Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DiamondBack válasza ProEvoFan (#22) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Biztos le van ez írva valahol, de nekem nagyon makacs tudatlan a fejem, szóval értessétek meg velem hogy mi történik akkor hogyha veszek egy Huaweit és teszek rá Google-t?
Update-kor törlődik belőle? Bukta garancia (factory reset?)? Illegális? Nem nagyon találok olyan Huawei eszközt amire ne lenne video hogy hogyan tegyél rá Google-t. Előre is bocs ha ez warez, ez esetben töröljétek kérlek. Azért is bocs hogy nem olvastam végig az összes hms-s huawei tesztet mert valahol biztosan van a kérdésemre válasz.

(#52) janeszgol válasza DiamondBack (#51) üzenetére


janeszgol
félisten

A Google felfüggesztheti a fiókod. Más hátránya nincs.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#53) tesz-vesz123 válasza DiamondBack (#51) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Csak ideig-óráig működik ez a "felteszem a Google appokat" téma. Bármikor dönthet úgy a Google, hogy bezárja a kiskapukat és akkor annyi. Amiket most fel tudnak tenni, azok sem működnek normálisan, nem lehet bejelentkezni.

(#54) Noukoum válasza tesz-vesz123 (#53) üzenetére


Noukoum
veterán

Az “ideig-óráig” csak papíron létezik, a gyakorlatban azóta működnek mióta nincs gms. Bármikor dönthet úgy a google hogy bezárja a kiskapukat, mint ahogy bármikor dönthet úgy trump hogy vissza minden és lesz full google support.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#55) Narxis


Narxis
nagyúr

Teljesen rendben van, simán megvenném a mostani Yoga Tab 3-as tabletem helyére, annak már amúgy is gyengélkedik az aksija és nem tudok hozzá újat venni. Most az, hogy nincs rajta google cucc szerintem nem nagy gond mert amúgy is tartalomfogyasztásra van a tablet. Ha regényt akarok írni akkor oda ülök az asztali géphez vagy laptophoz. A youtube hiányozna, remélem valamelyik alternatív youtube telepíthető rá, de ha nem akkor böngészőből nézhető az is. Legyen egy jó videolejátszó app meg egy torrent kliens és engem megvettek.

Thanos was right.

(#56) tesz-vesz123 válasza Noukoum (#54) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Az utóbbit szerintem ne nagyon várja senki...

(#57) Titusz_61 válasza Ezekiell (#6) üzenetére


Titusz_61
csendes tag

Nekem is LTE-s verzió van, 3/32GB kb. 2 éve vettem fele ennyiért, nem cserélném le erre, amire nekem kell, arra jó. Akinek más igénye van, megfontolja.

(#58) zeon.hu válasza Narxis (#55) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Talán a YouTube Vanced már megy HMS-en.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#59) Ricardo válasza Schuler888 (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

Magadnak válaszolgatsz?

(#60) Gubu0101 válasza Narxis (#55) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van pár Youtube alternatíva,én is azt használok (Youtube Minimizer) kb már 2 éve,Samun se használtam a gyárit,mivel kellett,hogy fusson kikapcsolt képernyőnél.De akár böngészőből is lehet hazsnálni,bejelentkezve.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#61) Schuler888 válasza Ricardo (#59) üzenetére


Schuler888
senior tag

Mivek logikailag ahhoz a kommentemhez tartozik.. erre nem jottel ra magadtol vagy csak egy tok off kotekedest akartal beszurni?🤔

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#62) Ricardo válasza Schuler888 (#61) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha te így gondolod akkor legyen így. :U

(#63) Schuler888 válasza Ricardo (#62) üzenetére


Schuler888
senior tag

Egy kerdest tettem fel. Nyilvan kinos lenne ra valaszolni, mivel mind2 lehetoseg gaz. :) szep napot! ;)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#64) joey04


joey04
titán

mostanra világosan látni, hogy mezei userek többségének a gms hiánya bizony kizáró tényező.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#65) #80439296 válasza joey04 (#64) üzenetére


#80439296
törölt tag

A mazochistáknak nem... ;]

Persze, most én vagyok a h@lye, ami OK, de pl. kolléganő is belefutott valamelyik top-alatti Huawei-be; már nem tudom, mi kellett volna neki (APP), de nézett ki a fejéből, hogy most ő a h@lye vagy a tükör görbe.
Valahogy becseréltette, nem is tudom, mi lett helyette.
Ő pl. nem is tudta ezt a GMS-HMS mizériát; nem tech-zseni.
De a Huawei nem is azt hirdeti, vegyél én telefont, mert nincs benne a megszokott gúglid, hanem hogy fedezd fel az AppGalerit...
Szóval ez amúgy a vásárló megtévesztése.
Kíváncsi vagyok, ha pl. az EU nem lenne ilyen t@ketlen, hogy megb@szhatná a Huaweit...
(Persze, amíg 'meglátják a markát tartó embert' (mint pl a zorbánék), addig lesznek 'nagykapuk', és jön az EU-s támogatás is 10%-ért cserébe...)
Hja, ez már lopás politika... Bocsi...

[ Szerkesztve ]

(#66) pusszycat válasza joey04 (#64) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

és nem csak mezei, mert ugyan rá lehet mókolni a gms-t de azt nem tudhatod milyen backdoort is telepítesz fel :(

djkakukk

Ha szőke akkor egy másik huawei-re. :))

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#67) #80439296 válasza pusszycat (#66) üzenetére


#80439296
törölt tag

Ha tőlem töltöd, biztosan nincs backdoor!

Címem:
https://www.ellopomazadataidat.biz/toslehetszbenne

:P

pusszycat:

Mondjuk, az... :C

És a mókolásra írtam a mazochistát.

[ Szerkesztve ]

(#68) Ezekiell válasza #80439296 (#65) üzenetére


Ezekiell
veterán

Edigitalban (máshol nem tudom) azért úgy van kirakva az üzletben, hogy odaírják, hogy a készüléken nincs Goole Play Store. Más kérdés, hogy ezt az egységsugarú user mennyire érti, meg hogy elolvassa-e. De vszeg nem minden helyen van ez egyátalán kiírva...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#69) #80439296 válasza Ezekiell (#68) üzenetére


#80439296
törölt tag

Erre nem tudok mit mondani; lehet.
Van Huawei P30 Pro-m; mondjuk arra 3 hónapja nem jött update, azelőtt ez sűrűbben volt frissítve. Egyszer valami 4.02 (!!!) GB-ot akart lehúzni, hát elzártam a csapot... :K

Szerk.: egyre kevésbé reagál a billentyűzetem.
Tud valaki olyat, ami combo, wireless, minőségi és 20-ban megáll?

[ Szerkesztve ]

(#70) Gubu0101 válasza #80439296 (#69) üzenetére


Gubu0101
veterán

Csak most csak neked...Ezt pl egy szolgáltatótól másoltam ki...Látható helyen van,nem apróbetűs,szinte ezzel kezdődik.

“A készülék operációs rendszere a Huawei által fejlesztett HMS szoftvert használja. A Google alkalmazások, mint a Google Play (Play áruház), Google Pay (Google fizetés), Google Maps (Google térkép) és YouTube NEM elérhetőek. A Google szolgáltatások helyett a gyártó számos alternatív applikációt hozott létre.”

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#71) Ezekiell válasza #80439296 (#69) üzenetére


Ezekiell
veterán

Asszonynak is P30 Pro-t vettem pár hónapja, az egy nagyon jó teló! :K

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#72) pusszycat válasza Ezekiell (#71) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak difu nincs benne. Nem kellemetlen használni zajosabb környezetben. Csendben más nem hallja a témát? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#73) #80439296 válasza Gubu0101 (#70) üzenetére


#80439296
törölt tag

Persze, ne nekem írd, én lesz@rom, hanem olyannak, akinek pl. a kedvenc banki (asszem' kolléganőnek is az kellett) APP-ja nem van (értsd: NINCS) fent, és nincs is alternatíva.
Browser nem alternatíva; kis kijelzőn nekem sem.
(Hogy azóta mi van, nem tudom, ez pár hónapja volt.)
Mondjuk, ő többet nyomkodja a telefonját, mint mi ketten együtt pislogunk, de az más kérdés... :N

Ezekiell :

Miért nem szóltál? Rád súvasztottam volna 'ócsóé'. ;)

pusszycat:

Mi az a difu? :U

[ Szerkesztve ]

(#74) pusszycat válasza #80439296 (#73) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

hangszoró itt romániában difuzor néha keverem a szavakat. de a románok is pl. meghonosították a cicanadrág szót :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#75) janeszgol válasza Gubu0101 (#70) üzenetére


janeszgol
félisten

A felhívások ellenére pl egy hete négy vagy öt leárazott (visszavitt) P40 Lite-ot láttam. Valami 60k környékén adták darabját. Szóval sajnos belebuknak. De ez várható volt, hiszen alig akad az életben olyan folyamat, ami 100% hatékonyságú lenne.

Viszont elkezdték tudatosan keresni a HMS telefonokat, a fácsén több ilyet is olvastam. (Persze ők is lehetnek a visszaküldők között, bár a szolgáltatók oldalán olvastam ezeket, ott a visszaküldés nem akkor divat gondolom.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#76) Ricardo válasza Schuler888 (#63) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor bővebben.

Ha te így gndolod hogy a

"Mi az hogy hol? Legalabb ertelmes kerdest tennel fel. A Fold nevu bolygon? :( A telefonok burkolata alatt?! Megis milyen valaszt varsz arra hogy "hol?" :( :DDD" értetlenkedéshez

Logikailag hozzá tartozik ez tartozik hozzá

"
Jobb CPU-ban, GPU-ban es meg a pocsek energiatakarekossaga is megelozi a kirint.
Habar tudom, hogy elfogult huawei fan es samsung hater vagy, ezek mellett azt gondoltam szakmailag kepben vagy mellette..
-Pros of Samsung Exynos 990:
Supports 38% higher memory bandwidth (44 against 31.78 GB/s)
Performs 33% better in floating-point computations
Higher GPU frequency (~21%)
Shows better (up to 5%) AnTuTu 8 score – 518K vs 491K
Better instruction set architecture
-Pros of HiSilicon Kirin 990 (5G)
5% higher CPU clock speed (2860 vs 2730 MHz)"

Akkor legyen így.

Szerintem az előtte feltett kérdésre :

"Hol erősebb?"
Nyomtál volna választ, akkor nem néztél volna ki úgy mint aki magával cseveg.

(#77) #80439296 válasza janeszgol (#75) üzenetére


#80439296
törölt tag

Persze, okosítják a HMS-t GMS-re, 'gari 3 nap a működésre'; remélve, hogy a belakásig nem akarja frissíteni, utána meg kalap-kabát?
K@cs@g vagyok, mi??? ;] ;] ;]

pusszycat

Ah, so, értem.

(#78) pusszycat válasza janeszgol (#75) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én olyat is hallottam, h megvette a leárazott P40 lite-ot és visszaküldte.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#79) #80439296


#80439296
törölt tag

Ricardo, Schuler888

Most komolyan, nem fáradtok el a (száj)karatéban? :W

Azon vitatkoztok, melyik HiKirin-nek, Exynos-nak, SnapDragon-nak jobb pl. az idle-timeja?
Amikor az MTK procik (anno, most nem tudom) xarráverték a mezőnyt a kb. 2-szeres idle-timejukkal; tehát ő a nyerő? ;]

(#80) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát igen, nehéz ügy ez. Én mobilon a jelenlegi életemmel tudom nélkülözni (és jól is esik, pl Lumiat is használok a mai napig), viszont otthoni játszósnak csak GMS-el (és iOS-sel is) jöhet szóba eszköz. Szoktam nézni a játékkínálatot, de nem csigázott még fel a dolog. A Playben meg van pár tucat játék, ami vár rám, és majd még szeretnék venni néhányat (leárazáskor szoktam általában).

Nagy vízválasztó lehet viszont az Xcloud. Szeptember 15 emberek. Ha lesz a kliens HMS-re, az adhat egy löketet. [link]

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#81) Ezekiell válasza #80439296 (#73) üzenetére


Ezekiell
veterán

Mert az 'ócsó' a legdrágább :D

(#72) pusszycat igazából nincs vele baja, kihangosító is jó

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#82) #80439296 válasza Ezekiell (#81) üzenetére


#80439296
törölt tag

:DDD

(#83) dutrás válasza janeszgol (#80) üzenetére


dutrás
őstag

Az MS barátkozhat a Huaweiel úgyhogy nagy valószínűséggel meg lesz a kliens.

P50 pro/P40 Lite

(#84) Schuler888 válasza #80439296 (#79) üzenetére


Schuler888
senior tag

A szakmai diskurzus meg csak nem is vele volt, o csak utolag unalombol bele Vau-Vau, hogy en egy kommentem hozzafuztem egy masikhoz, es nem hagyhatta szo nelkul... :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#85) Schuler888 válasza janeszgol (#80) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Nagy vízválasztó lehet viszont az Xcloud. Szeptember 15 emberek. Ha lesz a kliens HMS-re, az adhat egy löketet. [link]"
Na ezt tuti kiprobalom mit tud a valosagban, anno 7(!!)eve is mar volt egy ceg aki ezzel foglalkozott, es az S4hez jart hozzaferes, akkoriban eleg kuka volt bar bevallom csak egyszer probaltam nem teszteltem hosszasan, de a PS megoldasa, hogy itthon fut en meg tavolrol elerem, olyan laggos a mai net mellett, hogy egyelore az sem er fabatkat sem.habar azt is meg telen teszteltem utoljara, de hnap ranezek er-e mar vmit :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#86) janeszgol válasza Schuler888 (#85) üzenetére


janeszgol
félisten

+1
Igen, ez már a többedik nekifutás. Már nem is emlékszem, ki volt az első. De ha most végre piacképes lesz, szerintem egy újabb korszak jön el, és lehet a most következő konzolgeneráció lesz a utolsó dedikált kliens. Bízom az MS-ben.
Viszont ezzel az új korszakkal majd újabb problémák jönnek (adatbiztonság, hozzáférhetőség, cenzúra stb). Viszont megoldódnak azok a gondok, mint ami például a Fortnite-nál is vannak: nem fut minden telefonon, és erős telefon kell hozzá. Pont annak a generációnak van nem támogatott eszköze, akik leginkább a célcsoportja lenne a játéknak (fiatalok).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#87) joey04 válasza pusszycat (#66) üzenetére


joey04
titán

a backdoor egy dolog. de kérdés meddig működik, milyen hibákat dob, mi lesz frissítés után, stb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#88) Narxis válasza janeszgol (#80) üzenetére


Narxis
nagyúr

lol én pont fordítva vagyok ezzel. A mobil mindig nálam van ezért legyen rajta Google, de a tablet csak egy célhardver, nagyrészt sorozatokra és youtube-ra így meg tudnék lenni ott Google nélkül.

Thanos was right.

(#89) Schuler888 válasza janeszgol (#86) üzenetére


Schuler888
senior tag

"és lehet a most következő konzolgeneráció lesz a utolsó dedikált kliens."
Ez kb biztos a konzolok elettartamat, es a mobilos generaciok fejlodeset, elterjedeset nezve. Kiveve ha valahogy a 2 nagy (sony,ms) kot egy paktumot, hogy mukodni fog ez a dolog de csak a sajat otthoni konzolodrol, igy nem kell akkora szerverpark, vannak device eladasok, csak sok az ehes farkas aki ebbe addig meg boven belenyul... :) izgalmas dolog lesz a cloud-gaming sorsa, az biztos!

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#90) Ricardo válasza pusszycat (#66) üzenetére


Ricardo
félisten

Teljesen mindegy amúgy is átjáróház az egész.

[link]

(#91) pusszycat válasza Ricardo (#90) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a huawei csinálja az kémkedés, ha az amcsik az nemzetbiztonság. Ez nagyon csúnya dolog. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#92) Noukoum válasza pusszycat (#91) üzenetére


Noukoum
veterán

A legnagyobb probléma az hogy az emberek tényleg így gondolják.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#93) pusszycat válasza Noukoum (#92) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én tényleg így gondolom. Trump most épp a tik tok nyúlja le. Valamiből kell segélyt adni...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#94) Ricardo válasza Noukoum (#92) üzenetére


Ricardo
félisten

A változatosság kedvéért az, insta az amiről kiderült hogy begyüjtött több mint száz millió felhasználóról adatokat az engedélyük nélkül. Vizsgálják a face felhasználta e :U

(#95) #80439296


#80439296
törölt tag

Az Ön adatai illetéktelenek kezébe került!

Kérem, válasszon az alábbi lehetőségek közül!

BAJ NEM BAJ

(#96) pengwin válasza Gusztáv (#21) üzenetére


pengwin
addikt

Nem az androidos tabletek létjogosultságát vitatom, csak szerintem jelenlegi formájukban egy bizonyos ár fölött nehezen rúgnak labdába.

100 ezer alatt nyilván versenyképesek, mert nem nagyon van új iPad, de iPad árban már nagyon sok gyártói fejlesztés kéne, hogy komolyan lehessen venni az Androidos tableteket.
Hozzáteszem: sajnos, mert nem szeretem almáékat.

Üdv, pengwin

(#97) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hali. Van itt vki, aki ilyet használ is?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#98) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na a tab beüzemelve, ha van kérdés jöhet.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#99) Quqesz


Quqesz
nagyúr


Ez azért elég erős :C

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#100) noncencao válasza Quqesz (#98) üzenetére


noncencao
csendes tag

Szia!

Használsz rajta Lightroom vagy hasonló képszerkesztőt? Mennyire jók a színek a kijelzőn? Netflix SDben mennyire zavaró? HBO Go megy rajta rendesen?

Holnap vennék egy ilyen tabletet, de kérdéses, hogy megéri-e bevállani...

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

(#101) Quqesz válasza noncencao (#100) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia. Nem tudom vettél-e, csak most láttam a kérdést. Én ezeket nem használom, de az apkpure-ből simán felraktam mindhármat és elindultak. Mivel a kijelző sztem jó minőségű nem hinném, hogy probléma lenne vele. A lightroomba is be kell jelentkezni, annyit észrevettem.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#102) pataslogeza válasza Quqesz (#101) üzenetére


pataslogeza
aktív tag

Hello,

Ilyen tabletet akarok most venni, de google play nélkül nekem nem ér semmit. Rá lehet rakni a google playt rootolás meg egyéb hackelés nélkül hogy tudjak letölteni játékokat meg programokat? Pl. ez tényleg működik?

[ Szerkesztve ]

(#103) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Mi az általános vélemény a Play tube alkalmazásról? Kiváltja a you tube-t? Nincs reklám? Nekem a you tube-n premiumom van.

(#104) domper2015


domper2015
senior tag

Harmonyos-t használ valaki?

(#105) Tyibur


Tyibur
tag

A készülék Harmony szoftver frissítést kapott. Minden jól működik rajta, az igényeimet kielégíti. Nem bántam meg, hogy megvettem. A Mate 20 5g telefonnal azonnal kapcsolódott, onnan másoltam át a már meglevő programokat, amik jól futnak. Pl K&H, Sygik is. Harmony OS 2.0.0. A Huawei App Gallery azonnal jelez, ha valamilyen programra van frissítés. Nem játszom (csak betű - szó- kirakósat, nem Fb-ok rajta, filmeket min 34"-on nézek, csak híreket böngészek, keresztrejtvény fejtéséhez használom. Szóval nekem megfelel.Még nem volt ilyen gépem, kísérletként vettem, hogy ki tudom-e használni. Nem tudom. Az asztali gép, a tv sokkal kényelmesebb. Lehet, hogy a legkisebb unokámnál fog kikötni, ha esetleg tudja használni majd a középiskolai tanulmányai során, mivel van billentyűzet is hozzá, de azt nem szeretem. Angol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.