Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Nagyon jol all a HTC csak igy tovabb ;] meg par ilyen draga telot s akkor mar tenyleg elsujed a hajo

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) kcsa


kcsa
veterán

"akiknek a neve egy zalai focicsapatéval mutat rokonságot"

Van itt minden: ZTE, MTK, jövőre remélem lesz Vasas márkájú tablet :D

(#3) lcee79


lcee79
őstag

Nem értem miért csinálja ezt a HTC...
Ha elolvasom a specifikációt már akkor tudom mi lesz a teszteredmény...
Be is jött...

Pedig szeretem a HTC-t és szeretném ha a következő telefonom is az lenne, de ha a így folytatják, akkor nem éri meg a htc a következő telefonvásárlásomat...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#4) batai15


batai15
félisten

rögtön szemet szúrt, hogy a táblázatban pl a 4x hd antutu pont ? jel. kedves tesztelők korábbi tesztböl ha más nem nem tudjátok vissza nézni ?am konkrétan kb13700 pontot tud.

(#5) zsirfecske


zsirfecske
addikt

120k? tejóég, a felsoroltakon kívül ennyiért moto razr i/hd/nexus4 simán kapható gyári garival.

szerk: akinek meg létszükség a két kártya, az nézzen szét kínában, ahogy Bog is pedzegeti.

[ Szerkesztve ]

(#6) lcee79 válasza batai15 (#4) üzenetére


lcee79
őstag

HTC ONE X-nél is a 2012 áprilisi 4800 körüli béna quadrant teszteredményt lehet látni sok helyen
és ahhoz képest a jellybean óta 6800 környékén van az eredmény.
És ha egy telefon 4900-at csinál 2013-ban, akkor már ott virít, hogy a ONE X fölé definiálta magát, amihez még a valóságban 2000 pontra lenne szükség :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#7) NoMagix


NoMagix
addikt

Szép a színe és tényleg egyedi a megjelenése, ennyi!
Durván magas az ára, egyszerűen nem értem a HTC-t, miért ilyen öngyilkos a produkciójuk? :U

(#8) VD válasza zsirfecske (#5) üzenetére


VD
őstag

Mivel ez egy szürke importos cucc, annyit kér érte a GSM kalmár amennyit nem szégyel.
Hivatalosan tudtommal nem is lesz itthon forgalmazva. indiába és távolkelet a fő célpont. Ottani áron adókkal átszámolva olyan 90e Ft körüli van most.

mathaus=)
Nem akarom védeni őket, de már a Desire óta megy ez a fröcsögés, hogy ha ilyen drágán adnak ilyen sz@rt, akkor hamarosan csődbe mennek! Csak jelzem 3 év telt el azóta.

[ Szerkesztve ]

(#9) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Nem akarom temetni a htc-t de amíg ragaszkodnak ehhez az arazashoz nem sok jóra számíthatnak... Mire észbekapnak addigra meg már rég csődbe mennek.. Valaki felebreszthetné őket a tündérmeséből...

(#10) Bog válasza VD (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Speedshopnál be van listázva 150-ért. Az a hivatalos bruttó, hazai ár...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Botrányosan gány a kamera!!!
120penzert?? Viccosztaly.

Bog-nak Gratula a jó cikkért 😉

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Desire 200 copy paste. Hihetetlen hogy egy az egyben úgy hasal el mint a 200. Tipikus kirakati modell. Külső nagyon oké, parasztvakitásnak ott a négymagos proci meg a Sense5, de amint rápillant az ember az árcédulára lefagy a mosoly. Én sem értem miért csinálja ezt a HTC. Nemis fogom sajnálni ha csődbe mennek. Nem csak egy telefonnal kell villogni.....

All→M8

(#13) VD válasza Bog (#10) üzenetére


VD
őstag

Előrendelhető ezen az áron. A ONE is 200 felett volt ilyen konstrukcióban. Plusz a Speedshop, nem éppen a legolcsóbb.
Az viszont jó hír, hogy mégis eljut hazánkba hivatalos formában is és nem marad távolkelet only.

[ Szerkesztve ]

(#14) lcee79 válasza callmeakos (#12) üzenetére


lcee79
őstag

Ha tönkremegy a htc akkor egyel kevesebb versenyző, és akkor egyre szarabbat gyárt(hat)nak majd többiek is, mert nem lesz 1 fontos vetélytárs akivel versenyezni kellene..
én nem szeretném, ha tönkremenne...

Persze eleve nem is kellene ilyen telefonokat gyártani 2013-ban, még kevesebb pénzért sem számítana ez jónak...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#15) zkosaras


zkosaras
aktív tag

A Desire 200 (és korábban a Desire X valamint a Desire C) megjelenésekor nyilvánvalóvá vált, hogy a HTC teljesen esélytelen ha a 100k alatti árszegmenst nézzük. Most már az is gyenge amit 120-150-ért próbálnak eladni. :(

(#16) huncut123 válasza zkosaras (#15) üzenetére


huncut123
tag

40k körül már lehet kapni Lenovo A820-at, ami ugyan ekkora, és erősebb a SOC benne, akkor miért is venné meg valaki a HTC-t? mert 3x olyan drága? :D

--- Üdv: huncut123 ---

(#17) devast


devast
addikt

Ez a vas ami ebbe van olcsóbban megy kínában mint az mt6589-es csodák :C

(#18) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ez megint egy "lenyúlós" készülék, marketing-négymagos, szép csomagolásban.

Magyarázza már el valaki, mitől is prémium a htc?!Mert van egy FHD telójuk? Akkor a Samu is prémiumgyártó. M Anyaghasználat? Egy kivételével műanyagból vannak a telefonjai, ahogy a többieké is. Dizájn? Ja, szépek, ahogy a Sony vagy akár a kínaiak is tudnak szépek lenni. Összeszerelés? Persze, rendben van, de ez elmondható a B-brandekről is. Egyedi UI? Ez is megvan mindenhol, sőt, a Xiaomi vagy a Meizu még egyedibb is. Vagy attól prémium, hogy nem adnak ki gagyi hardvert? Pont hogy de. Vagy az UltraPixel kamera? Hagyjuk...

Szóval az árcédulán túl semmiben se nőnek a többiek fölé. Régebben szerettem a htc-t, két telefonom is volt/van tőlük, de a mostani lesz az utolsó.

Nem a lényeg a fontos.

(#19) zkosaras válasza huncut123 (#16) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Ezzel nehéz lenne vitatkozni... :R

Viszont korábban, ennyiért már nagyon korrekt ajánlatokkal tudott előrukkolni a HTC. Ez most szvsz a márka rajongói számára is hatalmas csalódás :O

(#20) Ance


Ance
őstag

A cikkírónál kevésbé elfogultan nézve a HTC telefonjait, a cím lehetett volna, hogy "Végre egy normális dual-active kétkártyás telefon, ugyan drágán". Aki mostanában keresett ilyet, az tudja, hogy mennyire ritka. Persze biztos, hogy az emberek 2%-ának fontos az is, hogy meg-megakad, meg nem fullHD, továbbá 27-es monitoron nem jól néz ki a vele készített kép, de azért ez lenne inkább a lényeg.

Egyébként itt lemaradt az is, hogy jelenleg 130.000 ugyan, de persze lesz olcsóbb is, hiszen ez a megjelenési ár.

Esetleg azt is fel lehetett volna vetni, hogy dual-active kétkártyásként itt már tényleg nem kell túl nagy kompromisszumot kötni, így simán kivált két telefont (két ilyen egykártyás telefon, vagy egy ilyen és egy olcsóbb - ami szintén erős kompromisszum - mennyibe is fájna?).

Most 1 perc alatt hirtelen ennyi jutott eszembe a negatív elfogultságról......

(#21) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Dual active készülék nem sok van a piacon, de ez sem mentség erre az árcédulára.

<< Heimdal >>

(#22) Simba86


Simba86
senior tag

azért az adreno 203 nagyon gyengus... :U

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#23) Ádám16


Ádám16
addikt

De legalább ritka szép lett...

(#24) ESP23


ESP23
senior tag

Az a 7,2 MB/s sebességű HSDPA kapcsolat igen gyenge egy ilyen kaliberű készüléktől.
Olyan, mintha a HTC mindent össze vissza rakott volna bele ebbe a készülékbe, mindenből egy kicsit.
Ez a telefon halálra van ítélve.

(#25) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nem nagyon értek a telefonokhoz ezért meg tudná nekem mondani valaki,hogy egy 80K+-os telefonokban miért nem tudnak normális képeket készítő kamerát rakni? Az ezer éve szekrényben pihenő Nokia N 82 három kört ráver ezekre ,pedig vagy 4 éves készülék én ennél még olcsóbban is vettem jóval,80k volt az ára anno.
Tehát bele tudnak tenni olcsóbb készülékekbe/az említett Nokiába/ is normális hardvert de akkor miért nem teszik most a drágábbakba?
Értem,hogy a 40 ezresben nincs,de egy felső kategóriásba miért nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#26) HaJózsi válasza Simba86 (#22) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

A Qualcomm szerint: Adreno 200<205<203

Ebben a telefonban van Zoe?
Egyébként, ha a HTC-s óra benne van a telefonban, már nem lehet baj. :DDD

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#27) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát jól le lett húzva, okkal persze. Ez így elég gyér, hogy finoman fejezzem ki magam. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) kbyte1024 válasza Ance (#20) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem kell ehhez 27 coll de még csak 17 se!! Egy rakat fos telóról visszanézve is! Hát enyyi forintért férjen mar bele egy két alap dolog ugyan már...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#29) Csapoati válasza VD (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elég jó úton is haladnak felé, a One sem váltotta meg a világot.
Amúgy megint sikerült egy gyönyörű formatervű telefont tönkrevágni a belsővel és az árazással, ez már-már lassan HTC védjegy lesz.

#20: Akkor ilyen alapon ott van egy-két kínai mesterremek, harmadáron. Akit nem zavar a kijelző gyér felbontása meg a beakadó hardver és a pocsék kamera, azt gondolom az esetleges lenyúlt formaterv és a gyengébb összeszerelési minőség/csomagolás sem fogja...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Szerintem ezzel a mobillal csak 1 komoly baj van, az ára. A launcher cserélhető, valszeg fel is dobná a sebességét, a megjelenése viszont nagyon tetszetős

(#31) xmaas


xmaas
őstag

Kulseje bejonn a tobbi resze mar nem annyira

(#32) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Marad az MTK6589-es. Részemről az szimpatikusabb és erősebb is.. HTC, rosszul csinálod

Az emlegett ZTE /feltehetőleg V956/ pedig 120$-ral indul, ugyanezzel a hardverrel, ami borítékolhatóan idehaza 40 körül kezd, és majd tarol.
Ezt ha kintről is rendeli valaki és megáfáztatják, akkor is megáll 40 alatt...

HTC ezt nagyon elárazta már megint.. :(

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Zoli0726 válasza Graphics (#32) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

hát azért a linkeden szereplő darab nem épp ugyanez a hardver, gondolok itt a kijelzőre, vagy a félgiga ramra. 120 dolcsiért akár jó vétel is lehetne. Viszont én most olyan bitang leszek, hogy megvédem a htc-t, ezt a mobilt a külseje fogja eladni, szerintem sokaknak megakad majd rajta a szeme.

(#34) Graphics válasza Zoli0726 (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igaz , ellinkeltem, meg elnéztem. Sokkal inkább Huawei G525

De még ez is csak 200$, ami azért még mindig fele a HTC árának... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) tolvaj!


tolvaj!
őstag

thl w100 vs htc desire 600 : nyert a thl.... szinte ugyanez a tudás, csak nem 8, hanem csak 4 GB a flash. jah és 34-36000.- rendelési helytől függően. minden másban megeggyeznek. szomorú :(

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#36) Graphics válasza tolvaj! (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jóvanmá na :D neked mindjárt itthon a telód

szerk.: úgy értve :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Pete55555


Pete55555
addikt

Gyönyörű ez a telefon.
Kár, hogy túl van árazva, gyenge a SOC, a kamera, a kijelző, az akku... :(((

...Szeretem leracsniztatni...

(#38) tolvaj! válasza Graphics (#36) üzenetére


tolvaj!
őstag

:K nem az enyém asszonyé :D

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#39) Zoli0726 válasza tolvaj! (#35) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

ÁÁ, de ilyen alapon nincs értelme hasonlítgatni, akkor mint mondanál egy ip5-re, ha kinából sokkal jobb hardverrel rendelkezőt lehet venni töredék áron? vagy galaxy s4, htc one? umi x2 majdnem ugyanazt tudja 60 ezerért. Ezek lehetetlen összehasonlítások. De mutass egy olyan kínai mobilt, aminek a külseje egyedi, és jól is néz ki.

(#40) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Kíváncsi vagyok mikor jönnek meg a HTC fanok, akik ezt a készüléket is megvédik ;]

Az elgondolás alapvetően jó, az árazás a tudást, és a belső komponenseket összevetve nincs egy szinten.
Aki dual-simes telefonra vágyik általában Kínai oldalakra merészkedik,mert ott minden színben,formában kapni egyet. Hiába nyitóár ez, attól még magas, az Xperia SP is hasonló áron kezdett, de kicsit fejlettebb belsővel,és most jelenleg best-buy.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#41) pit stop


pit stop
addikt

Rettenetesen szép lett ez a telefon! :)
Amiért leginkább kár az a kijelző, kamera az htc védjegyeként katasztrófa. Ha egykártyás lenne az szolgáltatóknál 100 alatt tarolna.
Átlag user ebből annyit lát: nagy kijelző, négy mag, új Sense és párját ritkítóan szép ház. De ez nem ide lett fejlesztve, max elérhető - dual simeseknek alternatíva.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#42) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...biztosan jó az a kameramodul benne? Azért ez a produktum gyalázatos...

Egyébként látom, nem csak nekem tetszik ez a külső, jó, nekem egy kellemes kis "utánérzésből" fakad a küllem pozitivitása.

Sajnos az HTC megint beleesni látszik a tavalyi/tavalyelőtti gödrébe, és csak próbálkozik. A piacon bemutatkozó Desire 200 után nos, ez sem éppen jó ómen...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#43) tolvaj! válasza Zoli0726 (#39) üzenetére


tolvaj!
őstag

iocean x7 ez egyedi, a kinézet pedig szubjektív. arra sajnos nem tudok megoldást :) viszont nekem tetszik. minden másban van igazság amit mondasz. :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#44) vicze válasza mrlujoak (#42) üzenetére


vicze
félisten

Hát egy N7/8/9-re sokkal jobban hasonlít mint erre, de hát mindenki a saját pici világából indul ki... :U
Az Apple rajongók szerinte meg iPhone utánzat...

Sony 2012-es Xperia sorozat sokkal szögletesebb, épp ennél a készüléknél szerintem ronda, formavilággal rendelkezik.

(#45) dr.zsírvágó


dr.zsírvágó
csendes tag

Én azt szeretném megkérdezni, kedves Bog, hogy kié a gyerek? :)

Egykezű rolleresnek ne integess!!

(#46) greenlizard


greenlizard
csendes tag

Jól el lett árazva. Ennyiért tényleg vannak jobb ajánlatok. Igazi marketingtelefon. 4 magos proci, jól néz ki, drága is, akkor biztos jó... de nem.

(#47) Pete55555 válasza vicze (#44) üzenetére


Pete55555
addikt

Nézd már meg az előlap lecsapott széleit... :(((

...Szeretem leracsniztatni...

(#48) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

HTC, direkt akarsz csődbe menni? :(

(#49) tjb007


tjb007
nagyúr

120e forintot ezért elkérni a vicc kategória.
Nem tudom mi fogja kihozni a HTC-t abból az egyre csak mélyülő gödörből, de biztosan nem ez, és nem is a HTC One mini.

Apropó One, csak a mai napon a Telekomnál 135e forintba kerül prepaid (Sony Xperia Z is csak egy százas).

[ Szerkesztve ]

(#50) Bog válasza dr.zsírvágó (#45) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

unokaöcsém ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.