Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mr.Silkó válasza janeszgol (#50) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Azok a képek szerintem semmilyen értelemben véve nem nevezhetőek még jónak sem: homályos, sötét - vagy éppen a fényviszonyok ellenkező mivolta okán kiégett -, zajos fotók születtek a tesztben.

[ Szerkesztve ]

(#52) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

A 2 giga ram nagyon tetszetős. Viszont a teszt alatt lőtt képek..elég silány. Éjszakai kép egészen pocsék. Szemcsés és homályos. Elég a városban nappal lőtt utcai fotót megnézni. Homályos, nem eléggé éles, zajos.
:F

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#53) gerii válasza rozsasandor9 (#52) üzenetére


gerii
addikt

Kicsit le vagy maradva, ha ennyi pénzért a 2BG ram tetszetős. :) Ez már alap dolog (kellene legyen), mint a többmagos proci.

(#54) scyllarus válasza janeszgol (#48) üzenetére


scyllarus
veterán

Lehet, hogy Magyarországon nem kapható, de 50 km-rel odébb már igen. És ha 100%-ig érvényes magyar garanciával megvehető így, akkor ez már tényleg ne számítson a XXI. században.
Én sem a kínai webshopok ajánlatával vetettem össze az árát.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#56) dstern válasza gerii (#53) üzenetére


dstern
tag

Haha a sanyi a kameráról beszél... ez a minőség valóban elfogadhatatlan 2016-ban

(#57) Joe.36 válasza janeszgol (#44) üzenetére


Joe.36
addikt

Ez 4G LTE.

Egyébként szerintem is max 30 at érnek ezek mind. 26 ért még jó is.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#58) Titan44


Titan44
tag

Nekem már az 5 col is kevés, de hogy még a gombok is a kijelzőből foglaljanak helyet.
Erről le kéne szokni, halálom mikor játszom vagy filmet nézek és elő kell rángassam a virtuális gombokat.

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#59) Bl.Gyo. válasza Fejvadi (#24) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem szeretnék erröl vitát nyitni de ehez annyit füznék hozzá ami tény, hogy a körömben nem egy ember vitte már vissza a Samsungját 3 nap után szervizbe, meg iPhone 6-osát szervizbe, méghozzá többször. Doogee X5 Max Pro-m van majdnem 1 hónapja vagy lehet annyi se még, tökéletes, gyors, hibátlan, szép! Elötte sima X5-öm volt az ma már 1 éves és tökéletes még mindíg, épp ma tettem fel rá a hivatalos 6.0-ás androidot, megy mint a villám. Soha nem látott szervizet a készülék. Vannak ezek között is hibás darabok, de ahogy elnéztem a Samsung mániás környezetemet, ott több van... Csak néztem, és mosolyogtam, föleg akkor amikor a kínai telókat fikázzák. Pont pár napja egy másik kollégám panaszkodott az alig 1 éves Sony Z3-asára, hogy szar, újraindul, lefagyott, és mivel beépített aksis nem nagyon tudott vele mit kezdeni, volt már szervízbe de ugyan olyan szar stb, elege van, lecseréli.! És a Doogee meg társai a moslék???!!! Nem voltak még ilyeneid akkor. :D

[ Szerkesztve ]

(#60) kibergx


kibergx
csendes tag

What? :D Nem egy huaweim volt, még anno full belépő kategóriás is, egyikhez 15ért jutottam hozzá. Semmiféle belassulást nem tapasztaltam soha (az első használattól eltelt idő függvényében).

Igazából nem éri ezt a telót megvenni mert minek? Elképesztő bambán néz ki, az a kijelző..Kicsit teszel hozzá sokkal jobbat kapsz. Én amoled-es samum 60 volt 1 éve, veri mindenben, az akksin kívül, de 1 napot simán kibír, onnanstól meg mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#61) joci86


joci86
senior tag

Lenne kedves egy tulaj lefuttatni az antutut nem energiaspórolós módban?
Teljesítmény vagy mi a nev, nem az intelligens mód.
Egyszerűen hihetetlen, hogy csak annyit tud, ami a tesztben szerepel.
Köszönöm

(#62) Plaguee


Plaguee
tag

Sziasztok!

Most szeretnék egy ilyen telót venni de még vacillálok rajta, akinek van az tudna pár szót mondani hogy vált be ( android., üzemidő, stb..)

Köszi előre is!
Üdv: Plaguee

(#63) kovacsmi_74


kovacsmi_74
aktív tag

Újonnan vett ilyen típusú készülék új SIM kártyával (SIM csere kisebb méretre cserélve) folyamatosan jelez egy MMS-t. Az ikon felett jelzi az üzenetek számát. Nem jelenik meg, és nem is lehet eltüntetni.
Azóta már érkezett MMS a készülékre, de ez az egy valahol megrekedt.
Ügyfélszolgálatot is hívtam, ugyanaz jelenleg is.

SIM kártya nélkül is jelzi a készülék.
Esetleg fizikailag meg lehet keresni a készüléken a belső tárhelyben a mappák között?
Próbáltam, de nem találtam. Ötlete valakinek esetleg?

(#64) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok! Anyunak szeretnék venni egy dual SIM-es telót, max. 50.000-ig. Eddig sosem volt okostelója, ez lenne az első. Ő tényleg csak beszélne rajta, max 1-2 SMS és pár fotót készítene. Milyen Android van az újakon gyárilag? 6.0? Ajánlható ez ilyen alapvető használatra? Nekem egy Honor 6X-em van, azzal teljes mértékben elégedett vagyok, remélem az anyacég sem gyárt gyatra telót. :DDD Köszi!

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#65) Kronos3000 válasza joci86 (#61) üzenetére


Kronos3000
senior tag

Wasabi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.