Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Karma


Karma
félisten

Nem szép de legalább iszonyatosan rusnya :)

“All nothings are not equal.”

(#2) Jassz


Jassz
tag

Én inkább azt nem értem miért akarják az emberek fél méteres számokkal tudni mindig és mindenhol, hogy éppen hány fok van.

(#3) kolosanyi válasza Karma (#1) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kicsit ilyen bazári gagyi beütése van.

(#4) Integra


Integra
titán

nagy büdös semmi.
de legalább az egész képernyőt betölti.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Csili vili ahogy a HTC-től megszokhattuk...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#6) plus44 válasza Karma (#1) üzenetére


plus44
veterán

+1

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ha ez elérhetővé válik korábbi modellekre, akkor a Desire Gingerbread frissítésre mért nem mondták, hogy várnak amíg ez elkészül, mert ez lesz alkalmas csak?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) D@niel válasza Jassz (#2) üzenetére


D@niel
addikt

Azért, mert 3 témakör van amit ki lehet rakni:

1) pontos idő
2) e-mail, sms, hívások
3) időjárás

na, most mivel az idő valahol úgy is ott van, maradt 2 dolog. E-maileket minek raknád ki, elolvastad, ok, ennyi. A nem fogadott hívás meg eltűnik ha beléptél a telefonkönyvben, sms meg béna lenne, ha egy ekkora felületet elfogalalna.

Maradt az időjárás.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#9) debrejo


debrejo
senior tag

"...Az egyelőre >béla< állapotú Sense 3.5..." -- basszus, hogy lehet ennyire félreolvasni valamit :DDD Ma már nem csinálok semmit ;]

(#10) r4z


r4z
nagyúr

Sense-fanatikusként is azt mondom, hogy rusnya. Főleg az első képen.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#11) madstunt válasza Karma (#1) üzenetére


madstunt
addikt

+1

(#12) gybazsi válasza r4z (#10) üzenetére


gybazsi
senior tag

Én is. :(

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#13) Integra válasza r4z (#10) üzenetére


Integra
titán

ne légy fanatikus, az a legrosszabb amit magaddal tehetsz :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

nem értek a többiekkel szerintem letisztult és egyszerű nagyon is bejön, tehát jöhet a kövezés! :)

(#15) r4z válasza Integra (#13) üzenetére


r4z
nagyúr

Próbálok független maradni, de annyira magával ragadott a Sense, hogy egy AOSP-t vagy MIUI-t maximum átmenetileg vagyok képes használni. De az is lehet, hogy maradi vagyok :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#16) B1T3


B1T3
addikt

Nem lenne gond, hogy hatalmas, ha állítható lenne a mérete. Mondjuk ennyi újdonság nem sokat ér, bizonyára lesz még olyan, amiről egyelőre nem tudunk. Két képernyőfotó alapján nem mondok véleményt.

(#17) Dr.Anonymus válasza Karma (#1) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Ezt most mire mondod?
A zöld háttérképre? Mert azt - képzeld :) - le lehet cserélni...
A többi meg kb. csont ugyanaz mint a 3-as sense...
Egyedül a menü meg telefon ikon változott lent...

(#18) Integra válasza r4z (#10) üzenetére


Integra
titán

nekem is tetszik, de 3 nap után felocsúdtam, oszt maradt a sok ikon a fő oldalon, kvázi sortcut az infohoz mindegyik. amig nem váltok szép kis informativ jelenlegi ergonómia csúcs live tile-ra wp8-ban.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) Dr.Anonymus válasza D@niel (#8) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Facebook bejegyzések és saját fotók is vannak az aktív lockscreenre kitehető listában .. ja és még tőzsdei részvények alakulása... Sza van választék

(#20) madstunt válasza Dr.Anonymus (#17) üzenetére


madstunt
addikt

a 3-as is már túlcsicsázott, ahogy a 2-es is...

(#21) Dr.Anonymus válasza madstunt (#20) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Kövezzetek de én birom az eye-candyt, az időjárás widget szerintem ízléses, engem csak a részletes időjárás program zavar... Szerintem ott a használhatóság kárára megy a csicsa... De az itt úgy se látható

(#22) r4z válasza Integra (#18) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem is a widgetek/launcher miatt, hanem az átszabott rendszeralkalmazások és a magas integráció miatt vagyok képtelen váltani. A Rosie-t nem is használom, ki van irtva a fenébe, csak a RAM-ot eszi :)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#23) crey


crey
MODERÁTOR

Túlcsicsázott?

Srácok, asszem kicsit elgurult sok embernél a bogyó... hogy mi a túlcsicsázott?
Miért, egy különböző színű ikonokkal telepakolt iOS, vagy épp Samsung TW kezdőkép nem csicsa?

A Sense legalább megtartotta az egyszerűségét, és letisztultságát, mi benne a csicsa?

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#24) keIdor válasza crey (#23) üzenetére


keIdor
titán

Hát azért a 3.0-t nézd meg, tiszta csecse-becse az egész. (uhh ez a csecse-becse nagyon csajos volt.:D)
Mondom ezt úgy, hogy nekem legjobban a Sense tetszik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) zsirfecske válasza Karma (#1) üzenetére


zsirfecske
addikt

azért még mindig szebb mint egy szifon ui :P

(#26) Karma válasza zsirfecske (#25) üzenetére


Karma
félisten

Ahány ízlés, annyi pofon; de ha szerinted ezek a kör alakú ikonkeretek, amik még metszik is az ikont (ld.: Messaging) szépek, lehet szemüveg kéne :Y

“All nothings are not equal.”

(#27) Dr.Anonymus válasza Karma (#26) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Várjuk ki a végleges verziót
És igazuk van a többieknek
Egy touchwizzhez képest ez így is álom...
Mondj jobb Androidos kezelőfelületet...

(#28) Enjoy válasza zsirfecske (#25) üzenetére


Enjoy
addikt

Ami azért valljuk be, nem nagy szám!
Főleg, hogy az iOS kialakítását nem a kinézet, hanem a használhatóság motiválta ;)

Amúgy szerintem is szebbek voltak a korábbi verziók. :B
De kinek, mi jön be.. ill. megszokás kérdése.

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#29) Maxentius


Maxentius
addikt

Nem is a kinézet tetszik benne (mert tényleg nem áll össze vhogy), hanem az infó h "leveszik" a rendszerigényt (miközben persze vígan fut a 3-as is az enyémen...). :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#30) D@niel válasza zsirfecske (#25) üzenetére


D@niel
addikt

hello,szevasz.

Dr.Anonymus: én ezek közül kiraknám az e-maileket meg az időjárást. Általában érdekli az embereket, hogy pontosan hány fok van. És mivel változik, megnézed reggel, 2 óra múlva, aztán 3-4 kürül, meg este. Mármint akit érdekel az időjárás, nem napi 1x checkolja le.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#31) Brutális eb válasza Dr.Anonymus (#27) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1 És azt is sokan elfelejtik,hogy a sense már régen nem csak egy felület hanem egy komplett szolgáltatás csomag.A widgetektől kezdve a location át a htcsense.com-ig,stb.De a legtöbb fikkantó életében nem is használta még.csak 1 kép alapján képes itélkezni.Röhej.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#32) dlaj válasza D@niel (#30) üzenetére


dlaj
őstag

Általában érdekli az embereket, hogy pontosan hány fok van.

Az igen, de tudhatja mindenki, hogy ami a telefonon és számítógépen adat megjelenik az csak hozzávetőleges, mert az adatokkal egy két órát a weather.com is késik, a telefon szinkronizáció is késik, és a hőmérséklet mérő adó is kilométerekre, ha nem 10 kilométerekre lehet attól a helytől ahol mi vagyunk a telefonunkkal.

(#33) D@niel válasza dlaj (#32) üzenetére


D@niel
addikt

Mondjuk iPhone-on a yahoo weather van, és gyakran volt, hogy ugyan annyit mutatott, mint az autó hőmérője.

Kigrottam leellenőrizni, kint a hagyományoson is 32 van, a yahoo-n is ugyan ennyi.

HTC-ken nem tudom mi van, mondjuk lg-n tudom, hogy accuweather, iPad-en használom, nem nagyon szokott hülyeséget írni.

1-2óra késés? ezt azért sok....ezt felejtsd el. Teló szinkronizáció, mondjuk félmp amíg letölti a program a pontos értéket. Hőmérsékletmérő adó, most így nem tudom mire gondolsz, a yahoonak nincsenek hőmérői az országban, összeköttetésből kapja meg az infót, meg továbbítja is, pl. a programjainak, vagy weather.yahoo.com-nak.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#34) D@niel


D@niel
addikt

Itt van még pár kép, hát, mindenki döntse el magának hogy tetszik..

A cover flow nézet a felső menüvel azért picit elrontja, úgy kb. az egészet.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#35) dlaj válasza D@niel (#33) üzenetére


dlaj
őstag

hőmérséklet adó, mint hőmérő, ami mér egy adott ponton, és továbbítja a jelet, gondolom az OMSZ-nek. biztos ezeket az adatokat kapják meg a különböző időjárás elemző és tájékoztató webes portálok. Pesten tudom, hogy több helyen mérik, de megyeszékhelyen szerintem csak egy helyen, kisebb városokban pedig egyáltalán nem. szóval a mérés helye és a hol én vagyok az lehet egymástól igen messze. Szóval nem bízok ezekben a dolgokban csak saccolók. Például a hirtelen időjárás változást is késve jelzik, pl zivatar, lehűlő hőmérséklet, vagy a borult idő után felszakadozó felhőzet.

(#36) blueMerle válasza D@niel (#34) üzenetére


blueMerle
veterán

Ezek a képek még jobban elborzasztottak :(

Én jobban örülnék valami ilyesmi továbbfejlesztett verziójának a HTC részéről: [link] vagy esetleg [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#37) kutkut válasza r4z (#15) üzenetére


kutkut
addikt

Ha a miui után is a sense kell neked, akkor utóbbi. :))

Meizu MX3 32GB

(#38) blueMerle válasza kutkut (#37) üzenetére


blueMerle
veterán

A miui nem rossz de nem kell romot cserélni a használatához, itt egy sima telepíthető miui style launcher: [link]

(#39) Dr.Anonymus válasza blueMerle (#36) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Hát ezekből a képekből se jön le semmi, sza nem tudom min borzadtál el...
Használtál Te sense UIt? mert ezek a linkelt skinek nagyon aranyosak, de nem igazán vannak egy szinten funkcionalitásban a sense-el...

(#40) r4z válasza kutkut (#37) üzenetére


r4z
nagyúr

Bocs, de az iPhone és az Android együtt nekem sok a jóból :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#41) blueMerle válasza Dr.Anonymus (#39) üzenetére


blueMerle
veterán

Örülök neki hogy nem szegezted egyből nekem azt a valótlan tényt hogy sose használtam sense ui-t, hanem kérdeztél. A kérdésedre válaszolva: HTC Desire, Desire S és Hero a válaszom. :) Úgyhogy azt hiszem ezt le is zárhatjuk ;)

Az általam linkelt launcherek koncepciók. Ahogy neked nem tetszik ez a két koncepció úgy nekem nem aranyos ez a Sense UI. Remélem nem mondok vele újat hogy az emberek izlésvilága különbözik, én tiszteletben tartom hogy neked mi tetszik, te pedig azt, ami nekem. Ok? :) Én nem azt mondtam hogy ez szar hanem hogy nekem nem tetszik és nekem jobban tetszik az általam linkelt két launcher koncepció. Nekem pont elég jön le ezekből a képekből hogy ne tetsszen.

[ Szerkesztve ]

(#42) Dr.Anonymus válasza blueMerle (#41) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nem látom, hogy a hszem bárkit is megsértett volna (nem mondtam, hogy szarok a linkelt ui-k)
vannak jó 5letek ezekben a koncepciókban, amiket tényleg nem ártana átemelni,

én csak két dologra kívántam rávilágítani:
1.) sok ember jön be úgy a fórumba fikázni a sense ui-t, hogy azt hiszi, hogy az egyenlő az emblematikus óra+időjárás widgettel.. :)
ha ez rád nem igaz, akkor egy pillanatig ne vedd magadra ;)

2.) ne ítéljünk meg egy rendszert pár nem túl informatív kém fotó alapján...
csak úgy emlékeztetőül:
http://mobilarena.hu/hir/megujulhat_a_htc_sense_ui.html
ezt is mindenki ízekre szedte a fórumban, és aztán kiderült, hogy ez max egy próba irány lehetett a htc-nél, ha egyáltalán valódi volt...
azóta se láttuk viszont egy telefonjukon sem...

[ Szerkesztve ]

(#43) mrhitoshi válasza Enjoy (#28) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Használhatóság ? akkor nagymamám miért nem tudja/tudná kezelni ? :P
vagy hogy jobb példát említsek: van egy két barátom/ ismerős, akinek magyarázni kell, hogy használja.... és sokan így vannak ezzel hidd el. ;)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#44) madstunt válasza dlaj (#35) üzenetére


madstunt
addikt

a legtöbb portál (msn weather, yahoo weather, stb stb stb... a Foreca adatait hasznalja ami az OMSZtol kapja

Amugy ez tuti valami mock up, az is lehet nem hivatalos. Rendszeres hogy par ugyeskezu tavol keleti forumozo skiccet beszopjak a nyugati oldalak.
lásd pl [link]

[ Szerkesztve ]

(#45) Enjoy válasza mrhitoshi (#43) üzenetére


Enjoy
addikt

Érdekes, Horvátországban voltam nyaralni, s vígan használták 60év feletti német ill. holland "nyuggerek" :U
Továbbá akkor a nagymamádnak, ill. azoknak a barátaidnak meg se próbálj androidos telót nyomni a kezébe, még a végén kifőzik a rom-ot :DDD
Utóbbi csak poén ;)

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#46) madstunt válasza mrhitoshi (#43) üzenetére


madstunt
addikt

ismerek olyan embert akinek a nagymuterja N900-at használ :)

ha valaki legalább próbál valamilyen szinten lépést tartani akkor mi az akadálya?

[ Szerkesztve ]

(#47) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Kicsit giccses irányba menne már el, de ha tényleg csak fake akkor nincs mitől tartani.

(#48) mrhitoshi válasza Enjoy (#45) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Semmi gond le vagyunk maradva ez nem újdonság. Csak azt akartam mondani, hogy nem biztos, hogy jó dolog egy olyan érvet felhozni valami mellett, ami lehet hogy szubjektív. :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#49) Enjoy válasza mrhitoshi (#48) üzenetére


Enjoy
addikt

Ok :R

Amúgy ez a használhatóság nem ránk, mobilfüggőkre vonatkozik, mert pikk-pakk át tudunk szokni egyik-másik OS-re.
Mikor anno meglett az SGS, még aznap ment is fel rá valamelyik főzött Rom, ami jelentős gyorsulás hozott, bár lagfix-re így is szüksége volt.
Ezek még nem is zavartak, de a készülék recsegése-ropogása, a hátlap karcokra hajlamossága, ill. az akkor még eléggé lemaradott Market végett váltottam vissza iOS-re.
Sajnos a Samsung nem akar leszokni erről a pille súlyú műanyag irányról, ezért még a picit gyengébb hardver ellenére is a HTC-kkel is szívesebben szemezek.

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#50) petiwr


petiwr
senior tag

Mikor lesz várható/jól működő 3.5 sense?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.