Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) mtibusz


mtibusz
tag

Sziasztok! :)

Most készülök szervizbe adni a telómat.
Nem olyan túl rég írtam, hogy valami kegyetlen halk lett, és hiába próbáltam kiporszívózni
stb.stb. nem segít semmi sem.
Faterom M9-e mellé raktuk az enyémet összehasonlítás kép, hát ég is föld a két telefon közötti különbség.

Két kérdésem is lenne:
1. Bp.-en most hova érdemes leadni ? (ami volt a Blahán átvevő pont az még működik? )
2. Milyen típus hibák vannak még amit esetleg érdemes lehet leírnom, hátha javítják majd azt is.
Elvileg még garis, asszem nyáron jár le a 2év.

Köszönöm a válaszokat. :K

Tibi

https://youtu.be/44NQkFJaEuE

(#6252) hunter84 válasza Diamond500 (#6250) üzenetére


hunter84
aktív tag

De 6-oson a külső alkalmazás segítségével történő háttérkép kiválasztás automatikusan módosította mind a kezdőképernyőt, mind pedig a zárképernyőt. Most ezt nem teszi, a zárképernyőn marad a régi háttérkép, és külön azt nem is tudom, hogy kell személyre szabni.

(#6253) kirkri válasza mtibusz (#6251) üzenetére


kirkri
addikt

A Pesti úti Tesco (XVII. kerület) üzletsorán van egy Samsung üzlet, az az egyetlen átvevőpont Budapesten.
Minden nap elviszi tőlük a Telemax a készülékeket.

Max 2 hét alatt visszakapod, jellemzően 1.5 hét szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6254) mtibusz válasza kirkri (#6253) üzenetére


mtibusz
tag

Köszönöm a gyors választ. :K

Ha esetleg van még valakinek bármilyen infója, amit érdemes lehet most leírni, hogy csinálják meg
azt is, akkor ne tartsa magában. :K
Gondolok itt olyanra mint anno az M7-nél volt pl. a kamera lilulás...
Nem mindenkinél jött elő, de tudtuk, hogy a hiba jelen van, és a HTC javította azt is.
Köszönöm.

https://youtu.be/44NQkFJaEuE

(#6255) ferob válasza hunter84 (#6252) üzenetére


ferob
őstag

Az alábbi útvonalon tudod módosítani a háttérképet a lezárási képernyőn.

Beállítások > Testreszabás > Jelenlegi téma szerkesztése >
> Lezárási képernyő háttérképe

[ Szerkesztve ]

(#6256) hunter84 válasza ferob (#6255) üzenetére


hunter84
aktív tag

Szuper, működik, köszönöm. :)

(#6257) Diamond500 válasza mtibusz (#6254) üzenetére


Diamond500
senior tag

Nézd meg tüzetesebben nincs e repedés a kamera furatnál, illetve a kijelző sarkainál a ház keretén.

(#6258) karldergroße válasza potyi23 (#6249) üzenetére


karldergroße
senior tag

Valószínűleg a 11-es még inkább ahhoz a vonalhoz fog tartozni, amire még majd tök sötétben sem fogsz tudni ránézni.

(#6259) potyi23 válasza karldergroße (#6258) üzenetére


potyi23
senior tag

ennek nem orulok :F miert kell ennyire elb.....i ? :((( ugy mint ki mint egy AAJFON :(( aszem ha azis olyan lesz lelepek a htc tol...

[ Szerkesztve ]

(#6260) mtibusz válasza Diamond500 (#6257) üzenetére


mtibusz
tag

Köszi a tippet :K
Nálam ez ránézésre rendbe van.

Össze írtam pár dolgot, hát kíváncsi vagyok mit fognak javítani majd és mit nem.
Ha sikerül akkor a héten leadom.

És és ha vissza jön, majd beszámolok róla... :K

https://youtu.be/44NQkFJaEuE

(#6261) Zord87 válasza ferob (#6255) üzenetére


Zord87
tag

Köszönöm szépen. Még annyi, hogy S.-of uttan rootolom kell akkor a készüléket? Meg ugye TWRPbe telepitem a zippet?

(#6262) ferob válasza Zord87 (#6261) üzenetére


ferob
őstag

Csak ismételni tudom magam, hogy nagyon sokszor leírtam, ha nem érted a lépéseket, akkor ne állj neki, mert el fogod rontani a készüléket és csak magad okolhatod.

Az rajtad áll, hogy szükséged van-e root hozzáférésre, elvégre csak te tudod, hogy mire akarod használni a készüléket, valamint firmwaret nem lehet felrakni recovery alól.

fastboot oem rebootRUU
fastboot flash zip firmware.zip

[ Szerkesztve ]

(#6263) Rixman


Rixman
tag

Jött egy újabb frissítés.

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#6264) raven24


raven24
tag

Sziasztok! LG 4-ről jönnék, valaki jött G4-ről? Írnátok a telóról egy picit, persze ha van időtök pozitívum,negatívumot. Előre is köszönöm!

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#6265) Zord87 válasza ferob (#6262) üzenetére


Zord87
tag

(#6266) Zord87 válasza Zord87 (#6265) üzenetére


Zord87
tag

ezt a hibaüzit kaptam pedig minent a megadottak alapján csináltam
esetleg egy lépésről lépésre leírt útmutatót kaphatnék mert nem sok sikerrel jártam eddig

(#6267) ferob válasza Zord87 (#6266) üzenetére


ferob
őstag

Ezért felesleges két hozzászólást írni egymás után, használd a szerkesztés gombot, valamint felesleges kör lefényképezni a képernyőt és feltölteni a gépre, erre bőven elég egy képernyőmentés is, viszont a privátban történt 8 üzenetváltás, valamint az általunk itt generált legalább 11 hozzászólás és a téma összefoglaló után úgy érzem a részletes információkat megkaptad, amitől merőben eltérő az, amivel próbálkozol, így ha már ennyi energiát fordítok a segítségre, akkor megtisztelhetnél azzal, hogy a hozzászólás írásokon kívül arra is fordítasz némi időt, hogy oda is figyelsz arra, amit leírok segítségként vagy ahogyan azt alkalmazod.

Olyan nem létezik, hogy "fastboot oem rebootRUUű", de még csak olyat sem írtam sehol, hogy "fastboot flash zip firmware firmwareneve.zip".

[ Szerkesztve ]

(#6268) Zord87 válasza ferob (#6267) üzenetére


Zord87
tag

Szeretnélek megkérni hogy egy linkel segíts ahol lépésről lépésre tud valaki segíteni .nem zavarnálak ha nem lenne fontos!esetleg egy olyan link ahonnan gyári rom-ot tudok szerezni?vagy valami?

(#6269) mtibusz válasza Zord87 (#6268) üzenetére


mtibusz
tag

Szépen lassan ki fogod nyírni azt a csori telót ... :C

Inkább add nekem :DD

[ Szerkesztve ]

https://youtu.be/44NQkFJaEuE

(#6270) ferob válasza Zord87 (#6268) üzenetére


ferob
őstag

Mint említettem, minden megtalálható a téma összefoglalójában, ha ROM-ot szeretnél felrakni, de ennél részletesebben vagy máshogy nem lehet leírni, de a készülékeden futó régebbi firmware miatt nagyobb az esélye, hogy nem fog megfelelően futni egy friss ROM.

Továbbá a régi rendszeren újabb RUU nem futtatható le bizonyos változások miatt, valamint teljes firmware csomagot S-OFF hiányában nem fogsz tudni soha felrakni, ezért csak OTA frissítést tudnál alkalmazni, amit elmondásod szerint nem ajánl fel a másik régiós készülékeden a rendszer, már feltéve, ha van még működő rendszered, mert előre szóltam, hogy ne kezdj bele, ha nem értesz hozzá, mert baj lesz a vége.
Ha nyitottad a készülék bootloaderét és netán másik ROM felrakásával próbálkoztál, akkor immár azt is elérted, hogy ha valahogy vissza is zárod, újra kinyitni nem fogod tudni az eredeti recovery hiányában.

Nem véletlenül írtam, amiket eddig leírtam neked, valamint éppen ezért ajánlottam fel a személyes segítségem, amivel nem akartál élni, így hidd el, hogy többet nem lehet tenni az ügy érdekében.

(#6271) Diamond500 válasza Zord87 (#6268) üzenetére


Diamond500
senior tag

Inkább szánj rá valamennyit és Ferobbal csináltasd meg! (feltéve ha még nem halott)

(#6272) Diamond500 válasza Diamond500 (#6271) üzenetére


Diamond500
senior tag

Mármint a telefon :D

(#6273) Zord87 válasza Diamond500 (#6272) üzenetére


Zord87
tag

köszönöm hogy aggódtok de kárt nem tettem a telóban.az eddigi segítséget is köszönöm!

(#6274) geryboro válasza raven24 (#6264) üzenetére


geryboro
senior tag

hát én G4-ről nem váltanék.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6275) raven24 válasza geryboro (#6274) üzenetére


raven24
tag

Miért?:)

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#6276) geryboro válasza raven24 (#6275) üzenetére


geryboro
senior tag

saját tapasztalat.
volt G4-em.
picit komolyabb készülék.
pro: kamera, kijelző, akku üzemidő, hangszóró, méret, ívelt forma, kézbe illő, UI,
kontra: sztereó hangszóró, 8 mag

én maradnék g4-nél.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6277) Tiger. válasza geryboro (#6276) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A g4 mióta sztereó?
Mióta 8 magos?
Ez egy vélemény az akksi éltartalmáról:Az akkumulátora 1-1, 5 évet bír (átlagos felhasználás mellett, mindkét telefonunkban elfogyott) pótlása több mint drága (nagyker ára 7500 Ft... a kiskert meg sem mertem kérdezni)

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#6278) SyMbioTe válasza Tiger. (#6277) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Pont a sztereó meg a 8 mag a kontra, vagyis abban jobb az M9 szerinte.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#6279) Tiger. válasza SyMbioTe (#6278) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ja tényleg nem is néztem azt hittem a pró felsorolásban van.
De ettől függetlenül a hangszórót is említi.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#6280) Diamond500 válasza Tiger. (#6277) üzenetére


Diamond500
senior tag

Aksin én is érzem, hogy gyengül. 1éves 4hónapos a kicsike.. :(

[ Szerkesztve ]

(#6281) izsmen válasza Rixman (#6263) üzenetére


izsmen
tag

Szia.
Most jött nekem is egy értesítés, hogy van elérhető frissítés. Újrainditja most? Mondom oké, addig lefurdok. Na...azóta bootloop-ba kezdett. Felforrosodott és csak állandóan újraindult kb 100x...félóran keresztül. Mondom ennek annyi..
Nagynehezen beléptem a boot menube, és ott Power down-ot nyomtam. Kis idő után újra bekapcsoltam, addig lehult. És csodára bekapcsolt, és jött a boot közbeni HTC hang. :))))
Most bekapcsolt, de valami google partner setup alkalmazás leállt hibaüzenet fogadott.
Kíváncsiságbol új frissítésekre kerestem...és kidobta hogy van új, ami most cca 650MB. Előbb lementek mindent...utána megpróbálom.
Hátha valaki így jár 😏

(#6282) izsmen


izsmen
tag

Sziasztok!

Ma reggel megint probaltam ujrainditani, ugyanis tobb alkalmazas hibejelentest dobalt ki. Es ujra boot loop...
Nem kapcsol be... :O minden gyári rajta.
Mit csinaljak vele?

Koszi

(#6283) ferob válasza izsmen (#6282) üzenetére


ferob
őstag

Kezdésnek, ha használsz, akkor vedd ki a memóriakártyát, ha nem segít, akkor állítsd vissza a gyári beállításokat.

(#6284) izsmen válasza ferob (#6283) üzenetére


izsmen
tag

Elakadtam:

Boot menuben ez jon elo:
REBOOT
REBOOT TO BOOTLOADER
BOOT TO DOWNLOAD MODE
BOOT TO RECOVERY MODE
POWER DOWN

(#6285) ferob válasza izsmen (#6284) üzenetére


ferob
őstag

A recoveryben tudod visszaállítani a gyári beállításokat.

(#6286) izsmen válasza ferob (#6285) üzenetére


izsmen
tag

Szia

Nem fogod elhinni, de beindult..Igazan megvallva, nem akartam resetelni..nagyon sok mindenem rajta van,ceges dolgok, tobb ezer kep..stb. a Boot menuben siman nyomtam egy REBOOT-ot..es hagytam az asztalon, kesobb arra lettem figyelmes, hogy keri a PIN kodot. :) Jupii.
Jelenleg ujra tolt valami frissitest..es ezek utan nem merem frissiteni.
Egyenlore koszonom a segitseged. Szerintem meg hozzad fogok fordulni, elobb utobb reset lesz a vege..mert ha egyszer lemerul, nagyon rossz helyzetbe nem fog bekapcsolni...

Szerinted mi akadhatott igy be rajta? A telefon 1,5 eves..eddig nem csinalt ilyet.

Le kell mindent mentenem. A gyari backup lement mindent? Hogy tudom meg,hogy mikor keszitett gyari backupot? Kepeim lementem drive-ra, aztan meg amit tudok megprobalom.

(#6287) ferob válasza izsmen (#6286) üzenetére


ferob
őstag

Nem tudom megmondani látatlanul, hogy mi baja lehet, főleg így, ha a gyári visszaállítást se próbáltad meg.

A mentés csak bizonyos beállításokra vonatkozik, valamint olyan alkalmazások beállításaira, amik ezt ki tudják használni, így az adataidról csinálj te magad mentést.

(#6288) geryboro válasza Tiger. (#6279) üzenetére


geryboro
senior tag

szerintem értelmesen fogalmaztam.
a váltás mellett érveltem pro-kontra alapon.
de mindenkinek a saját döntése.
én kb 1 évig nyüstöltem g4-et, most m9-em van, és a véleményem hogy a g4 köröket ver az m9-re,
bár megvannak a hibái mind 2 telefonnak, de ezen a véleményen vagyok.
m9 pro: sztereó hangszóró
g4 pro erőteljesebb, dinamikusabb hangtartomány 1 hangszórón.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6289) Tiger. válasza geryboro (#6288) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igazad van elnézést kérek.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#6290) geryboro válasza Tiger. (#6289) üzenetére


geryboro
senior tag

azt leszámítva hogy root után egy script átírásával majdnem mindegyik androidos telefon képes lesz a "sztereó" hangzásra...

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6291) Tiger. válasza geryboro (#6290) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezt nem értem, ha 1 hangszóró van benne abból hogy lesz 2?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#6292) geryboro válasza Tiger. (#6291) üzenetére


geryboro
senior tag

kettő van benne, csak az egyik a "telefonálós" hangszóró, a másik meg a hátlapi. un. virtuális Surround hatást lehet elérni.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6293) PartyShan


PartyShan
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Hozzám került egy ilyen készülék hogy élesszem újra.
Ez fogad amikor elindítom. Se recovery se download mode. Semmi.

Már feltúrtam az egész netet, már amennyire tudtam, itt is kerestem, de nem jutottam eredményre. Semmit nem tudok vele csinálni.

fastboot getvar all-ra pedig ezt dobja ki.

(bootloader) version:0.5
(bootloader) ramdump-mode:false
(bootloader) variant:MTP eMMC
(bootloader) secure:yes
(bootloader) version-baseband:
(bootloader) version-bootloader:
(bootloader) max-download-size: 0x20000000
(bootloader) partition-type:cache:ext4
(bootloader) partition-size:cache: 0x14000000
(bootloader) partition-type:userdata:ext4
(bootloader) partition-size:userdata: 0x5e0000000
(bootloader) partition-type:system:ext4
(bootloader) partition-size:system: 0x118000000
(bootloader) serialno:HT54NYJ01566
all:
finished. total time: 0.148s

Lehet ezzel valamit kezdeni vagy csak szervízben alaplapcsere a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#6294) ferob válasza PartyShan (#6293) üzenetére


ferob
őstag

Valószínű, hogy ezt már csak az alaplap cseréje fogja megoldani, viszont ahogy néztem a kijelző is repedt, ezért így már nem éri meg a készülékre bármennyit is költeni.

[ Szerkesztve ]

(#6295) PartyShan válasza ferob (#6294) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Köszönöm. Van rajta egy glass az van berepedve igaz a bal felső sarokban is van egy repedés ami már tényleg a kijelzőn van. Még egyszer köszönöm, nem szenvedek vele tovább.
Mivel nem tudom, hogy miért lett ilyen a készülék ezért meg tudnád mondani mik lehetnek az okok?
Annyit tudok hogy egy frissítés után lett ilyen, de hogy az miként történt már nem tudom.

(#6296) ferob válasza PartyShan (#6295) üzenetére


ferob
őstag

Valószínűleg eMMC chip hiba, de teljesen biztosan megmondani nem lehet így távlatban.

[ Szerkesztve ]

(#6297) PartyShan válasza ferob (#6296) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Még egyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget

(#6298) mateglaj válasza PartyShan (#6297) üzenetére


mateglaj
tag

Sziasztok!

Egy olyan problémával állnék elétek, hogy a szinkronizáció nem éppen a legjobban működik a gmailnél, ha kapok egy e-mailt, nem jelzi ki. Valaki valami megoldást tud rá?
U.I.: a 7.0-s gyári rendszer van rajta.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6299) ferob válasza mateglaj (#6298) üzenetére


ferob
őstag

Ez egy Nougat probléma, sajnos sokszor elmaradnak a levelek, főként akkor, ha egy ideje inaktív a készülék.

(#6300) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Van itt valakinek pebble órája?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.