesleg nem attól lesz valaki a barátod, hogy ugyanazok az érdeklődési köreitek.

(#237) Huma válasza Kassadin (#236) üzenetére


Huma
addikt

Nem cáfoltam meg.

A PH tábor sem random emberekből tevődik össze, A fórumon keresztül tudsz beszélgetni velük. Meg tudod ismerni őket még az előtt, hogy személyesen találkoznál velük.

"Mellesleg nem attól lesz valaki a barátod, hogy ugyanazok az érdeklődési köreitek."

Nem is írtam ilyet sehol.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#238) Kassadin válasza Huma (#237) üzenetére


Kassadin
addikt

Neked hány barátod van és abból hányat ismertél meg interneten keresztül? A barát természetesen nem az a személy, aki összejár veled néha valahova, mert attól a barát fogalma igen messze áll.

Nekem már egy sincsen, de amíg volt, azokat se interneten ismertem meg.

(#239) Huma válasza Kassadin (#238) üzenetére


Huma
addikt

Nekem sincsenek barátaim. Remélem most nem lepődtél meg. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#240) Kassadin válasza Huma (#239) üzenetére


Kassadin
addikt

:DDD

(#241) moha21


moha21
addikt

On: Vannak barátaim.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#242) phanzetomox válasza moha21 (#241) üzenetére


phanzetomox
őstag

Nekem is. És tök jó. Ha nem lennének, akkor nem is tudom mi lenne velem :D Világvége.

(#243) Kassadin válasza moha21 (#241) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem semmi teljesítmény. ;] :Y

(#244) leslieke válasza moha21 (#241) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem is vannak, gyerekkori és 1-2 iskola barát. A többiek idővel lekoptak. Jól is van ez így.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#245) #56230144 válasza leslieke (#244) üzenetére


#56230144
törölt tag

1 nagyon jó barátom van,na meg az iskolai haverok... :)

(#246) #04441088 válasza Huma (#239) üzenetére


#04441088
törölt tag

Én leszek a spanod. 5000 / nap ;]

(#248) #56230144 válasza #04441088 (#246) üzenetére


#56230144
törölt tag

De genya ;] :C

(#249) #04441088 válasza #56230144 (#248) üzenetére


#04441088
törölt tag

Még keveset is mondtam. 'A barátság megfizethetetlen érték!'. ;] :DD

[ Szerkesztve ]

(#250) #56230144 válasza #04441088 (#249) üzenetére


#56230144
törölt tag

Kész :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.