Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

Szuper! Ez azt jelenti, hogy fogtok majd Lumiákat tapogatni? :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) Bocha válasza Maxentius (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Igen, meg nyilván az is tapogathat, aki eljön. Tegyük hozzá, kb. egy hete meg kellett volna kapnunk a tesztpéldányunkat a készülékből, de folyamatosan csúszik. :(

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#3) Blyan válasza Bocha (#2) üzenetére


Blyan
félisten

Kapós egy készülék lett na. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) David75


David75
őstag

Na akkor holnap megnézem a lumia 800-at. Nagy valószínűséggel úgyis megveszem.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#5) hunter84 válasza Bocha (#2) üzenetére


hunter84
aktív tag

Ha viszont megvan a készülék, akkor az akkuproblémának kérlek nézzetek utána, mert itt azt említik, hogy van vele gond: [link]

Amúgy jó kis program, lehet benézek szombaton.

[ Szerkesztve ]

(#6) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Jól hangzik a program, ha előbb megtudom fel is néztem volna. Így marad az utólagos olvasmány. Már ha írtok róla, de gondolom igen:)

Meg ha már Meeting. Ugye megint lesz majd?:)

Everybody lies.

(#7) RaveForce


RaveForce
veterán

a főiskoláról is megy egy busznyi hallgató, hívtak engem is, de nem valószínű h ráérek :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#8) ClioRS


ClioRS
őstag

Már bocs, de ezt lehet, hogy egy héttel ezelőtt kellett volna kitenni, nem pedig ma, az indulás előtti napon. Jó, hogy nem holnap írjátok, hogy ott vagytok, aki akar jöhet....
Én mondjuk szívesen elmentem volna, de csináltam magamnak programot, mivel lövésem se volt, hogy lesz ilyen, és sajnos lemondani se tudom. :U

(#9) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

jeeeee vindoz fónos esemény! :C

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10) Easyryder


Easyryder
csendes tag

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a devportal programterve szerint - "8:00 – 8:45: Regisztráció" - ebben az idő intervallumban lehet bemenni, tehát ha én mondjuk 9:00 vagy az után érek oda, akkor még beengednek?

(#11) .:LoMAX:. válasza Oppenheimer (#9) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

:)

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#12) Bocha válasza Easyryder (#10) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Szerintem még igen, de azért alapvetően a regisztrációs időszakban lenne célszerű odaérni. Persze lehet, hogy problémáznak majd a hostessek, de azért valószínűleg bejutsz majd. :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#13) Chosen


Chosen
addikt

Ez gagyi. Csakis Mobile Meeting :DD

(#14) Bog válasza ClioRS (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem rajtunk múlt, kicsit későn született meg az együttműködésről a megállapodás.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) Bocha válasza Chosen (#13) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Most mondanám szívesen, hogy +1, mert nyilván Mobile Meeting rocks, de azért ez is jó lesz. Az előzetes információim alapján jobb, mint (a Mobile Meetinget) leszámítva eddig bármi más itthon. De nyilván nem voltam mindenen és nem akarok senkit megbántani, tehát inkább azt mondom, hogy ez egy más típusú rendezvény, mint a Mobile Meeting. :) Avagy a Mobile Meeting más típusú, mint minden más rendezvény.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#16) Chosen válasza Bocha (#15) üzenetére


Chosen
addikt

Kicsit túloztam persze, már csak a ti előadásotok miatt is jó lesz ez :D

(#17) callmeakos válasza Chosen (#13) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én azért adok egy +1 -et :D
Vagy inkább +111111 :D :D
Csakis MM és MM RuleZ! : :DD

All→M8

(#18) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

program változás miatt egy jegy eladó.
Azt hiszem 3 napos....

(#19) Alwares válasza Bocha (#12) üzenetére


Alwares
aktív tag

A fenébe, akkor elindulok, mert jól elaludtam, remélem nem lesz semmi vakerolás, erre a hétre már elegem van a protokolláris baromságokból :S

(#20) David75


David75
őstag

"A VAM Design Centerben kerül megrendezésre a háromnapos mobilos esemény, ahol mi is ott leszünk."

A "mi is ott leszünk" az abban merül ki hogy van egy ilyen kihúzhatós mobilaréna plakát? Mert nagyon senkit nem láttam :D:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#21) Bog válasza David75 (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bocha ott kolbászol 3-tól, aztán egész hétvégén, Kinddal mi ötre megyünk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) Bocha válasza David75 (#20) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Én már itt vagyok, konkrétan a nagyszínpadnál ülök egy kanapén. :)

Btw, valaki kérdezte (lehet, hogy privátban): lehet a helyszínen is jegyet vásárolni, legalábbis láttam egy olyan pultot, hogy jegyvásárlás.

Plusz ha valakinek nem lenne tiszta, a mai nap alapvetően fejlesztőknek szól, sok kiállító standja még nincs is kint. Holnaptól indul be az end-usereknek szóló része a történetnek.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#23) David75 válasza Bocha (#22) üzenetére


David75
őstag

Én olyan 2kor hazahúztam. Mivel igazából én a lumia 800 megtapogatásáért jöttem ami meg volt. Így is sok volt fél egyig végigülni a programozásról szóló dolgokat amiből olyan jó 10%-ot értettem:D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#24) Easyryder


Easyryder
csendes tag

Én 9-re értem oda és kisebb kihagyásokkal végigültem az előadásokat. Sokat én sem értettem, de 50%-ban első éves mérnökinfós majdani programozóként, és 50%-ban végfelhasználóként mentem. Nem bántam meg még a drága parkolási díj ellenére sem, hisz élőben láthattam és fogdoshattam a lumia 800-at :D ráadásul szép hostess lányok is voltak. Sajna 14:30-kor jöttem el, Bocha, Bog és Kind előtt nem tudtam Jedisen meghajolni (pedig tiszteletemet akartam tenni nálatok). De szólok, hogy aki teheti holnap menjen be, mert sok kacatot össze lehetett szedni ma, pl PCWorld, Computerworld, PS-es nyakba akasztó illetve a Kinect-et és a Move-ot is ki lehet próbálni. :)

(#25) callmeakos válasza David75 (#23) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

akkor lehet nem vesztettem sokat :D
Gyűlölöm a programozást annak ellenére hogy valahol azt is tanulom. Igaz nem mobilokba de végül is 1re megy :D

All→M8

(#26) David75 válasza callmeakos (#25) üzenetére


David75
őstag

Egy nem túl dekoratív lány ült mellettem aki egész végig ipad-en rajzolgatott. Meg volt egy előadó aki olyan hangsúlyba beszélt, hogy nagyon kellett erőlködnöm, hogy ne nevessek:D
Én aki nullát értek programozáshoz hallgattam, hogy miért jó silverlight-ba programozni, meg miért jó a Microsoft azure. De olyan 10%-ot értettem amit hasznosnak is vélek tehát megérte.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#27) wj


wj
csendes tag

Sziasztok!

A rendezvényen vasárnap délután én is előadok "Mobilevolúció: az ókortól holnapig" címmel.
Ezügyben nyitottam is itt néhány napja egy topicot (http://mobilarena.hu/tema/mobilevolucio_az_okortol_holnapig), és még most sem késő néhány jó gondolattal hozzájárulni a prezentáció sikeréhez. Természetesen ezesetben nem fogom elhallgatni, hogy a Mobilarena közössége is bekapcsolódott :-)

Akárhogyis, mindenkit szeretettel várok!

Amúgy lehet, hogy át kellene hozni ide azt a bejegyzést és ott lezárni a topicot?

(#28) David75 válasza wj (#27) üzenetére


David75
őstag

"404 - Not Found

Sajnos kérését nem sikerült teljesíteni, mivel a kért adat nem létezik.

Unfortunately your request could not be fulfilled, because the requested data does not exist."

Pedig szívesen beleolvasnék.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#29) wj válasza David75 (#28) üzenetére


wj
csendes tag

Bocsánat, a link így helyes:
http://mobilarena.hu/tema/mobilevolucio_az_okortol_holnapig/friss.html

[ Szerkesztve ]

(#30) Oppenheimer válasza Bocha (#22) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mi láttunk is, de csak a Nokiákat akartuk megnyomkodni és kicsit játszani a konzolokkal. :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31) Bocha válasza Easyryder (#24) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ez megtisztelő, köszi! :R
Ha holnap eljössz, összefutunk, én egész nap kint leszek.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#32) fahrii


fahrii
őstag

Kár hogy ilyen rohadt messze van az a Pest, nagyon szívesen elmennék, de nincs rá 20-25k sajnos :/

(#33) wj


wj
csendes tag

Megvolt, jó volt. Emlegettem a mobilarénát is, bár asszem innen végülis senki sem volt ott.
Ami a mobilok távoli jövőjét illeti (az előadásom része volt), ide kattintva bárki belepillanthat:

http://mobilarena.hu/tema/mobilevolucio_az_okortol_holnapig/friss.html#msg6

Bocs... :-)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.