Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PierNight


PierNight
aktív tag

Obivan Kenobi te vagy az utolsó reményünk :)
A tegnapi mini projektorról szóló hír kapcsán annyit mondanék, hogy pont erre lenne alkalmas (ugye mininek mini és csak 200x200-as képet képes megjeleníteni de ha azt ilyen holografikusan tenné az király lenne pl a telefon előlapján felül helyezkedne el és ha hívnak akkor vetítené a dolgokat a levegőbe így látványos és észrevehetőbb + pl egy földgömb forogna vagy az időt folyamatba kivetítené..jó lenne :) na majd talán pár év múlva..:D)

[ Szerkesztve ]

(#2) oO7 válasza PierNight (#1) üzenetére


oO7
őstag

azért ha jobban megnézed ezt a videót a hírben... itt a kivetített (ha egyáltalán kivetített) kép egy előre odarakott emberformájú sötét üveg (?) felületre volt kivetítve... így aztán nem nehéz aránylag szép szineket összehozni... meg is lepődtem, hogy hogyan lehet egy hologrammnak fekete a haja...

(#3) DeFranco válasza oO7 (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, ez nekem is egy kicsit csalódás volt. Nem ismerem a technológiát, de laikusként azt vártam, hogy a "semmiből" lesz ott valaki.

(#4) ddekany


ddekany
veterán

Istenem mekkora óvodások az emberek (már akiket ezek a BBC-s hírek megcéloznak). Ennek az ég egy világon semmi köze a hologramhoz. Ez csupán egy négyszögletes helyett ember sziluett alakú képernyő. És... raktak ki rá ilyen vibráló effektet, hogy olyan legyen, mint valami régi Sci-fiben a hologramok... :N (Aki meg egy ilyennek át akarja adni az útlevelet, azt azonnali hatállyal kasztráltatnám. ;])

(#5) moonman


moonman
titán

computer! deactivate emergency airport hologram! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) julius666 válasza ddekany (#4) üzenetére


julius666
addikt

És... raktak ki rá ilyen vibráló effektet, hogy olyan legyen, mint valami régi Sci-fiben a hologramok...

Az szerintem nem szándékos rajta, a technológiából magából adódik (a kijelzőből).
Abban viszont egyetértünk, ennek köze sincs a hologramhoz, ebben pont annyi 3D van mint az ósdi TFT monitoromban.

(#7) waithEard válasza ddekany (#4) üzenetére


waithEard
őstag

És mi van a női "elkövetőkkel"? :D

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.