Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Érdekes cucc, de akkor van hozzá külön távirányító?

Aki hülye, haljon meg!

(#2) Predator666 válasza L3zl13 (#1) üzenetére


Predator666
aktív tag

A cikk alapján én arra következtetek, hogy nem szükséges hozzá, ugyanis a mobilban benne van a dlna funkció, tehát képes távirányítóként működni.

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#3) plus44 válasza Predator666 (#2) üzenetére


plus44
veterán

A mobil a távirányító lényegében? Érdekes elképzelés a HTC-től, de maga a cucc nagyon letisztult.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Jó lenne, ha nem csak médiamegjelenítésre szolgáló bővítményt csinálnának, hanem alapból adatátvitelre szolgáló wlan kapcsolatot is kiépítenének, mint mondjuk a Phone Portal a Motorolánál, de még az se teljes mértékben.

(#5) próbakocka


próbakocka
senior tag

WOW, PONT EZT keresem már 2 hete, hogy van e erre megoldás, és erre KITALÁLTÁK !

hihetetlen ez az innováció !

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#6) próbakocka válasza plus44 (#3) üzenetére


próbakocka
senior tag

Ez gyk a samsung ALLSHARE (dlna) koncepciójának a kiegészítése, arról érdemes videókat nézeget, mert marhajó, de pl. az én samsung tv-m ezt nem tudja default, ezért kellene valamilyen áthidaló eszköz.

Gmote, VLCremote, és a Twonky nevű app tud hasonlót, de ott csak pc-t tudsz távírányítani, viszony már az is iszonyatos állatság.

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#7) hYpa


hYpa
csendes tag

Sziasztok!
Van itthon egy DLNA (allsharre) 6os szériás samsung smart lcd tvm, és most van egy HTC One X-em is. Az lenne a kérdésem, hogy A HD media link megvásárlása nélkül, nem lehetne valahogy direktbe összehozni ezt a funkciót, hogy működjön? Mert pl. az iMediaShare progi tud ilyesmit, de ott csak a médiát tolja át a TV-re és nem az egész képernyőt! Köszi a választ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.