Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Quqesz válasza noncencao (#100) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia. Nem tudom vettél-e, csak most láttam a kérdést. Én ezeket nem használom, de az apkpure-ből simán felraktam mindhármat és elindultak. Mivel a kijelző sztem jó minőségű nem hinném, hogy probléma lenne vele. A lightroomba is be kell jelentkezni, annyit észrevettem.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#102) pataslogeza válasza Quqesz (#101) üzenetére


pataslogeza
aktív tag

Hello,

Ilyen tabletet akarok most venni, de google play nélkül nekem nem ér semmit. Rá lehet rakni a google playt rootolás meg egyéb hackelés nélkül hogy tudjak letölteni játékokat meg programokat? Pl. ez tényleg működik?

[ Szerkesztve ]

(#103) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Mi az általános vélemény a Play tube alkalmazásról? Kiváltja a you tube-t? Nincs reklám? Nekem a you tube-n premiumom van.

(#104) domper2015


domper2015
senior tag

Harmonyos-t használ valaki?

(#105) Tyibur


Tyibur
tag

A készülék Harmony szoftver frissítést kapott. Minden jól működik rajta, az igényeimet kielégíti. Nem bántam meg, hogy megvettem. A Mate 20 5g telefonnal azonnal kapcsolódott, onnan másoltam át a már meglevő programokat, amik jól futnak. Pl K&H, Sygik is. Harmony OS 2.0.0. A Huawei App Gallery azonnal jelez, ha valamilyen programra van frissítés. Nem játszom (csak betű - szó- kirakósat, nem Fb-ok rajta, filmeket min 34"-on nézek, csak híreket böngészek, keresztrejtvény fejtéséhez használom. Szóval nekem megfelel.Még nem volt ilyen gépem, kísérletként vettem, hogy ki tudom-e használni. Nem tudom. Az asztali gép, a tv sokkal kényelmesebb. Lehet, hogy a legkisebb unokámnál fog kikötni, ha esetleg tudja használni majd a középiskolai tanulmányai során, mivel van billentyűzet is hozzá, de azt nem szeretem. Angol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.