Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) GEPESZ66 válasza etooo (#100) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Most akartam venni huawei band 7-et.
De igy lehet megvárom a 8-at.
A beépített gps is jó dolog benne.

(#102) rothadt


rothadt
aktív tag

Sziasztok. Régi huaweiesként vettem feleségemnek egy band8, viszont a mate10 pro már nagyon gyenge volt, így most előkarácsonyra kapott egy moto edge 40-et, hogy tudnám párosítani a motoval? :W

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#103) Sörhas


Sörhas
csendes tag

Üdv! Van valakinek gyakorlati tapasztalata nappali alvásfigyeléssel? Más fórumon olvastam, hogy a Band 2 és 4 is jó volt ebben, az újabb Huaweiek is tudják? Vettem egy xiaomi watch s1 active-ot, csak éjszaka mér. Állandó éjszakás vagyok, így semmire nem megyek vele... :R

(#104) Sörhas


Sörhas
csendes tag

Üdv! Van valakinek gyakorlati tapasztalata nappali alvásfigyeléssel? A Band 2 és 4 is jó volt ebben állítólag, az újabb Huaweiek is tudják ezt? Vettem egy xiaomi watch s1 active-ot, csak éjszaka mér, állandó éjszakás vagyok, így semmire nem megyek vele. :R

(#105) grafnet


grafnet
veterán

Sziasztok,

Valakinek van Honor Band 7-je?
Hogyan sikerült összekapcsolni a telefonnal?
A Huawei Health nem ismeri fel.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#106) 313313 válasza grafnet (#105) üzenetére


313313
addikt

Honor Health kell hozzá. Nálam minden szép és jó, csak hívásoknál telefonszámot ír csak ki, hívó nevét nem párosítja hozzá a telefonkönyvből.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#107) Skillet válasza etooo (#100) üzenetére


Skillet
addikt

Vett már valaki Aliról kínai verziót (Huawei Band 8)? Én most rendelnék egyet a 6-os helyett. Gondolom angol nyelv van benne.... Magyarral mi a helyzet? Nekem eddig mindegyik band Kínából jött és előbb-utóbb megjött rá a magyar nyelv is az egyik frissítéssel. Hátha van már tapasztalat :R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#108) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Használjátok az AOD-t, hogy az óra állandóan látható legyen?
Vagy úgy állítottátok be, hogy a kar felemelésére éledjen fel a kijelző?
AOD-re óra csak karkötőn lévő lehetőség van, nem lehet letölteni hozzá?

(#109) leftyke


leftyke
aktív tag

Üdv mindenki

Igaz hogy honor band 7-ről lenne szó,de hátha kapok segitséget. Miért van az ,hogy nem irja ki mindenki nevét hanem van hogy csak a telefonszámot?

(#110) leftyke válasza 313313 (#106) üzenetére


leftyke
aktív tag

Sikerült megoldani a problémát?

(#111) Skillet válasza Skillet (#107) üzenetére


Skillet
addikt

Rendeltem 8-ast. Magyar nyelv van benne. Tetszik, rendben működik.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#112) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Huawei Egészség alkalmazásban beállítottam a "Gyors válaszokat".
Amikor a Band 7-en bejövő hívás van, nem az alkalmazásban felvett Gyors válaszok közül lehet választani, hanem ami alapból a Band 7-en van.
Akkor az alkalmazásban minek lehet felvenni Gyors válaszokat!?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.