Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) C4mp3r válasza VágniValó (#49) üzenetére


C4mp3r
addikt

24-48 oraval launch elott van preload altalaban ha a kiado engedelyezi. de ez sosem garantalt. ps4-en anno volt ehhez a gamehez szoval remelem most is lesz.

(#52) VágniValó válasza C4mp3r (#51) üzenetére


VágniValó
addikt

Köszi. Ezen már nyilván nemrég múlni, csak akkor még korábban kelek. :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#53) VágniValó válasza VágniValó (#52) üzenetére


VágniValó
addikt

*nem fog múlni, telóról, autocorrect :W

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#54) delta38boss válasza drotsztyuart (#6) üzenetére


delta38boss
tag

Horizonban csak a növényzet nem tetszett ps-en

(#55) VágniValó


VágniValó
addikt

35 GB-s day one patch-el jön PC-re, szóval az előtöltésre nincs nagy sansz.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#56) delta38boss válasza VágniValó (#55) üzenetére


delta38boss
tag

Nehogy feltörjék még release előtt :D

(#57) VágniValó válasza delta38boss (#56) üzenetére


VágniValó
addikt

Nem Bethesda game :D Ettől függetlenül a kalózoknak szerintem nem kell majd sokat várnia.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#59) C4mp3r


C4mp3r
addikt

greenmangaming most kuldte a cd kulcsot es mar steamen toltheto is :C

denuvot irnak drm-nek mint a death strandingnel ugyhogy nem hiszem, hogy mostanaban lesz viragbolti verzio

[ Szerkesztve ]

(#60) VágniValó válasza C4mp3r (#59) üzenetére


VágniValó
addikt

Most értem haza, bizony ott a Pre-load kérem!!!! YEAH BWOI!

70,23GB :U

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#61) VágniValó válasza C4mp3r (#59) üzenetére


VágniValó
addikt

Hozzád képest egy panaszom nem lehet, tartja a 11,8 MB/s-t :DDD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#62) C4mp3r válasza VágniValó (#61) üzenetére


C4mp3r
addikt

nincs baj a sebesseggel, le van korlatozva direkt, hogy ne zabalja fel az egesz halozatot. ha maxon jon egy weboldalt se tudok betolteni. van meg ido pentekig, szerencsere pont ugy inteztem a szabadnapokat, hogy pentek szombat

[ Szerkesztve ]

(#63) VágniValó válasza C4mp3r (#62) üzenetére


VágniValó
addikt

Közben kiszurtam a limited. Pénteki szabimat már nekem is jóváhagyták :C , hétvégén nem dolgozok alapból.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#64) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Known Issues
Anisotropic Filtering settings are not working. This is a high priority issue for us to resolve.
Some systems may experience a brief stutter during general world traversal, UI updates, quest updates, or camera swaps in cutscenes. This is a high priority issue for us to investigate.
Some animations are designed to only refresh at 30fps even if the game is running at a much higher frame rate. We are exploring how we can improve this with a future update.

Shader Compilation process does not properly verify remaining storage space on user PC and can result in crashes if the user’s storage drive is low on space (compilation process requires additional ~2GB storage space).

lesznek itt azert bugok a stutter meg az af-et remelem hamar megoldjak, mert nagyon allergias vagyok a szaggatasra

(#65) VágniValó válasza C4mp3r (#64) üzenetére


VágniValó
addikt

Ezek akkor, ha a nyelvtanból jól értem, nincsenek a Day One Patch-ben kezelve? Meh.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#66) C4mp3r válasza VágniValó (#65) üzenetére


C4mp3r
addikt

most raktak ki steam postban szerintem ha benne lenne nem irtak volna most ki. mondjuk ezt sem ertem, hogy valaki azt irja neki 70gb a game a tobbieknek mint nekem csak 67

(#67) VágniValó válasza C4mp3r (#66) üzenetére


VágniValó
addikt

Gondolom sokan csak az install előtti kattingatási értéket nézték, ami nálam is 70,23GB-t mutatott, de maga a letöltött tartalom az végül 67,1 GB volt. Erre fog rájönni még a ~35GB patch. az NVME SSD-men még 155GB hely maradt, direkt nem a SATA SSD-re szedtem, remélem megoldják :D

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#68) Puma K


Puma K
veterán

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#69) Wesder válasza Puma K (#68) üzenetére


Wesder
félisten

Mi ezzel a gond?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70) VágniValó válasza Wesder (#69) üzenetére


VágniValó
addikt

Nem hiszem, hogy gondja van vele, csak polyén.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#71) C4mp3r válasza Wesder (#69) üzenetére


C4mp3r
addikt

ha a warez oldalat nem nezzuk a denuvora a legtobben az indokolatlan plusz teljesitmeny igeny miatt panaszkodnak. azt hiszem az uj ac-k proci hasznalata miatt terjedt el, hogy a denuvo okozza

(#72) Wesder válasza C4mp3r (#71) üzenetére


Wesder
félisten

Ez esetben örülök hogy màr nem PC-n jàtszom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#73) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Orosz nyelvű, de itt egy elég részletes hardver összeállítás teszt. Én konfigommal ultrán nincs meg a 60 FPS. :D Okké, szóval inkább 1080p-ben játszom majd. [link]

Live-Die-Respawn

(#74) Shing válasza Wesder (#69) üzenetére


Shing
őstag

Ez olyan mint az epic store. Lehet sírni a semmin.

(#75) tepenzed válasza oriic (#73) üzenetére


tepenzed
őstag

aha, hát ehhez akkor kell kártya rendesen, a gépigény alapján valahogy nem ezt vártam :(((

(#76) andor80 válasza Wesder (#72) üzenetére


andor80
senior tag

Még denuvoval is annyival szebb gyorsabb lesz mint jelenlegi konzol generáción soha se...
Aztán meg nem kell azonnal megvenni denuvo max 2 hónap és huss...Kivárom

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#77) Rison77 válasza oriic (#73) üzenetére


Rison77
senior tag

Ez alapján azért megnézném, hogy jött ki a srácoknak a minimum követelmény, de tuti, hogy nem 1080p-n. az ajánlott konfigon meg low beállításon van 52 fps..

(#78) oriic válasza Rison77 (#77) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk majd tesztelgetem en is majd, mert kepek alapjan grafikai beallitas valtoztatasa annyira nagyon nem latvanyos szerintem, szoval lehet megis 1440p lesz felbontasom. (Persze 1080p-re is ranezek majd)

Live-Die-Respawn

(#79) VágniValó válasza Rison77 (#77) üzenetére


VágniValó
addikt

Pedig a PC gameplay trailerhez 1060as kártyát használtak tudtommal. Valaki hazudik :(((

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#80) Wesder válasza andor80 (#76) üzenetére


Wesder
félisten

Nem számít.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#81) Puma K válasza andor80 (#76) üzenetére


Puma K
veterán

Hát... egy ideje nem tudnak mit kezdeni a Denuvo-val a különféle kisebb-nagyobb csapatok.

Meglehet nem 2 hónap lesz az... ;]

(#80) wesder :

Neked.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82) Wesder válasza Puma K (#81) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílván nekem nem számít.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#83) delta38boss válasza Puma K (#68) üzenetére


delta38boss
tag

Press F to pay respect
:O

(#84) delta38boss


delta38boss
tag

Ps és a pc verziókat egymás mellet futtatva megnézem majd a kettő közti különbséget :D

(#85) VágniValó válasza delta38boss (#84) üzenetére


VágniValó
addikt

Már youtube-on is találsz jópárat.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#86) delta38boss válasza VágniValó (#85) üzenetére


delta38boss
tag

Tudom, de élőben majd megnézem, Psre megvan, pc re majd a tékás verziót használom :D

(#87) Wesder válasza delta38boss (#86) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy érzed hogy ha màr megvetted PS-re, az feljogosít téged a kölcsönzésre? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#88) delta38boss válasza Wesder (#87) üzenetére


delta38boss
tag

Tekintve hogy ugyan azt a tartalmat próbálom ki, nem hiszem hogy túl nagy lelkiismereti problémát jelentene. :(

(#89) Rison77


Rison77
senior tag

Közben elindult egy visszaszámlálás, aszerint holnap délután 5 órakor lesz elérhető, szóval aki szabadságot vett ki miatta remélem délutáni műszakban lett volna :DDD .

(#90) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre nekem is megjött a kulcs (Ryzen 7 mellé kaptam, pont jól jött ki, két legyet egy csapásra. :) ) Bárcsak már holnap délután lenne...

(#89) Rison77: Én pont akkorra érek haza melóból, szóval hosszú műszakom lesz holnap. :P

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#91) VágniValó válasza Rison77 (#89) üzenetére


VágniValó
addikt

NEm :D :N Rendes nappali munka. Nem problem, majd pihenek, de tény hogy jól megszivattam magam.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#92) C4mp3r válasza Rison77 (#89) üzenetére


C4mp3r
addikt

en ejszakas lettem volna szoval nekem pont jo ;]

(#93) delta38boss válasza VágniValó (#91) üzenetére


delta38boss
tag

Max kipihened magad a hétvégi maratonra :DD

(#94) oriic válasza Rison77 (#89) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Este 7re számítottam, szóval én örülök ennek. :)

Live-Die-Respawn

(#95) VágniValó válasza delta38boss (#93) üzenetére


VágniValó
addikt

Áhhh, megoldom, sör felbont + Siege elindit :C

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#96) C4mp3r


C4mp3r
addikt

[link]

fent van digital foundry-s elemzes nagyon nagy csalodas eddig. megmagyarazhatatlanul gyengen teljesito kartyak, stuttering, nem mukodo beallitasok, de a nekem legjobban fajo, hogy nem mukodik rendesen a v sync es igy semmilyen beallitas mellett nem lehet smooth a gameplay. death stranding alapjan azt gondoltam nem lehetnek problemak, mivel ugyanaz a motor, de ez nagyon gaz igy. remelem dolgoznak rajta es hamar jonnek a patchek, mert nagyon sok ember merges lesz.

(#97) Shing válasza C4mp3r (#96) üzenetére


Shing
őstag

Azért csak kiderül róla hogy exkluzív volt. Igazából a teljesítmény úgy rossz mint az RDR2-nél. Ultrán baszón néz ki, alap hogy elkéri a hardvert, ezen nincs mit csodálkozni.

Semmiről nem beszélnek amit Abu85 leírt. Pl. frissített motort használ, jobb a TressFX és több karakteren is aktiválva van. Ott a növényzet mozgása, a felhők sokkal magasabb render minőséget kaptak Ultrán, stb.
Az AF pedig nem működik a megatextúrázás miatt, de majd idővel megoldják.

Persze szomorú, hogy várni kell patch-re, de a stuttering és a többi már lehet hogy az első patch-ben javítva lesz. Ez az ömlengő negativitás inkább a nézettség miatt lett csinálva szvsz.

(#98) oriic válasza C4mp3r (#96) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

30+ GB day 1 patch jön, azt ők megkapták már? (Melóba menet vagyok, nem tudok megnézni videót még) :R

Live-Die-Respawn

(#99) C4mp3r válasza Shing (#97) üzenetére


C4mp3r
addikt

amit irsz kb mindet megemlitette a srac, csak hozzatette, hogy az elkert teljesitmenyert cserebe nem javul annyit a grafika, hogy indokolt legyen. a felhok pl ugyanaz mint az ac odysseyben felbaszod ultrara -20% fps, de ez engem nem is erdekel jo nekem a high is. a novenyzet mozgasi sebesege pl ossze-vissza ugral, a karakterek arcanak 30 fps animacioja nevetseges. az af meg nem is akkora gond, mert driverben be lehet kapcsolni, de a stuttering meg vsync hibak nem elfogadhatoak, foleg, hogy ahogy irta a gyerek mar a day 1 patchel teszteltek. digital foundrys sracok eleg komolyan toljak es magas a reputaciojuk, nem huznak le a gamet csak "nezettsegert" ha nem lenne indokolt a negativ kritika

(#100) Shing válasza C4mp3r (#99) üzenetére


Shing
őstag

Még tegnap néztem, úgyhogy nem emlékszem mindenre. Nekem feltűnő, hogy mindig elővesznek valamit és elkezdik nagyítózni és épp megmagyarázzák hogy ez a valami vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz. pl. Halo Infinite-nél elkezdték magyarázni hogy miért csúnya, de úgy hogy kb. "ez így van rendben". Hát nem azon múlt hogy pl. milyen irányból süt a nap, de hagyjuk.

De amikor megjelent a ray tracing akkor bezzeg nem nagyítózták ki a hibákat, ott pl. túl sok volt a pozitív ömlengés. Szóval mindig kitalálnak valamit és mennek afelé. Én nem mondanám olyan profinak sem őket, én abu85-tól itt jobbakat olvasok. Az megint érdekes, hogy a PCIE sem volt náluk jól beállítva. Így tesztelnek a nagy profik?

A volumetric clouds egy bonyolult dolog. Kemény dolog real-time ezt lerendelni, ezért is van hogy a belső render valami 720p alatti felbontáson megy PS4-en is. És ezért olyan homályos, rosszul kinéző. Az, hogy az AC-ben jobb más kérdés, ott gagyibbak a felhők, teljesen más az implementáció. Inkább durva amit az MS Flight Simulator 2020 tud szerintem. De hát nekik így sikerült.

Ki az a tech guru aki elvárja, hogy úgy működjön GTX1060-on mint állat? Ez egy exkluzív, kibaszott low level szintű dolgokat kellett áthozniuk, örüljünk hogy sikerült. Ezek tényleg azt hiszik, hogy ez csak úgy működni fog, ráadásul nem is olyan jó a Pascal low level-ben (nekem is GTX1060 van) De semmi ilyet nem mondanak el a nagy szakik.

Hogy játszhattak volna day 1 patch-el amikor valszeg pár nappal hamarabb vették fel ezeket? Max kaptak egy frissítést ami közeli hozzá, de a játék ma fog elrajtolni. AMD driverben is csak tegnap jelent meg a HZD profil. Majd ha megjelenik meglátjuk tényleg olyan rossz-e, most ez így el lett ömlengve a nézettségért, én nem adok rá sokat, mert lehet hogy a mai verzió már sokkal jobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.