Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Inkább egy Redmi 3s, persze szolgáltatói kínálatban még jó is lehet :)

Eustocknál ugyan annyi lesz mint a 3/pro

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) margithid válasza Wesder (#1) üzenetére


margithid
veterán

Szeritnem is!
Redmi 3 S, B20-as változat 40k-ért van már, ha rá is jön a tréfa, akkor is jobban megéri, mert kb akkor van egy árban ezzel a készülékkel.
És Redmi 3S azért S430as procival szerelt, 3 GB Ramos készülék!

(#3) mcs


mcs
veterán

Sosem értettem ezeknek a Huawei telefonoknak az fm rádióját, hogy miért hagyják ki belőlük az rds-t.
Csak szerintem alap, hogy kéne lennie? :)

(#4) szupermacs válasza Wesder (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

+1! Ez a HW ebben a kategóriában már nem az, amire anno a hüvely büszke lehetett volna. Tucatmobilok közé elmegy. Külsőre és belsőre is.

(#3) mcs: Nem csak szerinted.

[ Szerkesztve ]

(#5) beyruth82


beyruth82
veterán

1,5 éve még jó ajánlatnak számított egy ilyen amikor 50 ezerért lehetett kapni hasonló telefonokat 1 giga rammal de ma már drága szerintem amikor 30-40 ezrekért vannak ennél jóval erősebb telefonok is.Nem éri meg az árát.

(#6) Jonesy84 válasza mcs (#3) üzenetére


Jonesy84
tag

Nem mindenhol használnak RDS-t, pl. az amerikai piacra szánt autórádiókban sincs, lehetséges, hogy az ázsiai régióban sincs.

(#7) gixxer-tomee válasza Jonesy84 (#6) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Mert ámerikában már régóta a műholdas rádió dívik.

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#8) mcs válasza Jonesy84 (#6) üzenetére


mcs
veterán

Fura, mert amúgy Amerikában is létezik, csak RBDS néven.

(#9) desolator


desolator
senior tag

Miért nem tesztelitek már le a hetek óta itthon is kapható Doogee x5 MAX pro-t? 36 ezerért magasan ver hardverben (mt6737, 2GB ram, 16gb) mindent az alsókategóriában, többek között ezt is.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#10) margithid válasza desolator (#9) üzenetére


margithid
veterán

Vernee thort azért nem veri szerintem.

(#11) Kampó válasza desolator (#9) üzenetére


Kampó
senior tag

háát nemtudom... egy HUAWEI be még mindig jobban bizok mint a Dodge meg e letv és társaiban...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#12) desolator válasza Kampó (#11) üzenetére


desolator
senior tag

Én is használok és a topikjában is mindenki meg van vele elégedve, nincs vele gond.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#13) henrik1


henrik1
tag

nem igazán tudom, h pl egy Honor 5C helyett miért ezt venné meg valaki.

(#14) desolator válasza henrik1 (#13) üzenetére


desolator
senior tag

Azért 5c-t itthon bőven nem kapsz 50-ért, más kategória.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#15) adabra válasza margithid (#2) üzenetére


adabra
senior tag

Hol?
(Nem kötekedésből kérdezem, tényleg érdekel)

(#16) Kampó válasza desolator (#12) üzenetére


Kampó
senior tag

nekem is volt TCL-em is ami alcatel patika 5 col full hd ips.. 2gb ram 13as kamera 16gb tárolo és 30 ba nem ment el mert néztek hogy miez :D:D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#17) desolator válasza Kampó (#16) üzenetére


desolator
senior tag

Én a Doogee x5 pro-t 1 évesen, 2 nap alatt adtam el 20-ért és 28-ért vettem. És nem egy érdeklődő volt rá.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#18) beyruth82 válasza margithid (#10) üzenetére


beyruth82
veterán

A vernee thor csak árban alsó kategória.Hardveresen bőven a középbe befér.

(#19) szentkuti11 válasza desolator (#9) üzenetére


szentkuti11
addikt

Már teszt alatt van, nemsokára megjelenik belőle a cikkünk.

(#20) desolator válasza szentkuti11 (#19) üzenetére


desolator
senior tag

Király, köszi!

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#21) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem rossz, picit még esnie kell az árnak, hogy megérje. Egy dolgot viszont nem értek: mi a búbánatos fenének kell még virtuális billentyűket használni egy ilyen bika nagy alsó káva fölött? Borzasztóan helypazarló. Üzemidő terén meg picit többet vártam, a Redmi 3 nagyjából ugyanekkora akksival és jóval erősebb hardverrel többet bír.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) margithid válasza adabra (#15) üzenetére


margithid
veterán

[link]
Kupont keresel hozzá, akkor 140$ alatt lesz, néztem.
Ennyiért szerintem ez ajándék!
Más kérdés ha rájön a tréfa, akkor már jobb az eustocktól rendelni.

(#23) embe


embe
nagyúr

Egy szolgáltatói ajánlatban talán elmegy.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#24) Fejvadi válasza desolator (#9) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Jó nagy moslék az összes. Ha szeretsz folyamatosan szervizbe járni, akkor jó választás.

(#25) desolator válasza Fejvadi (#24) üzenetére


desolator
senior tag

"Én is használok és a topikjában is mindenki meg van vele elégedve, nincs vele gond." ;)

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#26) mcs válasza Fejvadi (#24) üzenetére


mcs
veterán

Amíg eladóként dolgoztam, jó pár X5 hozzánk is visszajött. Kiállítási darabnak is pont sikerült egy gyárilag kijelzőhibás X6ot bontanom. :C
Minőségileg tipikusan alsó kategóriás, hitvány márka, csak a jobb hw körítés szól mellette. Az X5 Pro-m mentségére szóljon, hogy gyorsan akadt rá vevő, és keveset buktam rajta. :D

[ Szerkesztve ]

(#27) NoMagix válasza margithid (#22) üzenetére


NoMagix
addikt

téves, bocs

[ Szerkesztve ]

(#28) stewe2 válasza desolator (#9) üzenetére


stewe2
aktív tag

Egyáltalán nem vagyok otthon telókban, de ez a készülék (Doogee x5 MAX pro) gyönyörű!!! Haverom most vett almát 150k-ért, de egyáltalán nem látom köztük a különbséget. Lehet, ez lesz a 6303 utódja :DD

[ Szerkesztve ]

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#29) gerii


gerii
addikt

- kici
- ocó
- kínai

(#30) nickedez89


nickedez89
senior tag

Miért csak ebben a kategóriában oldható meg a dual SIM + microSD?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#31) mark77 válasza mcs (#3) üzenetére


mark77
tag

Számomra az is rejtély miért marad ki a hangszínszabályozó.
Néha nagyobb szükség van rá,mint a DTS funkcióra.

Cannibal Corpse

(#32) Joe.36


Joe.36
addikt

Én most vettem az MM ben akcióban -- Huawei Y5 2 -- 26 ért, tartalék telefonnak, meg azon fog menni az IGO , kímélem az S7E-t.

Nagyon kellemesen csalódtam, jó kis teló. :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#33) gerii válasza Joe.36 (#32) üzenetére


gerii
addikt

Fosol hogy robban, mi? ;]

(#34) nemszabad válasza Joe.36 (#32) üzenetére


nemszabad
tag

Kíméled? Nem dísztárgy az... Annyi pénzért használni kell. A kíméléssel az jár majd jól, aki 1-2 év múlva megveszi Tőled... 1/4 áron.

(#35) Joe.36 válasza nemszabad (#34) üzenetére


Joe.36
addikt

Napi 10-12 órát vezetek a munkám miatt, arra nem ez való, nem cserélhető az aksija csak úgy, nem akarom szétcseszni az aksit a sok rátöltéssel.
Este töltőm csak a vezeték nélküli töltőjével.
Nem tervezem eladni, ez túl jó cucc :) pedig utálom a samut...

(#33) gerii

Persze... :N

Lényeg hogy sztem a Huawei telefonjai egyre jobbak sztem.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#36) Fejvadi válasza desolator (#25) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ezek szerint van benne használható is. Mármint pár hónap után használható. Érdemes lenne eltenni, ritka darabok.

(#37) forgonati válasza Joe.36 (#35) üzenetére


forgonati
őstag

Ha napi 12 órát használod gps ként akkor mi a retekért nem gps-t veszel? Olcsóbb is és az célhardver, jelet is fürgébben talál, a hangszórója is jobb, hangosabb. Ilyet még nem is hallottam hogy valaki azért vesz telefont hogy gps-nek használja. Ebayen 35 dolcsiért vannak teljesen korrekt kínai gps-ek, amik gps ként sookal jobban haszálhatók mint egy okostelefon.

Keelah Se'lai!

(#38) Joe.36 válasza forgonati (#37) üzenetére


Joe.36
addikt

Van, volt, ez sokkal jobban testre szabható, és ezen az van rajta amit pont én akarok :)
+ Jobb kijelző, ez is baromi hangos, ez egyből jelet talál, + 4G forgalmi adatok, hangbemondásos keresés... Stb...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#39) gazdi40 válasza Joe.36 (#32) üzenetére


gazdi40
csendes tag

Ezer éve kihagyták helyette bénáznak a dts el. A drágább modellekmél.még duhitöbb a sok.hibájával.egyutt . Az tény többet van szervizbe mint használva .

(#40) joci86 válasza Joe.36 (#32) üzenetére


joci86
senior tag

Y5 II-ben van értesítési LED?

Hogy ON is legyek.
Majdnem megvettem ezt a telefont, de a kamera miatt kihagyom.

Eustocknál nemsokára érkezik a Meizu m3s, kb a Thor árszintjén... Nagyon ütős lesz. :)

(#41) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem tetszik ez a telefon. Minden porcikája minimum elégséges. A kamera képei tetszenek, használható szint. A nagy akksi +2 pont. A kijelző körüli fekete keret sajnos -1 pont.
Egy árban van az LG K8-cal és majdnem a többi hasonlóval (kivéve E5). Tehát se nem drága, se nem olcsó, emiatt egy tetszett plecsnit lehet megérdemelt volna.

[ Szerkesztve ]

(#43) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az a kamera harmatgyenge.

(#44) janeszgol válasza Joe.36 (#32) üzenetére


janeszgol
félisten

A Huawei Y5_2-vel is az a baj, mint azzal a 6 colos Alcatellel, meg anno a Leonnál. Készül belőle 3G-s és 4G-s verzió is. Mi a bánatnak? De ha készül is, legalább ne hoznák egy piacra a kettőt. A boltok azt se tudják melyiket árulják.

(#45) debrecenikri


debrecenikri
tag

Korrekt belépőkategóriás termék? 50000-ért? Ajjajaj, itt sajnos bajok vannak a belépőkategória értelmezésében, az NAGYON max 40000, de az is a legteteje. A Smart 7 turbo-hoz képest ez hoz 15% teljesítményt, nagyobb aksit , nagyobb felbontású kijelzőt és jobb kamerát, ez megér 60% ártöbletet egy olyan telefonért, ami ugyanúgy csak a nagyi új fényképezésre használt mobilja lenne?

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#46) janeszgol válasza debrecenikri (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, megéri. A felsorolásaidhoz: plusz független, plusz dual sim, szebb kijelző.

(#47) scyllarus válasza janeszgol (#41) üzenetére


scyllarus
veterán

Drágább a Redmi 3-nál és kevesebbet tud (kivéve persze a B20-at). Hogy kaphatna plecsnit?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#48) janeszgol válasza scyllarus (#47) üzenetére


janeszgol
félisten

Tehát akkor semmi ne kapjon plecsnit, csak a hivatalosan itthon nem kapható kínai termékek? Azoknál nehéz olcsóbbnak lenni.

(#49) debrecenikri válasza janeszgol (#46) üzenetére


debrecenikri
tag

Véleményem szerint mégiscsak egy olyan telefonról bessélünk, aminek ennél az árnál jóval lejjebb kellene kezdenie, olyan parasztvakítás szaga van: kapsz négymagos processzort, de csak azért, hogy rá lehessen írni az eszközre, mert amúgy annyira nem erős. Kapsz HD kijelzőt, de csak azért, hogy rá lehessen írni az eszközre, mert amikor kijönnének ez előnyei, olyankor kijönnek a grafikus egység hátrányai. Ezek mellé engesztelésül kapsz egy nagy akut, hogy legalább ne kelljen minden pillanatban a konnektor után rohanni, az üzemidőt pedig akár két hétre is beoszthatod, eddig bármelyik Huawei-es ismerősöm bármelyik nem felső kategóriás készülékkel rendelkezett, egy-két hónap alatt belassult a telójuk, hogy emberek között inkább nem is használták, max telefonálásra, mert nem akartak szégyenszemre zsonglőrködni az aksival, mert lefagyott a telefon. Kamerából pedig egy jobb 8 Mpx-essel is jobb eredményt érhettek volna el, nem értem, e mellé a hardware mellé minek ez a kamera, mert ezek a képek még egy 8-as mellé is kevesek egyes helyzetekben, nemhogy egy 13-as mellé.

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#50) janeszgol válasza debrecenikri (#49) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez a hardver meghajt egy FHD kijelzőt is. Jobb képeket lő, mint a P9 Lite, Sony XA például.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.