Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Nagyon jó a videó stílusa és a játék is szolidnak tűnik. Ez még idén beszerzős :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) wolfman


wolfman
veterán

Nagyon várom a játékot, az első rész a kedvencem volt. A másodikkal nem játszottam, de azt hallottam, hogy eléggé visszaesés volt. Ebben most nagy reményeim vannak.

De fenntartásaim is:
- Ez a grafika nem tűnik 2020-as szintnek. Néhol szép, máskor elég mosottas (nem a ránagyításokra gondolok). A lovak pl. elég felületesen kidolgozottak. Legalább PC-re pimpeljék fel kellően.
- Lehetne még egy karakter benne, az elsőben is 6 volt. Mondjuk a gyerek vagy a robbantós néger, esetleg a másodikból az indián, nem tudom, de miért is ne. :)
- És remélhetőleg nem lesz a játék színvonala 30-as IQ alattiaknak tervezve, hanem lehetőleg összetett, taktikázós, ahogyan hirdetik is. Ezt az időmegállítást már biztos, hogy én nem fogom használni.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) VágniValó válasza wolfman (#2) üzenetére


VágniValó
addikt

"a robbantós néger"
:C :C :C

Amúgy nem demotiválni akarlak, de a videóból kiindulva lesznek szituációk, ahol igenis arra leszel kényszerítve, hogy használd az időmegállítást és egyszerre több karakternek adj ki utasítást.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4) wolfman válasza VágniValó (#3) üzenetére


wolfman
veterán

Há', mé'? Nemaz? :)

A videóban elhangzott, hogy opcionális lesz, optionsban kikapcsolható tán.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) VágniValó válasza wolfman (#4) üzenetére


VágniValó
addikt

Es valoban ki lehet kapcsolni, akkor rosszul gondoltam. Legalabb nem csak cső-jatek szeruen egy megoldas lesz akkor helyzetekre. Steam-es 50 eurot spec valoszinuleg nem adok erte, de hosszu meg az ev.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#6) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Kb ugyan ez azsáner a shogin tactics de az demó után s húzott be. Ez viszont tetszik. Pedig szeretem a távolkeleti témát is.
Mindenesetre ez eddig várós!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.