Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) C4mp3r válasza Shing (#100) üzenetére


C4mp3r
addikt

meglatjuk, en mindenkepp tesztelem, mert 3rd partytol vettem ott meg nincs refund, de nem vagyok tul optimista. az pl. erdekes, hogy az 1060 30-40%-al lemarad teljesitmenyben az rx 580-tol bizonyos szituaciokban. rdr2-ben volt meg ilyen, hogy a pascal katasztrofa volt teljesitmeny teren az amd meg a turingok viszont jol mentek. szerintem azert senki nem varta, hogy majd 1060-on ultran fut majd, csak mivel a gameplay trailert azzal promoztak es a recommended kovetelmeny is 1060 nem annyira esszerutlen gondolni, hogy meg lesz a 60 fps rajta legalabb konzol szinten.

(#102) myckey


myckey
veterán

Horizon: Zero Dawn - Kritika IGN PC

"a játékot a megjelenés előtt kaptuk meg tesztelésre – a cikk legépelésekor jelentek meg azok a driverek Nvidia és AMD oldalon is, amelyeket már felkészítettek a Horizonra és amelyekkel (20-30 percnyi villámtesztelést követően) a hibák zöme – leszámítva az időnként le-lezuhanó framerate-et – megszűnt létezni. Egy dolgot viszont érdemes leszögezni: amerikai kollégánk tapasztalatai alapján a 60 képkocka másodpercenként egy pár éves konfiguráción is elérhető a legmagasabb beállítások mellett,"

PCGAMER

redditen van pár kritika, egyebek...

Jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#103) VágniValó válasza C4mp3r (#96) üzenetére


VágniValó
addikt

Ettől a videótól felvonyított a laptopom:/ Pedig, mivel a gépigénye megegyezik az RDR2-vel, nagyon optimista voltam. Most attól tartok, hogy szénné égeti a masinát, pedig 3 hete pasztáztam :D

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#104) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Skacok. Nem tudjja valaki ha most megveszem valahol a gamet, akkor már tölthetem előre, vagy csak majd 7 után?
A szupernetemmel sajna nagyon nem mindegy :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#105) oriic válasza Sirandrish (#104) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Toltheted, de lesz day1 patch is. Valami 30gb plusz kb.

Live-Die-Respawn

(#106) myckey válasza Sirandrish (#104) üzenetére


myckey
veterán

Itt mondják meg a frankót, hogy igen jaja

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#107) Sirandrish válasza oriic (#105) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remek..akkor ha azonnal megveszem már két nap múlva játszhatok is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most streameli a játékot cohhcarnage, érdemes ránézni. Hamarabb megkapta a játékot Sonytól.

***

(#109) delta38boss válasza Sirandrish (#107) üzenetére


delta38boss
tag

:O Press f to pay respect

(#110) VágniValó


VágniValó
addikt

Unpacking, és a harmadánál se jár :F

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#111) Futur1210


Futur1210
csendes tag

Na, most nekiállt kicsomagolni magát a játék, de tetű lassú, pedig már nagyon játszanék vele. De ha így halad, ma ebből nem lesz semmi.
Másnál mi a helyzet? :)

(#112) oriic válasza Futur1210 (#111) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsomagolás, negyedénél jár. Amúgy van a játéknak topikja, menjünk oda szerintem.

Horizon Zero Dawn

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#113) MzperX07 válasza oriic (#112) üzenetére


MzperX07
tag

Nekem kb 25-30 perc alatt csomagolta ki. Ryzen 1600, Kingston A2000 SSD-n.

(#114) ollie válasza MzperX07 (#113) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én HDD-ra töltöm, ott vajon mennyi lesz? :DDD

***

(#115) Sirandrish válasza MzperX07 (#113) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudtam én hogy SSD-re kell szedni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#116) Goblin12


Goblin12
őstag

Sziasztok,

ki milyen eredményeket ér el, különböző konfigokon?

Illetve akkor lehet ez a topik az állandó HZD PC topik?

[beállítás1] | [beállítás2] | [mérés]

[ Szerkesztve ]

(#117) Sirandrish válasza Goblin12 (#116) üzenetére


Sirandrish
legenda

Három hsz-el feljebb van linkelve a topikja.
Nemigen kell neki külön PC-s topik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#118) Goblin12 válasza Sirandrish (#117) üzenetére


Goblin12
őstag

:W köszi ^^

(#119) morfondőr


morfondőr
őstag

Kis teljesítmény beszámoló:
i7 4790K (4c8t), rtx 2060 super, 16gb ram
1080p-ben megvan a 60 fps, de stutterek vannak, viszont nem játszhatatlan azért. CPU 50-70% kihasználtságban dolgozik. A látvány pazar, csak az arcok animációja ami nagyon gyenge, már-már ME Andromeda szint.
Nem olyan vészes a dolog, mint ahogy sokan beharangozták! :K

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#120) andor80 válasza Wesder (#80) üzenetére


andor80
senior tag

ja persze akkor játsz a pac-mannel :D :D....

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#121) Wesder válasza andor80 (#120) üzenetére


Wesder
félisten

Ok kiddo.
Azért mert nekem nem szàmít hogy PC-n egységnyi pénzből egy hangyafasznyit szebb lesz a jàték, még nem fogok PacMan-nel jàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#122) C4mp3r válasza Wesder (#121) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem az a lenyeg, hogy ‘hangyafasznyit’ szebb a grafika hanem hogy nem 30fps, ami 2020-ban nevetseges mar. en ezert nem veszek konzolt, mert egyebkent ezt is kontrollerrel jatszom, de a 30fps konzolon szamomra elvezhetetlen lehet itt dirr durr 4k meg uber grafika. nagyon kivancsi leszek az uj generaciora, de ha ott is csak a grafikara mennek meg felbontasra es nem raknak bele legalabb egy 60 fps performance modeot akkor azt is a hajukra kenhetik.

(#123) Wesder válasza C4mp3r (#122) üzenetére


Wesder
félisten

Mint mondtam nekem ez nem szàmít.

Nekem bőven elég lesz az amit az SX és PS5 adni fog.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#124) Wesder válasza andor80 (#76) üzenetére


Wesder
félisten

Tényleg jobb lett PC-n.
Ez a retro filter zseniális.:C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125) VágniValó


VágniValó
addikt

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#126) ollie válasza C4mp3r (#122) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerencsére XboX X-en már lesznek 120 fps-es játékok is, már be is jelentett párat az MS. Mondjuk ez a konzol életciklusának a végére valszeg lemegy 60-ra, mert sokat fog fejlődni közben a grafika, de még az is jelentősen jobb, mint a mostani 30.

***

(#127) Komplikato


Komplikato
veterán

Szóval ha jól értem ha NINCS 30-40FPS közötti CAP belőve, akkor minden 300-ik framenél csuklik, azaz minnél gyorsabb a kártya, annál sűrűbben? Plusz animációknál azért akad meg, mert a az arc animációk 30FPS-re vannak limitálva, meg növényzetbe mászkálva ha NEM fűben megy a player, a többi növénynél 30 FPS a kamu fizika limitációja. AF meg ha be van kapcsolva, akkor bizonyos GeForce kártyákon glitcheket dobál? És ez ilyen az eslő patch után is. Úgy érzem lesz még mit reszelni rajta.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#128) Sirandrish válasza Wesder (#124) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még csak hasonlóvan sem találkoztam. Nálam hibátlan!
Mondjuk én PS-en is imádtam, de itt sincs gondom vele...
Te meg ne irigykedj... :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#129) Wesder válasza Sirandrish (#128) üzenetére


Wesder
félisten

Irigykedem???

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#130) Sirandrish válasza Wesder (#129) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát valami oka csak van hogy egy PC-s topikba (amin saját bevallásod szerint már nem játszol), bizonygatod hogy egy játék PC-s portja mennyire szar. Mivel téged lényegében nem érint, mégis fontosnak érzed naponta elmondani, ezért gondolom hogy talán egy kis irigység lehet a dolgok mögött :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#131) Sirandrish válasza Wesder (#129) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aloy üzeni PC-ről... :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#132) Wesder válasza Sirandrish (#130) üzenetére


Wesder
félisten

Ez csak egy vicc volt. Nyílvàn anomàliàk mindenhol előfordulnak.
Aki jàték miatt irigykedik az orvosi eset.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#133) ollie válasza Sirandrish (#131) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyet hogy lehet csinálni?

***

(#134) VágniValó válasza ollie (#133) üzenetére


VágniValó
addikt

Esc benyom utána photo mode. Azon belül van póz opcio:)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#135) C4mp3r válasza ollie (#133) üzenetére


C4mp3r
addikt

az annoyed bitch beallast jol eltalaltak

(#136) Sirandrish válasza ollie (#133) üzenetére


Sirandrish
legenda

Photo mód, és azon belül lehet bohóckodni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#142) delta38boss válasza VágniValó (#134) üzenetére


delta38boss
tag

:C :Y

(#143) gyimger


gyimger
őstag

Hadd kérdezzem már meg, jó is ez a játék, vagy csak azért világlegjobbjátéka, mert PS exkluzív volt? Milyennek írnátok le?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#144) pandras83 válasza gyimger (#143) üzenetére


pandras83
senior tag

Kinek mi a jó. Neked mi a jó?

Cyberfuck Patchrunner

(#145) gyimger válasza pandras83 (#144) üzenetére


gyimger
őstag

Arkane, IOI, Obsidian játékokat szeretem. De majd ha nem rólam lesz szó, ezt a játékot milyennek írnád le?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#146) Wesder válasza gyimger (#145) üzenetére


Wesder
félisten

Próbàld ki és megtudod.

Vagy olvass el pàr tesztet.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#147) VágniValó válasza gyimger (#143) üzenetére


VágniValó
addikt

A játék izgalmas, a sztori szerintem egyelőre jó és érdekes (de az RDR2 dramaturgiát nyilván nem veri). A környezet él és lélegzik, a zenék nem idegesítőek egyáltalán, hanem hozzáadnak a hangulathoz, a fejlődési rendszer, kraftolás stb könnyű és nagyon intuitiv a kezelése. A haj minőség messze a legjobb mozgás közben is, amit valaha láttam.

Magyarul: Vedd meg.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#148) ollie válasza gyimger (#145) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Open world, kaland. Nulla angol tudás nélkül nem érdemes belekezdeni szerintem, mert a történet nagyon érdekes.
A játék tényleg jó amúgy.

***

(#149) gyimger válasza VágniValó (#147) üzenetére


gyimger
őstag

Köszönöm, és neked is, Ollie!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.