Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csarlee


Csarlee
tag

Jó kis írás, köszi!

(#2) Csarlee


Csarlee
tag

KELL EGY ILYEN!!! :DD

(#3) Fecogame


Fecogame
veterán

Jól néz ki, elfogadnám :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) gery2123


gery2123
őstag

Hát ez nekem már beteg! 7" telefonnak? Persze kinek mi, de nekem már a 6" is sok.
Ettől függetlenül köszönjük a cikket, azt jó volt olvasni :D
Használd egészséggel!

-- PSN_ID: GerY2123

(#5) Csarlee


Csarlee
tag

Azt lenne jó még tudni, hogy OTG terén hogy áll? Ha lehet rá billentyűzetet, egeret kötni akkor akár egy lapost is kiválthatna nálam...
A telefon részétől parázok egy kicsit: volt Galaxy Tab 7"-em ( még a legelső széria ) azt is kemény volt előkapni a metrón... :-D. Persze, egy jó BT headsettel kevésbé para.
Itt megvehető 95e Ft-ért a 3 GB-os verzió [link]. Nem rendeltem még tőlük, de valószínűleg erre még ráugrik az ÁFA+vám hacsak nincs valami EU-s raktáruk. Viszont jobb a 3 giga ram, most egy Honor 6+-t (PE-TL10) nyúzok, hasonló HW, de nálam a 2 giga kell simán.

(#6) Csarlee


Csarlee
tag

Még egy kérdés ami nem derül ki a cikkből de érdekes lehet: az SD kártyának ha jól látom nincs dedikált helye, azaz a 2. SIM helyére megy? A Honor6+-nál így működik, a 2-es SIM foglalatba kell betenni 90 fokkal elfordítva. A lényeg, hogy vagy SD kárty vagy 2 SIM egyszerre...

(#7) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Gondolom nem zsebben hordod. :DDD
Amúgy jó kis tab..tele...fogalmam sincs, hogy ez már milyen kategória.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#8) maser


maser
tag

Ekkorával a fülemhez rakni, mint telefon? Hát....
De a cikk jó volt. :D

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#9) Graphics válasza gery2123 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igazából én olyan helyen tudom elképzelni, ahol pl egésznap a kocsiban van az ember és BT fülessel használja, vagy pl táblázatokat kell felvinni megrendelésekhez.

Van helye, láttam már párat használatban. Nekem is ha kocsihoz kötött munkám lesz, akkor valami ilyesmi fog kelleni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) asvald


asvald
senior tag

Egyedül az ára nem nagyon tetszik ,de amúgy tetszetős gépezet

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#11) karandip válasza Csarlee (#6) üzenetére


karandip
tag

1.
működik az otg, használtam már egeret és bill. is
2.
Kínából nem érdemes rendelni, mert annak a verziónak (gem.703) nem működik a mobilnet hálózata, és a 2. sim Magyarországon, csak náluk.
3.
az sd kártya a felső kipattintós résznél megy bele, az 1. sim kártya alatt. Az alsó részbe meg csak a 2. sim megy.

[ Szerkesztve ]

(#12) zzola


zzola
félisten

7" aztaqrva! ;]

(#13) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én is ezen gondolkodtam, illetve a nagyobbik testvérében az M2-ben. Az sok tekintetben gyengébb (pl. kamera, nem dual simes), de nekem inkább egy kis tablet kellene, nem egy nagy telefon. Egyelőre jegeltem a projektet, mert amit akartam azt vagy nem lehet kapni, vagy nagyon felment az ára a karácsonyi vásárlás miatt. Mondjuk akár X2, akár M2, telefonként inkább csak BT-s headsettel használnám.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a tesztet. :R

Ár/érték arányban remek vas. A telefonálás nem ördöngösség egy olyan embernek, akinél ez egy alig használt funkció (nekem például 4 hónap alatt összesen 20 perc hívásom gyűlt össze).

"nincs rá lezsóidő"

(#15) Csarlee


Csarlee
tag

Hmm... Még egy kérdés? MHL funkcióról tudunk valamit? Anno a Tab-on volt ilyen.

(#16) karandip válasza Csarlee (#15) üzenetére


karandip
tag

Sajnos ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni. De ha megtudok valamit szólok.

(#17) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Jó cucc, bár a jövőállóság miatt én inkább pártolnám a három gigát. Amúgy tetszenek az extrém méretű telefonok, lassan a hatos méret is kicsi lesz nekem :)

Amúgy formára is nagyon szép, adja a Huawei design, a Mate óta tetszik ez a forma.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#18) aAron_ válasza Den Hadnagy (#17) üzenetére


aAron_
őstag

Velem is ez van. Nagyon szeretem a Mate7-t, de kezd kicsi lenni. :DDD

Utódjaként majd ehhez a Honorhoz hasonlót szeretnék, ebből is egyedül az ujjlenyomat olvasó hiányozna, valamint nekem a 16:9 jobban tetszik (lehet csak megszokásból).

Nagy akku, nagy kijelző, remek élmény lehet használni egy ilyet.

What is your ikigai?

(#19) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

7", mint telefon? Haggyukmá...

(#20) Graphics válasza SkyLine3000 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

BT füles? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) SkyLine3000 válasza Graphics (#20) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az aztán rohadt jó "telefon", amit csak bt fülessel lehet használni, nehogy kiröhögjenek...
Ja, meg tarisznya, amiben elfér... 4,7 fölé soha!

(#22) Graphics válasza SkyLine3000 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Porgess fel, es olvasd el mire lehet ezt hasznalni

Ne csak azt lasd, hogy a fuledhez kell emelni... Tudod, vannak soforok, futarok, taxisok, stbstb :)

Kicsit nyitottabban kene latni mire is lehet jo , nem csak azt, hogy mire nem... ;)

Na mindegy :D en latom a hasznalhatosagat, de nekem pl ez most nem igenyem, megse hordom le....

Van akinek pont ez a megfelelo, ezt azert el lehetne fogadni :) #9 hozzaszolast is olvasd el

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Graphics válasza SkyLine3000 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van pl egy szabály, ami kimondja, hogy mobiltelefont vezetés kozben tilos hasznalni, kiveve kihangositoval.

Aki meg a kocsiban tolti a fel eletet, annak aztan edesmindegy mekkora az amit magaval visz... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) berek21


berek21
senior tag

Jó kis kütyü. Magam is évekig használtam a Fonepadot, mindenre. Telefonálásra is. Igaz engem kb nem érdekel hogy mit gondolnak mások a hátam mögött. A navi, meg 7 collon király.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#25) Tigerclaw válasza SkyLine3000 (#21) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Egyetértek veled, a telefon legyen kicsi, de sajnos ezek a telefonok, de még a nagyobb 5-6 inches példányok sem ideálisak méretben arra, amire legtöbbször használják ezeket. A telefonfunkció háttérbe szorult. Mikor egy átlag ember előveszi a telefonját és használja, elenyésző számú esetben telefonál vele. Szóval szerintem is hasznos lehet egy nagy telefon/ kis tablet és hozzá egy BT-s headset telefonálásra. A másik alternatíva egy feature phone telefonálásra és minden másra egy kis tablet. Annyi negatívuma van ezeknek a kis tableteknek, hogy jellemzően rosszabb kamera kerül beépítésre a telefonokhoz képest...szóval egy lehetőség sem mondható ideálisnak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#26) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jesszus, mekkora dög :DDD Jó kis telefon, köszönjük a tesztet!

(#27) domos


domos
senior tag

Egy pillanatra elkapott a "kell" érzés, de aztán eszembe jutott hogy van itthon Tab S 8.4 LTE. Egyébként nagyon jo írás, köszi!

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#28) gateway1975


gateway1975
csendes tag

Nekem is ilyen van. de nekem telefon mellé , én eredendően egy kis méretű táblának vettem , nincs is benne csak net sim. Én is elégedett vagyok vele.

De egy normális flipes tokot csak kínából tudtam rá venni. :-)

[ Szerkesztve ]

(#29) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Köszönet a tesztért.
Pont ilyet nyomogattam a napokban az Extreme Digitalnál, miután már mindenhol kerestem. Az egyetlen fájdalmam, hogy itthon csak a 2/16-os modellt forgalmazzák. Lassan egy éves is lesz a modell, úgyhogy jelenleg azon vacillálok, hogy inkább várok még pár hónapot, hátha kijön addigra az utódja.
De ezek szerint jó vétel. :)

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#30) Prien


Prien
addikt

Klassz készülék szerintem, köszi a tesztet! Mivel nem volt még módom megnyomkodni élőben, kivágtam papírból és bizony, nem vészes a mérete (számomra). :D
A Galaxy Mega 6.3-tól (jelenleg ilyet használok) nem is sokkal nagyobb már.

A kevés is több a semminél.

(#31) Csarlee válasza Prien (#30) üzenetére


Csarlee
tag

Anno mikor a Galaxy Tab 1.0-át vettem (P1000 7" collos), előtte én is ezt csináltam... ;-)

[ Szerkesztve ]

(#32) ervinimre59


ervinimre59
újonc

Szép estét minden fórumozónak!Segítséget szeretnék kérni tőletek.Használt,de nagyon jó állapotú huawei honor x2-t keresek,cserébe adnék érte egy nagyon szuper samsung galaxy note4-et.

(#33) Prien válasza ervinimre59 (#32) üzenetére


Prien
addikt

Ebből még nem nagyon van használt, mivel nem olyan régen került forgalomba. :) Ráadásul, aki megveszi, elégedett , az árukereső vélemények alapján. Ha mégis felbukkan egy eladó, arra figyelj, hogy 701-es típus legyen, ez készült a hazai piacra...

A kevés is több a semminél.

(#34) ervinimre59 válasza Prien (#33) üzenetére


ervinimre59
újonc

Köszönöm a tanácsot.

(#35) Prien


Prien
addikt

Van osztott képernyős mód a készülékben?

A kevés is több a semminél.

(#36) neophyte79 válasza Prien (#35) üzenetére


neophyte79
tag

Szia. Az alumínum ház mennyire "karcolódik"? Rendeltem egy ilyet, de ez miatt kicsit félek. Láttam alus házat már, és mem szép a többi mindennapi használat miatt. Illetve milyen tokot használsz hozzá?

(#37) karandip válasza Prien (#35) üzenetére


karandip
tag

Sajnos nem találtam eddig ilyen lehetőséget :(

#36 neophyte79
ment a (RE)PÜ

(#38) Prien válasza neophyte79 (#36) üzenetére


Prien
addikt

Nekem nincs ilyen készülékem még, azért érdeklődöm itt én is. :D

A kevés is több a semminél.

(#39) neophyte79 válasza Prien (#38) üzenetére


neophyte79
tag

Nekem a jövő héten jön, 3 gigás arany-pezsgő színű. Már nagyon várom.:)

(#40) Prien válasza neophyte79 (#39) üzenetére


Prien
addikt

Hol vetted? 701-es típus?

A kevés is több a semminél.

(#41) neophyte79 válasza Prien (#40) üzenetére


neophyte79
tag

Itt.

Hogy melyik típus, azt nem tudom, még nem hozták ki. 3 gb ram, 32 giga háttér. Mivel a g pro2-t cseréltem le, így visszalépés lett volna a 2 gigás verziót megvenni. Meg a pezsgő színű nagyon szép is...:)

(#42) Prien


Prien
addikt

A tulajdonosokat kérdezném, akik hosszabb ideje használják, hogy vannak megelégedve, vannak-e bosszúságok, anomáliák esetleg? :)

A kevés is több a semminél.

(#43) karandip válasza Prien (#42) üzenetére


karandip
tag

én így egy negyedév használat után elmondhatom, hogy elég jó vásár volt
főleg az jó hogy 2-3 naponta töltöm és még mindig gyors és fut rajta minden amit próbáltam
talán annyi hogy amikor melegszik (kb 2 órá játék után) akkor a fényerőt mindig automatikusan letolja a felére...

[ Szerkesztve ]

(#44) spettya


spettya
csendes tag

Sziasztok.
Engem az érdekelne, hogy a GPS mennyire gyors és pontos. Van valakinek tapasztalata?
Előre is köszi a választ.

(#45) karandip válasza spettya (#44) üzenetére


karandip
tag

Szia
Pont annyira gyors és pontos, ammenyire egy csúcskészüléktől elvárható :D

(#46) Alabástrom válasza karandip (#45) üzenetére


Alabástrom
senior tag

Jééé, van topikja! :)
Feliratkozok, én is ilyet nyúzok már bő fél éve.

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#47) karandip válasza Alabástrom (#46) üzenetére


karandip
tag

Üdv itt!

(#48) Prien válasza Alabástrom (#46) üzenetére


Prien
addikt

Hogy vált be a készülék a mindennapokban neked?

A kevés is több a semminél.

(#49) Alabástrom válasza Prien (#48) üzenetére


Alabástrom
senior tag

Maximálisan. :))

A méretéből adódóan nem való bárkinek (valószínűleg az emberek többségének nem), de ha a méret valakinek bejön, akkor a tartalomra nem hiszem, hogy bárkinek panasza lenne. Stabil, gyors, nagyon szép és jól látható, világos képernyő, brutális akku, és én nagyon szeretem az EMUI-t is. Az a fajta user vagyok, aki viszonylag ritkán veszi elő a telefonját, de akkor nagyon. Erre ideális masina. Ekkora képernyőn fantasztikus a felhasználói élmény, a céges Samsung Galaxy Note 4-esemet utálom mellette.

Hozzátenném, hogy játszani egyáltalán nem szoktam, azzal nincs tapasztalatom. Írni, olvasni, internetezni, illetve minden vizuális felhasználásra álom. Engem telefonálásnál sem zavar a nagy méret. Az meg, hogy hogy néz ki... Elég sokan megbámulják, elkérik, kipróbálják, de engem nem zavar, sőt, néha nagyon kellemes/vicces beszélgetések kerekedtek ki belőle.

Most 9 hónapja vettem, azóta sem bántam meg.

Egyetlen hátránya a hordozhatóság. Kabátban, zakóban nem probléma, farmernek csak farzsebébe fér (és abból is kilók egy kicsit). Ha valaki zsebben akarja hordani, az problémás. Én már elég rég rászoktam arra, hogy táskát hordok magamnál, mert már a normál telefont+pénztárcát+kulcsokat is utáltam a zsebembe gyömöszölni. Úgyhogy nekem így a hordozhatóság sem gond, de valószínűleg a legtöbb embernél ez kizáró ok lenne.

szerk - az enyém még Huawei Mediapad X2 (GEM-702L) név alatt fut, nem tudom, ez mennyiben más a Honor X2-től. Minden esetre ez még sosem fagyott le, Indult újra spontán, vagy ilyesmi. Szoftveres hibát Sem találtam még benne, bár nem is kerestem... :)
Ja, és jobb a térerő rajta, mint eddig bármelyik másik telefonomon. (erdő szélén lakok, úgyhogy ezt eléggé a bőrömön érzem)

[ Szerkesztve ]

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#50) Prien válasza Alabástrom (#49) üzenetére


Prien
addikt

A böngészője milyen? Van gyári böngészője vagy csak a chrome és társai?

Az edigitálnál sajnos épp kifuttatták ezt a készüléket...

A kevés is több a semminél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.