Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ez inkább Desire V külsejű, csak feketében

[ Szerkesztve ]

(#2) VD


VD
őstag

Ez inkább egy "olcsósított" (Bár HTC esetén ilyenről beszélni.. :U ) ONE S.
A korábbi kommunikációk, miszert rövid távú árversenybe kezdenek is inkább ezt támasztja alá.

(#3) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Érdekes lehet, ha esetleg tényleg a megfelelő árral párosul. Bár lássuk be majd akkor hiszünk az ígéreteknek ha utólag tettek is igazolják. :DDD

(#4) stbtamas


stbtamas
aktív tag

En inkabb ugy erzem ontani fogja magabol a sz*rt, mint a samsung. Olcsobb lesz, de nem is fog erni semmit.

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#5) Beri78


Beri78
őstag

biztos most már más közönséget is megcéloznak

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#6) Flash86


Flash86
tag

Ha a One V árán jön nálam nyert!

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#7) Wajk válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


Wajk
addikt

nem inkább, hanem pontosan az a ház ;)

De a Desire V-ben pont a két magot hiányoltam, szóval nekem BestBuy lesz hacsak valahogy nem sikerül beszereznem egy Mi2-t :DDD

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8) r4z válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


r4z
nagyúr

Pontosan, ez egy az egyben a Desire V.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#9) hunter84


hunter84
aktív tag

One V tulajként elmondhatom, hogy a legégetőbb problémák az alábbiak:

- kevés az 512 MB RAM, legalább 768 kellene
- valami gebasz van a 3G chippel, mert kb. havonta egyszer úgy beszarik, hogy csak egy SIM kártya kivétel-betétel tudja helyrerakni, addig nincs mobilnet
- egy erősebb proci igazából már csak hab a tortán lenne

Ugyanakkor szerintem a képen lévő telefon inkább a Desire V-re hajaz.

(#10) Wajk válasza hunter84 (#9) üzenetére


Wajk
addikt

a 2 mag talán a full Sense-t is magával hozzná, ami megint csak nagy pozitívum lenne...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#11) Brutális eb


Brutális eb
addikt

50 ropi kezdőáron jöhet(ne)
Lássuk az a drasztikus árvágást HTC..

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12) rizso


rizso
addikt

Ennek köze nincs a One V-hez. Ha már One V-t frissítenék, akkor egy kicsit izmosabb hardverrel meg egy előlapi kamerával kellene felszerelni, a formát meg változatlanul hagyni, és tuti a siker - persze ha az árat is jól lövik be...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13) prolad


prolad
őstag

Ram mennyiségéről infó?

(#14) Wajk válasza rizso (#12) üzenetére


Wajk
addikt

én is azt hittem a forma marad, lett volna ott hely még a nagyobb kijelzőnek...

de a ONE X stílus nekem bejön....

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15) spawn21 válasza stbtamas (#4) üzenetére


spawn21
veterán

miért ne érne? Mert "csak" kettő mag van benne, vagy mert "csak" 4 colos?
Sokan keresnek ilyen alternatívákat. :D

iPhone 13p

(#16) Wajk válasza prolad (#13) üzenetére


Wajk
addikt

"As for the number of RAM, it remains the same at 512MB"

ez nem hivatalos, és remélem nem is lesz igaz, 1GB igencsak elkelne márcsak a Sense miatt is...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#17) blueMerle


blueMerle
veterán

A One V egy akkora gigantikus bukta volt (sírtam az örömtől mikor végre el tudtam adni) hogy annál csak jobbat lehet alkotni.

(#18) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Nem lesz rossz.Jobb lesz mint a Desire V.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#19) Dr.Anonymus válasza blueMerle (#17) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

mi volt vele a gond?

(#20) Bambalazs válasza hunter84 (#9) üzenetére


Bambalazs
senior tag

A szolgáltatóddal lehet a gond, mert pl a telenornál még egyszer sem csinált ilyet. Az is lehet, hogy egyedi hiba állhat a háttérben. Mellesleg nem 3G, hanem HSPA. :))

[ Szerkesztve ]

(#21) rizso válasza Wajk (#14) üzenetére


rizso
addikt

Persze, nincs semmi bajom a One X féle formával sem, csak akkor ne One V frissítésként emlegessék ezt a gépet :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#22) Wajk válasza rizso (#21) üzenetére


Wajk
addikt

jah van benne valami, mondjuk a Desire V-nél ami megfogalmazódott bennem az a HTC One X Mini volt ;)

mondjuk arra nem gondoltam, hogy a Desire V európai verzióját tupírozva kapjuk Proto álnéven...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#23) blueMerle válasza Dr.Anonymus (#19) üzenetére


blueMerle
veterán

Inkább mi nem :)

Tudod, ha valami geek a tulaj, aki egész nap ráér romolgatni meg főzőcskézni meg kisérletezni az biztos ki tud belőle valami használhatót hozni, nekem viszont munka-üzleti telefonként egy irgalmatlan szívástenger volt:

- a wifi olyan szinten gyenge hogy a legdurvább atomgagyi kínai filléres csodák is lekörözik. Mind ilyen, próbáltam többet is. Mindegy hol fogtam (középen két ujjal, lent, alul, fent, kersztbe, körbe, lényegtelen..)

- nagyon sokszor előfordult hogy miután leraktam azonnal újratárcsázott, ez a kijelző túlérzékenysége miatt (kollégámnak is ugyanilyen, legfrisebb sw, updatek rajta, az se segít)

- lassú, de irgalmatlanul, mindenhol.

- böngészni vele egy kínszenvedés, ettől még a bladem is sokkal gyorsabb volt (nem beszélve hogy egy htc evo 3d-ről tértem át a one v-re, tudtam hogy némileg lassabb lesz, na de hogy szinte használhatatlan?!). Valami nagyon el van baxarintva, pedig próbáltam csillió böngészőt, nem segített, az a hw ami benne van ennél többre képes.

- az alsó része 2 hónap használat után kopik, minőségi tokban. no comment.

- a felső power gomb 2 hónap használat után izomból kell nyomni hogy működjön. Igen, nagyon sokat használom, de könyörgöm 2 hónap?! A Bladem vagy a Spicám is röhögve bírta 1 évig.

És még mielőtt bárki azzal vádolna hogy ez/az fut a háttérben vagy biztos a sok app miatt az orbitálisat téved: 7-8 app volt fenn, 2-3 app állandóan a háttérben (viber, gtalk, forex) és ennyi. Ha ez sok, akkor a One V bizony egy nagy rakás sz..r. Márpedig az. Munkatelefonnak mindenképpen.

(#24) prolad válasza Wajk (#16) üzenetére


prolad
őstag

Remélem hogy 1gb lesz benne,akkor jó ajánlatlenne.

(#25) tjb007


tjb007
nagyúr

Szerintem a HTC ezt is az "alsóbb' szegmensbe (ami az árán nem fog meglátszani ;] ) fogja pozicionálni így nagyon nagy valószínűséggel az MSM8x25 fog belé kerülni, a RAM meg szerintem is 512MB fog maradni.

(#26) Bambalazs válasza blueMerle (#23) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Érdekes dolgokat írtál. Egy hónapja nyüstölök én is egyet, full gyári, mégis remekül működik.
- Wifijére eddig soha nem volt panaszom, igaz csak n-es routereken próbáltam.
- Nincs gond a képernyő érzékenységével, sőt.
- Érdemes levenni az animáció sebességét 0,5-re, bekapcsolni az ui hardveres gyorsítást, továbbá 3 naponta egy restart is csodákra képes.
- Chrome-mal úgy-ahogy el lehet böngészgetni, de mit vársz egy egymagos snapdragon s2 processzortól?
- Szürke készüléked volt?
- A gombra nem tudok mit mondani, egy hónap után még mindig tökéletes.
- Nálam az összes program 4 oldalban merül ki, mégis gördülékeny a rendszer.
Bár a legutóbbi (két hete) frissítés ÓRIÁSIT gyorsított a készüléken! Azelőtt voltak lassulások, akadások, de egytől egyig megszűnt mind.

[ Szerkesztve ]

(#27) blueMerle válasza Bambalazs (#26) üzenetére


blueMerle
veterán

A használhatóságot elősegítő dolgokat nem kell magyaráznod, ennyire ne nézz butának kérlek :) A G1 óta használok Androidos telefonokat, ez sorban úgy a 10. Androidos telefon, nem számolva a tableteket.

Szürke volt, igen. A power gomb pedig működött, csak már kevésbé volt érzékeny 2 hónap után mint megvételkor. Értsd: határozottan kellett nyomni. 2 hónap, right? Mi lett volna ha még 2 hónapig használom?!

Sokan, nagyon sokan nem értik mi az hogy munkatelefon: én naponta 100-200 percet beszéltem, nonstop internet, mailek, távfelügyelet stb... nem csak előkapom hívok egyet és fél napot pihen a tokban, hanem reggeltől-estig masszív használat. Az én tempómmal képtelen volt lépést tartani pedig elhiheted kipróbáltam amit csak az időm engedett: Másik launcher, animációk kikapcsolása (bármilyen hihetetlen nekem is eszembe jutott), szinkonizáció minimalizálása (bár az akkuval elégedett voltam, ezzel nem volt gond), stb...

Nálam a frissítések semmiféle gyorsulást nem hoztak :(

Egyszerűen én leírtam a tapasztalataim, örülök hogy Te és más elégedett én ettől még nem voltam vele az. Ilyen egyszerű, neked és másnak se, ezvégett ne legyenek álmatlan éjszakái :)

[ Szerkesztve ]

(#28) Wajk válasza tjb007 (#25) üzenetére


Wajk
addikt

durva ez a kisokos, Snapdragon lesz azt én is olvastam

sokszor akartam már mostanság (korábban volt) HTC venni de mindig valami apróság eltántorított, vagy botrányosan kicsi akksi, túl nagy kijelző, gyenge proci. Ha 512MB marad benne ami valószínű, akkor ebben az esetben meg ez lesz az az "apróság".

(A Sense tudtommal durván eszi a memóriát, szóval 512 mellé csak a light verzió lenne rajta, pedig a dupla mag elbírkózna a fullal. Ha beleraknák a ONE S-ból a procit még elő is rendelném :D )

amúgy várjuk meg az IFA-t, amikor valószínű megkapjuk a hivatalos bejelentést...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#29) Dr.Anonymus válasza blueMerle (#27) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

annyit hozzátennék, hogy "Béla sarki mobil boltjában", "occcóért" sokszor újracsomagolt használt darabokat lehet kapni
kisebb boltban volt, hogy elkérték tőlem a fóliát amikor új telefont vettem, ...biztos gyűjtik ;]

[ Szerkesztve ]

(#30) blueMerle válasza Dr.Anonymus (#29) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem nyert. Hivatalos importőr-nagyker, még csak nem is boltban vásárolva, én bontottam ki először :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Dr.Anonymus válasza blueMerle (#30) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

akkor így jártál... :(
szürke színű one S-t tudom ajánlani(S4es procis verziót), nagyon jó ár érték arányú telefon

(#32) blueMerle válasza Dr.Anonymus (#31) üzenetére


blueMerle
veterán

Jaja sajnos így, ezvan, ettől még csillió átlagusernek tökéletes telefon, aki nem kínozza egész nap mint én :K
One S nagyon bejött, csak már megvan az utód (Note). A távfelügyelet miatt jól jött a nagy(onnagy) kijelző.

Bambalazs: Note.

[ Szerkesztve ]

(#33) Bambalazs válasza blueMerle (#27) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Igen, így azért világosabb a helyzet. :) Normális használatnál leheletnyit erősebben dolgozott a kicsike. Jól tetted, hogy váltottál. Átlagos használatra ettől függetlenül kiváló ez a telefon. Mit használsz helyette most?

(#34) J.J. András válasza Wajk (#7) üzenetére


J.J. András
őstag

hali,

és ennek a fényképező kameráján be lehet állítani majd, hogy a DÁTUMBÉLYEGZŐT ráüsse a fényképre ?

köszi előre is: András

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#35) littlelion21 válasza Brutális eb (#11) üzenetére


littlelion21
addikt

Mennyit tetszett ma inni? ;]
Szvsz nyugodtan megszorozhatod 2-vel.

[ Szerkesztve ]

(#36) Pete55555


Pete55555
addikt

Olcsósított one S. És ? IDE VELE !!!!!! Pofás darab, és hardveresen is egész jó, egy jó árazással (ami, ha a cikkeknek hinni lehet lesz is) engem megvettek kilóra.

(#11) Brutális eb +1

Bár ahogy olvasom, az 512 Mb RAM-ot én is keveslem... de 50-ért jó lenne ;]

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#37) Einstvan


Einstvan
aktív tag

Csodálkozom hogy megtudjátok különböztetni ezeket külsöleg.
Azé nem semmi hogy hová fajult a külső sablonosság. Anno a nyomógombosoknál volt elég fantázia és látványra is volt mit nézni a mobilokon. Az utolsó érintösök amiknek még van karakterük a hero, Legend. Onnantol fekete, fehér téglalap és csak a magok száma és az ára különbözteti meg öket. Vagy is a mobilgyüjtőké a jövő.
Bocs csak ugy kibuggyant belölem.

(#38) NTonee válasza spawn21 (#15) üzenetére


NTonee
veterán

Mert a nagy árvágásnak, amit beharangoztak nehogy az legyen a vége, hogy az anyagminőségből adnak le.

Einstvan:
Én is így érzem, szinte minden mai telefon egy egyszerű tepsi, kicsit vágnak, hajlítanak, szögletesítenek (sony) és kb ennyi az új design. A régi winmo-s htc telóknál még volt a cégnél designer. És ezt a többi gyártóra is rá lehet húzni. Az androiddal kezdődött ez a sablonosság. Még az elején akadt egy-két szebb darab, de mostanra... :(

(#39) blueMerle válasza NTonee (#38) üzenetére


blueMerle
veterán

Az unibody-t ugye el is lehet felejteni de a fém hátlapot is. :(

(#40) spawn21 válasza NTonee (#38) üzenetére


spawn21
veterán

A remény hal meg utoljára. :-)

iPhone 13p

(#41) Einstvan válasza NTonee (#38) üzenetére


Einstvan
aktív tag

Szerintem idövel vége lesz ennek koncepcionak mert már lassan külön hütés kell a belsönek na meg ügyelni kell hová nyulunk a véletlen aktiválás elkerülése miatt.
Én már most beszerzek egy nokia 6500 slidet
Ha bekrepálna a mostani, visszatérek rá és nem kell vigyázznom hol fogom meg.

(#42) blueMerle válasza Einstvan (#41) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát pont egy olyan telefont szerzel be, ami a konstrukcióját tekintve egy rakás szar szemét. Az alsó billentyűzetet a felső fedél gyalulja, az átvezető kábel pedig 2-3 év masszív használat mellett garantáltan tönkremegy annyira hülyén van visszahajtva. :U

(#43) stbtamas válasza spawn21 (#15) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Azért mert a HTC is elkezdte azt az utat amit a samsung. Dobja ki sorban az új telefonokat, ugyan olyan formában. Annyi különbséggel hogy a samsung legalább valamennyire megfizethető áron csinálja, nem úgy mint a htc.

Nem a csak 2 magra és 4" kijelzőre gondoltam, nekem is annyi van és bőven elég.

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#44) spawn21 válasza stbtamas (#43) üzenetére


spawn21
veterán

Azt azért nem, mondanám, hogy sorra dobja ki.
Az lehet, hogy a formák hasonlóak ;] , de belsőben van eltérés. No a samuéknál van jó néhány telefon ami szinte mindenben hasonló.

Az árazás egy eléggé kényes kérdés. Biztosan kaptam volna 110 ezer ft-étr jobbat mint az Xperia P, de ilyen szép telefont ritkán látni :DDD
De lassan beállnak az árak mindenhol. Mert jönnek a telefonok.

iPhone 13p

(#45) Einstvan válasza blueMerle (#42) üzenetére


Einstvan
aktív tag

Használtam már két darabot is és semmi baja a csuszkának nagyon jól eltalálták és strapabiró. Inkább az alaplapja hibásodik meg hallottam. (A csuszka nekem csak azért kell hogy ne kelljen bill.zárat bepötyögni. Hivásnál ki se tolom. Sajnos ujanon már nem igen tok venni.

(#46) cashzoli


cashzoli
aktív tag

Csak szerintem annyira bazári ennek a kamera kerete, mint a kínai förmedvényeknek?

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#47) Wajk válasza cashzoli (#46) üzenetére


Wajk
addikt

remélhetőleg azt meghagyják Kínának és az itteni verzión nem lesz piros keret, mert a fehér bejönne...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#48) bigkrisz96


bigkrisz96
tag

Teljesen rendben van a telefon.
Ha jól belövik az árát, akkor, akár egy Grand X is lehet belőle.

(#49) s.balla


s.balla
csendes tag

Szép jó napot!
Valaki esetleg tudna nekem segíteni mert a Google a barátom nem tette meg!
Frissítettem Htc one v-m en az androidod wi-fin keresztül és meg jelent a média link opció ez most már elvileg működne is ha vennék hozzá varázs dobozt?Vagy hardveresen is kéne támogatnia?Mert eredetileg nem tudja.

(#50) spawn21 válasza s.balla (#49) üzenetére


spawn21
veterán

javaslom az erre létrehozott topikot. [link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.