Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) sanchomuzax válasza csien (#1149) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Milyen lefedettség van Nálatok? A Honor 6+ ugyan tudja az LTE-t, de abból a 800MHz verziót nem ismeri. Így lehetséges, hogy egy másik telefon gyorsabb ugyanott.

Google: Sancho blogja

(#1152) csien


csien
csendes tag

Sziasztok. Köszi a gyors válaszokat !

A telefont visszaállítottam gyári állapotba, ez nem segített. Egyébként újonnan lett vásárolva a készülék, az edigitálnál. Unokaöcsémé volt, amíg össze nem törte. Aliról rendeltem hozzá új kijelzőt, az lett cserélve rajta. Minden tökéletesen működött rajta eddig. Most hogy mobilnetezni is akarok, ez a probléma.Megnéztem a lefedettséget, jónak kellene lennie, de a telefon csak 2G-n megy. Gondolom a jel vételével lesz a gond.

[ Szerkesztve ]

(#1153) csien válasza csien (#1152) üzenetére


csien
csendes tag

(#1154) Csarlee válasza csien (#1153) üzenetére


Csarlee
tag

B20 800MHz a probléma, ahogy már itt írták. A teló nem tudja a B20-at a Telenor meg azon adja az LTE-t. Menj be vele valami nagyobb helyre, pl. Győr és látod majd a különbséget...

(#1155) csien válasza Csarlee (#1154) üzenetére


csien
csendes tag

:( :F Köszi

Akkor itt felejtős a mobilnetem..

(#1156) sanchomuzax válasza csien (#1153) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

A mobilhálózat típus sor egy menü, amit módosítani tudsz? Ha módosítani tudod, akkor ne EDGE legyen!

Google: Sancho blogja

(#1157) csien


csien
csendes tag

Hát annyi mindent állítgattam már, hogy most már semmi nem működik normálisan. Már témát sem tudok másikat letölteni és beállítani. Kár volt nekiállnom... :W

(#1158) Jancker


Jancker
újonc

Hali

Még nyáron sikerült rácsuknom a robogó csomagtartóját a telefonra.Rommá tört a kijelzőm, amit sikeresen ki is cseréltem magam. A probléma ezután jött,nem működött a kamera. Gondoltam annak is baja lett, és rendeltem azt is. Megjött az új, beszereltem, de így sem működik. Újabb szétszedés... Akkor vettem észre, hogy a kamerán a kis négyzet nem ragadt vissza a helyére. Hiába nyomkodom nem marad ott. Gondolom ez lehet a baja, mivel valami érintkezési hibája lehet így. Mivel tudom azt oda varázsolni ? Szervizbe nem vinném, mert ott a 26 eurós kijelzőt is 40.000 -ért akarták kicserélni.

(#1159) peanar válasza csien (#1155) üzenetére


peanar
senior tag

Ha jól tudom, akkor a voda nyomja a 4G-t b20-on, de ha jól emlékszem, te telenoros vagy. Mint ahogy már páran írtak, a hálózat beállításoknál állítsd át automatikus 3G/2G-re.
Ha olyan helyen vagy, hogy 3G sincs, akkor nem csoda a lassu letöltés.
Kérdés hogy pontosan milyen típusú a telefonod (pl. PE TL10 stb), azaz milyen frekiket tud.

Elméleti síkon, ha a telefonod csájniz verzió, de van ugyanabból a típusból EU verzió (elméletileg a hardwer ugyan az), akkor az eu rom felrakása segíthet a freki problémán. Tudni fogja azokat a frekvenciákat, amit az eu-s tesója.

[ Szerkesztve ]

(#1160) Csarlee válasza peanar (#1159) üzenetére


Csarlee
tag

Itt egy érthető cikk arról, hogy mi az a B20 és miért érdekes [link]
Egyébként a H6+ nem tudja a B20-t lásd összefoglaló: https://logout.hu/cikk/honor_6_plus_a_becsuletes_nagyteso/specifikacio.html

[ Szerkesztve ]

(#1161) Csarlee válasza Csarlee (#1160) üzenetére


Csarlee
tag

Bocs, félig mobilról... Szóval az összefoglalóban az adatátvitelnél a 4G-nél FDD-LTE: B1/B3/B7 van a B20 hiányzik!

(#1162) Csarlee válasza peanar (#1159) üzenetére


Csarlee
tag

Hiába raksz rá EU-s romot magából a GSM rádiós egységből hiányzik...

(#1163) csien


csien
csendes tag

Hát, köszönöm szépen a válaszokat. Vagy hozzászokok a helyzethez, vagy lecserélem a telefont ha lesz rá lehetőségem. Nem gondoltam volna , hogy ilyen problémába ütközök. Na mindegy. Köszönöm a segítséget mindenkinek.

(#1164) peanar válasza Csarlee (#1162) üzenetére


peanar
senior tag

Köszi a kioktatást, főleg a linket ami már lejárt lemez, de ha megmézed, én sehol nem írtam azt, hogy tudni fogja a B20-at, de javíts ki, ha tévedek. H6+ volt az előző telóm és tisztába vagyok a B20 freki hiányával (vodás révén hiányoltam is, mondjuk azért nem volt létkérdés).
Én csak azt írtam, hogy ha az EU teló több frekit tud (ismételten leírom, nem B20) akkor elméletileg az eu rom felrakásával ugyanazokat tudni fogja a csájniz teló is! Így már érthető?

[ Szerkesztve ]

(#1165) tamasgal


tamasgal
senior tag

Nektek szoktak panaszkodni, hogy pár perc beszélgetés után úgy hallja a másik fél mintha ki hangosítanám a telefont?

(#1166) koxminator válasza tamasgal (#1165) üzenetére


koxminator
senior tag

Igen, nálam elő szokott fordulni. Nem tudom, mi lehet ez. 1-es SIM Voda, 2-es SIM T-mo amúgy.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1167) tamasgal válasza koxminator (#1166) üzenetére


tamasgal
senior tag

Köszönöm szépen, lehet vissza viszem gariba (talán bele férek még a két évbe) mert egyébként imádom de ez azért elég bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#1168) sanchomuzax válasza tamasgal (#1165) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Nekem autós kihangosító esetén szokott ilyen lenni. Ekkor áttérek a saját kihangosítójára, és mindenki úgy hall, mintha rendesen beszélnék. De amúgy a rendes módban sosem panaszkodtak.

Google: Sancho blogja

(#1169) tamasgal válasza sanchomuzax (#1168) üzenetére


tamasgal
senior tag

Sajnos nálam egy pár napja kezdődött, a hívás rendben kezdődik de pár perc elteltével kezdik kérdezgetni, hogy kihangosítottam őket! Vajon egy újra húzás segíthet rajta? Azt a szerviz előtt még megugrom.

(#1170) ntomka


ntomka
nagyúr

Nálam semmilyen formában nincs ilyen.

ツ Headphones on - World off

(#1171) tamasgal


tamasgal
senior tag

Újrahúztam de a hiba maradt! Arra rájöttem, ha elő jön a visszhang és kihangosítom egy pillanatra a telót és vissza akkor megszűnik. Banyek csak szerviz lesz ebből, pedig menny herce hurcával jár :(

(#1172) Jqwertyz


Jqwertyz
csendes tag

Sziasztok!
Kepernyo zarolasra beallitott jelszot, hogy lehet torolni, hogy ne kelljen beirni? Nem tudok visszakpcsolni swipera, mert az most ki van szurkitve.
Koszonom!

Arvizturotukorfurogep

(#1173) Csarlee


Csarlee
tag

Sziasztok!

Hétvégén sikerült betörni a kijelzőt a jó H6Plus-on... :(( :(( :((
Van valakinek valami megbízható helye a cserére? A kijelző OK csak az üveg törött de valószínű, hogy cserélni kell mert ragasztott ha jól tudom...

Üdv,
Csarlee

(#1174) koxminator


koxminator
senior tag

Engem akkumulátor csere érdekelne. Ma felhívtam a Huawei szervizt, és kérdeztem, hogy több mint 2 éves, Kínából rendelt Honor 6 Plus-ban szeretnék akkumulátort cserélni. Erre közölte az ember kedvesen, hogy sajnos csak európai készülékekben tudnak csak cserélni, alternatív megoldást javasol, de ezt nem fejtheti ki.

Szóval akinek kínai H6Plus készüléke van és már esetleg cseréltette az akkumulátort és megbízhatónak tartott helyen csináltatta, vagy nem volt vele gond, kérem akár privátban is jelezze nekem, előre is köszönöm!

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1175) Csarlee válasza koxminator (#1174) üzenetére


Csarlee
tag

Engem is érdekelne a dolog...

(#1176) tamasgal


tamasgal
senior tag

Megszűnt a visszhang egy gyári beállítás visszaállításától! Tehát akinek visszhangzik csinál egy visszaállítást és minden ok lesz!

(#1177) Csarlee válasza Csarlee (#1173) üzenetére


Csarlee
tag

Na, akinek hasonló problémája van, ECSzervíz a Rigó utcában szépen megcsinálta 21e pénz volt.

(#1178) koxminator válasza Csarlee (#1177) üzenetére


koxminator
senior tag

Igen, őket hívtam fel korábban én is. Nekem azt mondták, hogy be kell vigyem, 1-2 nap, míg megvizsgálják és megmondják a pontos típust, árat, beszerezhetőséget. Közöltem, hogy nekem ez a munkatelefonom is, nem tudom napokig nélkülözni. Mire számítsak, Nálad ez hogy történt pontosan?

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1179) Csarlee válasza koxminator (#1178) üzenetére


Csarlee
tag

Szia!

Nálam kijelzőcsere volt, pontosabban az üveg volt betörve. Bevittem, megnézték rögtön, nem kellett otthagyni majd megrendelték az alkatrészt. Amikor megérkezett ( 6 hét szállítás és szabadság miatt) bevittem és másnapra megcsinálták. Teljesen korrekt brigád, a weboldalukon meg lehet nézni a munkalapot, látható, hogy mizujs. Az akksi talán bonyolultabb bár nem tudom hol lehet hozzá gyári akksit venni. Sajnos, ez már egy erősen kifutó modell...

Üdv,
Csarlee

(#1180) koxminator válasza Csarlee (#1179) üzenetére


koxminator
senior tag

Értem, mindegy, megpróbálkozom még vele, hiszen kifejezetten írták még ezt a típust a weboldalukon, ezért is kerestem meg őket. Amúgy meg valóban, lassan 3 éves típus, szóval ha most nem csináltatom meg, akkor szerintem hamarosan már nem is fogom tudni.

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1181) Csarlee válasza koxminator (#1180) üzenetére


Csarlee
tag

Szerintem be kellene, hogy vállalják mert még egyszerűbb a művelet mint a törött üveg cseréje. Az akksi beszerzése nem tűnik bonyolultnak bár senki nem szállít ide: Amazon és ebay :-(
Szóval, egy ilyen akksi-csere saccperkábé 15-20e forintból állna meg, attól függően, hogy mennyiért lehet beszerezni az újat. A munkadíjat 8-10e között tippelném.

[ Szerkesztve ]

(#1182) koxminator válasza Csarlee (#1181) üzenetére


koxminator
senior tag

Ma voltam bent, írtak munkalapot, mobil maradt nálam, küldenek emailben árajánlatot meg beszerzési időt, aztán meglátjuk, mi lesz belőle és mennyiért.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1183) Csarlee válasza koxminator (#1182) üzenetére


Csarlee
tag

Na, ez már jól hangzik. Majd írd meg pls hogy mibe fájt... :C

[ Szerkesztve ]

(#1184) koxminator válasza Csarlee (#1183) üzenetére


koxminator
senior tag

Megkaptam az ajánlatot: 7500 az akku, 2000 a csere és kb. 2-3 hét múlva ér ide. Meg is rendeltem :)

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1185) Csarlee válasza koxminator (#1184) üzenetére


Csarlee
tag

Köszi!

(#1186) koxminator válasza Csarlee (#1185) üzenetére


koxminator
senior tag

Na kész lett az akksicsere. Tegnap bevittem 17.30-ra és ma 14-kor jött az email, hogy kész. Az akksira kellett várni majdnem 4 hetet, de most már megvan. Az összeg is maradt 9.500 Ft, úgyhogy most remélhetőleg még 2,5 évet ki fog bírni. :K

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1187) Csarlee válasza koxminator (#1186) üzenetére


Csarlee
tag

Király! Köszi az infót.

(#1188) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Tudom, hogy nem mai a készülék, de egy ismerős adta oda nekem, hogy gyomláljam ki belőle a kínai nyelvet.

Utána néztem, PE-UL00 modellhez elvileg van EU ROM, viszont nem jutok vele előre. Ott elakadtam, hogy nyitni kéne a BOOTLOADER-t, viszont hát ugye ehhez kéne a Huawei-nél unlockolni a készüléket.

A Huawei unlock oldala meg fóruminfók alapján 2-3 hónapja nem elérhető.

Valami más megoldás lenne a nyitásra, rootolásra? Vagy ez most így zsákutca?

Előre is köszi.

Üdv!

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1189) ntomka válasza csusza` (#1188) üzenetére


ntomka
nagyúr

A Huawei unlock oldala meg fóruminfók alapján 2-3 hónapja nem elérhető.

Már nem is lesz elérhető: [link]

ツ Headphones on - World off

(#1190) Sátán44


Sátán44
addikt

Sziasztok!

Csináltam egy hülyeséget. Van egy Honor 6 Plus PE-UL00-m, amin sikeresen töröltem a rendszert. Bootloadert és a TWRP-t elérem, de az UPDATE.APP fájlt ezen keresztül nem látom. Van más módszer a rom telepítésére? Custom romot sajnos nem találtam hozzá.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1191) Sátán44 válasza Sátán44 (#1190) üzenetére


Sátán44
addikt

Sikerült felmásolnom a PE-TL10-es romot, amit csont nélkül elfogadott, igaz fastboot paranccsal.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1192) Sátán44


Sátán44
addikt

Tudna valaki megosztani velem egy PE-UL00 6.0 romot? Igaz, hogy felment a TL-es rom, de a 3 gombos kiakad 5%-nál errort ír.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1193) ntomka válasza Sátán44 (#1192) üzenetére


ntomka
nagyúr

Így csináltad?

ツ Headphones on - World off

(#1194) juventusfan


juventusfan
tag

Helló!
Tudna segíteni nekem abban, hogy az ébresztő hátterét hogyan tudom megváltoztatni?
Amikor aktív az ébresztés, akkor a háttér megváltoztatható. Ezt én egyszer megtettem. Azóta ezt elfelejtettem hogyan is lehet megtenni. Segítenétek please. Volt exem van a háttérbe😂😂😂

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

(#1195) juventusfan


juventusfan
tag

Eladó 2 darab kijelző védő üveg, jutányos, pár száz forintos áron. Nyugodtan! 😉

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.