Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Az A4tech-re ráfért már a "Vérfrissítés" és jó lett az eredmény szerintem, remek ár/érték aránya van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) aronocs


aronocs
tag

Van valakinek tapasztalata a ThinkPad Edge E145-tel kapcsolatban? Leginkább a mindennapi felhasználás (böngészés, videó, torrent) melletti üzemidő, illetve sebesség érdekel Windows 8.1 alatt.

Aut inveniam viam aut faciam.

(#3) Khelben


Khelben
nagyúr

Hiányolom az ilyen őrült nagy energiamegtakarítások mellől a konkrét összegeket. Hadd lássa már az egyszeri user, hogy a 25W energiamegtakarítás, amire olyan büszke a gyártó, napi 2 óra játékkal havi 69 Ft-t jelent.

[ Szerkesztve ]

(#4) TK36


TK36
aktív tag

A fülhallgató mellé jár a képen látható hölgy is? :D

(#5) Picturemaker válasza Khelben (#3) üzenetére


Picturemaker
őstag

Ne egy darabban gondolkodj. Egy milliárd készülék (mindegy milyen) ami ennyivel kevesebbet fogyaszt, elég szépen csökkenti a környezet terhelését.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem rossz ez az uj Asus phablet (formatervre kimondottan csecse), de nem draga egy kicsit ezzel a hardverrel?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Mr President válasza Khelben (#3) üzenetére


Mr President
senior tag

Így van ahogy írták. Globálisan nézzük. Ha minden ember naponta csak 25 wattal kevesebb energiát használna már az jelentős mértékben csökkentené a környezet terhelését.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#8) sagem válasza Xaels (#1) üzenetére


sagem
addikt

Igen, persze nem csúcsminőség, de ahogy írtad is ár/érték arányban jó vétel, nekem is ilyen van (a kisebbik modell) és teljesen elégedett vagyok vele :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#9) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A4tech Best Buy Mouse ! ;)
Köszi a cikket ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10) #10691584 válasza MaxxDamage (#9) üzenetére


#10691584
törölt tag

Vedd meg, naggyonjóó :DDD

(#11) aAron_


aAron_
őstag

1366x768-as felbontású kijelző egy 281 890k-s laptopba vicc :))

What is your ikigai?

(#12) kovsol válasza Mr President (#7) üzenetére


kovsol
titán

Amíg azt látom, hogy éjjel végigmegyek a főutcán és egy rakat boltban ég éjjel a lámpa, mikor amúgy zárva a bolt, az szerintem sokkal többet számít, mint egy vga fogyasztása.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13) MaxxDamage válasza #10691584 (#10) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jelenleg X7 XL-747H -m van
(lassan 2 éve) jobban bírja mint a Logitech M500 , az elődje a Genius GK-070021/7 (Wireless Mini Navigator) is jól bírta... (az A4tech a ToP , korábban is volt elemes bill.+egér vez. nélküli és vagy 5évig ment szépen...)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#14) #10691584 válasza MaxxDamage (#13) üzenetére


#10691584
törölt tag

És? Az én egerem (MX500) meg 12 éve bírja és még most sem mondanád meg róla se fogása/se kinézete alapján. A különbség annyi, hogy az enyém pontos és még elmegy 5-10 évet ugyanígy. Ha ezekkel a retkes genius és m500 logi (meg hasonlókkal) méred össze, az A4tech talán jó. De hogy nem pontos, nem tartós az is ziher. Viszont ezek most legalább nem indokolatlanul drágák, mint némelyik hasonlóan selejt förmedvény (pl. genius gilla) Annak viszont örülök, hogy téged kiszolgált(ak) és elégedett vagy. Mások, a többség többnyire nem így jártak.

[ Szerkesztve ]

(#15) BSOD válasza Khelben (#3) üzenetére


BSOD
senior tag

Én személy szerint azért örülök/örülnék egy ekkora tdp csökkenésnek, mert egy hatékony cuccot sokkal könnyebb hűteni és sokkal könnyebb halkan hűteni is! Nyugodtan büszkék lehetnek rá!

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#16) nyunyu válasza Mr President (#7) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha minden ember naponta csak 25 wattal kevesebb energiát használna már az jelentős mértékben csökkentené a környezet terhelését.

Ha senki nem venne feleslegesen uj kutyuket, ennek a tobbszoroset lehetne megsporolni az elektronikus hulladek gyartason.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17) aAron_ válasza BSOD (#15) üzenetére


aAron_
őstag

Nem mellesleg ez bányászásra is hatékonyabb már mint a legtöbb AMD megoldás, ha ez valaki számára szempont. Kíváncsi vagyok az új felsőkategóriás maxwellek milyenek lesznek ilyen szempontból, könnyen lehet, hogy vége lesz az AMD uralomnak.

What is your ikigai?

(#18) nyunyu válasza #10691584 (#14) üzenetére


nyunyu
félisten

Anyam 10 eves MX500-an azert boven latszik a kor, annak ellenere, hogy napi 1-2 orat volt hasznalva max.
Kifenyesedett, csuszossa valt az oldala, hatan levo L logo is karcos.

Meg a kinai Omron is elerte az elettartamanak veget, cserere szorul a bal gomb.

Sajat, 10+ orat nyuzott L egereim eddig sosem huztak ki a 3 eves gyari gari vegeig, elobb halt ki beloluk a mikorkapcsolo.
Ugyhogy a tartaleknak vett egereim kapasbol transzplantacion estek at, japan Omronok 4-5 evig nyunyu kompatibilisek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem meg nem kellene olyan egér, amelyik folyton húzgálja maga után a "farkát".

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) #10691584 válasza nyunyu (#18) üzenetére


#10691584
törölt tag

Ennek még most is tökéletesek a gombjai, most is ezt használom. Azt nem tudom, hogy kínai, vagy japán omronok vannak benne, de eddfig összesen egy alkatrészt kellett benne cserélni, valamiféle érzékelő bigyót, ami szemben áll egy másikkal és a görgetést figyeli (filléres cucc, egy Rx250-ből szedtem ki) Az 518-am is első generációs, bár az azért elég fura, hogy 1800 DPI-n ketyeg (mármint ketyegne, ha nem 400-on használnám) Kíváncsi vagyok, ez a csodaA4Tech meddig bírná, főleg az én csapkodós stílusommal üveg egérpadon.. Valszeg se nem 10, se nem 12 évig, ha tippelhetek. Pontosságban meg nyomukba nem ér ezeknek a régi egereknek. A vicces az, hogy úgy tapasztaltam, még ezek is csak alulról nyaldossák a WMO/IMO 1.1 pontosságát, ami vicc, mert azok még régebbiek :DDD

(#21) Feketelaszlo válasza Khelben (#3) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

És csak VGA kell a játékhoz? Nem, ott van még a CPU, monitor, táp (rendszer teljes hatásfoka!) - ha csak ezekkel mind megspórolunk egyenként 25 W-ot, az már 270 HUF/hó. Az első évben ~3000 forint - aztán ugye évenként drágul az áram ~3-5%-al. Ha 5-6 évig használunk egy konfigot, 15-20.000 forint lazán megspórolható, ez azért már jelentős összeg - ha a felhasználói élmény nem megy a takarékoskodás rovására. Persze ez a számítás elég becsapós, hiszen a kissebb terhelési szinteken ritkán adódnak ilyen különbségek, idle alatt meg gyakorlatilag semmi diffi nincs, de erős közelítésnek megteszi ez is.

(#22) Khelben válasza Feketelaszlo (#21) üzenetére


Khelben
nagyúr

Oké. És egy ilyen fejlesztés mennyi igényt generál? Akinek eddig elég volt az 5W-os integrált kártya, az most vesz egy ilyet, máris +55W, akármilyen energiatakarékos. A végén úgyis az jön ki, hogy energiatakarékosnak hirdetnek egy terméket, ami a generált igények miatt globális szinten többletfogyasztást okoz. Ezért kicsit visszatetsző nekem energiatakarékosnak hirdetni ilyen termékeket.

(#23) nyunyu válasza Feketelaszlo (#21) üzenetére


nyunyu
félisten

Anno szamolgattam, mibe kerulne kicserelni a mostani ~6 eves 80+ bronze tapomat goldra.
Arra jutottam, hogy sehogy sem eri meg, ~4% hatasfok kulonbseggel 24/7-ben hasznalva is lenne jo par ev, mire az arkulonbozet megterulne a villanyszamlaban, hiszen az aktualis 100W-os desktop fogyasztasom 4%-a alig 4-5W, szintetikus tesztekkel agyonterhelve lenne 12-13W a kulonbseg.

Vagy ha azt szamolom, hogy anno a 21" Eizo 120 wattot zabalt, mostani monitornak hasznalt 32" TVm meg 40-et.
80W kulonbseg*napi 12 ora ~1kWh, vagyis 50Ft sporolas naponta, 18k evente...
Ja, maga a TV 160k volt 4 eve, szoval eddig az aranak alig a felet sporoltam meg vele.

Nyilvan a felhasznaloi elmeny, meg a kepminoseg eg es fold, azt mondjuk nem lehet forintositani, mint a fogyasztast.

Ellenpelda viszont az erositom.
Anno volt egy franko Onkyo 474-em, szerettem a hangjat, csak nagyon elavult. (dts? az mi?)
Vettem helyette egy tiz evjarattal ujabb Onkyo 508-at, HDMI, csilivili uj funkciok garmadaja, stb.
Ellenben a HDMI miatt +15W-ot eszik az elodjehez kepest, hangminosegevel nem vagyok megelegedve, messze nem szol olyan tisztan, mint a regi. :(

Ja, meg lehet minden este kapcsolos konnektorral aramtalanitani, mivel a HDMI passthrough miatt 30W a standby fogyasztasa, akkor is, ha nincs rajta jel. :W
Regi buta erosito elvolt 5W-bol.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24) nyunyu válasza #10691584 (#20) üzenetére


nyunyu
félisten

Az 518-am is első generációs, bár az azért elég fura, hogy 1800 DPI-n ketyeg (mármint ketyegne, ha nem 400-on használnám)

MX518 1. generacionak 1600dpi volt a szenzora, aljan 5 apro tappancs van, mint az MX500/510/700/900-on.
2. generacio 1800dpi, alul-felul egy-egy nagy tappancs, oldalt egy kicsi, ahogy azota a G400/G400s-en is.

MX518v2, eredeti MX518:

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25) Feketelaszlo válasza Khelben (#22) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Ilyen alapon bármilyen IT termék, ami nagyobb teljesítményű egy abakusznál valójában csak feleslegesen generált keresletet szül. De:
Egyrészt én még nem láttam sehol, hogy ezeket a kártyákat energiatakarékosként hirdették volna (nem azért zöld, mert környezetbarát, hanem mert NVidia :)) ), ellenben vitathatatlanul energiahatékonyak a versenytársakkal szemben (pl. energiahatékony a Bugatti Veyron is, de ettől még nem lesz energiatakarékos).
Nagy valószínűséggel nem azok fognak ilyenre váltani, akik eddig 5W-os integrált kártyát használtak, mert más igényeket elégít ki (az árkülönbségről nem is beszélve). Valóban olcsóbb egy APU-t vagy alaplapi VGA-t üzemeltetni, de megette a fene, ha nem tudja azt a számítási teljesítményt hozni, amire a usernek szüksége van. Szóval értem mire gondolsz, csak ezeket a kártyákat nem feltétlen HTPC-kbe és irodai gépekbe szánják, hanem kifejezetten média és játékos alkalmazásokra.

(#26) Gyuri27 válasza Xaels (#1) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én se mondtam volna jobban. :N
Nekem mondjuk a régiekkel se volt bajom.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#27) big-J


big-J
őstag

Az a kis thinkpad, a 63wh-val... :Y

Battery runtime
Idle (without WLAN, min brightness)
19h 43min
WiFi Surfing
8h 19min
Load (maximum brightness)
4h 01min

Kenyeret és akksit a népnek. SSD-vel még fokozható...

[ Szerkesztve ]

(#28) menledge


menledge
senior tag

A cikkben szereplő videókarihoz képest ez a kártya MSI N750 TF 1GD5/OC GTX750 1GB GDDR5 PCIE miben tér el, és miben a Ti változathoz képest?

(#29) MongolZ


MongolZ
addikt

Ne hülyéskedjetek már, a hóvirágok vagy 3 hete nyílnak...

(#30) #10691584 válasza nyunyu (#24) üzenetére


#10691584
törölt tag

Nekem a jobb oldali van és 1800 DPI-s. Csak akkor látni, amikor felteszem a setpointot (alapból belövi magát 3 lépcsőre: 400/800/1800) Gyakorlatilag majdnem ugyanúgy néz ki, mint az MX500-am csak a talpacskáknak van mélyedése is, míg az 500-asnál sima kitüremkedések vannak a talpak alatt (meg nem olyan ezüstös a borítása, hanem az a gyöngyház hatású műanyag)

(#31) nyunyu válasza #10691584 (#30) üzenetére


nyunyu
félisten

Regi SPvel is 1800-at irt?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32) Mura válasza Khelben (#3) üzenetére


Mura
csendes tag

A 25 W megtakarítás nem azért lényeges elsősorban, hogy mennyi pénzt hoz a konyhára bár 24/7-ben már érezhető a különbség, de szerintem nem ezt a kártyát fogják bitcoin bányászatra használni).

Számomra nagyon lényeges a csend (ha egész nap egy gép előtt - mellett ülsz, akkor nagyon tud zavarni a kisebb mértékű zaj is). Az SSD megoldja a vinyó problémát, ott nincs zaj. A táp egy halk 14 cm-es ventivel elvan, a CPU cooler is gyakorlatilag nulla zajt tud produkálni a mai jobb cpu-k mellett (nálam most a Ivy Bridge van a gépben, nincs OC, úgyhogy hűtési zaj szinte nincs is).

Ami zajong, az a GPU, és nem csak játék alatt, hanem akkor is, ha nagyfelbontású (full hd vagy 4K) film lejátszás van, amit offload-olni tud a cpu a GPU felé. Ilyenkor aztán felpörög a venti és sajnos zajos. Tudom, a vízhűtés mint lehetőség megvan, de kísérleteztem vele többször is, és még a legjobb alkatrészek mellett sem bírja örökké (egy Eheim szivattyú is beragad, egy Innovatek cső is csöpögni kezd...)

Ennek megfelelően boldog vagyok minden W-tól, amit nem kell hőmennyiségben kivinni a gépházból.

Overclocking és vízhűtés csak volt - most már csak a család és stock cooler :)))

(#33) BSOD válasza Mura (#32) üzenetére


BSOD
senior tag

Úgy-úgy! :K

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#34) Geller72 válasza Mr President (#7) üzenetére


Geller72
veterán

..és ezt bizonyára magasról le is xarja az az amcsi család, aki épp most vette meg a hatodik 6 ezer köbcenti feletti autóját..a másik öt mellé.. :U

(#35) #10691584 válasza nyunyu (#31) üzenetére


#10691584
törölt tag

Foggalmam nincs. Őszintén szólva az sem ugrik be melyik van most fent. Általában nem teszem fel, de most ki akartam próbálni az accelt. Egyébként egyszer véletlen azt az új gaming softot tettem föl, az is 1800-ra rakja maximum. Mondjuk számomra sok jelentősége nincs, mert max kipróbálás szinten használtam 1800-at. Az egész csak azért tűnt fel, mert quake configban meg lehet adni a használt DPI értékét az /m_cpi-vel és nem mindegy, hogy 1600, vagy 1800 :)

(#36) kromatika


kromatika
veterán

A4tech egerei bejövösek ezen az áron.

(#37) Akula


Akula
őstag

Ez a fejhallgató nagyon gáz. Nekem nem jön be. Ennyiért meg... :Y

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#38) Kaiku válasza nyunyu (#23) üzenetére


Kaiku
senior tag

jól értem, hogy a 32"-es TV-éden jobb a "kép" mint egy EIZO monitoron?

(#39) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Core i3-3217U-17W,2288-passmark Pentium 2117U -17W,1615-passmark,Celeron N2810-7,5W,836-passmark,E1-2500-15W,927-passmark.Érdekesek a teljesítmény mutatók,a fogyasztás tükrében....

[ Szerkesztve ]

Wasabi...

(#40) imibogyo


imibogyo
veterán

Abból az ACER egybe gépből milyen frankó kis nappali-konyhai kis mindenes gépet lehetne alkotni falra szerelve. Hazaér az ember, csak gyorsan megnézi a leveleit és ha nincs semmi fontos akkor megy a dolgára tovább, vagy reggel indulás előtt, gyorsan átfutni a napi programját és az időjárást. Persze nekem sem férne most bele, de azért néha eljátszom a gondolattal, természetesen csak akkor ha mondjuk egy nagyobb kertes házban laknék, mert amíg 50+ nm-en él az ember mindig 10 lépésen belül van a fő gép. :B

(#41) sb válasza Khelben (#3) üzenetére


sb
veterán

A ph-n mértek 25W-ot, más tesztekben inkább 40-45W előnye van. Nem véletlen szerintem, hogy TDP-ben sem 25W van az összehasonlított kártyák között. Szóval eleve nagyobb fogyasztáselőnyről van szó, nem 25W-ról.

A másik a sok kicsi sokra megy elv... van jópár ilyen cuccod a háztartásban, lesz*rod a standby fogyasztást és éves szinten szabad szemmel látható pénzmennyiség gyűlik össze.

Harmadszor ez a tervezési irány kell ahhoz, hogy ilyen irányba haladjunk. Gondolom most -40W-ért nem cserélsz kártyát. De akkor előtte sem cseréltél -40W-ért mondjuk a GCN/Keplerre az előző generációról... meg előtte sem az azt megelőzőről. És így tovább.
Ugyanez procira... máris ott tartunk, amit a 750 topicban leírtam: régi konfig 300-350W, új konfig 150-160W. Lehet, hogy áramszámlában ezt sem látod önmagában nagy tételként, de világos, hogy tápban/hőben/zajban ég és föld a különbség.

Negyedszer: A gyártók így is, úgy is gyártanak. Akkor szerintem már inkább ilyet, mint 200W TPD-s szörnyeket.

Nyunyu, (#23)
Korábban kérdezted valamelyik topicban a vga cserét 7850-re. Írtam neked akkor is, hogy jobban járnál vele, én is ugyanerről váltottam.
Szóval a fent írt fogyasztás ugyanilyen Phenom II X4+GTX460 mellett volt. Azóta i5+7850 és több mint fele lett a fogyasztás. Hyper TX3 és vga hűtő lecsavarva. Utóbbi nem mondom, hogy nem hallatszik terhelés alatt, de bőven nem hangos. A cpu hűtő hangtalan... nem kell rá víz, mint nálad, stb, stb...

Szóval van azért lényeges különbség, nem csak a számlában...

[ Szerkesztve ]

(#42) sb válasza Kronos3000 (#39) üzenetére


sb
veterán

Celeron N2920: 7.5W, 1600.
Celeron J1900: 10W, 2000 pötty.

[ Szerkesztve ]

(#43) solaris17


solaris17
aktív tag

Az egér mindjárt átalakul a szemünk előtt optimus prime-á. :))

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#44) elmepocok


elmepocok
tag

Nem olcsók ezek a Bay Trail-ek... Egyébként a 7,5 W TDP-t mennyire kell még hűteni? A csúcshardverek telefonban is megesznek 4-5 Wattot és vígan elvannak hűtés nélkül. Jó lenne, ha beköszöntene a néma laptopok kora.

(#45) nyunyu válasza Kaiku (#38) üzenetére


nyunyu
félisten

Amikor megvettem az F930-at, akkor fel nap alatt sikerult borotvaelesre beallitani.

Aztan 4-5 ev alatt nagyon sokat romlott a fokusza, mar 1280x960@100Hz-n is alig lehetett elolvasni a forumokat, annyira eletlenne valt a kep.
Meg a kep kozepen volt egy jo nagy, tenyernyi sargas elszinezodes, attol kifele meg lilabb volt a feher, mint kene.
Amikor egyszer visszatettem az evekig nem hasznalt elozo monitoromat, akkor tunt fel igazan, hogy nem a szemem romlott, hanem az Eizonak hasznalodott el a kepcsove. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#47) nyunyu válasza sb (#41) üzenetére


nyunyu
félisten

Korábban kérdezted valamelyik topicban a vga cserét 7850-re. Írtam neked akkor is, hogy jobban járnál vele, én is ugyanerről váltottam.

Ja, regebben terveztem, hogy 40k-ert veszek uj VGA kartyat, de ez bizonytalan idore el lett halasztva.
Kozben a 7850 mar nem nagyon, helyette kijott 270 meg meg nem nagyon kaphato, vagy ha igen, akkor is iszonyat aron. :(

Intelre valtas megint temerdek penzbe fajna, arrol elso korben sem volt szo.
Egy, egyre ritkabban elovett jatek kedveert nem fogok tobbtizezret kidobni uj alaplap+proci kombora.
Talan egy FX-6300 belefert volna a budzsebe, de az is szigoruan csak a VGA csere utan.

Utóbbi nem mondom, hogy nem hallatszik terhelés alatt, de bőven nem hangos. A cpu hűtő hangtalan... nem kell rá víz, mint nálad, stb, stb...

Vizre sikerult kb. 300k-t elvernem, mire jo par ev alatt osszeallt a mostani rendszer. (meg a polcon porosodo sok hasznalhatatlannak bizonyult kacat)
2 eve nyultam hozza utoljara komolyabban, akkor is csak azert, mert alaplapot csereltem DDR3-ra valtas miatt.

Ha netan megis alaplapot cserelek, akkor is max leszerel, uj lapra felszerel lesz, mivel az atlosan 74-75mm chipsetblokk lefogatas gyakorlatilag szabvannya valt. :DDD
Mondjuk a VGA valtas az nem ennyire trivialis, hiszen uj lefogatot kell rajzolnom a blokkhoz+legyartatni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#50) dragonfx


dragonfx
veterán

Jó lesz ez a gtx 750 ti.....olyan 35k.ba fog bestabilizalodni szerintem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.