Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Tegnap azt mondta Alice, hogy az ilyen szar mobilékért ő szokott küzdeni... :D :D :D :D

Örömteli, hogy van rajta GMS (vicc hogy ennek is örülni kell már) és kb ennyi pozitív van a cikkben... :D
Ezt a telefont én örökre+1 napig tologattam volna... :DDD

(#2) #88470784


#88470784
törölt tag

Kár a HMS hiánya miatt jó mobil lett volna :)

[ Szerkesztve ]

(#3) magmakamra


magmakamra
csendes újonc

Szerintem ez korrekt ajánlat ennyi pénzért, de azért tényleg kiváncsi lennék, hogy valójában mennyivel drágább lett volna ha a microusb-t dobják.
Tulajdonképpen csak annyi bajom van a microusb-vel, hogy a microusb-s készülékek töltésével előbb-utóbb mindig problémám lesz.

(#4) smarci201


smarci201
csendes újonc

Ha hirtelen most kellene egy új telefon, ezt venném. Egyedül a mérete zavar. Miért nem tudják ezeket akkora méretben gyártani, mint a sima Honor 8 volt?

(#5) szkaroly


szkaroly
senior tag

Elég érdekes az A70 jelenléte a táblázatban. :D

Poco X3 Pro

(#6) Merkur840


Merkur840
csendes tag

A két éves Honor 8x-emre kb egy hónapja jött ki az Android 10 frissítés EMUi 10.0 -val szóval több mint valószínű hogy a 9X Lite-ra is megérkezik. ;)
Amúgy én még 8.1 Oreoval vettem, soha semelyik telefonomon nem ugrott 2 főverziót az Android, ez nekem szimpatikus. :B
Bár nyilván ehhez kellett a HMS balhé is ami miatt a Kirin 710 baromi elterjedt chipset tudott lenni. Egyébként ahhoz képest hogy papíron nem ez a legjobb, nem is túl erős nagyon kellemes használni, jól összerakott, az akku ma is húzza nálam majdnem 2 napot napi 4-5 óra telefonálással, 6 óra képernyőidővel.

(#7) mongoose66


mongoose66
tag

Legalább a maliG51 helyett raknának bele erősebbet.
Erről erről megint csak az jut eszembe, hogy annak idején mikor anyám elvágta a tyúk nyakát még rúgott párat :N

I have spooken!

(#8) karl_fischer válasza #88470784 (#2) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

+1 :DD

(#9) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Ezeknek a Kirin 710-es telóknak továbbra sincs semmi értelme 2020-ban. Nem tudom, miért vennétek ilyet, a Nova 5T-émért kevesebbet adtam. A majd kétéves Mate 20 Lite a gyorstöltéssel, Android 10-zel már tavaly novemberben is 50 volt T-nél. És ez a sok mindre jó a Kirin 710 már csak korlátozottan igaz, tud döcögni az EMUI rajta, a RAM is csak épphogy elég neki. BT 4.2? TWS füleshez nem ajánlom. Galileo sincs. Tuti nem költenék rá.

[ Szerkesztve ]

(#10) Essentials


Essentials
aktív tag

Kedves Bog! Láthatóan hiányzik a teszt összegzésénél az ezen az áron kapható konkurencia ajánlása, ami erősebb hardverrel, és GMS-sel érkezik. Odabiggyeszthetted volna a szokásost! :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Bog válasza Essentials (#10) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ott van az első oldalon a bevezetőben.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) szkaroly válasza Essentials (#10) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ha figyelmesen elolvastad volna a tesztet, rájöhettél volna hogy ezen is van GMS. De gondolom mivel Huawei, ezért reflexből azt hitted nincs. :U

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#13) fateless


fateless
veterán

Azért durva, hogy az amerikai elnök mire képes pár szavával. Már a kommentekből is látszik, hogy mennyire zavar van. Akár akkor, mikor nem értik, miért ilyen régi proci kerül a telefonba, akár akkor, amikor az a feltételezés, hogy tuti HMS van rajta. Ez - sajnos - már nem a készülékről és annak tudásáról, ár-érték arányáról szól, hanem arról, ami információfoszlány az emberek fejében él és ahogy az lecsapódik.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#14) akaido válasza fateless (#13) üzenetére


akaido
addikt

Nem látom ennyire Dr:Ámainak a helyzetet, mert ugyan mi bajom lehet ha egy fórumon írok egy pár szót mondjuk a Huawei vagy D.Trump ellen vagy mellett? Max. leüvöltik a fejemet, bannolnak, tiltást kapok, de a világ ettől még nem dől össze. Talán nem visz el fekete kocsival a C.I.A vagy TengXiaoPingPong... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#15) Essentials válasza szkaroly (#12) üzenetére


Essentials
aktív tag

Oh, tényleg, pedig át is futottam a tesztet, és írta h újracsomagolt. Gondolhattam volna, h azért

(#16) Essentials válasza Bog (#11) üzenetére


Essentials
aktív tag

A végét olvastam, abban mindig minden bele van sűrítve SRY! :D Kiváncsi vagyok, a Realme mikor csatlakozik be a kontinensen a Redmi mellé,

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

Régi proci vagy sem, azért nem rossz a Kirin 710. Nekem tetszik a telefon, kivéve a kamerája. Sem a hátsó, sem az első, sem a fotó, sem a videó. Nem tudom mi lehet az oka, majd nézek más teszteket is a neten.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) mongoose66


mongoose66
tag

A kirin 710 a mai kornak tökéletes. A g51-es malival van baj amit mellé biggyesztenek. Vagyis erőltetnek :(

I have spooken!

(#19) Amerigo57


Amerigo57
őstag

A kamerái alapján fotó felvételek a teszt alapján elég jók ,
de a videózásra gyenge a készülék.

(#20) Zuzer


Zuzer
csendes tag

2020 és microusb? Nem szabadna piacra kerülni már ilyen készüléknek.

(#21) #88470784 válasza Zuzer (#20) üzenetére


#88470784
törölt tag

Az egyik utolsó honor telefon amin még van GMS remélhetőleg az utolsó és nem maradt több ilyen a raktáron.

(#22) gusthy válasza mongoose66 (#18) üzenetére


gusthy
veterán

A GPU benne van a chipben, nem külön rakják mellé.

(#23) MarkCsiha461 válasza #88470784 (#21) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Mi a baj a GMS-el? :F

(#24) #88470784 válasza MarkCsiha461 (#23) üzenetére


#88470784
törölt tag

Semmi baj nincs vele, csak van egy hangos kisebbség, amelyik minden huawei cikk hozzászólásainál elmondja, hogy hiányzik neki a google.

(#25) altecsóka válasza #88470784 (#24) üzenetére


altecsóka
tag

Eltêvedtél mint mackó a málnásban :)
Az a hangos kisebbség a többség.....legálábbis a világ ezen felén.
Kinában meg a ruszki sztyeppén lehet igazad van,de minek.
Honor telefonomon van mind a kettő,de a HMS bizony igen harmatos a mai formájában.
De honor telóm sem lesz sokáig ,mert igazából megfelel az igényeimnek de a kamui-emui
hazavágja a pozitivumokat.

DIN 14 040

(#26) #88470784


#88470784
törölt tag

Erről írtam az előbb...

[ Szerkesztve ]

(#27) Schuler888 válasza altecsóka (#25) üzenetére


Schuler888
senior tag

O kinabol ir. Ott a vilag nyugati resze a hangos kisebbseg :P

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#28) #88470784


#88470784
törölt tag

#több mint egymillió magyarországi huawei mobil vásárló kedveli ezt.

[ Szerkesztve ]

(#29) collecting válasza #88470784 (#28) üzenetére


collecting
tag

Tudjuk, tudjuk, egymillió légy nem tévedhet! :B

(#30) #88470784 válasza collecting (#29) üzenetére


#88470784
törölt tag

#like

(#31) Misua


Misua
senior tag

Lassan 2 éves a Honor 9 lite-m és öszintén 100% elégettséget hozott a Honor márka, mint szoftwerben mint hardwerben - pont olyan mint újkorában(végre egy teló ami a használatomban nem esett szét fél-1év alatt) nem is szeretnék váltani... főleg hogy játékra nekem ott PS4, így telón csak world of tanks blitz lenne. Nagyon hezitálok, mert semmi kedvem márkát váltani...

(#32) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

9X, 9X Lite, 9X pro.

Tökéletes lenne a sima 9X, de sajnos ha jól értelmezem, akkor abban magasabb áron nincs NFC... Igazából két 8X-em volt már a megjelenése óta, szerintem tökéletes lesz ez a 9X Lite utódnak. SOk megszokást végülis nem fog igényelni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.