Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L4mie


L4mie
veterán

Tetszetős, főleg, hogy végre megint gondolt valaki, hogy hátul elfér azért az usb port,

És nem a nevettséges 3 usb-s megoldások vannak, főleg hogy a jobboldaliba vezetékes egeret dugva, nehéz a kezelése az egésznek.

Munkaállomásnak néha még a 16GB is kevés lesz, de a quadro üdvözölendő. :R

Azért egy terheléses hőmérsékletes teszre majd kíváncsi leszek :)

oké, hogy kivették a csillivilli billentyűzet világítást, de szolidat hagytak?
Nem haszontalan dolog a bill világítás, főleg nem notinál.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Ha új lakásba költözök, tuti veszek egy ilyet...
... bár én csak úgy hívom: grillsütő. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Sokkal szimpatikusabb ezzel a külsővel, ugyanakkor személy szerint még mindig a vastagabb házzal és nagyobb hűtéssel rendelkező notikat találom jobb konstrukciónak ilyen hardveres kiépítés mellett.

(#4) #06658560 válasza AxBattler (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha még a fedélbe lenne a hőleadó beépítve, akkor mögötte kis edénnyel össze fellehetne fogni a lecsorgó zsírt! De így...

(#5) zetor2000 válasza L4mie (#1) üzenetére


zetor2000
senior tag

Aztat írja a czikk, hogy van benne háttérvilágításos klaviatúra. Szóval a csinnadratta faktor csökkent, a piros billentyűzet meg gondolom fehérre változott. Én azt nem értem, hogy más gyártóknál van lehetőség kiválasztani, hogy milyen színű legyen a háttérvilágítás, akkor itt miért csak 1 szín lehet? Ha én "profi" vagyok, akkor csak fehér lehet a világítása? Kék / zöld / piros / lila / narancs nem? Ha nekem az tetszik, és megy a kabátomhoz, asztalomhoz, bútorhoz? Na mindegy...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#6) Móci


Móci
addikt

Tetszik a gép, de hogy lesz itt melegedés, és süvítő ventilátor, az fix.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) gabber01


gabber01
addikt

WS, aha, biztos fagypont közelire lehűti az i7-et meg a Quadrot, cseppet sem fog throttlingolni.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#8) nbg


nbg
senior tag

Tudom, hogy ezt mar nem arra szanjak, de jatek szempontjabol mit jelenthet a lecserelt grafikus kartya?

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#9) lezso6 válasza zetor2000 (#5) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha munkára használod, akkor fel sem vetül egy ilyen kérdés, hogy milyen színű legyen, ahogy a céges autót se úgy vágnak, hozzád, hogy: "Na, akkor milyen színűt szeretnél?"

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) tyaty1 válasza nbg (#8) üzenetére


tyaty1
tag

Azt hogy egy GT740-nél gyengébb játékra.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Nvidia_graphics_processing_units#Quadro_.28Kx100M.29_Series

(#11) nbg válasza tyaty1 (#10) üzenetére


nbg
senior tag

Koszonom :R

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#12) zetor2000 válasza lezso6 (#9) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt én értem, hogy cégautó színét nem tudod befolyásolni...
De. Én mondjuk főnök vagyok, és nekem olyan kell, ami mondjuk kék-zöld-narancssárga is tudna lenni, és nem gémer. Mondjuk akkor marad a profi gép, ami meg "csak" fehér? És a gyerek klavija meg 16 millió színű is tud lenni? És ez kb. 20 forintos tétel... Remélem, érted, hogy mit szeretnék kihozni belőle.
Ha már van sokszínű led, akkor ez mért csak fehér tud lenni, mikor más kategóriában van színes is?

Arról nem beszélve, hogy vannak billentyűzetek, amin minden gomb egyedi színű is tud lenni, de ha nem is mindegyik, csoportokat lehet beállítani, hogy mondjuk a nyilak pirosak, a többi fehér.
Ez meg annak ellenére, hogy profi, csak fehér. Persze ez nem csak HP betegség, általában a profi gépek csak ilyet tudnak, hogy egyszínű.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#13) Alchemist válasza gabber01 (#7) üzenetére


Alchemist
addikt

Pont ez jutott nekem is az eszembe... throttling, ha használni is akarom ezt a teljesítményt.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#14) creation


creation
senior tag

Nem rossz, de a hűtéssel biztosan lesznek gondok :) Kíváncsi leszek, hogyan oldják meg...

Dokkolható vízhűtés hmmm? :F :U :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#15) lezso6 válasza zetor2000 (#12) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megkülönböztetés jelleggel lehessen a főnök gépének billentyű háttérvilágítása legyen fehér helyett mondjuk piros? :DD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.